Boniek odpowiada Szczuce: Jak się na czymś nie znam, to nie oceniam

- Jak ja się na czymś nie znam, to czegoś nie oceniam. Nie wiem, kto to jest - tak Zbigniew Boniek ocenia wypowiedź Kazimiery Szczuki krytykującej Euro 2012. W wywiadzie dla "Newsweeka" dodaje, że Euro spodoba się również płci pięknej, bo "dobry piłkarz zawsze potrafi sprawić, że kobiety też są zadowolone".
Legendarny piłkarz Zbigniew Boniek i ambasador Euro 2012 odpowiedział w rozmowie dla "Newsweeka" na zarzuty "czołowej polskiej feministki", że mistrzostwa "to jest samczy, infantylny i idiotyczny kult igrzysk, które nie mają żadnego celu poza tym, żeby ci mężczyźni mieli frajdę".

- Muszę tej pani coś powiedzieć. Ona na "Sz" się tak jakoś nazywa... [dziennikarz podpowiedział, że chodzi o Kazimierę Szczukę - przyp. red.]. Pani Szczuka. Muszę powiedzieć, że ja tej pani osobiście nie znam, ale mówi ciekawe rzeczy. Natomiast chcę powiedzieć, że kilku, kilkunastu piłkarzy uszczęśliwia też kobiety, bo dobry piłkarz zawsze potrafi sprawić, że kobiety też są zadowolone - powiedział.

- Jak jej się nie podoba, to... zresztą nie musi się jej wcale podobać. Natomiast wiadomo, jest w tym więcej teatru, aktorstwa ze strony tej pani niż wiedzy, skoro ta pani się na tym nie zna. Jak ja się na czymś nie znam, to czegoś nie oceniam. Natomiast to, co ta pani mówi, mnie tak naprawdę nic nie interesuje. Nie wiem, kto to jest - dodaje.

Według Bońka Euro przyczyni się do rozwoju naszego kraju. - Infrastruktura się w Polsce dzięki Euro polepszyła. Baza hotelowa też się zmieniła. Lotniska - we Wrocławiu, w Poznaniu. Wiele się zmieniło. Zostanie nam bardzo, bardzo wiele - mówi.

Organizacja Euro 2012 ma sens?
Więcej o:

APLIKACJA TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (16)
Boniek odpowiada Szczuce: Jak się na czymś nie znam, to nie oceniam
Zaloguj się
 • demolka666

  Oceniono 21 razy 9

  i chyba boniek ma rację - wydaje się, że ten facet chodzi po ziemi, a kazia tym razem odfrunęła...

 • opatrumiaredagdynia

  Oceniono 15 razy 7

  bo "dobry piłkarz zawsze potrafi sprawić, że kobiety też są zadowolone"
  Boniek jest lepszy niż Leszek Miller!

 • adalbert.13

  Oceniono 18 razy 6

  Następny z grupy "przyjaciół z boiska" rżnący autorytet moralny, jak to piłkarz może robić dobrze. Sobie.

 • tegepe

  Oceniono 10 razy 4

  A na czym ta pani się zna? Bo na literaturze też nie, skoro pracując kilkanaście lat w PAN nie napisała doktoratu, za to raz po raz bryluje w mediach, ostatnio z tą idiotyczną wypowiedzią o Euro.

 • j4s4

  Oceniono 4 razy 2

  ... a babcia mojej żony więcej niż lubiła oglądać boks i hokej, szczególnie gdy hokeiści rzucali kaski, rekawice i zaczynali się okładać gołymi dłońmi!

 • loretta75

  Oceniono 11 razy 1

  Tłumaczę, co Pan Boniek powiedział: Siedź, kobieto cicho, bo na niczym się nie znasz.Mogłabym napisać jeszcze dobitniej, ale po co. Jedna uwaga-czy tak samo zwróciłby się do mężczyzny o takim samym poziomie (nie)wiedzy?

 • godeliva

  Oceniono 9 razy 1

  Co to za reklama, dla tego bazarowego babona (patrz "dyskusja" z Rutkowskim i inne, ze juz nie wspomne jej poczatkow kariery w TV), na miejscu feministek odcielabym sie od niej zupelnie!. Ona robi im antyreklame.

 • peter-123

  0

  Ale Kazia jest super, kobieta na czasie i z czasem.

 • wsciekly69

  Oceniono 10 razy 0

  Boniek ma racje. Gdyby nie Euro, zadna z inwestycji uzytecznosci publicznej nie zostalaby nawet zaczeta. Nie chodzi o stadiony.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX