Komentarze (195)
"Tragiczny dzień. Nie ma wspólnoty. Pogubiliśmy się w tym, kto się z kim bije"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • jabo23

  Oceniono 4 razy 2

  Ludzie, co wy bredzicie o prawach i demokracji!
  Czy to tak trudno zauważyć, że wszyscy uczstnicy mieli głęboko w D.U.P.I.E patriotyzm i wszelakie ideały?
  Chodziło wyłącznie o zrobienie zadymy. To była zwykła kibolska ustawka, której w majestacie prawa nie dało się przeszkodzić. Takie są manowce demokracji :-(

 • feldkurat-katz

  Oceniono 2 razy 2

  Winno jest miasto czyli Urząd Miasta , że daje zezwolenia na jakiekolwiek demonstracje w stolicy bo to ogranicza wolność mieszkańców. Zjeżdża się hołota i szumowiny z podwarszawskich okolic , żeby się wyszumieć bo w Warszawie wszystko wolno. Jakby demonstrowali w swoim Pierdziszewie to by ich sołtys rozgonił . Zjeżdżają się różni frustraci i demonstrują z krzyżem na Krakowskim a wtedy już powinni być spacyfikowani i płacić wysokie grzywny na pokrycie strat . Jakby poznali zdecydowanie służb miejskich to nie zjeżdżali by się 11 listopada .

 • hans_close

  Oceniono 2 razy 2

  Winny jest kato-bolszewizm i bolszewizm marksistowski, który siedzi w głowach sporej części Polaków od urodzenia. Bolszewicka dzicz nie szanuje prawa, porządku, cudzej pracy, kultury i naszej Zachodniej Cywilizacji. Prawdziwa prawica nie wpisuje się w zadymy w miastach ani w bezmyślny antysemityzm. (Izraelczycy na Bliskim Wschodzie stali się sojusznikami naszej Zachodniej Cywilizacji w powstrzymywaniu agresji Świata Islamu)

  Współcześni "naziole", łyse trolle obwieszeni nazistowskimi emblematami, bez ideologii i celu w życiu to produkt komunistów, którzy w ten sposób zamierzali skompromitować prawdziwą faszystowska prawicę, której głównym celem jest obrona naszej Zachodniej Cywilizacji a nie rozróby i gloryfikowanie nazistowskich zbrodni.

  Powtarzam po raz kolejny, nazizm od faszyzmu różni się tym czym socjaldemokracja od komunizmu...

 • maczki2

  Oceniono 2 razy 2

  No tak, nie rozumiem dlaczego naszym - polskim mediom zależy, aby właśnie tak interpretować tą pseudomanifestacje - niezadowolenie na ulicach Warszawy, demonstracje przeciwko rządom Polski - takie informacje mają iść w eter, za chwilę wszystkie stacje typu CNN będą spekulować o kryzysie w Polsce takim jak w Grecji. Najlepiej puścić famę o niezadowoleniu w Polsce. Polska przecież musi dołączyć do oburzonych małolatów w USA, którzy muszą spłacać kredyty zaciągnięte przez rodziców a nie mają z czego, Polacy przecież muszą dołączyć do Greków nierobów - oburzonych, że im obetną świadczenia socjalne, a przecież cała Europa ma obowiązek nierobów utrzymywać. A wszystko po to, aby dalej osłabiać naszą walutę i trąbić o kryzysie. To się musi skończyć albo wydojeniem Uni Europejskiej do ostatniego Euro albo wojną, najlepiej światową po myśli rządu USA, bo może chociaż łapa na ropie uratuje ich finanse.

 • kleklektyk

  Oceniono 4 razy 2

  No cóż, poglądy mogą być różne, także diametralnie różne i kompletnie się wykluczające jeśli chodzi o ich wcielanie w życie. Ale niektórzy chcą swoje poglądy wcielać w życie poprzez odbieranie życia, zdrowia czy choćby wolności innym. Czy zaproszenie do dialogu jest wystarczającą odpowiedzią na przemoc? Słowo doprowadziło do stworzenia Auschwitz, ale to nie słowo doprowadziło do jego zamknięcia. Niestety.

 • kostuh

  Oceniono 8 razy 2

  Siebie warci debile. Jedni głupsi od drugich. Wstyd. Przy takiej hołocie samo zasłonięcie twarzy powinno być karane więzieniem. Policja powinna znakować tę dzicz niezmywalną farbą taką jaka jest używana do zabezpieczania banknotów przed kradzieżą żeby mogła łatwiej wyłapać tę patologię.

  Wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd!

  Wy wszyscy co tu dywagujecie kto jest bardziej lub mniej winny kto zaczął a kto skończył jesteście tak samo tępi jak ta bezmózga masa rzucająca kostką brukową. Jakim trzeba być debilem żeby usprawiedliwiać zachowanie jakiejkolwiek ze stron? Wstyd.

 • pmp3

  Oceniono 2 razy 2

  czy prokuratura ustali dane tego delikwenta kurtce z napisem policja, który z rozpędu wali leżącego pałą po głowie. Ten policjant powinien w mojej ocenie stanąć przed sądem karnym.

  Panie Prezydencie, Panie Premierze, Panie ministrze MSWiA, mówicie o zaostrzeniu prawa dla demonstrantów, w ten sposób i tymi metodami nie zdławicie buntu społecznego jaki stoi za drzwiami waszych ekskluzywnych gabinetów.

  Rzecznik prasowy policji powinien wytłumaczyć się za to pobicie którego dokonali Ci policjanci a może bandyci?!

 • thomos85

  Oceniono 2 razy 2

  Moim zdaniem PRAPRZYCZYNY dzisiejszych zajść nie leżą w skandalicznym sposobie prowadzenia debaty publicznej przez naszych polityków. Ta ciągła agresja, tworzenie podziałów, obrzucanie przeciwników błotem, szukanie spisków, mówienie o zdradzie a nawet kwestionowanie suwerenności Polski. Tego typu język zachęca pewne grupy społeczne do radykalnych i agresywnych działań (a inne do obrony przed tego typu zachowaniami) no i mamy to co mamy.
  Ale w sumie to jest mi niezwykle przykro, że w Polsce takie rzeczy dzieją się w dniu niepodległości. Wstyd moi drodzy po prostu wstyd, te rozróby mają miejsce już trzeci rok z rzędu i wygląda na to, że z roku na rok przybierają na sile. Jak tak dalej pójdzie to 11 XI w zbiorowej świadomości nie będzie się kojarzyć z odzyskaniem niepodległości ale z zadymami...

 • conrad.o

  Oceniono 2 razy 2

  www.youtube.com/watch?v=l-PeRCrIuWM&feature=player_embedded
  Filmik z niemiecka bojówką na Nowym Świecie !

 • beika

  Oceniono 4 razy 2

  Brawo, Wojtek !

  Tak się dzieje w państwie, w którym w przededniu Narodowego Święta Niepodległości z rąk prezydenta, Order Orła Białego otrzymuje były senator, którego ostatnio największą 'zasługą' było wspieranie stadionowych bandytów, którzy dziś też przyczynili się do rozwalenia nie tylko naszego Narodowego Święta, ale i mojego miasta. Którzy w zgodzie z prawem zostali zrejestrowani jako zgromadzenie kibiców z całej Polski (!) pod pomnikiem Dmowskiego, czyli tam dokąd miał docelowo dojść (i doszedł) marsz niepodległości, tam gdzie podpalano samochody.
  Szkoda słów na ocenę organizatorów tych pożal się Boże 'uroczystości' .
  Pani Ewie Gawor z Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowgo zabrakło wyobraźni w rejestrowaniu, bo fakt, że każdy może zarejestrować manifestację, nie oznacza, że w jednym miejscu po kilka grup i to ona też ponosi moralną odpowiedzialnośc za to, co się działo.

 • sunim

  Oceniono 4 razy 2

  Lewacka ekstrema to najbardziej nietolerancyjny, skrajny nurt, nie cofający się przed najbardziej obrzydliwymi działaniami. Trafny, wyważony komentarz, choć obawiam się że ów profesor może spodziewać się jakieś blokady, manifestacji lub wręcz pobicia ze strony tych "tolerancyjnych" kolorowych.

 • emilka321

  Oceniono 2 razy 2

  wreszcie sensownego naukowca Tok FM dopuściło do głosu. Tylko po co to zarzekanie się, że jest się absolutnym wrogiem Romana Dmowskiego, kiedy chce się dokonywać pozbawionej subiektywizmu analizy? Niby wzmocnienie efektu, że prof. potrafi się wznieść ponad własne sympatie, ale wśród socjologów czy politologów powinno być to oczywistością, a nie tak jak jest obecnie, że komentując sondaż polityczny osoba podpisana jako wykładowca takiego czy innego uniwersytetu mówi, że jakieś ugrupowanie "niestety traci poparcie".

  Ja najlepiej wspominam wykładowców, którzy ni w ząb nie zdradzali, co myślą o bieżących wydarzeniach w Polsce, jakiego są stanu cywilnego, wyznania itd. A mogli, bo nie wykładali fizyki teoretycznej.

 • jimmyjazz

  Oceniono 8 razy 2

  Jeden pozytywny fakt - wyszło że obie strony niczym się nie różnią. Szczuka z Biedroniem nie różnią się niczym od łysych kiboli ze stadionów. Jedno co ich różni to kosmiczna arogancja i przekonanie o własnej intelektualnej wyższości. Komuniści z porozumienia 11 listopada, przekonani o tym że Marks nadal ma rację, zapominają jakoś że obozy koncentracyjne i mordowanie dziesiątek milionów ludzi miało miejsce zarówno w III Rzeszy jak i w krajach komunistycznych. Wydaje im się że tylko "tamci" zakładali ludziom pasiaki.

 • wloczykij1979

  Oceniono 2 razy 2

  Dobrze , oburzeni wyszli na ulice i tłusta młodzież po społecznych liceach pyszczy. Znaczy coś was zabolało w tym co krzyczeli młodzi bezrobotni.

 • zenon444

  Oceniono 1 raz 1

  Swego czasu Kon­rad Mazo­wiecki zapro­sił do Pol­ski Zakon Krzy­żacki, do obrony przed agre­syw­nymi ple­mio­nami nie­po­kor­nych Pru­sów. W tym roku podob­nie postą­piły osoby zwią­zane ze środo­wi­skami Kry­tyki Poli­tycz­nej, zapra­sza­jąc do serca Pol­ski, w jeden z naj­bar­dziej świę­tych dla Pola­ków dzień – nie­miec­kich lewa­ków, zna­nych ze swo­jej wojow­ni­czo­ści. Pol­ska zapła­ciła straszny rachu­nek, w zasa­dzie nie­spła­cony do dzi­siaj ze względu na błąd Kon­rada. Tru­chło pań­stwa krzy­żac­kiego nadal ist­nieje a to, co ze strony Niem­ców w Pru­sach wycier­pie­li­śmy to morze łez i upo­ko­rzeń, któ­rego nic nie zmaże. Cie­kawe, jaki rachu­nek przyj­dzie nam zapła­cić za ten nie­prze­my­ślany krok środo­wisk Kry­tyki?

  Krytyka polityczna jak Konrad Mazowiecki

  obserwatorpolityczny.pl/index.php/2011/11/11/krytyka-polityczna-jak-konrad-mazowiecki/

 • huston_mamy_problem

  Oceniono 5 razy 1

  ludzie !! w demokracji każdy może mieć poglądy jakie chce ! zrozumcie to !

  jedni są katolikami inni rasistami, jeszcze inni lewakami...

  każdy kto blokuje legalny pochód powinien być surowo ukarany bez względu na to czy to lewak, katol czy rasita - po to jest demokracja żeby każdy mógł mówić i myśleć co chce

 • franekwolusz

  Oceniono 1 raz 1

  To musi byc też czas refleksji dla takich mediów jak TVN czy GW. W związku z coraz bardziej dramatyczna sytuacja gospodarcza będą odbywały się coraz bardziej gwałtowne demonstracje anty-rządowe. Przy okazji uczestnicy mogą obracac swoją złośc przeciwko mediom będącym tubą propagandową rządu jak właśnie TVN i GW. Można sobie wyobrazic że demonstacja pójdzie zamiast pod URM pod TVN i narobi tam szkód. Te media powinny w tych niebezpiecznych czasach zastanowic się, czy godzą się na bycie propagandzistami PO i rządu.

 • g_m11

  Oceniono 1 raz 1

  Tu nie ma co robic filozofii. To sa zwykli chuligani , którzy podczepiają sie przy każdej okazji. Wczoraj to były manifestacje, jutro jakiś mecz. Każda okazja jest dobra gdzie jest tłum pozwalajacy zachowac względna anonimowość i poczucie bezkarności. Chuligani wtłoczeni w jakakolwiek ideologie maja argumenty do uprawiania swojego chuligaństwa . A oni po prostu chcą zadymy.

 • cwdj

  Oceniono 1 raz 1

  Coś podobnego w GW, która podżegała do konfliktu winne są nawet dwie strony i nawet znalazł się dyżurny socjolog, który to potwierdził

 • kora-bora

  Oceniono 3 razy 1

  @xxx11_w " BRAWO Z SPALENIE WOZU TVN " - naprawdę myślisz, że " prawdziwi polacy " nie przyjdą pewnego dnia pod twój dom by go spalić, zgwałcić twoja żonę, twoją trzodę chlewną a na końcu i ciebie?

 • lukasztoczek

  Oceniono 3 razy 1

  to "Kolorowa" tym razem stała na drodze do "Niepodległego demonstrowania przekonań" wcale nie są lepsi od faszystów. Taka sama banda jak ONR i MW. Żakowski: "nie stoimy na drodze patriotów, tylko faszystów". A po co stoicie? idą do Bundestagu? Urządziliście "kryształowe popołudnie" - Wy "tolerancyjne autorytety". Wolno chodzić przebierańcom z piórkami w dupach, to czemu nie i tym popaprańcom? Polska solidarna, ale tylko po naszemu, bo racja jest jedna i My ją mamy.

 • penible4

  Oceniono 1 raz 1

  Uważam, że jedną z przyczyn tej agresji, jest tzw. polityka historyczna naszych władz.
  Właściwie wciąż mówi sie o tym, kto , kiedy nas napadł, zabrał "nasze" ziemie", ogólnie - jak wszyscy, cały świat (tylko Boga o to obwiniamy) sa przeciw nam.
  Większośc Polaków ma przekonanie, że jesteśmy wciąż ofiarami przemocy. Tymczasem uważam, że i władze i media (tez władza i to jaka!!!) powinny kierować naszą uwagę na to co pożytecznego można ze swoją wolnością zrobić, dal siebie, dla innych, czego - pozytywne wzory - Polacy juz dokonali.
  Chyba wczorajszy dzień dowiódł, że tak sie kształtuje nasze umysły, ze jeden postrzegany jet przez drugiego jako wróg, któremu trzeba przyłożyć.

 • kater-11

  Oceniono 7 razy 1

  Niczego Pan nie rozumie panie Łukowski. Tytuł profesora zobowiązuje a tu brak , ogromny brak wiedzy w tym temacie. Po pierwsze , pozwolenie na takie zachowanie bandytów dała największa partia opozycyjna , która obecnie ustami Kaczyńskiego chwalić będzie kiboli , a ganić policję. Po drugie nazistowska partia nawołuje do anarchii, mordów , rozboju a rząd nie reaguje. Po trzecie kościół katolicki popierając nazistów pomaga bandytom niszczyć podstawy panstwa.
  Jeśli Pan nie widzi tego, że w naszym kraju odbywa się próba wprowadzenia anarchii to jest pan ślepy i głupi.
  Natychmiast należy podjąć radykalne kroki w celu zapewnienia bezpieczeństwa obywateli.
  1.Rozdzielić kościół od panstwa.
  2.Zdelegalizować organizacje nazistowskie , faszystowskie , terrorystyczne .
  3.Zdelegalizować organizacje kibiców
  4.Wprowadzić dla policji nowe prawo użycia broni
  5.Wprowadzić obowiązkowy areszt dla uczestników manifestacji zakrywających twarze

 • nocri

  Oceniono 1 raz 1

  Obok oficjalnych i godnych uroczystości odbyło się także Święto Bydła. Podekscytowane i bezrozumne "cielaki" na rozkaz skrajnie myślących "patriotów" i "kolorowych światowców" zrobiło z Warszawy prześlicznej urody oborę. Rycząc jak jałówki na dojenie i zostawiając gdzie się dało swoje bydlęce placki przemaszerowały dwa stada siejąc zniszczenie , niesmak i specyficzny smród durnoty.

  nocri.blox.pl/2011/11/Dzien-Niepodleglosci-vs-Swieto-Bydla.html

 • maxymus1

  Oceniono 1 raz 1

  proszę się nie bić! I jedni i drudzy, po co Wam to?

 • re-mixer

  Oceniono 1 raz 1

  Tragicznie, jak przestepca firmuje takie uroczystości!!! Zawisza ma śledztwo prokuratorskie w sprawie oszustwa. Okradł i oszukał. Jedni mają w ręku płytę chdonikową,by zniszczyć cudze mienie, inni jak Zawisza fabrykują nielegalne papiery, by ludzi okraść. I jedni i drudzy przestępcy!!!
  www.nowytydzien.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=580:tempo-wraca-do-prokuratury&Itemid=43

 • gogul.2

  Oceniono 1 raz 1

  Z hołoty nigdy nie będzie wspólnoty.

 • leslaw28

  Oceniono 3 razy 1

  bez przesady Dmowski to jeden z najwiekszych Polakow, ktorego nie lubia Zydzi i ich lokaje.

  Leslaw Dobrzanski

  ps.Zydzi z GW zrozumieli,ze zagalopowali sie nieco w nienawisci do Polski i Polakow i zamiescili wywiad z kims madrzejszym niz Obirek

 • brrr3

  Oceniono 3 razy 1

  Myślę, że gazetka i jej redaktorzy naczelni powinni być "zadowoleni". O to wszak chodziło ? Prawda ?

 • maxymus1

  Oceniono 1 raz 1

  to wszystko jest chore, dlaczego? Spytajcie się korporacji, i bezmózgowej części społeczeństawa, która uwłaścia się w referendum za pół litra wódy!

 • mille666

  Oceniono 1 raz 1

  www.facebook.com/marszpatriotow - podobni "patrioci" z Wrocławia

 • turtlezzz

  Oceniono 1 raz 1

  Problem polega na tym, że środowisko szowinistyczne samo się izoluje. Większość z tych ludzi nie akceptuje współdziałania z patriotami o antyszowinistycznych poglądach (zresztą patriotyzm musi być antyszowinistyczny). Konfrontacja jest, niestety, nieuchronna - albo "kolorowi", albo "kibolstwo". Z dwojga złego, stokroć bliżsi mi, i większości Polakom, są ci pierwsi. Wiele jeszcze czasu upłynie, zanim ten podziały przejdą do historii.

 • enfitta

  Oceniono 1 raz 1

  Niech spiżdża. Nie czuję się odpowiedzialny za to, że ktoś ma zryty mózg.

 • nuvolari4

  Oceniono 3 razy 1

  Delegalizacja Gazety Wyborczej to jedyne wyjście. Za nawoływanie do nienawiści, podjudzanie do burd, przyczynienie się do organizacji nielegalnych blokad marszu z okazji święta Polski niepodległej, wreszcie odpowiadacie za sprowadzanie niemieckich bojówek socjalfasztstowskich które biją polaków, rozbijają legalne marsze parady rekonstrukcyjne z udziałem polskich żołnierzy i plują na polskie mundury. Odpowiecie za to.

 • czaromir

  Oceniono 3 razy 1

  Niestety. Polska wciąż jest częściowo chora.

  Chociaż nie przerabiamy tego w skali otwartej wojny domowej, jednak obserwujemy właśnie efekty cynicznej gry o władzę niektórych polityków, głównie wycierajacych sobie usta hasłami i symbolami narodowymi. "Ciemny lud to kupił".

  Swoje, dołożył tu również swoim milczeniem, a czasem też otwartą indoktrynacją polityczną Kościół, który myśli, że wszystkich zagoni do swojego ogródka.

  Efekt jest taki, że znów dziś wszyscy cierpieliśmy patrząc na krew i siniaki, które zadajemy sobie sami.

  A można przecież iść w takim dniu z dziećmi na watę cukrową.

 • bezebubol

  Oceniono 3 razy 1

  panie profesorku-zobaczymy jak będziesz gadał jak brunatne hordy wywloką cie z łóżka i okaże sie że już NIE JESTEŚ PRAWDZIWYM POLAKIEM!wtedy może na krótko zmienisz swój punkt widzenia.ZERO tolerancji dla wrogów tolerancji,wolności i demokracji.NO PASARAN!

 • pikkollo

  Oceniono 3 razy 1

  Klasyczne pomieszanie dobrego i złego, tak aby winni byli wszyscy i odpowiedzialność rozmyła się na tyle mocno, aby nikt nie beknął, co najwyżej jakieś płotki.
  I ani słowa o prowokacyjnym przyjeździe niemieckich bojówek ...

 • lodzermensz1

  Oceniono 1 raz 1

  Wow.
  Pierwsza rozsądna wypowiedź na ten temat.
  Czy nie moglibyśmy świętować tego Dnia, jak Amerykanie - żrąc hamburgery?
  Nawiasem mówiąc w wielu miastach tak to się właśnie odbywało - były pikniki, wydarzenia rodzinne, społeczne...

 • k1-1

  Oceniono 1 raz 1

  >>>I podkreśla, że jego zdaniem Marsz i Kolorowa Niepodległa to działania zdefiniowane przeciw komuś. - Taka jest logika ulicy<<<

  Gdzie ten pan uczyl sie socjologii, ja sie pytam? Czy ten pan wie co to ulica?

 • maxymus1

  Oceniono 1 raz 1

  jaka demokracja? Michniki się cieszą, i ci z ITI też, głupota Narodu! Bezwzględna głupota , i kasa, misiu kasa.
  Orevskie złodziejstwo rośnie! Nie trzeba być złodziejem tylko burmistrzem , lub inną qrvą!
  No proszę Państwa, jeżeli Obywatelowi odpowiada się, że nie musi gmina szczecin odzyskiwać niesłusznie czyli złodziejsko przyznanych mieszkań, to ja cię pierdo..ę, albo dwa razy! Lub trzy.......

 • vida69

  Oceniono 9 razy 1

  Obciążyć faszystów i narodowców za szkody powstałe w wyniku ich umiłowania do Ojczyzny.

 • zenonczyk

  Oceniono 11 razy 1

  Jestem "urzeczony" obchodami święta narodowego w Warszawie. Było po polsku i po Bożemu, w duchu prawdziwej katolickiej miłości w jakiej nasz wspaniały naród jest wychowywany od lat. Jak to dobrze że religia wróciła do szkół i nasza uduchowiona młodzież z miłością w sercu i miłością ku bliżniemu swemu rzucała w kierunku policji kamienie, race... itd. W końcu biorą przykład od "największego polskiego patrioty tysiąclecia" JK i jego zwolenników którzy prezydentowi Państwa urządzają co miesiąć procesję pod oknami wychodząć z pobliskiego kościoła po mszy z błogosławieństwem kapłana i słowami na ustach:" i odpuść nam nasze winy jako i my odpuszczamy naszym winowajcom ". A na poważnie to mamy sztuczny pariotyzm, obłudę, dewotyzm, zakłamanie.

 • druz_2

  Oceniono 9 razy 1

  Krytykujący "faszystów"( jacy to faszyści?) manifestujących dzisiaj w Warszawie nie mają zielonego pojęcia o tym czym jest faszyzm - powtarzam FASZYZM - nie NARODOWY SOCJALIZM!!!
  Faszyzm nie jest czymś co mi imponuje( daleko mu ideału), lecz nie jest też tym, z czym identyfikuje się ( na potrzeby propagandy) zwolenników Marszu Niepodległości - choć to bardzo wygodne i lotne medialnie.
  Tych młodych" kolorowych niepodległych" trudno jednak potępiać w czambuł, ponieważ taką odebrali edukację w szkole( a raczej jej nie odebrali) a więc to nie tak, że są głup i- oni zwyczajnie nie wiedzą - i jako typowi "pożyteczni idioci" są bezceremonialnie wykorzystywani przez "mądrzejszych"do robienia zadym, których jedynym celem "draka" i berek z policją...
  Niech mnie ktoś przekona, że zasadnym jest zakrywanie twarzy będąc pokojowo nastawionym uczestnikiem manifestacji - chętnie poczytam.
  To, co się wyrabia w Warszawie to dowód na słabość państwa - niestety. Tłuszcza nie boi się sił porządkowych - to początek końca ponieważ, władza może być kontrowersyjna, może mieć swoje słabości, ale musi być zdecydowana i nie pozostawiać wątpliwości" kto tu rządzi" - inaczej będzie jak widać z tendencją do "będzie gorzej"...
  Media twierdzą, że "siły porządkowe były przygotowane na taki scenariusz" - jeżeli tak wygląda przygotowanie, to Komendant Miasta Stołecznego Warszawy powinien położyć głowę...
  Magistrat miasta Warszawy wydał zgodę na blokadę MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI, na który też wydał zgodę - wesołki z nich....
  A teraz jeszcze oglądam w TV jakiegoś obślizłego typa Michała Sutowskiego z Krytyki politycznej, który bredzi wbrew oczywistym faktom - no i jak tu mieć szacunek?( to jeden z tych "mądrzejszych" szermujących młodymi - słabo wyedukowanymi).
  Amen.

 • bru-xa

  0

  Kto się z kim bije? Na forum kibice.net chuligani sobie gratulują sprawnie przeprowadzonej akcji i zliczają ilu skąd było - Opole - 150, Sosnowiec - 200, Korona Kielce - 100 osób, itp, itd.

 • pogadaniec

  0

  Uwaga na prowokacje! Brunatni oskarzaja kolorowych o przemoc. Swiadkowie obecni na miejscu mowia, ze to czlonkowie marszu niepodleglosci byli nabuzowani i wzniecali burdy. Tymczasem media wybielaja brunatnych. Cos tu sie nie zgadza. Kolorowi sa wyraznie beee dla establishmentu.

 • pantanal

  Oceniono 2 razy 0

  Świetny głos. Dziękuję, Panie Profesorze! Jestem równie jak Pan daleki od endecji, ale wprowadzenie chuliganów niemieckich do naszego Dnia Niepodległości, to hańba! Hańba palikotopodobnych, hańba Gazety Wyborczej, której czytelnikiem dotąd byłem. Czy będę nadal - nie wiem.

 • kloakier

  0

  www.joemonster.org/blog/kloakier/9126/Rykoszet

 • johanek4e

  0

  Czy "prewencja cyfrowa" służb monitorujących ekstremistów to fikcja literacka?A może to byli Talibowie bez komórek ?

 • dio62

  Oceniono 2 razy 0

  dzięki takim pożytecznym idiotom(tak ich nazywał Hitler) jak ten profesorek,naziści doszli do władzy w Niemczech

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX