Wybory 2011. Kaczyński wracał z konwencji jak pirat drogowy. 140 km/h, wyprzedzanie na ciągłej

Wyprzedzanie na podwójnej ciągłej, 140 km/h na liczniku na terenie zabudowanym - tak wracał z konwencji PiS we Wrocławiu Jarosław Kaczyński. Pędzącą limuzynę prezesa nagrali dziennikarze TVN24.
Komentarze, sondaże, opinie. Obserwuj wybory na Facebooku

Prezes PiS i jego ochrona wracali z sobotniej konwencji partii dwoma samochodami. Kierowcy obu aut nie liczyli się z przepisami ruchu drogowego, co zarejestrowały kamery TVN 24. Licznik w samochodzie dziennikarzy, którzy jechali za limuzyną Kaczyńskiego pokazał 140 km/h. To dwa razy więcej niż dopuszczalna prędkość na trasie, która jechał prezes.

To niejedyne przekroczenie przepisów na koncie kierowcy Kaczyńskiego. Na kilkunastu kilometrach kilka razy wyprzedzał na podwójnej linii ciągłej i zmuszał jadące z naprzeciwka samochody do zjechania na pobocze.

Politycy PiS nie widza nic złego w szaleńczej jeździe limuzyny prezesa. - Bądźcie bardziej obiektywni, nagrajcie pozostałych liderów. Taka jednostronność źle świadczy o polskich mediach. - strofował dziennikarzy Adam Lipiński.

Jeszcze ostrzej zareagował Adam Hofman: - Zakłada pan, że to prezes, a ja nie wiem czyje to auto. Co tu komentować - pojechaliście za prezesem i nagraliście licznik w samochodzie. No brawo! - powiedział poseł PiS.

Zobacz, jak pędzi limuzyna Kaczyńskiego >>>

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (24)
Wybory 2011. Kaczyński wracał z konwencji jak pirat drogowy. 140 km/h, wyprzedzanie na ciągłej
Zaloguj się
 • mercurossaurus

  Oceniono 11 razy 11

  Tylko jak gdzieś przy....znaczy zderzy się i się rozwali i przeżyje (bo przecież w foteliku) i powołają komisję Pana Macierewicza i będzie to zamach i tylko ale tylko wtedy może mu ze 2 % wzrośnie. Jeden bo zamach i jeden z litości. Taki jest plan PIS'u.

 • oservattoreromano

  Oceniono 11 razy 11

  Łamanie przepisów ruchu drogowego jest typowe dla PiS, dał im przykład Kurski. Nie chciałbym mięć nadziei, ze po którejś z takich eskapad "genialny" bliźniak" dołączy do brata -na Wawelu.

 • czarnymaja1001

  Oceniono 10 razy 10

  Członkowie Prawa i Sprawiedliwości mają w pogardzie nie tylko ludzi, ale również obowiązujące prawo. Wciskają nam za to jacy to są praworządni. Wyroki sądów są dla nich powodem, żeby zmienić sąd, wyroki Trybunału Konstytucyjnego - obrzucają błotem trybunał, wybory prezydenckie - nie uznajemy prezydenta bo nie nasz. Dość już tego oszustwa. Oni po prostu powinni zniknąć z polityki. Już nie mówię o chamstwie Hofmana. Żałosna formacja nieuków i ignorantów.

 • kuchel

  Oceniono 9 razy 9

  Oj juz tak nie mowcie, polscy kierowcy, tak jak piloci, sa najlepsi na swiecie. I nigdy nie poddaja sie presji najwazniejszych pasazerow...

 • tegepe

  Oceniono 10 razy 8

  Szkoda, że samochody Kaczora się nie rozpiździły. Byłby spokój w Polsce.
  A tak mówiąc poważnie - skoro są nagrania, to czekamy na konsekwencje prawne złamania przepisów.

 • k4t4r4kt4

  Oceniono 8 razy 8

  Teskno mu za Bratem

 • fojs

  Oceniono 9 razy 7

  Dobrze że nic się nie stało, bo gdyby... to oczywiście BYŁ BY ZAMACH.

 • thezydor

  Oceniono 7 razy 7

  PRAWO i sprawiedliwość

 • neumarkt

  Oceniono 8 razy 6

  Skoro ta piracka jazda została udokumentowana, co stoi na przeszkodzie aby ukarać pisowskiego pirata drogowego? Gniew pisowskiego kieszonkowego Napoleona?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX