Kierowcy będą blokować stacje przeciwko podwyżkom cen paliw

Będą tankować za przysłowiową złotówkę, pić kawę i czytać gazety na stacjach benzynowych - tak będzie wyglądać poniedziałkowa akcja niezadowolonych z wysokich cen paliw w kilku miastach w Polsce. Inni kierowcy chcą zablokować politykom wyjazd z Sejmu.
Polska Inicjatywa Obywatelska rozpocznie w poniedziałek po południu kolejny protest. Kierowcy między innymi z Łodzi, Poznania, Krakowa, Koszalina, Bydgoszczy, Rybnika, Olkusza , Częstochowy i Warszawy będą tankować paliwo za jak najmniejsze kwoty, jeść hot dogi, pić kawę i czytać na stacjach gazety, żeby tankowanie trwało jak najdłużej i tym samym spowodowało sztuczne kolejki do dystrybutorów.Oprócz tego w stolicy zmotoryzowani około godziny 16 mają się spotkać na ulicy Smolnej i przejechać w "żółwim tempie" pod Sejm i kancelarię premiera, żeby utrudnić wyjazd z pracy ministrom i posłom.

Organizatorzy protestu chcą w ten sposób zmusić rząd do interwencji i próby obniżenia cen paliw. Jeśli ich akcja nie przyniesie skutku, zamierzają znów protestować w czasie Euro 2012. Tym razem wyjadą na autostrady i drogi szybkiego ruchu.

Więcej o:

APLIKACJA TOK FM

Komentarze (5)
Kierowcy będą blokować stacje przeciwko podwyżkom cen paliw
Zaloguj się
 • hans_von_trupka

  0

  przypomnę tylko, że na stacjach benzynowych nie pracują posłowie, tylko zwykli Polacy, którzy po drugim trzecim kliencie, co im tak będzie kombinować, znajdą na kolejnych sposoby... posłom ten protest krzywdy nie zrobi... :/
  ech...

  zapraszam też na plons.pl

 • atleista

  0

  Kierowcy, "protestować" to trzeba było 9 października przy urnie wyborczej. Teraz to cmoknijcie się w swoje wydechy i puknijcie w puste baki.

 • peter-123

  Oceniono 1 raz -1

  Anarchia, ideie Troglodytow.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX