Komentarze (70)
Protest internautów przeciw książce Szczuki. Empik się ugiął
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • mothra.to.ja

  Oceniono 6 razy 6

  Pozostaje tylko zacytować klasyka: Polska to dziki kraj.

 • aldisek

  Oceniono 9 razy 5

  Protest internautów? Raczej tych moherowych? Mądra ksiązka napisana przez mądrą kobietę. Żaden klecha nie wie co czuje kobieta decydująca się na aborcję. I niech nie mieszają się do tego, na czym się nie znają.

 • dominik-on-line

  Oceniono 7 razy 5

  Temat aborcji to wazny temat, ale nie wiem, czy odpowiednie jest wystawianie tej tematyki w jednym szeregu z literatura mlodziezowa.
  tomitoms: bardzo mnie dziwi to sformulowanie "zabijanie dzieci nienarodzonych". Jak mozna zabic kogos, kto sie nie narodzil ? I dlaczego mowisz "dzieci"? To plod, ktory dzieckiem dopiero bedzie (po narodzeniu). Rownie dobrze mozna by powiedziec "nienarodzony dorosly" lub "nienarodzony starzec". Tak samo "prawdziwie". No ale zabijanie (mimo iz ten ktos sie nie urodzil) dzieci (choc sa one dziecmi w takim samym sensie jak doroslymi, nastolatkami czy starcami) oddzialuje na emocje i uczucia...

 • maj16

  Oceniono 5 razy 5

  Szczuka pewnie chce wypełnić niszę w edukacji seksualnej. W szkołach Wielkiej Brytanii wychowanie seksualne jak najbardziej funkcjonuje, dzieciaki mogą dostać prezerwatywy, tabletki antykoncepcyjne, pigułkę "dzień po" (bez recepty), ich rodzice nie są o tym powiadamiani. Mimo wychowania seksualnego liczba ciąż u nastolatek jest REKORDOWA w Europie!
  www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,96856,6309701,Najmlodsze_matki_Europy.html

 • lol-antypopulista

  Oceniono 4 razy 4

  przynajmniej zapewniono jej taka decyzja swietna reklame
  strzal w stope klerykarniakow i innych dziwakow

 • styczen1-2

  Oceniono 7 razy 3

  Wydaje mi sie , ze jesli ktos nie jest zainteresowany tematem i jest zwolwnnikiem zasciankowego chrzescijanstwa po prostu niech nie oglada i nie kupuje tej ksiazki..... Uwazam ,ze kazda kasiazka ma wartosi poznawcze a ta -tym razem dla bardziej postepowych ludzi .....Brawo autorki za pomysl - gratulujemy .........moja corka i ja.

 • j_p_salomonczyk

  Oceniono 7 razy 3

  Polska jest krajem totalitarnym. Totalitarnym w warstwie światopoglądowej.
  Jeszcze jeden dowód na to, że nasz Kraj nie jest Rzeczpospolitą a jedynie Katolandem.

 • nicke79

  Oceniono 5 razy 3

  oczywiście jak na placu koło kościoła jest wystawa prolajferska to nie jest żadne promowanie swojej ideii i każdy chcąc nie chcąc narażony jest na masakryczne widoki. A swoją drogą to chciałabym zobaczyć kiedyś książkę "propagującą aboorcję wśród młodzieży".

 • toreon

  Oceniono 3 razy 1

  Pani Laszuk w TOK FM oczywiście dała popis obiektywnego dziennikarstwa - zaprosiła dwoje potakiwaczy szczekających zgodnie na jej poglądową nutę i zadowolona. A przedstawiciela drugiej strony zaprosić nie łaska???

 • harce

  0

  skandaliczne. bibli nikt nie przestawia do działu fantastyki.

 • bartek.gorny

  0

  Chciałbym zwrócić uwagę, że tak naprawdę podejście Pani Szczuki jest przykładem wstecznictwa tudzież zacofania. Dwa wieki temu w Europie rodzice mieli prawo już narodzone, a nawet nieco podchowane, dziecko po prostu wyrzucić na śmietnik i nikt nie mógł im powiedzieć złego słowa, bo przecież to ich własność (brzmi całkiem jak "mój brzuch należy do mnie", nieprawdaż?). Od tego czasu unowocześniająca się Europa otacza dzieci coraz staranniejszą ochroną, najpierw te już narodzone, potem te jeszcze nienarodzone. A Pani Szczuka próbuje wrócić do czasów przednapoleońskich... Czy to nie ironiczne?

 • ta_facetka

  0

  XXI wiek? Europa? Ej, chyba nie.

 • czarny_walc

  0

  "Sami nawet historycy deklarujący się jako homoseksualiści przyznają, że Niemiecka Partia Pracy, z której wyłoniła się Partia Nazistowska, powstała w klubie dla homoseksualistów "Batworstgloch", a większość
  założycieli - jeśli nie wszyscy - była homoseksualistami lub biseksualistami. (...) Bezdyskusyjne jest jednak chociażby to - co przyznaje prohomoseksualny historyk Frank Rector, że Hitler otaczał się niewątpliwymi homoseksualistami (m.in. Rudolfem Hessem, nazywanym w swym środowisku "Fraulein Anna", czy Ernstem Röhmem, powszechnie znanym homoseksualistą). Wśród ochroniarzy Hitlera prawie wszyscy byli homoseksualistami, to samo wiadomo nam także o dwóch jego szoferach."

 • lilianna1001

  0

  Zmierzamy do oświeceniowej Europy, tymczasem bez złudzeń:

  Prawda o naturze ludzkiej:
  kontrowersje.net/tresc/berele_lewartow_z_cyklu_zatroskani_o_polske_i_polakow_czyli_o_nas

 • kaczy_czubek123

  Oceniono 4 razy 0

  Ta pani Szczuka to całkiem fajna sztuka :)

 • lacim

  Oceniono 3 razy -1

  Działa dla dorosłych w MPiK są oddzielone od reszty sklepu drutem kolczastym a obleśni ochroniarze przy wejściu do działu przeprowadzają kontrolę osobistą. Super działanie ze strony TOK-u żeby zmusić MPiK do wycofania książki ze sprzedaży.

 • macioiojo

  Oceniono 5 razy -1

  Przeciez nikt tej ksiazki nie wycofal ze sprzedazy tylko przeniosl ja na inna polke. Teraz bedzie bicie piany o nic przez nastepny tydzien.

 • tegepe

  Oceniono 6 razy -2

  Zamiast pisać moralnie wątpliwe książeczki, pani wiecznie magisterka (to w języku feministek) Szczuka, zatrudniona nie wiadomo po co w Polskiej Akademii Nauk, wreszcie napisałaby doktorat!!!!

 • wildenergy

  Oceniono 8 razy -2

  Chorym jest nazywanie treści tej książki jako zbiór faktów i wiedzy naukowej. Moim zdanie powinno się uczyć młodych ludzi odpowiedzialności za swoje czyny a nie na temat naprawiania już wyrządzonych szkód. Czy przypadkiem antykoncepcja i aborcja to dwie czynności które się wykluczają? Jeśli ktoś stosuje antykoncepcje z dużym prawdopodobieństwem nie będzie potrzebował aborcji więc może by się skupić na antykoncepcji jako tej mniej inwazyjnej metodzie zapobiegania ciąży. Aborcja to nie tylko usuwanie ciąży ale też usuwanie płodu. W innych krajach rządy posuwają się do bezczelnego odbierania i nacjonalizowania dzieci imigrantów a u nas ... upowszechnia się aborcję - jak ma być dobrze w tym kraju.

 • trajkotek

  Oceniono 5 razy -3

  trafnie to przeczuwa - aborcja cos z twarzą hitlera ma wspolnego (?)

  ________________________________
  glosmichnika.blox.pl/2011/09/Heil-Holocausto.html

 • romp66

  Oceniono 7 razy -5

  Pani Szczuka to cichy wspólnik Tuska, Gowina i całego klerykalno-liberalne PO, odbierającego prawa ludziom.
  Ludzie z jego Krytyki Politycznej, maja gęby pełne frazesów a każą pracować inny za najniższą krajową na umowę o dzieło w ich kawiarni.
  Krytyka Polityczna, jest na garnuszku Platformy Obywatelskiej : rządów Hanny Gronkiewicz Waltz PO i ministra Kultury Zdrojewskiego PO.

 • nielubieglupot

  Oceniono 8 razy -6

  Polska jest w większości krajem katolickim. większość oznacza demokrację. abstrahując od wyznania jezeli nie dostrzegają państwo(celowo z małej litery) niestosowności umieszczania książki o aborcji na półce z książkami dla dzieci oznacza to jedynie, że zrobiono państwu pranie mózgu - nie myślą już państwo a posługują się sloganami - pogratulować. szkoda, że państwa rodzice gdy byli młodzi nie mieli dostępu do książki pani szczuki(celowo niewielką czcionką) - zabrakłoby by, mam nadzieję, kilku osób do "polemiki" na dzisiejszym forum. może dla odmiany zaczną państwo myśleć, oceniać i osądzać sami według hmmm sumienia chyba, że już go nie posiadacie - dokonaliście na nim aborcji.

 • boomslang99

  Oceniono 8 razy -6

  A kogo obchodzi książka tej wariatki? Dla mnie może być sobie w dziale science fiction.

 • nodens_pn

  Oceniono 12 razy -8

  Zawsze można założyć kółko anty różańcowe,
  będące alternatywą dla tych trzech tysięcy, którzy
  nie chcą książeczki o mordowaniu w rękach
  swoich dzieci. Kółko anty różańcowe może
  wystosować do MPIKu swoją własną petycję,
  w której będzie domagało się, aby książeczka
  o mordowaniu mogła znaleźć się w rękach
  ich dzieci.
  A odnośnie samej petycji.
  Ultra liberalna, maniakalno aborcyjna
  i wylizanie feministyczna Kazia Szczuka
  nie propaguje aborcji, ona z nią tylko oswaja...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX