Z TVP Info znika "7 dni świat" Andrzeja Turskiego. "To jego autorski program". Zdjęte będą też cztery inne programy

Andrzej Turski

Andrzej Turski (Fot. za tvp.pl)

Od nowego roku z anteny TVP Info zniknie pięć programów, w tym "7 dni świat" Andrzeja Turskiego - informuje serwis Wirtualnemedia.pl.
Obecnie "7 dni świat" w zastępstwie Andrzeja Turskiego prowadzi Piotr Górecki. Jednak - wg serwisu Wirtualnemedia.pl - program zniknie z anteny TVP Info od stycznia 2014 roku. Wcześniej o tym, że program może zostać zdjęty z powodu złego stanu zdrowia Turskiego, mówił rzecznik TVP Jacek Rakowiecki. Powodem miało być to, że to autorski program Turskiego.

"7 dni świat" istniał na antenie TVP od 1989 roku, z przerwą od 2007 (kiedy prezesem TVP był Bronisław Wildstein) do tego roku.

TVP oszczędza

Oprócz "7 dni świat" z anteny TVP Info mają zniknąć - według serwisu - cztery programy: "Plus Minus" Tadeusza Mosza, "W przerwie" Włodzimierza Szaranowicza, "Kuchnia z Wiejskiej" Karoliny Lewickiej i "Skazani na sukces" Iwony Radziszewskiej.

Zobacz także
 • Andrzej Turski "Facet, który ma 70 lat, nie może ciągle tak zasuwać". Andrzej Turski odchodzi z "Panoramy"
Komentarze (34)
Z TVP Info znika "7 dni świat" Andrzeja Turskiego. "To jego autorski program". Zdjęte będą też cztery inne programy
Zaloguj się
 • obywatel1981

  Oceniono 132 razy 122

  Taka misja ... Ograniczono już dobranockę dla dzieci, zniesiono Wielką Grę, blok telewizji edukacyjnej np. programy dotyczące fizyki, dla mas pozostała już tylko Familiada i niekończące się bloki reklamowe. Szkoda prądu na ten chłam, a żądanie opłacania abonamentu za taką ramówkę jest głębokim nieporozumieniem,

 • domnisoara

  Oceniono 30 razy 28

  Co za strata! to był najsensowniejszy program, z którego można było się dowiedzieć czegoś o świecie.

 • niezyczliwypisiorom

  Oceniono 37 razy 25

  to zapewne po newsie w jednym z portali gdzie chory Turski miał być ponoć pijany

  skur....stwo autorów w/w weszło na wyższy poziom

 • the-voice-of-reason

  Oceniono 13 razy 11

  Polityczny prezes Braun do dymisji. To najgorszy z prezesów w historii. Zrobił z TVP stację ultrakatolicką i zarazem ultratabloidową. Takie są efekty sterowania przez polityków mediami zwanymi z obłudy publicznymi.

 • ewa-316

  Oceniono 8 razy 8

  Trudno nie zauważyć, że całe to TVNinfro w "nowej" odsłonie od paru miesięcy jest niewiele warte, naścigali rzesze nowych "fachowców" znanych z tego, że mają "znane" twarze, nic poza tym, z ekranu wieje nudą, przestałam to badziwie oglądać. Chciałabym znać nazwisko tego od siedmu boleści wizjonera ...

 • mer-llink

  Oceniono 13 razy 1

  Co do tych czterech - jak najsłuszniej, bo to złe programy, nieudolne, rozmamłane.
  Ale zostaje jeszcze wielu beneficjentów TVP, którzy niegodni są utrzymywania ich z tzw. misji, jak n.p. p. Pospieszalski.
  No i pare panienek, ktore dostały programy za znajmości (ale nie zawodu), ktore to programy sa ewidentnie marne, jak to p. JAworowicz, jak to p. Młynarska (obie damy sa w tym samym maglarsko-bazarowym stylu: nadeta pustota z parafiańskim marsem na twarzy.....).
  Ilez by mozna zaoszczedzic

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

DOSTĘP PREMIUM

Polecamy