Komentarze (97)
Dunin i Makłowicz w obronie Kory. "Policja powinna skupić się na dilerach"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • zdzisiek66

  Oceniono 3 razy 3

  Jak to się wszyscy obudzili.
  Na czele z Kaliszem, który olał kluczowe głosowanie nad ustawą depenalizującą posiadanie drobnych ilości narkotyków. Głosowanie zostało przegrane kilkoma głosami....

 • loretta75

  Oceniono 11 razy 3

  trutu tu tu to są dęte problemy. Za rok będziemy skomleć, gdy kryzys nas dopadnie. Niestety Polacy chorują na syndrom zajmowania się duperelami, gdy realne problemy od lat nie są rozwiązywane.Sprawa pani Kory to pobocza,oczekiwałabym od tak zaangażowanych społecznie osób jak Nowicka i Dunin o przeniesienie swego czujnika na krzywdę w rejony mniej spektakularne- kiepską oświatę, brak szans dzieciaków spoza aglomeracji na przyzwoitą edukację, słabą służbę zdrowia ze wszystkimi jej patologiami itp itd. Pani Kora dorosła jest i wiedziała co robi oraz stać ja na lepszych adwokatów swojej sprawy niż Dunin i Wice marszałek Sejmu RP. A co robi w tej sprawie pan Makłowicz????

 • maksiu110

  Oceniono 19 razy 3

  Zaczyna się ta sama śpiewka "znanych postaci i autorytetów": Polański to nie pedofil tylko wielki artysta.

  Kora to nie narkomanka tylko wielka postać sceniczna....

  PS> Znalezione ponad 60 gram to trzysta skrętów - rok buchania...

 • xtalatx

  Oceniono 2 razy 2

  kto popiera legalizację narkotyków łapka w górę ;-)

 • szpak.nie

  Oceniono 4 razy 2

  Korze i Sipowiczowi nie przeszkadzało istniejace prawo, a gdy zaczęło ich dotyczyć to robią zamieszanie. W d...ie ich mam, gdyby apelowali, angażowali się w zmiany, tym bardziej, ze jako włazodupy platformerskie mieli jakąś pozycję wyjściową do tego, to tak, byłbym teraz całym sercem z Korą, niestety nie robili nic.

 • 4dick

  Oceniono 4 razy 2

  to ile dzis piosenek zagracie?

  3 GRAMY !!!

  NIeeeeee!

  60 GRAMY

 • fobian

  Oceniono 8 razy 2

  O...ooo.... o co tyle zamieszania.... Meleńczuk też kiblował a jaki z niego performer! Dwa latka dla Kory i mamy zupełnie nowe spojrzenie na rzeczywistość. Wyjdzie z materiałem na dwie nowe, piękne płyty.

 • pcat

  Oceniono 10 razy 2

  Pani Jackowska i jej trawa za 100 PLN to dla mnie żaden temat.Zdejmijcie ten badziew ze strony głównej. Są ważniejsze problemy.

 • molis31

  Oceniono 10 razy 2

  Do celów badawczych :-) Kora z Sipowiczem przeprowadzali badania - najpewniej metodą organoleptyczną :-)

 • ossmolony

  Oceniono 14 razy 2

  Witamy w Polsce !!! Gdzie oszuści i zlodzieje setek milionów latami hasają sobie na wolności ciągnąc swój kryminalny proceder niszcząc ludzi kradnąc ich dorobek calego życia .To odbywa się za wiedzą organow państwowych i czesto z ich aplauzem oraz wyraznym błogosławieństwem prokuratury i o zgrozo - sadów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.Natomiast kryminalną afere niemal miedzynarodową robi się z faktu posiadania niecałych 3 gramow marichuany.Takie jest państwo polskie ,a raczej nie państwo lecz coś co tylko można określic nie inaczej ,jak karykaturą państwa. Żenada !!!

 • kawabis

  Oceniono 16 razy 2

  Z tymi autorytetami to przesadzili, podobnie jak z obroną Kory, gdy wsadzano za kratki studentów czy licealistów szumu nie było jak sięgnięto po celebrytów nagle dostrzeżono problem, czyżby strach środowiska. Nie od dzisiaj wiadomo, że najlepszymi klientami dilerów są właśnie celebryci, bo lubią zaszaleć i mają kasę. Właśnie Kora zostanie potraktowana ekstra surowo by nikt nie zarzucił, że znanym i bogatym się odpuszcza, gdy dzieciaków ściga się bezwzględnie, sztuczka z Ramoną wskazuje, że jednak narkotyki rozmiękczają mózg.

 • mordred

  Oceniono 16 razy 2

  No popatrzcie, a jak zamykali zwykłych, nieznanych ludzi, to Dunin i Makłowicz jakoś nie protestowali. Nagle przejrzeli na oczy. Cud ludzie, cud, chwalmy Pana!

 • najdul6

  Oceniono 3 razy 1

  Kora czy nie kora wszyscy powinni być karani jednakowo !!! a czy on się odróżnia od innego obywatela ??? prawo karne jest dla wszystkich to same,nie powinno być pobłażania

 • krys58

  Oceniono 1 raz 1

  W takich sprawach sądy nie dają 3 lat a zwykle pół roku w zawieszeniu.
  Obawy Pani Nowickiej są więc przesadzone.
  Co do Pani Kory to ją nawet lubię ale mówiąc prawdę mniej się o nią boje niż o jakiego Jana W z Dziury-W-Polsce, o którego nikt się nie zatroszczy - jak nie troszczył sie o jego kolegów przez ostatnie lata a było ich 70 tysięcy - i który pójdzie do więzienia.
  Jego mi żal.
  Kora póki co daje sobie bardzo dobrze radę.

 • jnd

  Oceniono 1 raz 1

  Jezeli adresat jes uznawany za wlasciciela, to dlaczego nie oskarzono psa?
  A te trzy gramy?
  Mozna sie prosto wytlumaczyc.
  Nalezy w sadzie powiedziec, ze zostala nabyta przed wejsciem ustawy w zycie i o niej zapomniala ze jeszcze posiada.

 • sceptyk31

  Oceniono 9 razy 1

  No rzeczywiście, pod wpływem Makłowicza cały naród rzuci sie bronic Olgi Jackowskiej. Autorytety pożal się Boże, im wydaje się że wystarczy iż zaświeci sie dla nich światełko nakamerze telewizyjnej i od razu stana sie sumieniem narodu... A ustawa oczywiście może nie jest najlepsza, ale co do tego ma Jackowska ? Ustawa obowiazuje i obowiązuje wszystkich. Nasz kraj to jakiś szpital psychiatryczny, kazdy kto lepiej spiewa ode mnie / a spiewam okropnie, więc nie spiewam w sumie/ od razu mysli że jest autorytetem dla "ciemnego ludu"./ nie pisze że ten co lepiej gotuje ode mnie, bo akurat to potrafię /..

 • jtp2

  Oceniono 7 razy 1

  Jeśli Kora zeznała, że narkotyki nie były jej, to prokuratura nie mogła sprawy umorzyć. Kora powiedziała prawdę.

  to teraz każdy złodziej powie że on nie kradł, każdy kto posiada narkotyki zezna że narkotyki nie były jego powinien być wolny.
  to takie nowe prawo wg prawnika Ryszarda Kalisza

 • r_mol

  Oceniono 7 razy 1

  Ni chcesz mieć kłopotów? Nie używaj narkotyków! Proste? Dla celebrytów widać za proste.

 • a-z2005

  Oceniono 7 razy 1

  To może artyści i celebryci powinni mieć też prawo jeździć po pijaku, albo nie być karani za pedofilię (casus Polański).

 • kola04

  0

  TOK FM czy wiecie że w latach 2008 - 2011 na polskich drogach było ponad 18 000 szt. trupów, i w tych latach nawaleni SHUMACHERZY zabili około 1600 osób, a nawaleni cykliści zero, JESTEŚCIE SOLIDARNI Z TRZEŹWYMI MORDERCAMI NASZYCH DRÓG. NAJWIĘKSZYMI MORDERCAMI W RP SĄ TRZEŹWI SHUMACHERZY, co roku posyłają do piachu ponad 4 tys. osób. TOK FM potraficie o tym powiedzeć czy solidaryzujecie się z tymi MORDERCAMI.

 • kola04

  0

  Art. 1.

  § 1. Odpowiedzialności karnej podlega ten tylko, kto popełnia czyn zabroniony pod groźbą kary przez ustawę obowiązującą w czasie jego popełnienia.

  § 2. Nie stanowi przestępstwa czyn zabroniony, którego społeczna szkodliwość jest znikoma.

  § 3. Nie popełnia przestępstwa sprawca czynu zabronionego, jeżeli nie można mu przypisać winy w czasie czynu.

  PARAGRAF 2 mówi wszystko, nie ma społecznej szkodliwości, nie ma przestępstwa, jest tylko czyn zabroniony w przypadku zielarzy, nawalonych cyklistów, alimenciarzy sprawa jest do UMORZENIA natychmiast, chyba że podczas popełnianiu tego czynu zabronionego, ich czyn jest społecznie szkodliwy, czyli PO PROSTU NARUSZYLI DOBRA CHRONIONE PRAWEM , dali komuś w mordę, okradli go, rozwalili auto, przystanek autobusowy, itd. Jeżeli jest to CZYN BEZSKUTKOWY, TO NATYCHMIAST DO UMORZENIA. CZARNE TOGI zajmijcie się tymi TRZEŹWYMI MORDERCAMI NA NASZYCH DROGACH, oni produkują trupy w ilości ponad 4tys. co roku na polskich drogach.

 • kola04

  0

  CZARNE TOGI WSADZAJĄ ZA KRATY drobnych zielarzy, nawalonych cyklistów i alimenciarzy. DUŻYCH DILERÓW ZIOŁA NORMALNIE SIĘ BOJĄ, mogą odstrzelić ich i ich rodziny, TRZEŹWI SHUMACHERZY ZABIJAJĄ PONAD 4 TYS OSÓB ROCZNIE I ICH NIE RUSZAJĄ, sami są nimi i łączy ich zwykła solidarność grupy, NA ALIMENTY ICH STAĆ. TE TRZY GRUPY TZW PRZESTĘPCÓW zapełniają polskie kraty, są łatwym łupem naszych dzielnych funkcjonarjuszy w CZARNYCH TOGACH, reszta spraw jest zbyt trudna dla tych CZARNYCH nieuków, co niedzielę walących pokłony w oparach kadzideł ich kumplom CZARNYM SUKIENKOM w ich paronoidalnych domach zwanych kościółkami.

 • dean08

  Oceniono 2 razy 0

  No to powinni się kimś zająć bo przecież 60 gram to raczej paczka dilerska...

 • 52ana

  Oceniono 2 razy 0

  wszyscy siebie warci

 • jarus15

  Oceniono 4 razy 0

  wszyscy się obudzili , a co robili wcześniej ? nie wiedzieli że takie jest prawo i za posiadanie skazywani są inni , oczywiście nie tak znani ...

 • 3alfa.alfa

  Oceniono 18 razy 0

  Od dzis przestaję oglądać Makłowicza w TV i wyrzucam na śmietnik jego książkę z przepisami `CK kuchnia`

 • von_seydlitz

  Oceniono 14 razy 0

  Albo będziemy jakim takim krają, albo Republiką Rozpusty...

  Więc za narkotyki należy karać, inna rzeczy czy mniej czy więcej dotkliwie, tu można polemizować i ważyć na gramy..

  Ale karać trzeba, zwłaszcza "celebrytów" bo oni lansują mody....

  Modę na marychę też....

  ..

 • chango

  Oceniono 12 razy 0

  Miałkie Towarzystwo Wzajemnej Adoracji.
  MTWA znaczy..

 • snowb-all

  Oceniono 16 razy 0

  manipulujecie. Przecież chodzi nie o te 2,83 grama tylko o 66 gramów, które sobie zamówili ze Stanów. Trzeba być skrajnie naiwnym żeby uznać że to do celów badawczych. A prawo, nawet jeśli jest wg niektórych złe należy respektować.

 • xtalatx

  Oceniono 10 razy 0

  60 gramów to chyba ilość dilerska ?

 • adalbert.13

  Oceniono 2 razy 0

  "W sądzie wszystko może się wydarzyć." jest to o tyle uzasadnione, że prerogatywy pana boga
  na rozliczanie sędziów poszerzył mu w zeszłym tygodniu osobiście Gowin. Także żarty mu się kończą,
  temu bogu znaczy. O losie podsądnych strach wspomnieć.

 • dochme

  Oceniono 1 raz -1

  Można gdzieś się podpisać pod tym apelem? z góry dzięki za link

 • bromborek83

  Oceniono 5 razy -1

  Nie sądziłem, że pan Makłowicz takimi bzdetami się będzie zajmował... celebrytom się już nudzi chyba... "drobnych konsumentów" ....a Amber Gold wydymał drobnych ciułaczy i co? Może też list w ich obronie? OJ sama jest sobie winna i będzie odpowiadać, normalny sąd wytrze sobie 4 litery tym ich liścikiem...
  ps- a może Makłowicz dodaje susz do tych swoich potraw?

 • royal_pl

  Oceniono 3 razy -1

  Buahaha, znaleźli się wybitni eksperci w przedmiocie polityki karnej...

 • promemo

  Oceniono 1 raz -1

  Gdyby nie było klientów, nie było by dealerów - i na odwrót.
  Czyli obydwie strony odpowiadają za to zjawisko.
  "Narkotyki do celów badawczych"... naiwne - taki z niego "badacz-amator" ?
  W sumie kolejny szum wokół sprawy, w której niekonsekwencja w postępowaniu bije po oczach.

 • zdanowicz

  Oceniono 5 razy -1

  Dunin i Makłowicz jako autorytety moralne i prawne. Złodzieje też mówią, że prawo jest złe. "Dura lex sed lex"

 • eldemon

  Oceniono 7 razy -1

  Już najwyższy czas powołać Komitet Obrony Kory i Ramony!

 • mundi555cras

  Oceniono 11 razy -1

  Dunin, Nowicka, - typy spod ciemnej gwiazdy! żenada + wiocha

 • xelene

  Oceniono 9 razy -1

  my chcemy cpac ! pic i przerywac ciaze :)) za Kora !!!

 • zebolek

  Oceniono 5 razy -1

  Przecież to nie Kora miała zamówione narkotyki tylko Ramona S. ?????
  więc o co wam chodzi ????

 • jnd

  Oceniono 3 razy -1

  Ciekawe czy sady i prokuratura sa tak samo nieudolni w sprawie scigania dealerow jak w sprawie Amber Gold?
  O ile pamietam zapisy w sprawie posiadania narkotykow przez narkomanow mialy glownie byc wykorzystane przez sady do wywierania nacisku/ zmuzania narkomanow do leczenia a nie wsadzania ich do wiezien.
  Powszechnie wiadomo, ze wiekszosc nalogowych narkomanow jest nieuleczalnie chora. Zdaje sie ze przynajmniej 90%. Tak na logike ci powinni byc puszczani wolno. Po co ich karac za to ze sa chorzy i dodatkowo obciazac kosztami ich rodziny i budzet.
  Czy nasze osly przy konstruowaniu prawa wogole konsultuja sie ze specjalistami z poszczegolnych dziedzin i niezaleznymi ekspertami od polityki?
  Golym okiem widac jak durna jest wladza w Polsce.

 • badziewiak66

  Oceniono 10 razy -2

  Donald Tusk , Kaszub z Kaszub w swym słynnym przemówieniu powiedział kiedyś , że Kaszuby powinny mieć swoją odrębność , swój parlament , swoje władze i swój język. Powiedział dokładnie to samo co dziś mówią ludzie z RAŚ. Tusk nie zapomniał o swym orędziu. Jeśli ktoś myślał , że jemu chodziło o Polskę to jest w grubym błędzie. Tusk myślał o wywalczeniu wolności dla Kaszub jako nagrodę za przyłączenie wiadomych ziem do Fatherlandu. Spójrzcie , cała epoka władzy Tuska to jeden wielki świder w polskim porządku. Rozpieprzyli wszystko , wszystko zdezawuowali , zadłużyli i zdemoralizowali. Ta narkotykowa krucjata ma być gwoździem do trumny , bo po otwarciu tych bram Polska stanie się jednym wielkim hurtownikiem narkotyków. Dążą zatem do pokazania światu , że Polska w każdym calu nierządem stoi, że Polacy nie potrafią poradzić sobie ze swoim państwem. Ruszą wtedy w sukurs sąsiedzi by ten problem rozwiązać. Wcześniej rząd dorzuci jeszcze parę ustaw z "okienkami" dla złodziei , by można było kraść do woli , i przypilnuje służby , wymiar sprawiedliwości oraz organa ścigania by nikomu włos z głowy nie spadł. Potem słupki skoczą PO do 60% i lud wyjdzie na ulicę i będzie to początek V rozbioru Polski.

  Z pozdrowieniami od zacnych przyjaciół ze Światowego Kongresu Żydów.

 • wozdo

  Oceniono 8 razy -2

  co za POdłoty

  podobno trawa wywoluje smiech
  a tu widac że te mendy płaczą za losem nienormalnej Kory

 • danab71

  Oceniono 4 razy -2

  Kruk krukowi oka nie wykole. Ot, i cała filozofia.

 • edddgar

  Oceniono 3 razy -3

  Jakie dwa gramy? Przecież w paczuszce która miła trafić do jej domu było tych gramów ponad 60!
  Gdyby w policji były mądrzejsze osoby, to by pozwoliły dotrzeć przesyłce do domu Pani Kory i dopiero wtedy zrobiłyby przeszukanie.
  Ciekawe, co w tedy by było powiedziane na jej obronę? Że to też jest niewielka ilość????

 • maciek_ul

  Oceniono 17 razy -3

  Co co bronią, pewnie też palą.... A jesli robili to w młodości, to wszystko jasne....:

  Z najnowszych badań wynika, że palenie marihuany powoduje nieodwracalne obniżenie ilorazu inteligencji.

  Jak podaje portal Interia.pl sensacyjnego odkrycia dokonał zespół naukowców przez 20 lat badał populację miasta Dunedin w Nowej Zelandii. Naukowcy ustalili, że osobom, które paliły marihuanę przed ukończeniem 18 roku życia obniżył się iloraz inteligencji.

  Okazało się, że im więcej dana osoba paliła marihuany, tym gorsze wyniki miała w testach IQ. W ciągu 20 lat badań u osób, które zaczęły palić marihuanę w wieku kilkunastu lat odnotowano średni spadek wyników testów IQ aż o 8 punktów.

  Wyniki badań zostały opublikowane w amerykańskim magazynie „Proceedings of the National Academy of Science”.

 • john2010

  Oceniono 6 razy -4

  Cóż Pani Jackowska, znasz Pani takie senstecje : Dura lex, sed lex oraz Ignorantia iuris nocet? Jeśli nie to tłumacz google Pani pomoże :)

 • jaro2157

  Oceniono 12 razy -4

  KORA ale wybrałaś sobie "AUTORYTETY" , teraz to jak 2+2=4 pójdzierz do pierdla.Nie przejmuj się, pal ile dusza zapragnie.Marycha to piękna rzecz.

 • donek_corleonek

  Oceniono 8 razy -4

  A czymże ta pani różni się od innych Polaków-musi odpowiadać jak każdy.
  Może zaczniemy za każdym razem, gdy dostaniemy mandat za prędkość kwestionować poprawność ustawienia znaku?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX