Warszawa: wielka dziura w jezdni przy Centrum Olimpijskim

Duża dziura w jezdni pojawiła się na wysokości Centrum Olimpijskiego. - To nie jest jedyne takie miejsce, wyrwy pojawiły się też na trasie Łazienkowskiej - mówi Robert Opas z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.
- Dziura miała około 2 metrów długości i metra szerokości. Samochód wjechał w tę wyrwę i kierowca zawiadomił policję. Nasz patrol zabezpieczył miejsce - mówi Opas.

- Przez jakiś czas pas był wyłączony z ruchu, ale służby miejskie się postarały i prowizorycznie naprawiły ten ubytek w jezdni. Podobna sytuacja miała miejsce na trasie Łazienkowskiej. W tej chwili zostało to naprawione, ale zobaczymy, na ile starczy. Przy obecnych warunkach pogodowych nie da się takich wyrw naprawić w pełni - dodaje Robert Opas.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (1)
Warszawa: wielka dziura w jezdni przy Centrum Olimpijskim
Zaloguj się
  • villk

    0

    druga nitka metra w sierpniu, świętokrzyska w październiku , pare dni temu Ostrowiec Śwętokrzyski a teraz trasa łazienkowaska znowu w Warszawie pomniejszych sytuacji sie tak nie nagłaśnia .....dlaczego tak sie dzieje.....to banalne - bo Obywatele za to płaca... płacimy za wode wpompowywana pod nasze ulice....

    pisałem o tym ...

    www.tokfm.pl/blogi/villk/2012/10/warszawa_sie_wali/1

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX