Staszczyk: Modne jest jechanie na Kościół. A jak ktoś się sprzeciwi, to od razu polo katolo

red.
14.10.2012 , aktualizacja: 14.10.2012 15:59
A A A
PRZEGLĄD PRASY. - Jest moda na to, żeby deprecjonować Biblię, a jak ktoś się temu publicznie sprzeciwi, to jest od razu polo katolo - mówi w rozmowie z ?Wprost? lider zespołu T.Love Muniek Staszczyk.
- Jestem osobą wierzącą, ale nie walczę, nie jestem rycerzem. Wiara nie powinna być przedmiotem politycznych przepychanek, bo jest sprawą emocjonalną. Kiedyś powiedziałem, że podoba mi się Jezus Chrystus, a zaraz potem usłyszałem od kogoś pytanie, czy założę koszulkę z napisem "Jezus Chrystus". A ja nie czuję się przywódcą, nie lubię takich manifestacji - twierdzi wokalista we "Wprost".

Staszczyk twierdzi, że modne stało się "jechanie na Kościół" i jest też moda na "proszenie się o Szatana. Wróżbiarstwo, bioenergoterapię". - Trzeba być ostrożnym - zaznacza lider T.Love.

W rozmowie z tygodnikiem Staszczyk mówi też o najnowszej płycie T.Love. - Zło, dobro, Bóg, brak Boga, pustka, pełnia. O tym jest ta płyta. Wiem, o czym śpiewam. To nie jest tak, że przeczytałem Biblię w miesiąc, cztery Ewangelie walnąłem i napisałem kilkadziesiąt piosenek - podkreśla.

Więcej przeczytasz w jutrzejszym ''Wprost''

Zobacz także
 • 1
Komentarze (37)
Zaloguj się
 • avatar

  bezspokoju

  Oceniono 48 razy 32

  To wcale nie jest modne, to jest odreagowanie ludzi na wielowiekową hipokryzję, zakłamanie i bezkarność świętych krów. Do tej pory wszelkie bezeceństwa im uchodziły płazem, a w DOBIE INTERNETU już nikogo "stosem" nie przekonają , że kradną, kłamią, cudzołożą, oszukują i wyłudzają w IMIĘ BOGA I DLA NASZEGO DOBRA .

 • avatar

  dwakurduple

  Oceniono 40 razy 30

  No nie,Muniek.To nie moda.- To upominanie się o państwo prawa i przestrzeganie konstytucji,czyli jego świeckość.A więc o przepędzenie z życia publicznego ciemnego kołtuństwa,dewocyjnych zawodzeń,diabłów i innyc egzorcyzmów.

  To upominanie się o zwykłą sprawiedliwość wobec wszystkich obywateli tego zatęchłego kraiku.A więc o zniesienie przywilejów dla pedofilskiej mafii neierobów,utrzymywanch np.przez Ciebie i mnie-choć ja sobie tego nie życzę.

  To upominanie się o prawa człowieka dla kobiet,których to klechy za człowieka wciąż nie uznają.A więc O to,żeby to nie tępy kler katolicki kreował prawo w moim kraju.

  Dość strzyżenia owiec !

  To wreszcie - cicha dotąd mniejszość daje głos !

  Bo rozum zawsze był w mniejszości.- Panie Muniek.

 • avatar

  kiki_pawelek

  Oceniono 44 razy 30

  Modne to jest wciskanie innym na sile swojego wlasnego swiatopogladu, co robi KK i jego "wierni", a nie ateisci, czy tez najprosciej w swiecie ludzie przeciwni dzialaniom KK. Nikt nie wciska innym, ze maja w swojego boga nie wierzyc, to wierzacy na sile wciskaja wszystkim wokol swego boga, cos sie panu, panie Staszczyk pomieszalo. No ale dla promocji nowej plyty mowi sie to co slina na jezyk przyniesie.

 • avatar

  ciemnyludd

  Oceniono 35 razy 29

  Biedny nasz Kościół, tak go wszyscy prześladują... Wszystkie obelgi znosi z pokorą, ale kiedy sprawa dotyczy rzeczy najważniejszej, czyli KASY, BARDZO SIĘ OŻYWIA...

 • avatar

  eros.tanatos

  Oceniono 37 razy 29

  Po "modzie" na wciskanie religii, krzyży, słowa bożego gdzie się da...nastąpiła "moda" na sprzątanie...
  Muniek...czemu cię to dziwi?

 • avatar

  gblo

  Oceniono 32 razy 28

  Muniek ja jestem osobą niewierzącą i też nie walczę ,ale wiem,że sporo czasu upłynie zanim ludzie zrozumieją co oznacza rozdział kościoła od państwa.Wiem,że wielu nie zrozumie tego nigdy.

 • avatar

  yamako

  Oceniono 27 razy 25

  Uczestnictwo w życiu publicznym oznacza podleganie publicznej krytyce. Z jakiej racji Kościół miałby być z niej wyłączony? Podobnie modne jest jechanie na rząd, parlament, sądownictwo itd. Prawdziwa cnota krytyk się nie boi - jak widać, tej prawdziwej trochę brakuje.

 • avatar

  szarlej-1

  Oceniono 20 razy 18

  Muńku!
  Szanuję cię za "Warszawę" ,/z przepięknym żoliborskim,proroczym akcentem/...za kilka innych kawałków.
  Dla tego proszę ...nie idź drogą Kukiza, Hołdysa....Na Bogi świata ! Rób SWOJE...

 • avatar

  hazibula

  Oceniono 24 razy 16

  Muniek-dzidzia bardzo płacze. Muniek, obetrzyj smarki i powiedz coś sensownego. Polo-katolo może błyskawicznie zmienić rzekomą "modę" jazdy na Kościół, wystarczy, że zacznie mówić i czynić rzeczy mądre, dojrzałe, szlachetne, przekonujące. Na takim świetnym tle krytykanci wypadną blado, głupio, ośmieszą się natychmiast.
  Problem w tym, że nie widać tych znakomitych katolików. Są miliony Polo-katolo.

  Jakieś 2000 lat, no, prawie, trwała nieustająca jazda na wszelkiej maści nieprawomyślnych, heretyków, ateuszy, uczonych, niewiernych, pogan. Kacety, niewola, konfiskaty, ekskomuniki, ludzie-pochodnie i te sprawy.

  Muniek, bądź dorosły - zbierz swoich w solidną kupę i naprawcie krzywdy tych 2000 lat.

  Nie, nie, Muniek, nawet nie musisz próbować. Ty wiesz i ja wiem, że nie dacie rady, nawet jakbyście zjedli po 1000 kotletów, nie ma u was takich atletów.
  Dlatego jesteście Polo-katolo.

  Zatkaj uszy i nie słuchaj. każda dzidzia tak robi, co nie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane