Zachowanie narodowców na UW skandaliczne i niebezpieczne [WYNIKI SONDY]

?To skandaliczne i niebezpieczne. Zgadzam się z premierem Tuskiem, który powiedział: Dziś ryczą, jutro będą bić? - taką odpowiedź na pytanie o ocenę wtargnięcia grupy narodowców na wykład prof. Środy najczęściej wybrali czytelnicy Gazeta.pl. 17 proc. głosujących uznało, że narodowcy musieli zareagować ostro, by zostali zauważeni.
Większości osób głosujących w naszej sondzie jest zdecydowanie krytyczna wobec zachowania grupy młodych osób, które wtargnęły na wykład Magdaleny Środy. W sondzie przeprowadzonej w portalu Gazeta.pl zapytaliśmy czytelników o to, jak oceniają wtargnięcie grupy narodowców, reprezentujących Niezależne Stowarzyszenie Akademickie, na wykład "Moralność w życiu publicznym'' prof. Magdaleny Środy na Uniwersytecie Warszawskim.

Do godziny 21.30 większość głosujących wybrała odpowiedź: "To skandaliczne i niebezpieczne. Zgadzam się z premierem Tuskiem, który powiedział: 'Dziś ryczą, jutro będą bić'". Zdecydowanie mniej czytelników, 21 proc., uznało, że "uniwersytet to miejsce na rzeczowe dyskusje, a nie propagandowe zadymy w kibolskim stylu. Narodowcy znów pokazali prawdziwą twarz".

Uniwersytet sam jest sobie winien?

17 proc. głosujących uznało, że "uniwersytet sam jest sobie winien, bo nie zgodził się na debatę NZS. Narodowcy musieli zareagować ostro, by zostali zauważeni". Najmniej - 6 proc. głosujących - jest zdania, że "studenci mają za złe władzom UW, że nie wyraziły zgody na debatę NZS z Ruchem Narodowym. Sprzeciw rozumiem, ale formy nie akceptuję".

Na ostatnią odpowiedź, brzmiącą: Studenci mają za złe władzom UW, że nie wyraziły zgody na debatę NZS z Ruchem Narodowym. Sprzeciw rozumiem, ale formy nie akceptuję", również zagłosowało 6 proc. osób.

Chcesz się wypowiedzieć? Zagłosuj w naszej sondzie>>

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (9)
Zachowanie narodowców na UW skandaliczne i niebezpieczne [WYNIKI SONDY]
Zaloguj się
 • dzikowy

  Oceniono 12 razy 8

  Niemiecka antifa ich sprowokowała. Znowu wszystko na biedne łysolki.

 • ciemnyludd

  Oceniono 5 razy 5

  "RODZINY W KOMORACH BYŁY TAK ZE SOBĄ SZCZEPIONE, ZE NIE MOŻNA ICH BYŁO ROZERWAĆ"... To autentyczna relacja naocznego świadka, oficera Waffen SS, (w cywilu pastora) z Działu Dezynsekcji, z którego to działu pobierano gaz ZYKLON B, używany przez Einzatz Kommando do trucia niezdolnych do pracy kobie i dzieci żydowskich w Oświęcimiu....Oficer próbował tym zainteresować nuncjusza papieskiego w Berlinie, i dotarł w końcu do samego papieża Piusa XII, ten jednak nie podjął żadnych działań, bo obawiał się okupacji Watykanu przez Niemców, w tym czasie już okupujących Włochy. Po wojnie ów oficer po przedstawieniu mu zarzutów udziału w zbrodni, popełnił samobójstwo, ale już w procesie Norymberskim jego notatki i dowody były dowodami koronnymi w procesie norymberskim, a w latach 60-tych został pośmiertnie zrehabilitowany.... BAWCIE SIĘ BOBASKI W TĄ ZABAWĘ OD NOWA., TYLE ŻE TO JUŻ NIE JEST NAWET IDIOTYCZNE, TYLKO MAŁO ESTETYCZNE...

 • krukpl

  Oceniono 9 razy 3

  tak wiemy że skandaliczne do tego nawet sondaż nie był potrzebny a skoro mowa o sondażach może jakiś artykuł o tym kogo odwołać ze stanowiska i czemu np premier nie odwołał Gowina ?

 • docsnugg

  Oceniono 5 razy 1

  Sondaż Gazety wykazał:

  "Większość głosujących wybrała odpowiedź: "To skandaliczne i niebezpieczne. Zgadzam się z premierem Tuskiem, który powiedział: Dziś ryczą, jutro będą bić"

  Czyli zakaz o zakazie wypowiedzi można decydować większością ?

  Coś mi się tu nie zgadza, zdaje się, że GW przekonywała do zgoła innej opcji :)

 • aniaanula911

  Oceniono 10 razy -8

  Obrażona skrajna lewica,że dopadła ich skrajna prwica-wzruszajace,szczególnie ze przerwano arcyciekawy wykład dr Srody

 • plautilla

  Oceniono 16 razy -10

  Skandaliczna, to była zgoda na propagandę lewacką, feministyczną
  i uprawianie nazizmu homoseksualnego przez Środę na UW !
  Środa, ideolożka lgbt, to godzenie w autorytet nauki ! Zgoda na jej kontakt
  ze studentami na UW , to oskarżenie rektora UW !
  MŁODZIEŻ ma moralne prawo do przeciwstawienia się temu na UW !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX