Szczuka o Euro: To jest samczy, infantylny i idiotyczny kult igrzysk

Będzie pełno potłuczonych butelek, zdemolowanych przystanków, ludzi zarażonych chorobami wenerycznymi i kobiet przywiezionych do seksusług - mówiła Kazimiera Szczuka w PR1 Polskiego Radia o Euro 2012 w Polsce.
- To całe Euro 2012 to jest jedno wielkie oszustwo. My, jako społeczeństwo, nic nie będziemy z tego mieli. Feministki od początku mówiły, że to jest tylko dla facetów, że to jest wielki biznes, że nie utrzymamy tych wszystkich obiektów. Te pieniądze są wyrzucone poza te społeczne cele - powiedziała w audycji "Sterczniki" Kazimiera Szczuka, feministka.

Opisała, jak jej zdaniem będą wyglądały skutki EURO 2012: "Będzie pełno potłuczonych butelek, zdemolowanych przystanków, ludzi zarażonych chorobami wenerycznymi i kobiet przywiezionych do seksusług. To jest samczy, infantylny i idiotyczny kult igrzysk, które nie mają żadnego celu poza tym, żeby ci mężczyźni mieli frajdę".

Dodała: "Nieszczęście się stało, że wygraliśmy tę rywalizację o Euro 2012. Jest kryzys, wydaliśmy kupę pieniędzy po nic. Nawet Donald Tusk przyznał, że nie starałby się o to, tylko musiał to przejąć". Zgodziła się z nią posłanka Ruchu Palikota Anna Grodzka, która również oceniła, że pieniądze wydane na Euro zostały zmarnowane.

Katarzyna Bratkowska z Porozumienia Kobiet 8 Marca powiedziała, że zachowanie władz przypomina zachowanie człowieka, który "ogląda mecz na wielkiej plazmie, kiedy ludzie pod jego opieką nie mają co jeść".

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (17)
Szczuka o Euro: To jest samczy, infantylny i idiotyczny kult igrzysk
Zaloguj się
 • kurcze_pieczone01

  Oceniono 10 razy 8

  "Będzie pełno potłuczonych butelek, zdemolowanych przystanków, ludzi zarażonych chorobami wenerycznymi i kobiet przywiezionych do seksusług. To jest samczy, infantylny i idiotyczny kult igrzysk, które nie mają żadnego celu poza tym, żeby ci mężczyźni mieli frajdę." czyli będzie normalnie, nic nowego. Pani poleciała tekstami Bareji przecedzonymi przez pisuar. Jestem przeciwnikiem piłki kopanej i twierdzę, że nie istnieje
  coś takiego jak polska piłka nożna ale to co robi pani kawunia to zmasowany atak staników.
  Było drzeć pyszczysko na "przyjaciół z boiska" (Platini&Boniek) nim nas ugotowali na amen i grubą kasę.

 • sinhuesinhue

  Oceniono 9 razy 7

  bez euro nigdy byśmy nie umyli dworca centralnego ;)

 • yerry46

  Oceniono 4 razy 4

  Pani Kaziu, troche luzu - lepsz gala turlana nizli baba skopana, czyli nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo. Oby tylko nasi nie dali ciala w przedbiegach, bo wtedy wszystkie Pani racje przyjdzie uznac za zasadne. Ach ten testosteron! ;)

 • aqmika

  Oceniono 9 razy 3

  Nie tylko feministki są zdania, że Euro2012 to przejaw polskiej pychy i odwiecznego "zastaw się, a postaw się".
  Jednorazowy wydatek, który nigdy się nie zwróci, mógłby pokryć wiele pilnych życiowych potrzeb, na które nigdy nie można znaleźć pieniędzy. Nieprzydatność stadionu zdziwi tylko odpowiedzialnych za tę aferę, wszyscy inni widzieli już wcześniej nieprzydatność Stadionu Dziesięciolecia.
  Pani Szczuka zapomina jednak, że takie imprezy są wentylem, zastępstwem wojny, którą mężczyźni mają w genach.
  A w samej piłce nożnej naprawdę nie ma nic złego.

 • wazps

  Oceniono 3 razy 1

  A coz takiego wymyslily feministki,jakiz to sport kobiecy przyciaga setki milionow ludzi przed telewizory,kazdy sfeminizowany sport jest nudny i beznadziejny,Szczuka nie moze przezyc,ze nikt sie nie interesuje gimnastyka artystyczna albo lyzwiarswem figurowym,drogie feministki czasami wasze wypowiedzi powinny byc cenzurowane bo tylko pograzaja wasza sluszna walke o prawa kobiet.

 • czarnymaja1001

  Oceniono 5 razy 1

  Ja na samym początku, jak tylko o tym usłyszałam uważałam, że to strata pieniędzy i nie rozumiałam tej euforii. Cóż trudno. Będziemy za to płacić jeszcze wiele lat.

 • iol

  0

  Choćby nie wiem jak było dobrze, zawsze znajda się malkontenci.

 • rot.leszek

  Oceniono 8 razy 0

  Infantylna wypowiedz na poziomie Rydzyka

 • ciemnyludd

  Oceniono 4 razy 0

  Kiedy jakaś idea POŻERA ROZUM, takie są właśnie skutki, pani Szczuko...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX