Jacek Żakowski idzie do TVP. Sprawa przesądzona?

Jacek Żakowski dostał propozycję pracy w telewizji publicznej, a konkretnie w TVP 2. Jednak publicysta jeszcze nie wie, czy z niej skorzysta. Tymczasem według nowego szefa telewizyjnej Dwójki Rafała Rastawickiego ?sprawa jest już przesądzona?.
- Propozycja jest dość niekonkretna, zastanawiam się na tym, ale żadna decyzja jeszcze nie zapadła - mówi w rozmowie z portalem Gazeta.pl Jacek Żakowski.

Żakowski: Dostałem propozycję z TVP2. W grę wchodzi program autorski | wideo


Obecny prezes TVP 2 Rafał Rastawicki w wywiadzie dla dzisiejszej "Polski the Times" powiedział, że Dwójka pod jego kierownictwem ma być nowoczesna i sięgać "po nowe rozwiązania".

Jednym z nowych rozwiązań ma być właśnie powrót Jacka Żakowskiego. - Jestem po rozmowach z Jackiem Żakowskim, myślę, że przyjdzie do Dwójki (...).Obecność Jacka Żakowskiego to już sprawa przesądzona - podkreśla szef TVP 2.

- Nie znam stanu decyzyjnego telewizji, ale z mojej strony nie - odpowiada portalowi Gazeta.pl Żakowski i dodaje, że jeśli dojdzie do porozumienia to chciałby poprowadzić program autorski.

Żakowski miał już swój program autorski, tyle że w TVP 1. W latach 2004-2005 prowadził audycję pt. "Summa zdarzeń według Jacka Żakowskiego".

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny