Komentarze (38)
Hołdys u Lisa: Jestem chyba jedyny w Polsce, który broni umowy ACTA
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • birdy22

  Oceniono 2 razy 2

  TOK FM puszcza temat wolności wypowiedzi i jej przepływu, a na facebook dali mi ban bo nie jestem "na linii i po bazie" z programami panów Mosza, Paruszewskiego i Balkana. Uważam programy tych panów za nie mającą nic wspólnego z humanizmem, filozofią, a już najmniej z dociekaniem "jaki jest sens życia i" co, jak dla mnie jest sensem słuchania TOK. Może dzielni cenzorzy postów na Facebook zatrudnieni przez TOK kochają wzrosty i spadki WIG oraz samochody za ponad 100.000 zł. Mnie to nie podnieca.

 • l1l2l3

  Oceniono 2 razy 2

  Tą wypowiedzią , uważam że jest bezczelnym typem. Kto go tu wpuszcza? I po co ? Ciekawy jestem czemu maskuje się kapeluszem, okularami, zarostem, kolczykami i czymś tam jeszcze. Jeżeli jest mężczyzną to niech raz pokaże się bez tego straganu. . .

 • 123rbr

  Oceniono 1 raz 1

  A to taka ciekawostka z Wikipedii:
  "W roku 2000 znaleziono w jego firmie nielegalne oprogramowanie, co było zaskakujące, gdyż Hołdys jest uważany za zdecydowanego przeciwnika piractwa intelektualnego"

 • grymasplemp

  Oceniono 1 raz 1

  tiny.pl/hjnsf

 • atleista

  Oceniono 1 raz 1

  gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,3259356.html
  Na wypadek, gdyby ktoś zapomniał.
  Tak jak pan Hołdys.

 • prusak2

  Oceniono 3 razy 1

  Kabotyn - człowiek, który usiłuje imponować tanimi efektami i zgrywaniem się: Niewyrobionym odbiorcom sztuki imponują często tandeciarze i kabotyni, a nie artyści tworzący prawdziwie głębokie dzieła.
  fr. cabotine, pierwotnie ‘marny aktor z wędrownej trupy’

 • lisowski.piotr

  Oceniono 3 razy 1

  W sumie to nic nie powiedział, co za głupota:
  "- ACTA jest umową handlową, to nie jest tak, że Zbigniew Hołdys wstawił sobie zdjęcie, czy linka do YouTube'a (...). 24 proc. w Europie miejsc pracy młodych ludzi, to są miejsca w sektorze obrotu prawami autorskimi i innymi prawami, typu wynalazki i patenty. 25 proc." on myśli że jak ACTA podpiszemy to utrzymamy miejsca pracy? albo co więcej będą nowe ? być może ale kto znajdzie zatrudnienie? syn Hołdysa?

 • janusz55online

  Oceniono 3 razy 1

  Dajcie jakiś przykład twórczości Hołdysa, bo nijak nie mogę nic znaleźć !!

 • l1l2l3

  Oceniono 1 raz 1

  On mówi? Gada często bzdury. Gada jak gdyby był ojcem wszystkich, on na wszystkim się zna i cały czas poucza i jest przekonany że zawsze ma rację. A jak wygląda? Chyba lustra niema ! ... Kapelusz nosił również Czesław Niemen ale tylko on z tych dwóch jest prawdziwym artystą. Czesław przyciągał a ten Pan jest antypatyczny , a fu ! ...

 • aiciwrfn

  Oceniono 2 razy 0

  Pamietacie jak ostatnio rząd planował ograniczenie normalności internetu i blokowania co chce bez powodu, z przyczyn politycznych?

  ACTA to cenzura na Internet.

  UWAGA - popieramy walke sz piractwem ale jestesmy przeciwko ACTA! Pod pretekstem walki z piractwem przemycane są zapisy które nie mają jedynie ograniczyć wolność obywatelską i wolności słowa oraz zablokować treści internetu niewygodne z przyczyn jedynie politycznych. Obecnie obowiązujące prawo w pełni chroni prawa autorskie. ACTA nakłada CENZURĘ na internet. Nie ma nic wspólnego z ogłaszaną walką z podróbkami, te nie moga sie przedstać przez granicę gdy ją wykryje celnik wiec tu sie nic nie zmienia. Chodzi jedynie o ograniczanie normalności, cenzurę, powrót do przeszłości - znamy jak to jest.

  ACTA to cenzura na internet a nie walka z piractwem. Tusk i jego rząd ostatnio pórbowali zablokować internet, wszyscy się temu przeciwstawili - teraz jest dokładnie to samo tyle że pod innym pretekstem.

  ACTA to cenzura na Internet. NIE DAJCIE SIE NABRAĆ. oni tego chcą by zablokowac internet - obywatele nie.

 • opatrumiaredagdynia

  0

  Hołdys na prawie też się zna fiufiu

 • l1l2l3

  Oceniono 2 razy 0

  Ktoś kto patrzy na Polskę zza wielkiej wody, uważam że najmniej powinien mówić o Polsce i Polakach ! Komedie odstawiają te media . To tak wygląda że nie ma ciekawszych i zasługujących na tak częste odwiedziny mediów ludzi ! Niezła operetka... Dziwaków mamy dosyć w samym rządzie...

 • passtorian

  Oceniono 2 razy 0

  Co z toba Holdys? Zwykle madrze gadasz ale teraz to ci fatalnie odbija. Ten temat na pewno nie nalezy do twoich forte. Czy ty w ogole wiesz co to komputer?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX