Komentarze (83)
Olejnik o Durczoku: Wydawca "Wprost" proponował mi stanowisko redaktor naczelnej. Dobrze, że go nie przyjęłam
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • konikpolny12

  Oceniono 10 razy 4

  No, no, no. Pani Olejnik tak publiczne się spowiada, że odrzuciła propozycję werbunku do innej watahy. Po takiej spowiedzi pewnie rozgrzeszą a i inni nie będą już starać się przewerbować.

 • plautilla

  Oceniono 14 razy 4

  łoj dobrze dobrze że nie przyjęła, bo nie byłoby WPROST, a zgniła stokrotka.

 • zzz.zzzz

  Oceniono 19 razy 3

  Gdzie strumyk płynie z wolna,
  Rozsiewa zioła maj,
  Stokrotka rosła polna...
  Aj waj, aj waj, aj waj :-)

 • derek kras

  Oceniono 5 razy 3

  co jest z tymi jej zembami?

  wygladaj ajk sztuczna szczeka

 • malwoj

  Oceniono 19 razy 3

  Podobno u Terlikowskiego znaleźli prezerwatywy.. zużyte..

 • 123waz

  Oceniono 2 razy 2

  TVN zapłaci teraz za wszelkiej maści cichodajki, które zrobiły niesamowitą karierę w TVN, a teraz srają we własne gniazdo, które dało im takie wielkie możliwości.

 • peter-123

  Oceniono 8 razy 2

  Negatywne komentarze o Olejnik , sa cenzurowane i nie przepuszczane. Dziennikarska Mafia w Tokfm.

 • jg.k

  Oceniono 14 razy 2

  Komentarze? Napisałem ale nazwiska Olejnik, Paradowskiej i Wielowiejskiej zrobiły ul. Mysią z portalu. Wstyd. Dzięki.

 • einsatz

  Oceniono 8 razy 2

  Żle że nie przyjęła pain propozycji WPROST. Przecież pod pani kierownictwem mogłoby się zmienić na lapsze i przestać by gym plugawym szmatławcem grzebiącym się w brudach cuter pawino się prać wzorem Dulskiej w czterech ścianach redakcji. Czyż nie? No... chyba że nie wierzy pain w możliwość kształtowania prize redaktora naczelnego linii tygodnika tylko w jakieś stojące and him tajemnicze mafie i politycznych zleceniodawców...

 • Barbara Frejek

  Oceniono 1 raz 1

  ciekawe czy pan Latkowski też zagląda pod kołdrę innym dziennikarzom dziennikarze innych czasopism powinni bardziej bronić Latkowskiego po tym jak do ich redakcji weszła prokuratura teraz oni im dziękują , że
  im w pięty wchodzi ale cóż TAKIE MAMY DZIENNIKARSTWO JAK I DZIENNIKARZY Z WYROKAMI SĄDOWYMI , ALE CO SIĘ NIE ROBI DLA POPULARNOŚCI SZMATŁAWCA

 • bratis29

  Oceniono 9 razy 1

  pani moniko.od dawna jest pani "niezalezna" dziennikarka popierajaca za wszelka cene jedna opcje.Ofc te co daje fructa.Wczesniej czy pozniej machina nienawisci do wszystkiego co jest inne od jedynej slusznej opcji zagryzie i pania.

 • robert9998

  Oceniono 19 razy 1

  Ponoć feministka Monika Olejnik, broni Durczoka, który dopuścił się przestępstw.
  Durczok po gwałcie, dopuścił się najobrzydliwszych z przestępstw. Zmuszanie podwładnych mu kobiet do seksu.

 • jkal

  Oceniono 2 razy 0

  STOkrotka, od kiedy proPOzycja Powiązana jest ze stanowiskiem?

 • wgartym

  0

  A ja to wszystko olewam. Jak przyjdzie odpowiedni czas i przyjdą odpowiedni ludzie to może przestanę.

 • wieskw

  Oceniono 6 razy 0

  Latkowski -redaktor ?
  No to gruba przesada. On w redakcji co najwyżej może zamiatać.
  No i ten Terlikowski ! Wypisuję się z "luda" polskiego jeśli te dwie "osobowości" to "prawdziwi Polacy"

 • poparzony

  Oceniono 8 razy 0

  Oj dobrze, dobrze. Całe numery byłyby o Stokrotkach. :)

  A o POdsłuchach słuch by zaginął i nie miałby kto molestować Durczoka, choć ten POdobno jest już bez jaj. Ciekawe jak on molestuje? Językiem?

 • czerwonybronek

  Oceniono 10 razy 0

  lepiej byc klakierem Bula-Nieudacznika i PO-sranej bandy oszustow ???

 • bolko5

  Oceniono 34 razy 0

  W agorze agresywna ,chamska cenzura , gdy ktoś pisze o przeszłości Moniki Olejnik. Wpis o tym,ze Olejnik jest córka majora SB,jest zwalczany.

 • tytus14

  Oceniono 1 raz -1

  Gdybychodziło oksiędza albo o kogoś z pisu lub prawicy stokrotka sikałaby po nogach i prosiła szefów na kolanach aby móc pogrzebać nawet w odchodach. Ale jeśli chodzi o kamila "upiedolony stół" to nagle świętą udaje. Blond pustak który istnieje tylko dzięki wchodzeniu w dupę lewakom

 • gwmacie

  Oceniono 3 razy -1

  Opinia publiczna ma również prawo wiedzić, ile razy w tygodniu onanizuje się red. Terlikowski. I czy robi to na oczach swoich dzieci, czy tylko obok śpiącej żony. A może robią to sobie wzwjemnie lub towarzyszy im biskup? Niech świat dowie się o wiarołomstwie Tomasza Terlikowskiego. Skoro sam jest ciekawy, co też Durczok ma w szufladach, to po co się krygować? Czy nie lepiej od razu z grubej rury....?

 • drugiepietro

  Oceniono 5 razy -1

  "W apartamencie miały znajdować się m.in. prywatne rzeczy Durczoka i "biały proszek"."
  I co dziwnego w tym, że ktoś w mieszkaniu ma mąkę?

 • survey06

  Oceniono 17 razy -1

  Z tym bialym proszkiem i redaktorem Durczokiem to wiadomo nie od dzisiaj. Pamietam jak pewnego dnia wpadl pan Kamil do naszej drogerii i dyskretnie spytal ekspedienkte czy jest proszek OMO. Uzyskawszy pozytywna odpowiedz, poprosil o dwa opakowania. Zaplaciwszy, rozchlestal koszule na piersiach, otworzyl jedno pudelko z proszkiem i wysypal calosc na plecy jeczac przy tym uuuueeeeehhhhhhhaaaaaaa!!!!! Nastepnie otworzyl drugie opakowanie proszku OMO i wysypawszy zawartosc na tors silnie podniecony radosnie wykrzykiwal uuuueeeeehhhhhhhaaaaaaa!!!!! machajac przy tym silnie i radosnie rekoma. Po czym wyszedl z drogerii. Ekspedientka i obecni przy kasie klienci byli zszokowani.

  Po dwoch lub trzech dniach, historia sie powtorzyla. Pan Kamil przyszedl do naszej drogerii. i dyskretnie spytal ekspedientke czy jest proszek OMO. Uzyskawszy pozytywna odpowiedz, poprosil o sprzedanie dwoch opakowan tego konkretnie proszku. Zaplaciwszy, rozchlestal koszule, otworzyl jedno pudelko z i wysypawszy calosc na plecy jeczal w silnej ekstazie uuuueeeeehhhhhhhaaaaaaa!!!!! Nastepnie otworzyl drugie kilogramowe opakowanie proszku OMO i wysypal je jednym ruchem na tors, rozmazal zawartosc po piersiach i bedac podniecony radosnie jeczal uuuueeeeehhhhhhhaaaaaaa jednoczesnie silnie i ekspansywnie wymachujac rekoma.

  Klienci przy kasie stali oniemieli a zszokowana ekspedientka zdolala tylko wyksztusic: Prosze pana, co pan robi, to nie do tego sluzy!

  Na co pan Kamil jej odpowiedzial: A co pani moze wiedziec, ja jestem .... OMOseksualista!

 • mjwpu

  Oceniono 35 razy -1

  Czekam na akcję Je suis Durczok.
  Obłuda tzw. środowiska sięga zenitu.

 • dryl1

  Oceniono 20 razy -2

  Jaja sobie z Olejnik zrobili , a brzydula snuje rozważania. Ciekawe czy w mieszkaniu Wojewódzkiego była, bo niezły w nim burdel - wg jego własnych zdjęć. No ale Piróg dobrze Go określił.

 • jkca

  Oceniono 7 razy -3

  To ze molestowal to pewne.To typowy pies na obrozy (z wsi).ktory bardzo krytycznie ocenial Hofmana i Wiplera.Teraz kolej na tego palanta bo oficer prowadzacy nie jest zadowolony z jego ostatnich poczynan. Dobrze tak kundlowi nie bedzie juz wiecej ujadal.

 • aniaanula911

  Oceniono 45 razy -3

  a co nas to obchodzi co Ci ktoś proponował!!! Kiedy bedzie kropka nad i o tej sprawie?

 • arvelli_net

  Oceniono 10 razy -4

  ... pani Olejnik, gdyby pani przyjęła posadę we wprost to nic by się nie stało, i tak kojarzymy panią nie z PO tylko z komuchami, pisowcami i innymi bękartami którzy w swoim dorobku mają tylko chamstwo, kumoterstwo i przeszłość brudniejszą od niejednych nie pranych gaci!

 • cracovia.figiel

  Oceniono 33 razy -5

  Najlepiej ta Pani nadawała by się do pracy w stajni. Byłby własciwi człowiek na wlaściwym miejscu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX