Komentarze (420)
Proces abp. Michalika. "Chodzi o to, by zamknąć Kościołowi usta. By przestraszyć ludzi Kościoła"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • adtu01

  Oceniono 40 razy 36

  Surowo kapłana osądzić , wymierzyć duża karę finansowa i ponadto trzeba koniecznie i jak najszybciej "

  1. Zerwać konkordat
  2. Zlikwidować etaty kapelanów
  3. Zlikwidować etaty katechetów
  4. Opodatkować kler i wprowadzić obowiązek posiadania kas fiskalnych
  5. Znacjonalizować majątek zagrabiony przez kler po roku 966
  6. Wyprowadzić religię ze szkół
  7. Usunąć krzyże z urzędów i szkół
  8. Uroczystości państwowe organizować bez udziału kleru
  9. Postawić przed sąd wszystkich pedofilów w sutannach
  10. Wstrzymać dofinansowanie "dzieł" Krk z kasy państwa.

  static2.flaker.pl/static/images/flaker/user_submitted/m_1160624_1337875161_0_495.jpeg
  Wygoniliśmy czerwonych, teraz czas na czarnych

 • przymusowy-chrzescijanin-666

  Oceniono 37 razy 35

  "Ona wykonuje czyjeś zlecenie" - oczywiście !! Tych normalnych Polaków, którzy mają dosyć indoktrynacji i panoszenia się facetów (?) w czarnych sukienkach w naszym życiu !!!!

 • kapus0001

  Oceniono 33 razy 29

  Mam zasadnicze pytanie do ab. Michalika jako czołowego hierarchy kościelnego i lidera opinii tych że katolików;
  Za co, wy katolicy, tak bardzo nienawidzicie ludzi o innym światopoglądzie ?

 • karl.franc

  Oceniono 30 razy 26

  kosciol polski jest opanowany przez pedofilow i oszustow
  jak inaczej mozna wyjasnic to ze tego typu organizacja ktorej misja jest niesienie milosierdzia
  nie tylko toleruje pedofilow w swoich szeregach, ale broni ich z taka zawzietoscia
  moze wlasnie dlatego kosciol polski tak panicznie boi sie lustracji, bo sb dokladnie wiedziala kto byl pedofilem

 • endrju1521

  Oceniono 27 razy 25

  Najwyraźniej polski "kościół", tfu, katolicki zapomniał,

  że jest organizacją religijną, a nie polityczną.

  Wara mu do polityki ! ! !

 • micki11

  Oceniono 29 razy 25

  " Wg biskupa kobieta - wykonuje czyjeś zlecenie". A czyje zlecenie pan wykonuje i pana poprzednicy od 2000 lat a od 1000 w Polsce ? Bo chyba nie Boga. Papieskie polecenie pan wykonujesz i nie ma to nic wspólnego z jakimś bogiem. Liczy się tylko kasa, majątki starszych głupiutkich osób , nieruchomości i hektary ukradzione państwu polskiemu. Z Bogiem ma pan tyle wspólnego że wyciera sobie nim gębę.

 • matylda1963

  Oceniono 25 razy 23

  szkoda , że mając okazję pan biskup rżnie głupa . A miał szansę przeprosić wszystkich za swoje durne słowa, które pozostają i durne, i przerażające. A może po prostu jest głupkiem? Teraz ma szansę rozwijać swoją narrację jak to dziecko, szukając miłości obrzydliwie "wciąga tego drugiego człowieka" w molestowanie seksualne.Tak, jakby przeciętny człowiek widząc przymilne dziecko od razu myślał sobie o tym, jak to z nim będzie fajnie.... I kto tu jest chory???

 • felicjan.dulski

  Oceniono 24 razy 22

  Zbój z Jamy Michalikowej. Zbój naczelny. Herszt.

 • miroslawa_potrzeba

  Oceniono 26 razy 22

  Kim jest ten śmieszny pan w różowej sukience że grozi nam palcem?

 • dornjuan

  Oceniono 28 razy 22

  Tak michalik, Pani Małgorzata wykonuje zlecenie Boga ! , który widzi jakie haniebne uczynki czynicie na ludzkim padole.

 • dexter1970

  Oceniono 26 razy 22

  Czy te leśne dziadki nie zdają sobie sprawy że przez takie gadanie jak np. " za pedofilię w Kościele winę ponoszą rozwiedzeni rodzice i feministki" strzelają sobie w stopę oraz dostają rykoszetem w kolano ?
  Za 20 - 30 lat kościoły w Polsce będą stały puste tak jak na zachodzie Europy. Ewentualnie te przerobione na dyskoteki, kluby czy lofty będą miały rację bytu jako budynki.

 • micki11

  Oceniono 25 razy 21

  Przypominam że ta menda kilka ładnych lat temu zwolniła z pracy policjanta ponieważ ośmielił się zatrzymać do kontroli samochód w którym ten wuj jechał. Link do artykułu
  www.wiadomosci24.pl/artykul/glupi_policjant_z_ustrzyk_dolnych_157997-1--1-d.html

 • 010onyx

  Oceniono 24 razy 20

  Boże. Włożyć te słowa w usta dowolnego polityka z PiS i nikt sie nie domyśli, ze wypowiada je ksiądz, ktorego obowiązkiem jest głosić ewangelie oparta na miłości i tolerancji

 • kazek100

  Oceniono 21 razy 19

  "Pani, która mnie oskarża, nie znam. W tamtej słynnej homilii nie wymieniałem jej z nazwiska. Wskazywałem tylko na pewne problemy"

  Wśród członków episkopatu są skończeni idioci. Proszę zwrócić uwagę, że wg logiki Michalika - nikogo nie obraziłem, bo przecież nikogo nie wymieniłem z nazwiska.

  Gdyby ten facet miał trochę klasy, przeprosiłby za niefortunną wypowiedź i byłoby po temacie.

 • Bigamia Jajo

  Oceniono 21 razy 19

  i ten ktoś nazywa siebie człowiekiem, to ja się pytam gdzie jest Bóg ? w czyim imieniu głosi takie herezje ? czy ten ktoś jest pośrenikiem Boga ? ratunku to nie kościól to sekta !!!

 • antykle

  Oceniono 21 razy 19

  dlaczego większość dżenderów z kurii mać ma odrażające gęby

 • Nie Judym

  Oceniono 20 razy 18

  Niech pan biskup przestanie bredzić. I niech sięgnie choćby po tłumacza Google i wreszcie się dowie, że gender oznacza płeć podobnie jak słowo sex. I nich nie pieprzy, że trzeba przestraszyć ludzi kościoła, bo to oni zawsze straszą maluczkich piekłem, Sodomą i Gomorą. Sukienkowi przestraszą się jedynie wtedy, gdy konkordat zostanie wypowiedziany, bo realia współczesne są takie, że to Kościół ma Polskę, a nie jak przed wiekami Polska miała Kościół.

 • maciej_kazimierz

  Oceniono 19 razy 17

  Panie Michalik, cóż pan może wiedzieć o rodzinie i wychowaniu dzieci??? Skąd pan czerpie tę wiedzę??? Widzę, że interesuje pana wyłącznie kariera w kościelnej hierarchii. Więcej pokory, mniej pychy w czasie Wielkiego Postu panowie!!!

 • ulther

  Oceniono 21 razy 17

  Kosciol brnie w agresywna propagande oparta na niewiedzy i ignorancji - a glownym heroldem tej polityki pogardy wzgledem niewierzacych jest Michalik. Oczywiscie sprawa zostanie umorzona - ale przynajmniej dozna dyskomfortu psychicznego zwiazanego z koniecznoscia i zaangazowania w postepowanie sadowe.

 • orion57

  Oceniono 18 razy 16

  Panie Michalik nie wiem czy ta kobieta wykonuje czyjeś polecenie ale wiem, że Pan i pana kolesie wykonujecie polecenia Watykanu. Jeszcze więcej takich spraw a sami siebie wykluczycie z życia Polaków. Gdybyście tylko nauczali a nie wtrącali się do życia Polaków mielibyście dzisiaj raj, a tak My Wam pokazujemy środkowy palec.
  Przypomnę Panu bo chyba Pan zapomniał - macie służyć i być pomocnym dla ludzi i żyć w ubóstwie. Pokaż mi Pan gdzie i kiedy to robicie? zamiast tego dzielicie Polaków, podjudzacie, wpieprzacie się w politykę, wkładacie swoje brudne łapska pod spódnice naszych kobiet.
  apage, Satanas!

 • abe-pe

  Oceniono 18 razy 16

  To, że ksundz posuwa dziecko, to nie wina plebana pana wielebnego tylko młodego? Skandal! Powiedz ty umiłowany bracie biskupie, jak załatwiłeś policjanta z drogówki, jak dzięki tobie stracił pracę, zdrowie... Pycha, pycha, pycha... Jeżeli istnieje piekło (jak twierdzi firma, którą reprezentujesz), to pewniakiem miejscówkę masz tam już zaklepaną na amen.

 • larsek

  Oceniono 20 razy 16

  Ta cala wasza korporacja jest zbudowana na kłamstwach. Jezus (postać historyczna) przeciwstawił się porządkom panującym wówczas. Dzisiaj byłby prawdopodobnie demokratą, pacyfistą, socjalistą itp. Robienie z niego boga to tylko plan biznesowy...

 • notremak

  Oceniono 20 razy 16

  Tylko rozwiązanie konkordatu ośmieli normalnych do zrzucenia jarzma organizacji przestępczej, jaka jest w Polsce Święty Apostolski Kościół Katolicki, Matka Nasza!

 • kieszonkowiec12

  Oceniono 15 razy 15

  Stary pierdoła się nudzi, wygłasza dyrdymały, że można ze śmiechu pęknąć. Weź się, stary, do jakiejś roboty, a nie głupoty gadasz. Nikt cie nie słucha, spasiony wieprzu. Sam o sobie wydajesz świadectwo, nienawidzisz wszystkich, co nie myślą jak ty i twoi pomagierzy. Wynocha z Polski, watykański lokaju! Polska wolna od Kościoła!

 • nigdy_nie

  Oceniono 15 razy 15

  "Ludzie z góry

  Po miesiącu został wezwany na dywanik do szefa. Ty naprawdę nie wiesz z kim zadarłeś? Wtedy dowiedział się, że ów agresywny pasażer to arcybiskup Józef Michalik. Szef Kościoła katolickiego w Polsce, zadzwonił do komendy wojewódzkiej, skarżąc się na sierżanta".

 • eclipse23

  Oceniono 17 razy 15

  Koniec funduszu koscielnego , nic nie produkujecie pasozyty a placicie mniejszy zus niz rolnicy krus / gornicy policja nauczyciele to przy was pikus wy oblesne zaklamane swinie pasozytujecie na polakach a politycy daja wam do tego instrumenty

 • plastikpiokio

  Oceniono 17 razy 15

  wezcie i już nie promujcie tego zboczenca w sukience ---a jego na stos,

 • halszka67

  Oceniono 17 razy 15

  Kto temu facetowi dał prawo decydowania o moim życiu. Kto powiedział że jeżeli się jest na stanowisku w kościele to ma prawo decydowania i pouczania innych. Skąd on ma taką wiedzę?Wymyślają sobie jakąś ideologie ,która nie ma odzwierciedlenia w naukach kościoła i trzymają ludzi na krótkiej smyczy.Lenin też napisał jedną księgę a ja osobiście widziałam kilka półek zapełnionych "dziełami".Znaleźli się dyktatorzy i wszystko wiedzący z 21 wieku. Ciekawa jestem czy on zna obce języki? Chyba nie musiał się uczyć. Westchnął i już ma.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 17 razy 15

  Oczywiście, że panu zbójowi z Jamy Michalikowej wolno powiedzieć wszystko. Ale niech te słowa kieruje wyraźnie do katolików. Od porządnych ludzi niech się odpimpa.

 • uzdek98

  Oceniono 17 razy 15

  najlepiej po prostu zrezygnowac z ich uslug ... zadnych slubow koscielnych, komunii czy pogrzebow ... jak sie im przytnie kasiore to inaczej beda spiewac... twarza kosciola w polsce jest abp glodz "flaszka" ...

 • sim.salabim

  Oceniono 17 razy 15

  Przy każdej okazji będę głośno mówiła o tym, że trzeba podtrzymywać prawo ludzi do wolnosci od niebezpiecznej tyranii i ignorancji kosciola katolickiego i biskupow. Będę mówiła, że ideologia katolicka jest wielkim niebezpieczeństwem dla przyszłości rodzaju ludzkiego. Nie zamierzam milczeć.

  A tak na marginesie - od dawna uwazam, ze dla katolikow powinno sie stworzyc zamkniety rezerwat. Wtedy sami kisiliby sie w swojej bzdurnej ideologii, i bardzo szybko jedynymi mieszkancami zostaliby wylacznie biskupi i ludzie o IQ ponizej 70.

 • obywatel_korowiow

  Oceniono 15 razy 15

  Tak trzymaj panie Michalik biskupie ty arcy mój. Więcej takich ludzi nam potrzeba. Nie wystarczy Terlikowski, Pawłowska (profesor nomen omen), Macierewicz, i inny drób. Więcej i jeszcze raz więcej. Może wtedy pojawi się szansa, że moje prawnuki dożyją kraju wolnego od katoterroru.

 • eclipse23

  Oceniono 23 razy 15

  na stos dziada:)

 • antykle

  Oceniono 19 razy 15

  banda popaprańców

 • fjan

  Oceniono 14 razy 14

  To pewnie te dzieciaki zleciły co właziły Michalikowi do łóżka.

 • lasaron

  Oceniono 14 razy 14

  Zrzucić winę na dziecko to jakaś paranoja. Masz tupet winić dzieci i kobiety. Zhańbiłeś cały swój stan pedofilolubie! Co u kolesia po fachu Wesołowskiego słychać?

 • paastafarai

  Oceniono 14 razy 14

  Michalik obraża moje uczucia niereligijne.

 • sim.salabim

  Oceniono 16 razy 14

  Chodzi o to, zeby nie wpasc w bloto...
  Michalik - pospolity glupek wioskowy.
  Mam nadzieje ze arcy "eminencja" nie wykonczy Pani w taki sam sposob jak to zrobil z policjantem z Ustrzyk Dolnych.

 • Andrzej Bronisław

  Oceniono 16 razy 14

  Ks. Michalik jest w błędzie twierdząc, że tylko On ma patent na mądrość, prawdę i samodzielne myślenie!

 • banan125

  Oceniono 14 razy 14

  watykańscy OKUPANCI !
  precz z Polski do Watykanu !
  tam się molestujcie i pouczajcie ...

 • al48

  Oceniono 15 razy 13

  Żałosny jest .abp Michalik .

 • ateofi

  Oceniono 13 razy 13

  Och biedny Michalik, w kraju gdzie mamy ponoć 95% Katolików, wszyscy go prześladują. A to niedobre feministki, a to ateiści (których jest ponoć tylko 3%). Ciekawe, że jego własne sumienie go nie prześladuje za zaniszczenie życia i rodziny policjanta z Ustrzyk Dolnych!

 • fjan

  Oceniono 12 razy 12

  To Michalikowi te dzieciaki same włażą do łóżka ?

 • Anna Gerlich

  Oceniono 14 razy 12

  Panie Michalik pan nie ma MORALNEGO PRAWA WYPOWIADAC SIE WOGOLE NA TEMAT RODZINY I UBLIZAC LUDZIOM zlecenie to by bylo wykonane jakby panu ktos usta zamknol za te BLUZNIERSTWA RAZ NA ZAWSZE

 • najdul6

  Oceniono 14 razy 12

  Michalik to jest szatan w przebraniu w sukienkę , nie wierzcie temu przebierańcowi,pod jego suknią ukrywa się diabeł

 • wanda43

  Oceniono 12 razy 12

  Pan Michalik nie rozumie, że w Polsce sa tysiące ludzi nie podzielajacych jego poglądów i mających dość życia niczym pod okupacją watykańską?

 • evergreen111

  Oceniono 12 razy 12

  Bydlę w sutannie, obrońca pedofila z Tylawy, ma tupet! Sługa obcego państwa oskarża innych o działane na czyjeś zlecenie! ZGROZA! Nie ma Boga, skoro takie gnoje przemawiają w jego imieniu!

 • felicjan.dulski

  Oceniono 11 razy 11

  A może tak zamiast popisywania się tu na forum jakaś akcja? Może tak w najbliższą sobotę i niedzielę darować sobie udział we mszy? (Kto musi, niech się w domu pomodli, a kto boi niech założy pampersy). W poniedziałek nadstawię ucha. Z niecierpliwością będę czekał na niusy o pustych kościołach, o wybuczeniu biskupa w trakcie homilii. No cóż, pomarzyć zawsze wolno. Niech was wszyscy diabli!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX