Komentarze (163)
Ile traktory będą stały w Warszawie? "Wystarczy 7 mln zł i podpisanie porozumienia"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • bood

  Oceniono 17 razy 15

  k...a mać co się dzieje
  jak jakiś zakład ma problem z produkcją to upada ludzie idą na bruk
  czy my wszyscy mamy ponosić konsekwencje że jakaś banda baranów robi sobie pospolite ruszenie
  warchoł sam handluje węglem rosyjskim bo tańszy
  jakby mu rząd dał monopol na handel polskim i w dodatku drogim to by nic nie gadał
  oczywiście my jako społeczeństwo mamy płacić
  na wczęsniejsze emerytury górników
  pensje i przywileje działaczy związkowych
  utrzymywać nierentowna produkcję
  a gdzie w tym jest biznes pospolitego Jana Kowalskiego
  Precz z Izdebskim, Dudą, Kolorzem, Guzem
  warcholstwo do potęgi PISU -
  czują że mają szansę w wyborach chcą destabilizować kraj
  ale ludzie rozsądni dadzą swoją ocenę w najbliższych wyborach
  Panie Izdebski - jak krowa głośno ryczy wcale więcej mleka nie daje !!

 • misiek12321

  Oceniono 13 razy 13

  WZYWAM SPOLECZENSTWO DO STRAJKU PRZECIWKO:

  1) Placeniu nierobom (rolnikom) KRUZ
  2) Skupom interwencyjnym z naszych podatkow
  3) Kradzierzy drewna z lasu
  4) Pogorszeniu jakosci produktow rolnych przy wyzszych cenach

  ... jak macie inne postulaty na liscie ti piszcie ponizej.

 • 1theguru1

  Oceniono 12 razy 10

  w DUPACH się przewraca !!!
  Grupy, które mają NAJWIĘKSZE DOTACJE z kieszeni ciężko pracujących ŻĄDAJĄ więcej i więcej ..... górnicy 1 000 000 000 000 zł już dostali w różnej formie, rolnicy co rok dostają dotację na wszystko co robią a nawet na to żeby nic nie robili I CIĄGLE MAŁO !!!!

 • pepepe11

  Oceniono 9 razy 9

  Głupio zapytam: nie taniej znieść wszelkie przywileje ulgi i odpisy???

 • grzegorzb1

  Oceniono 8 razy 8

  Przepraszam za uleganie stereotypom, ale jak faceta posłuchałem i poczytałem to stwierdziłem, że na pewno ma wąsy. No i ma!

 • Marysia Badyl

  Oceniono 8 razy 8

  Wszyscy rolnicy stanęli.Jest zima większość rolników nie ma za wiele do roboty,a do tego tania ropa.A nuż uda się coś wyrwać?

 • tomek85211

  Oceniono 8 razy 8

  Ci panowie to V kolumna pewnego kraju w Polsce .O tym, że ludzie wywodzący się z Samoobrony są najlepszymi ambasadorami poszerzenia granicy polsko-rosyjskiej o obecną Ukrainę przekonaliśmy się już wiele miesięcy temu. – My nie mamy dziś z Rosją żadnych konfliktów, problemów – mówił w marcu ubiegłego roku były poseł tej formacji, Mateusz Piskorski przyjaciel pana Izdebskiego importera węgara z rosji , w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej". Wychwalał też Władimira Putina. – Jest jednym z niewielu przywódców, którzy w sposób konkretny i precyzyjny potrafią sformułować interes narodowy państwa, na którego czele stoją – ocenił.

  Tyle dawny kolega partyjny Sławomira Izdebskiego... – Pan Putin byłby świetnym prezydentem Polski – niezłomnie przekonuje natomiast najnowszy sojusznik lidera rolniczych protestów i orędownika strajkowej solidarności wszystkich grup pracowniczych, czyli Janusz Korwin-Mikke, A panowie rolnicy biedni protestują maszynami za 200-400 tyś

 • jan12121

  Oceniono 8 razy 8

  Przeszukałem Internet: na stronie OPZZ nie ma wzmianki o "OPZZ Rolników i Organizacji Rolniczych" (są inne liczne federacje i związki związane z przemysłem rolno - spożywczym); na stronie Ministrostwa Rolnictwa też jest lista związków związanych z rolnictwem - brak indywidualnych, w tym Pana Izdebskiego. No i w KRS nie ma wpisu. Z prasy wynika, ze w styczniu był Kongres organizacji o tej nazwie.
  Czy wszyscy przypadkiem nie dajemy się robić w konia? Czy dziennikarze nie mają elementarnej zdolności do sprawdzania faktów?

 • kniazwitold

  Oceniono 7 razy 7

  Pan izdebski z twarzy podobny do wsioweg oszusta, zalewającego słome wodą, żeby była cięższa i jadącego do skupu.

  Standardowy rolnik płaci miesięcznie 50 pln skladki na KRUS, standardowy samozatrudniony płaci 1000 pln miesięcznie skladki na ZUS - jesteście zwykłymi złodziejami na moim utrzymaniu.

 • kniazwitold

  Oceniono 6 razy 6

  Mam nadzieje, że policja użyje transporterow opancerzonych i rozpli kilkaset tych traktorów.

 • flat-ower1

  Oceniono 8 razy 6

  Dyzma-Izdebski! Ty zadbaj ośle by ci twoi małorolni dobrze byli ubezpieczeni. Bo może się zdarzyć , że Policja cięzkim sprzętem "oczysci" drogę z tych super-zetorków biedoty rolniczej !

 • meeg900

  Oceniono 10 razy 6

  Z jakiej racji ten facet wypowiada się w imieniu Wszystkich rolników? Jakoś moi rodzice i rolnicy z ich okolic - południe mazowieckiego, nie jadą na Warszawę i nie obchodzą ich spory tego człowieka, robią swoje - robotę.
  Oczywiście panuje moda, na wrzucanie z góry wszystkich do jednego wora.

 • kleha

  Oceniono 8 razy 6

  Gdyby rolnicy dostali kasę za szkody spowodowane przez dziki to na 100% w kwietniu mamy blokady i żądania wypłat odszkodowań związane z żerowaniem turkucia podjadka i kreta podziemnego (nie mylić z górnikami).

 • podjadam.lisom.kury

  Oceniono 6 razy 6

  izdebski to typowy cwaniak, który zachowuje się jak cinkciarz pod pewex-em, któremu spadły widełki. przy nim lepper to wzór kultury i ogłady.

 • caririnho

  Oceniono 6 razy 6

  "... Rozumiem, że zaproponowałby np. pieniądze na dopłaty do eksportu wieprzowiny, żeby rolnicy otrzymywali godziwe ceny za mięso. Gwarantuję, że wtedy żaden rolnik nie będzie wyciągał ręki po jałmużnę...."
  ...hmmm ta "dopłata" to właśnie była by jałmużna...

 • olek1303

  Oceniono 6 razy 6

  Proponuję robić profesjonalne akcje odstrzału dzików - tak żeby populacja nie ucierpiała - mięso przebadać i puścić na rynek w cenie mniej więcej wieprzowiny. W końcu dziczyzna zdrowsza niż tłuste wieprzowe kotlety. Wtedy rolnicy zrozumieją że świniny z >blondynek< wcale nie musimy jeść.

 • mikelondon

  Oceniono 8 razy 6

  Trzeba się skrzyknąć z kilkoma koktajlami pewnego ministra spraw zagranicznych i skończyć te blokady. Ile można - ty człowieku tylko płać podatki, żeby taki knur Izdebski dostawał dopłaty, nie płacił ZUSu i korzystał ze wszystkich udogodnień. W dupie mam takie państwo. Do moich zarobków nikt nie dopłaca. Ile zarobię tyle mam. A postulaty Izdebskiego, żeby to minister załatwiał kontrakty na sprzedaż wieprzy jest żałosny - oni będą produkować coś na co nie ma zbytu, a inni mają isę martwić o sprzedaż???? Ten kretyn się chyba z pewną częścią ciała na głowy zamienił.

 • gulaga7

  Oceniono 6 razy 6

  Rolnicy STANELI w srodku zimy! Strach sie bac...Co to teraz bedzie? Jak bedzie wygladalo nasze zycie,gdy rolnicy zamiast gapic sie w telewizor i chedozyc zony,tak po prostu stana...I co z POlska bedzie,gdy oni stana? Zgasnie swiatlo? zabraknie wody w kranach?

 • hmmm11

  Oceniono 6 razy 6

  Wystarczy posłać mało zdolnego komornika by protest zakończyć.

  Ale na poważnie mam pytanie skoro rolnicy żądają ale chwila co dają ?
  Nie płacą na ZUS, Podatków dochodowych, zdrowotnych, masa ulg np. paliwo , Kredyty na 2 proc., odbudowa zalanych nie ubezpieczonych domów ? Dopłaty z UE w E na poziomie Europejskim , i masa innych które można poczytać na storna M.Rolnictwa.

  Szczerze coś chcecie złóżcie się na to państwo to nie krowa do dojenia !!

 • tanczacy.z.myslami

  Oceniono 6 razy 6

  "Szef rolniczego OPZZ zasugerował, że Marek Sawicki bagatelizował postulaty, bo może korzystać na kryzysie. - Zakład mięsny w Sokołowie Podlaskim, rodzinnym mieście Sawickiego, to w większości kapitał duński. Z naszych informacji wynika, że ten zakład najwięcej świń sprowadza z Danii."

  I to mówi koleś, który wzywa górników na pomoc rolnikom a sam handluje węglem sprowadzanym ze wschodu...

 • plastikpiokio

  Oceniono 5 razy 5

  kto promuje tego rolniczego BANDZIORA ???? i pytanie dlaczego???

 • 39marpik

  Oceniono 5 razy 5

  Nie wystarczy 7000 000 zł , bo samemu Izdebskiemu na długi potrzeba z odsetkami ponad 3 000 000 zł

 • norton2

  Oceniono 5 razy 5

  Kolejny dudowski bandyta na polskich drogach. Jak mu tam idą interesy z Rosją?? Nie narzeka ciul na pewno! I na Sybir ciula z tą bandą nierobów - ile płacą te sqrwysyny na ZUS??? Niech Izdebski powie publicznie na miesiąc. Ja prawie 1200 zł!!!!

 • jfk63

  Oceniono 7 razy 5

  Jeżeli oni protestują kosztem innych ludzi, to pokażmy, że my też możemy protestować. Nie kupujmy polskich produktów mlecznych. Jak dostana po kieszeni to ich to postawi do pionu! Innym też jest ciężko. A ten pajac chce się wybic do polityki!

 • klm747

  Oceniono 7 razy 5

  wąsate bydle...

 • Dziadek Antykler

  Oceniono 5 razy 5

  Największe są problemy jak widać z tymi grupami, które były uprzywilejowane i zmanierowane za komuny. Tych łbów nikt nie zmieni i nie odkręci. Jak się im nie dopierd..oli to się nie nauczą.
  Jak długo ten kraj będzie ich poważnie traktował. Wielka Brytania już dawno się uporała z nierentownymi branżami i dlatego mamy taką emigrację. Co stoi na przeszkodzie, żeby Polska była równie zasobna.

 • od-or

  Oceniono 5 razy 5

  policja winna zatrzymać taką kolumnę i każdy traktor dokładnie sprawdzić .

 • lig23

  Oceniono 5 razy 5

  Co to są "czarno-białe" sny? :D

  Powiedz co bierzesz to inni też spróbują ;)

 • jozwa50

  Oceniono 5 razy 5

  A gdzie ten pan handluje tym węglem ? Bo może jakaś blokada-protest przeciwko importowi węgla pod firmą da się zorganizować ?

 • Oceniono 7 razy 5

  "Siłą rzeczy maszyny będą stały na drogach, blokowały jeden pas ruchu."
  ======
  I to jest wystarczający powód żeby je z tego pasa ruchu usunąć i obciążyć właściciela kosztami.

 • wscibski_edek

  Oceniono 4 razy 4

  No pewnie, że ten cały protest to nic innego jak biznes! Proszę zobaczyć, sieć powiązań Pana Izebskiego i od razu wiadomo, kto z tej akcji korzysta i kto nas robi w bambuko!

 • polsz

  Oceniono 4 razy 4

  a dopłaty to nie wyciąganie ręki po jałmużne?

 • sgd1981

  Oceniono 4 razy 4

  a widzieliascie te traktory sam cacuszka zadam zeby rolnicy placili podatek dochodowy skladki na zus i taki sam podatek gruntowy jak reszta

 • xandx

  Oceniono 6 razy 4

  ze zdjecia widac ze to naprawde im chodzi o dziki.....:-) tez uwazam ze trzeba je do odstrzalu, a przynajmniej tego jednego na zdjeciu........ okropny knur.......

 • kuba_0204

  Oceniono 6 razy 4

  Te, Izdebski, a kiedy oddasz góralom kasę za kolonie które organizowałeś?

 • wumpsculator

  Oceniono 6 razy 4

  Dlaczego ja muszę oglądać z rana w prasie i w sieci jakiegoś zezowatego prosiaka z wąsami?

 • jkdino49

  Oceniono 8 razy 4

  Mam nadzieję, że jeszcze dziś na wszystkie podwarszawskie drogi blokowane przez "biednych rolników" wyjadą wzmocnione oddziały policji drogowej które wypiszą każdemu kierowcy mandat za tamowanie ruchu, a następnie wezwą wszystkich do odjazdu. A za nimi spychacz, który zepchnie do rowu te ciągniki, które się nie zastosują.
  Nie po to płacę podatki na cały aparat państwowy, żeby moje państwo nie było w stanie wyegzekwować prawa!!!

 • pro-contra

  Oceniono 4 razy 4

  Niech rolnicy sobie protestują; ich psie prawo.
  Jednakowoż Polacy są całym sercem wdzięczni Putinowi za spowodowanie ustalenia cen żywności w Polsce.
  Teraz dostę do żywności Obywateli jest właściwy, relatywny do zarobków i zasobności portfeli przeciętnego Polaka.

 • vito60

  Oceniono 4 razy 4

  Izdebski jest głupi, niezależnie od tego co mówi minister.

 • hrabia_onejski

  Oceniono 3 razy 3

  Izdebski! Idź na pole zbierać buraki. I uważaj na słomę, bo wystaje z butów. Przy okazji umyj gumowce, bo śmierdzą gnojówką!
  WE ŁBACH SIĘ BURAKOM POPRZEWRACAŁO!

 • matitalolo

  Oceniono 3 razy 3

  Kolejny szantażysta. Z gęby troglodyta. Handlarz z ruskimi i nielegalny rezydent.

 • rompie59

  Oceniono 3 razy 3

  Zawsze powtarzałem ,że tu jest potrzebny taki młody z wąsikiem.Ten by dupy skopał nierobom i darmozjadom. Mnie też jest źle a co mam zrobić ,żeby dostać mamonę? Za mało roboty,więc za dużo czasu na myślenie. Żeby to jeszcze myśleć potrafiło :(

 • Karol Chmielewski

  Oceniono 3 razy 3

  Izdebski - na nowego Leppera się kreuje - bo nisza się pojawiła. Tylko za czasów Leppera oni jeździli C 330 a teraz każdy się buja traktorkiem za 200-400 tysięcy za dopłaty i preferencyjny kredyt. I tak im ciężko bo wszystko tanie i nie opłaca się produkować.
  W takim razie niech posprzedają ziemię i maszyny i do miasta na etat za najniższą krajową. zobaczymy czy tak miło będzie

 • eurotram

  Oceniono 3 razy 3

  No to mam nadzieję,że kierowcom w wyniku tych blokad będą puszczać nerwy,zbiorą się w grupy i rolnikom na bieżąco będą spuszczać wp...

 • 24jannormalny

  Oceniono 2 razy 2

  wszystkie kurduple to jakieś awanturujące się

 • najdul6

  Oceniono 2 razy 2

  bambry do roboty !!! a nie blokować ulice wy szmaciarze

 • jotesz

  Oceniono 2 razy 2

  Bydlak z Samoobrony i butny szantażysta!

 • sidorowszczak

  Oceniono 2 razy 2

  WiceLepper. też korzysta z darmowej reklamy! Znajdzie się w Sejmie w listopadzie?...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX