TokFm >  Polska

Tragiczny wypadek pod Glinojeckiem. Czołowe zderzenie, 5 zabitych, 3 rannych

mig
30.05.2013 , aktualizacja: 30.05.2013 09:57
A A A Drukuj

Fot. Piotr Augustyniak / Agencja Gazeta

Pięć osób zginęło, a trzy zostały ranne w zderzeniu dwóch samochodów osobowych w okolicy Glinojecka. Droga krajowa nr 7 jest zablokowana. Na miejscu są policjanci i prokurator, którzy będą wyjaśniać przyczyny tragedii.
Do wypadku doszło w Glinojecku kilka minut po godz. 7.30. W wyniku czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych na miejscu zginęło pięć osób, a trzy zostały ranne - powiedział w TVN24 Paweł Frontczak, rzecznik komendanta głównego Straży Pożarnej.

Zderzyły się dwa duże auta osobowe - Toyota Avensis i Fiat Albea. - Wypadek miał miejsce na pasie drogi, po której poruszała się toyota - powiedział Rafał Jarzak z zespołu prasowego mazowieckiej policji.

Rzecznik policji w Ciechanowie Leszek Goździewski precyzuje, że w wyniku zderzenia zginęła jedna osoba z toyoty i cztery osoby z fiata. Troje rannych - kierowcę fiata i dwie osoby z toyoty, karetkami i śmigłowcem przewieziono do szpitala.

- Na miejscu są policjanci i prokurator, będą wyjaśniać przyczyny tragedii. Miejsce wypadku zabezpiecza pięć zastępów straży pożarnej - dodał Frontczak. Droga krajowa nr 7 będzie zablokowana przez kilka godzin.

- Na razie nie wiadomo w jaki sposób doszło do wypadku. Warunki na drodze były idealne" - powiedział rzecznik Goździewski.

ZOBACZ TAKŻE

Zobacz więcej na temat:

Najczęściej czytane

Napisz do TOK FM

Czekamy na Twoje opinie

Administratorem danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wglądu do danych osobowych oraz ich poprawiania.