Felietoniści opuszczają "Wprost". Hołdys, Materna, Meller...

Czterej felietoniści opuszczają "Wprost". Dziennikarz Tomasz Machała, który wczoraj musiał pożegnać się z tygodnikiem, poinformował, że odchodzą: Marcin Meller, Zbigniew Hołdys, Grzegorz Markowski i Krzysztof Materna. To kolejne osoby, które odeszły po zwolnieniu redaktora naczelnego pisma - Tomasza Lisa.
Jeszcze wczoraj branżowy Press informował, że nowy naczelny będzie chciał zatrzymać zespół. W rozmowie z Presserwisem mówił: - Prowadzę rozmowy z osobami, które złożyły wypowiedzenie. Doceniam ich solidarność wobec Tomasza Lisa, ale wciąż widzę możliwość współpracy z tymi osobami - zapewniał. Tego samego dnia z Wprost odszedł Machała. - Właśnie pożegnałem się z Wprost. Red. nacz. uznał za niemożliwe łączenie prowadzenia serwisu internetowego z wywiadami dla tygodnika -napisał na Twitterze. Dziś poinformował o kolejnych osobach, które nie będą już pisać do Wprostu.

Po tym, jak we wtorek z "Wprost" zwolniony został Tomasz Lis i jego zastępczyni Aleksandra Karasińska, w geście solidarności z naczelnym wypowiedzenia złożyło już kilka osób z redakcji, m.in. wydawca Tomasz Plata, kierownik dział Społeczeństwo Renata Kim, sekretarz redakcji Łukasz Ramlau i szef działu Biznes Ryszard Holzer i Piotr Milewski z Nowego Jorku.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (18)
Felietoniści opuszczają "Wprost". Hołdys, Materna, Meller...
Zaloguj się
 • kurcze_pieczone01

  Oceniono 20 razy 12

  "Felietoniści opuszczają... Zbigniew Hołdys...," - pada`m!

 • burzumtvn24

  Oceniono 22 razy 10

  Hołdys to najlepiej niech się usunie całkiem z życia publicznego.
  Celebryta przez duże "C"........

 • wojtekd38

  Oceniono 14 razy 8

  Kto im placi za pisanie takich brudow i swinstw ? Ohyda !!!!!!!! Ja przylaczam sie do protestu i przestajekupowac WPROST.

 • maxter_69

  Oceniono 8 razy 4

  widze ze sami "hejterzy". wypowiem sie jako czytelnik tego tygodnika. Bardzo żałuję iż odchodza ludzie którzy tworzyli ten tygodnik w formie jaka mi pardzo odpowiadala. Zastanawiam sie co dalej? jesli zostana zastapieni równie wartosciowymi ludzmi to wporzadku. zobacze po nastepnych numerach. I wyprzedzam wasze odpowiedzi. Tak czytam Wprost bo utwierdza mnie w moim przekonaniu i odbieraniu tego swiata i nie jestem lemmingiem.

 • yerry46

  Oceniono 22 razy 4

  Grymasni chloptasie, pieszczochy ostatniej dekady XX w. popelniaja zbiorowe harakiri w imie solidarnosci z wypomadowana wydmuszka, ktorej pozerstwo, wystudiowane, frasobliwe gesty i pseudointelektualne dywagacje przyprawialy o mdlosci?. Wasza sprawa, ale czas juz nie wasz. Jestescie tow. wzajemnej adoracji - nie tyle ze wzgledu na wiek, ile ze wzgledu na mentalnosc. Pozwolcie rzece plynac i nie zawracajcie glowy swoja, juz nawet nie cwierc warta, nabozna pycha. Wystarczy teatrum w tym kraju, gdzie setki i tysiace ludzi z dnia na dzien traci podstawy egzystencji, a rzeczowo ujac sie za ich sprawa nie ma komu. Nie dosc, ze jestescie amoralni, to na dodatek w swym samouwielbieniu groteskowi - mowie wam to WPROST!

 • atleista

  Oceniono 10 razy 2

  Wprost bez polskiego Erica Claptona? Tragedia...

 • arvelli_net

  Oceniono 3 razy 1

  To hołdys jest felietonistą????... coś mi się nie kmini:) facet bardziej do jakiegoś cyrku, cyrku lodowego się nadaje... na bałwana:)

 • mardan19

  Oceniono 3 razy 1

  no i dobrze, może ta szmata padnie

 • srololot

  Oceniono 3 razy 1

  nie ma straty i jakich kolwiek minusów dla Wprost - Wprost ich p..............ć.......

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX