"Gazety dramatyzują" - Paradowska po zamieszkach w Dniu Niepodległości

- Na początku marszu ONR w Dniu Niepodległości był incydent, który wyglądał groźnie, ale został zażegnany w pół godziny - relacjonowała w porannym przeglądzie prasy w TOK FM Janina Paradowska. - Mam wrażenie, że gazety nadmiernie dramatyzują, relacjonując wczorajszy marsz... - dodała.
Tegoroczny Dzień Niepodległości mijał spokojnie, aż do rozpoczęcia prawicowego Marszu Niepodległości. Płonące race i cegły poleciały w stronę policji, ta użyła gazu łzawiącego i na kilkadziesiąt minut wstrzymała pochód narodowców.

- Mam wrażenie, że gazety nadmiernie dramatyzują, opisując ten marsz - komentowała w Poranku TOK FM Janina Paradowska. Publicystka przyznała: - Na początku marszu ONR był incydent, który groźnie wyglądał, ale został zażegnany w pół godziny. Uważam, że jak na to, czego się spodziewano - a raczej media się spodziewały - to wczoraj lepiej sprzedawały się spokojne obrazy z przemarszów.

Dziennikarka stwierdziła, że warto zauważyć, iż na marszu zorganizowanym przez Obóz Narodowo-Radykalny pojawiły się głównie osoby młode, nie tylko kibole i chuligani. - Być może ci ludzie uznali, że to jest dla nich oferta? Nie zauważyli innej?

Sukces prezydenta

Paradowska podkreśliła, że w szczególności podobał jej się marsz zorganizowany przez prezydenta Komorowskiego. - Uważam, że był on wielkim osobistym sukcesem pana prezydenta - podkreśliła dziennikarka. - Komorowski spełnił się jako prezydent. Był to być może nawet jeden z najlepszych dni prezydenta Bronisława Komorowskiego.

- To, co działo się na marszu prezydenckim, było spokojną rozmową, pokazaniem spokojnego patriotyzmu. Tu myślę, że ten marsz się udał. Był urzędowy, ale też był spontaniczny - oceniła publicystka.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (11)
"Gazety dramatyzują" - Paradowska po zamieszkach w Dniu Niepodległości
Zaloguj się
 • idioteka-narodowa

  Oceniono 7 razy -1

  Dlaczego Pani Prezydent Warszawy ONR i innych narodowców i wszechpolaków ,dała zgodę na marsz kiedy się ściemnia? Powinni maszerować o 10 rano..nie byłoby zadymiarzy z o zmroku....

 • hdrider

  Oceniono 41 razy -11

  To jest dziennikarstwo rezimowe. Pani janino, zamiast wladzy patrzec na rece, pani klaszcze i broni przy kazdej okazji. Po co? Tak chce Pani zostac zapamietana? Nie widzi Pani bledow Ministerstwa Zdrowia, nie daje dojsc do slowa prezydentowi, bo sama wie lepiej, nie zadaj trudnych tylko latwe pytania, teraz klaszcze Pani HGW i Policji, ktorzy po prostu nie poradzili sobie z zabezpieczeniami w Swieto Niepodleglosci. Troche refleksji...

 • cobybylo76

  Oceniono 31 razy -13

  Pani Janino......jakby tu pani odpowiedzieć.......Nie spodziewałem się innego komentarza. Czy Pani potrafi jeszcze na cokolwiek (poza PIS-em, prawicowymi dziennikarzami i ludźmi, korzy myślą inaczej niż pani) spojrzeć krytycznie??? A może zamiast pozować na dziennikarke zatrudniłaby sie pani na posadzie rzecznik rządu lub prezydenta lub PO lub..........O wiele bardziej pani tam pasuje. Szkoda....

 • luna368

  Oceniono 34 razy -18

  Dlaczego nikt nie pisze, że policja biła - nawet dzieci. Internet huczy od takich relacji, a media mainstreamowe nic - jakby tego nie było. Poza tym policja była poprzebierana w kominiarkach i inicjowali burdy. Ludzie pełno filmów i zdjęć jest w internecie. Niech Tok Fm też nie fałszuje rzeczywistości.

 • zdzisek1949

  Oceniono 45 razy -23

  Niech żyją byli towarzysze z PZPR z Janiną Parandowska na czele - ura,ura,ura.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX