Komentarze (57)
"Słyszysz coś złego o księdzu? Nie ciesz się, nie przekazuj"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • derasa

  Oceniono 6 razy 4

  "Słyszysz coś złego o księdzu? Nie ciesz się, nie przekazuj" - co mamy MILCZEĆ jak ksiądz- pedofil gwałci dziecko, jeszcze takiego zwyrodnialca w koloratce mamy brać w obronę, to są jakieś kpiny.

 • wazps

  Oceniono 6 razy 4

  Tesc mojego brata stwierdzil:"Musze podwyzszyc garaz bo ML mi sie nie miesci..."
  Zagdatk,kim jest tesc mojego brata:
  a)Policjant
  b)Nauczyciel
  c)Ksiadz

 • forte2012

  Oceniono 6 razy 4

  ha ha ha !!!

  chłopaki w sukienkach to dopiero prymitywne poczatki !

  dzieki wam "wyznawców"/wyborców JP3 bedzie przybywać

 • forte2012

  Oceniono 4 razy 2

  kiedy katolicy przestaną molestować moralnie ateistów

  po co w tv i innych mediach puszczają takie katolickie kawłki , na wszystkich prawie kanałach , we wszystkich prawie gazetach

  zauwazyłam ze w tym katolickim skowycie nikt nie mówi ze molestuje sie religią ateistów,
  ktorych próbuje się zagnać do narożnika

 • ahab_1

  Oceniono 4 razy 2

  O jaką neobolszewię chodzi panie Głódź?. Problem z KK istnieje już od wieków. Jan Hus, Luter i inni reformatorzy, już dawno dostrzegali i piętnowali patologie dziejące się w tym Kościele. Tak było i tak jest dalej - pora na zmiany.

 • signomi.net

  Oceniono 4 razy 2

  Mała poprawka: w trakcie pisania wypadło mi jedno słówko: "nie". Całe zdanie powinno brzmieć tak:
  "Oni, wg swoich poglądów (ateiści - przyp. sign), nie zwalczają Boga, bo wręcz uważają, że w ogóle nie istnieje."

 • amron53

  0

  No tak, mafię trzeba chronić, zmowa milczenia...tak manipuluje się owieczkami i baranami katolickimi...

 • ka-wlad

  0

  w miarę upowszechnienia internetu w Polsce Kościoł traci patent na prawdę i grunt pod nogami. Zaangażowanie sie w politykę po stronie PIS jest odruchem samoobrony przez atak na demokratyczne państwo, ale jest też ryzykiem ostatecznej przegranej. Koscioł jako formacja polityczna może dojsc do wladzy tylko w drodze krwawej rewolucji jak w Iranie i zaprowadzić totalitarną dyktaturę, co w Polsce jest mało prawdopodobne, albo przegra z kretesem i zachowa uszczuploną swą pozycję scisle religijną, jak w krajach zachodniej Europy.

 • neumarkt

  Oceniono 2 razy 0

  Kiedy wreszcie "włatcy" Kośioła zrozumieją, że w świetle badań naukowców, archeologów, historyków, filozofów, nie ma szans na ostanie się wiary w mity "udoskonalane" na przestrzeni 2 tysięcy lat. Wiadomo, że nie było żadnego "zmartwychwstania" i wniebowzięcia" że chrześcijaństwo skompilowano ze starszych religii Bliskiego Wschodu! Maria, to egipska Izyda, zwana w Egipcie "bogurodzicą", Horus to Jezus, Seti, to coś na kształt Szatana..., Te wszystkie, mówiąc delikatnie, bajdy, nie przystają do współczesnej wiedzy o tamtych, zmanipulowanych przez "Ojców Kościoła", czasach. W takich dalekim od prawdy "dogmatach", kościelny gmach wkrótce z hukiem się rozwali jak starożytne religie Egiptu, Grecji czy Bliskiego Wschodu. Przeminęła wiara w Tammuza, Mitrę, boginię Nut, dzięki unicestwianiu ogniem i mieczem, zniknęła wiara Słowian w Swantewida, plemion germańskich w Wotana... Pora na sztucznie, skonstruowane z mitów chrześcijaństwo, w podobny sposób jak te nieistniejące już wierzenia...BO PRZECIEŻ WSZYSTKIE ONE NIE POWSTAŁY W CELU ZBAWIENIA A OKIEłZNANIA LUDZI,, czynić ich posłusznymi wobec NIBY ŚWIECKIEJ WŁADZY! A więc tylko sekularyzacja Kościoła pozwoli utrzymać ich bogactwa (na wzór byłych Prus Wszchodnich!)

 • waterfrog

  Oceniono 22 razy -22

  No tak , bo dróg przed euro już się nie da zbudować , a reformy..szkoda gadać , no to jest temat zastępczy..lanie wody przed dyngusem www.youtube.com/watch?v=0SCM4zCc3ds&feature=related

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX