Komentarze (44)
Rząd zapłaci za studia za granicą? "Kopacz dofinansuje najbogatsze, amerykańskie uniwersytety"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • krzysztof-s-live

  Oceniono 4 razy 0

  Jest dobrze! Jest bardzo dobrze!

 • plautilla

  Oceniono 15 razy -1

  Rolnicy protestują a Konwencja velGender Kopacz wizytuje przedszkola Łodzi, Lublina i szykuje 13-tki dla nieustannie rosnącej , dziś ok. 880 tysięcznej armii oligarchii biurokratycznej.
  Polakom zależy, by polskiemu rządowi zależało na polskim rolnictwie !
  Rolnicy domagają się :
  1. Ustawy zapobiegającej wyprzedaży ziemi obcokrajowcom.
  2. Umożliwienia rolnikom sprzedaży bezpośredniej produktów przetworzonych.
  3. Ustawowego zakazu obrotu i uprawy GMO.
  4. Kompleksowej i długoletniej polityki rolnej oraz odzyskania kontroli nad przetwórstwem rolno-spożywczym i rynkiem wewnętrznym.
  5. Zmiany regulacji ustawowych w obszarze szkód łowieckich w sposób zapewniający rolnikom rekompensatę poniesionych strat.
  6. Powołania Komisji Dialogu Społecznego ds. rolnictwa.(strona rządowa, rolnicy, przedsiębiorcy)
  7.Zwiększenie unijnego limitu na produkcję mięsa i mleka w Polsce
  Dalsze postulaty są również ważne i zasadne.
  Polityka rządu doprowadziła do upadku przemysłu, przejęcia przez obcy kapitał przetwórstwa i handlu. Zachodniopomorscy rolnicy niemal nieprzerwanie od trzech lat prowadzą czynną akcję protestacyjną. Porozumienia i ustalenia podpisane z rządem nie są realizowane, co prowadzi do bankructwa rolników, utraty ziemi rolnej i pozbawienia konsumentów polskiej żywności. Dobra polska żywność jest eksportowana za granicę po niskich cenach, a skażona żywność zagraniczna poprzez sieci supermarketów jest sprzedawana w Polsce.
  Protesty górników, pielęgniarek, stoczniowców, niepełnosprawnych, nauczycieli, taksówkarzy, pokrzywdzonych przez wymiar sprawiedliwości i innych oburzonych Polaków mają jedno źródło- politykę rządu, który nie dba o interesy swoich obywateli i działa na szkodę Narodu Polskiego.Sytuację może zmienić tylko wspólne działanie wszystkich, którzy nie chcą biernie patrzeć na kolonizację naszej Ojczyzny.
  Do rolniczych protestów postuluję dołączyć zakaz majstrowania przy Konstytucji RP w sprawie lasów, by uniemożliwić tej sprzedajnej nomenklaturze wyprzedaż polskich lasów i uwłaszczenia się na lasach ( REDD+), co jest ich strategicznym celem.

 • adamofsky

  Oceniono 28 razy -2

  Waldemar Siwiński, prezes Fundacji Edukacyjnej Perspektywy krytykuje ponieważ wolałby, żeby te pieniądze trafiły do jego kasy.. (jak nie wiesz o co chodzi......)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX