Komentarze (295)
Lis o katastrofie smoleńskiej: Do zamachu doszło. Dokonał go J. Kaczyński. Ale i prawica ma rację, że państwo zawiodło
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Piotr Wierczyński

  Oceniono 19 razy 13

  Oj w końcu Pan Tomasz powiedział to co wszyscy chcieli powiedzieć już dawno. Brawo Panie Tomaszu.

 • freelancer_1

  Oceniono 19 razy 13

  100% RACJI!!! Kto tego gnoma z tego rozliczy i jak długo jeszcze będzie trzeba wietrzyć smród po Kaczyńskich?

 • kbl

  Oceniono 19 razy 13

  Kaczy pajac to oszust + kupa frazesów pokręconego psychopaty dla matołów. .

 • grzegorz-g1953

  Oceniono 13 razy 13

  Lisie! Szkoda, że brakuje ci uczciwości, aby przyznać, że "historię smoleńską" w równym stopniu co Kaczyński zbudowali dziennikarze, którzy stracili całkowicie umiar w opisywaniu tego przykładu polskiej fanfaronady i bałaganu.

 • 1950dana

  Oceniono 15 razy 13

  Narzekać że ""Państwo zawiodło i zawodzi" pisać po fakcie może kazdy.Ale asekuranctwo i niewyobrażalna bojaźń "normalnych",nieprawicowych dziennikarzy i mediów jest porażająca.To Wasza wina panie Lis,że przez tyle lat nie uciszyliście pisowskiego jazgotu (zakłamania i oszczerstw) wokół tej tragedii chowając głowy ze strachu przed prezesem.Typowe dla Was asekuranctwo aby nie urazić uczuć prezesa.Jedynie jak pamiętam Palikot z mównicy sejmowej publicznie zarzucił Kaczyńskiemu,ze wysłał brata na pewna śmierć.

 • 3-kuleczka

  Oceniono 18 razy 12

  Łagiewniki krakowskie wczoraj
  Sznur autokarów, pilegrzymki, tłumy krakowian, kazdy z intencja, podziekowanie, prośba, spowiedż, łzy w oczach i błagalne oczy w obraz Jezusa
  Kościól, tu ma byc Bóg, nadzieja, miłośc
  Na trybune wychodzi spaślak dziwisz, końćzy sie miłość Bóg religia
  Sapie, pluje, slini się, mamrocze przez zle dopasowane szczęki, padaja słowa skandal, nieudolnośc państwa, rzadu, zamach na wolnośc słowa, morderstwa, in vitro, Smoleński, szkalowanie generała, obelga dla pilotów i naczelnych dowódców, plucie na ich rodziny,..... ble ble ble,... Pod trybuną ON, duda, gładki, błyszczacy z przyklejonym usmiechem
  kandydat na prezydenta naszego Państwa, odpowiedzialny za smierc tylu osób, ponieważ będac szefem kancelarii Lkaczyńskiego naładował wbrew logice i przepisom w jeden rejs wycieczkowy do Smoleńska naczelne głowy państwa, wesoły samolot, byle więcej, a ty chcesz tez lecieć?
  Generał Błaszczyk pijany czy nie - NIE PADA komenda odlotu na drugi krąg, wszystko jasne i oczywiste, ale dziwisz mysli ze jest kapłanem faraona i nadchodzi zaćmienie słońca , padajcie narody, ciemnota,
  A GDZIE TU JEST BÓG ????????????????????

 • koniepobetonie

  Oceniono 16 razy 12

  Lis prawdę powiedział ! Święta prawdę !!! Doskonała okładka.

 • dokowski

  Oceniono 12 razy 12

  Lis nie ma racji. Ciemnogrodzianie zachowują się jak na ciemnogród przystało: wierzą w mity, pozwalają sobą manipulować, kierują się emocjami, obrażają ludzi myślących... a ludzie kulturalni nie odpłacają pięknym za nadobne, to zupełnie naturalne

 • nika1804

  Oceniono 18 razy 12

  Gdyby Kaczyńscy pozwolili Ministrowi Obrony Narodowej zdymisjonować generała Błasika odpowiedzialnego za rozgardiasz w siłach zbrojnych, żyłby Lech i pozostałe 95 osób.Niestety!

 • capotreno

  Oceniono 11 razy 11

  Dobrze jest nazywać rzeczy po imieniu. W naszym państwie zdarza się to nader rzadko. Uważam za wielką przewinę rządu PO i prezydenta, że jednoznacznie i systematycznie nie przeciwstawiali się tezom o zamachu oraz innym brudnym oskarżeniom. Pozwolili uwierzyć nawet największym sceptykom, że może jednak coś z tym zamachem było na rzeczy. Nienawidzę za to Polski i ludzi, którzy nią rządzą. Zagłosuję pewnie na PO, bo na PiS, choćby mi dopłacono grube miliony, swojego głosu nie oddam. Ale jest to mimo wszystko smutny wybór. Czy nadejdzie czas, że Jarosław beknie za to wszystko, co zrobił z naszym krajem?? Oby. W każdym razie - król jest nagi.

 • bies127

  Oceniono 13 razy 11

  Nie zgadzam się z tym, że reakcja była defensywna, bo media sporo zarobiły na wspieraniu objawów zbiorowej psychozy. Chyba, że właśnie to nazwać reakcją defensywną, to wtedy tak. Wtedy zagranie ofensywne polegałoby n powtarzaniu w kółko, jak mantry: "współczujemy rodzinom ofiar i rozumiemy waszą traumę", mimo obelg i gróźb, ale nie sądzę, żeby kogokolwiek stać było na coś takiego. Każda zdrowa osoba zamknięta w wariatkowie zeświruje prędzej czy później, bo nie wytrzyma z wariatami, i zacznie się z nimi przekrzykiwać.

 • mirek76pl

  Oceniono 10 razy 10

  Tresc rozmowy po pierwsze nigdy nie zostanie ujawniona, bo nikt tak naprawde nie ma intersu w jej ujawnieniu. Po ujawnieniu faktu podsluchiwania prywatnej komorki Merkel Amerykanie na pewno nie beda chwalic sie, ze podsluchiwali wszystko i wszystkich. Dodatkowo po poprawnym odczytaniu czarnych skrzynek ujawnienie tresci jakiejkolwiek rozmowy miedzy bracmi mogloby jedynie pokazac, ze Jaroslaw jest klamca (w co sluchacze RM i tak nie uwierza). Nawet jezeli Jaroslaw kazal Lechowi ladowac za wszelka cene, to stenogramy jasno pokazuja, ze Lech co najwyzej "nie podjal decyzji" o odleceniu na lotnisko zapasowe. To ze decyzji nie podjal to jego prawo, bo w samolocie to nie pasazer jest od podejmowania decyzji. Decyzja nalezala do pilota. Dzis wiemy, ze dzialal on pod bezposrednia presja swojego bezposredniego przelozonego, co na pewno czyni Blasika wspolwinnym katastrofy. Jakakolwiek jednak presja ze strony siedzacego w salonce i nie podejmujacego decyzji Lecha Kaczynskiego moze byc jedynie uznana za okolicznosc lagodzaca dla Protasiuka i Blazika. Ci dwaj powinni wiedziec ze maja na pokladzie nie tylko strzelajacego fochy karla, ale tez 93 innych pasazerow, za ktorych zycie oni ponosza odpowiedzialnosc

 • Marcin Heller

  Oceniono 16 razy 10

  TOK.FM, w porównaniu do niezalezna.pl, jest o tyle lepszy ze tu komentowac moze każdy. Na tej drugiej, bez lizania tyłka prezesowi i pisaniu ze Smolensk to byl zamach, post nie przejdzie.

 • szwesta

  Oceniono 12 razy 8

  fakty.interia.pl/felietony/ziemkiewicz/news-w-katynskiej-mgle,nId,892829
  "Śledztwo w sprawie katastrofy smoleńskiej nie jest potrzebne. Kto chce znać słuszne wyjaśnienie, ten i tak od pierwszej minuty wie, jaka była przyczyna katastrofy. Kto chciałby poznać jakieś inne, szkodzi rządowi, dla którego nie ma alternatywy oraz pojednaniu z Rosją, dla którego też nie ma alternatywy, więc trzeba mu zamknąć gębę, opluć, wykpić i zdyskredytować robiąc jako wariata, a nie dawać do ręki argumenty.
  Pan prezydent Komorowski, jeden z tych, którzy od pierwszej chwili wiedzą, orzekł wszak autorytatywnie - samolot spadł, bo próbował lądować. Gdyby nie próbował lądować, to by nie spadł, więc "prawda jest najboleśniej prosta". Mówiąc Barańczakiem: "Taka jest prawda (najboleśniejsza), nieprawda, i innej prawdy nie ma".
  Szkoda czasu tracić na udowadnianie, że prawda o Bronisławie Komorowskim jest również "najboleśniej prosta". Jest on po prostu... Gryzę się w język przez szacunek dla urzędu, i szukam pokrętnych peryfraz tam, gdzie słowo proste narzuca się w sposób oczywisty. Jest on po prostu, tak to ujmijmy, umysłowością nader mierną, dalece nie spełniającą wymogów nie tylko urzędu prezydenckiego, ale także wcześniej przez niego sprawowanych - marszałka Sejmu czy nawet wiceministra Obrony Narodowej; kariera, jaką człowiek o takich horyzontach zrobił w III RP, sama w sobie pokazuje "najboleśniejszą prawdę" o państwie, w którym żyjemy.....Inna sprawa, że gdyby był to lot cywilny, to w takim razie pilot, podejmujący decyzję o lądowaniu, musiałby mieć pełną wiedzę, gdzie jest, na jakiej ścieżce etc. - i tę wiedzę zobowiązana mu była dać, zgodnie z obowiązującymi, wyśrubowanymi normami lotnictwa cywilnego, wieża kontrolna. Ale, jak wiemy, zapisów z wieży nie ma, bo "się taśma zacięła", zeznania kontrolerów się po paru miesiącach oficjalnie zmieniły, kto oprócz nich był na wieży, i z kim konsultowali decyzje telefonicznie, też nie wiadomo i nie będzie wiadomo, a na dodatek wciąż niemożliwe do otrzymania okazują się podstawowe informacje na temat lotniska, nawet takie, jak książka obowiązujących na nim procedur, nie poprawiane po fakcie zapisy meteorologiczne czy plan układu radiolatarni....Skoro wszystko jest tak "najboleśniej proste", to po co tyle ściemniania? Zapewne, gdyby pilot nie próbował wylądować, to by się nie rozbił, tak jak, można rzecz z tą samą kategorycznością, nie byłoby pogromów i ostatecznie holocaustu, gdyby Żydzi nie rozleźli się byli z Bliskiego Wschodu po całej Europie. Istota problemu jednak w tym, że pilot, próbował lądować w przekonaniu, że jest w osi pasa i innym zupełnie miejscu, niż był w rzeczywistości, najprawdopodobniej upewniany co do tego namiarami nieprawidłowo ustawionej radiolatarni i co najmniej nie wyprowadzany z błędu przez kontrolera, który, teoretycznie, śledził jego pozycję na radarach (tych, co to się im taśma zacięła) i który, teoretycznie, mając w tej kwestii głos rozstrzygający, dał mu zgodę na to lądowanie..."

 • facio60

  Oceniono 14 razy 8

  W tej całej historii pewne jest kilka rzeczy i tak:
  1) Gdyby obaj bracia Kaczyńscy znaleźli się na pokładzie TU 154, nie byłoby tej całej afery i teorii spiskowych. Albo bowiem obaj by zginęli i wtedy nie byłoby takiej awantury, albo może podjęli by decyzję o nie lądowaniu.
  2) Śp Lech Kaczyński nie miał żadnych szans na ponowny wybór. Sondaże dawały mu grubo poniżej 20% poparcia społecznego. Jaki więc byłby (nawet teoretyczny) sens spisku (kogo z kim) aby wyeliminować go jako kandydata.
  3) Międzynarodowe śledztwo nic nie wniesie, bo dowody rzeczowe (czarne skrzynki i wrak nadal są w Rosji). Nawet gdyby jakaś międzynarodowa komisja została wybrana, to PiS zgodziłby się na nią tylko wtedy, gdyby jej członkowie byliby przez nich wybrani.
  Obawiam się zresztą, że jedyne wyniki jakie byłyby akceptowalne to wybuch, sztuczna mgła, celowe działanie rosyjskich kontrolerów iitp, itd..
  4) Sprawa pomnika - dla PiS jedyny dopuszczalny wybór to Krakowskie Przedmieście i pomnik wielkości kilkudziesięciometrowej.
  5) Ciągle podnosi się sprawę rozmowy telefonicznej między obu braćmi. Niewątpliwie rzuciło by to sporo światła na procesy decyzyjne, ale kluczową sprawą jest zachowanie niektórych pasażerów nieszczęśliwego lotu. Jak można stać nad głową pilotów i przymuszać ich do określonych manewrów???
  Tylko ci, co są niedzielnymi kierowcami, lub/i nie mają prawa jazdy, nie rozumieją co to znaczy, w jaki stan wprawiają prowadzących pojazd. A tam mieliśmy do czynienia z samolotem i prawie 100 pasażerami.
  Niestety, do władzy dorwali się ludzie o małej wiedzy o świecie, podróżowaniu, wreszcie o takiej ludzkiej wiedzy o funkcjonowaniu społeczeństwa.
  Jeśli ktoś w wieku ponad 50 lat jest kawalerem, nie ma żony, dziecka, konta bankowego, umiejętności obsługi komputera, nie dysponuje prawem jazdy, nie gotuje, nie sprząta nie dokonuje zakupów, to jest całkowicie odizolowany od zasad funkcjonowania społeczeństwa.
  Jest czystym teoretykiem, potrafiącym tylko wynajdować błędy u innych a sam ma zerowe praktyczne umiejętności i wiedzę o funkcjonowaniu normalnych ludzi.
  Dziękuję.

 • andrzej Newidymka

  Oceniono 16 razy 8

  To nasze państwo jest okupowane przez Watykan,rozkradane rządzone przez Diabelskie Hordy Niebieskie z krzyżem w herbie.Ich tubą propagandową jest trójca Maciarewicz Kaczyński Rydzyk.Czy ktoś z kiedyś wygrał z katotalibanem.Przecież oni są wyzuci z jakichkolwiek uczuć.

 • elekrob1

  Oceniono 12 razy 8

  już od 20 lat zdiagnozowany jest przypadek destruktora polskiej polityki kaczyński chodzi na pasku Putina i działa na rzecz Rosji i żadne skamlenie tego pawiana mnie nie przekona

 • dungala

  Oceniono 14 razy 8

  A czego pan sie spodziewał po tym zidiocialym społeczeństwie? Tutaj każdy odmieniec zasługuje na uwagę opiekę . Natomiast normalnego trzeba tepic zdusic i okraść żeby było na opiekę nad ta chora częścią . Przy okazji wszelkie mamuski i św.ojczulki sie wyzywiaja aż miło. Jak napisał niedawno pewien profesor RZĄDZĄ NAMI WOZKOWE WSZELKIEJ MASCI sekty WATYKANSKA I SMOLENSKO TORUNSKA CZYLI IDIOTKI I KRZYŻACY.

 • 46greg

  Oceniono 12 razy 8

  Jest dwóch winnych. Jednym jest Jarosław, który ma poczucie winy za śmierć brata, bo śmierć innych chyba go za bardzo nie obeszła. Psychologia zna zjawisko tzw. wyparcia i z tym zjawiskiem mamy do czynienia. Wszyscy wokół są winni tylko nie ja. Tak sobie długo to powtarzał, że chyba już w to uwierzył tym bardziej, że wkoło ma masę pochlebców utwierdzających go w tym przekonaniu. W konsekwencji zrodziło się w nim poczucie krzywdy, a za tym idzie dążenie do ukarania winnych, a więc zemsta. Drugi, winnym jest nasze polskie bałaganiarstwo i dobrochciejstwo połączone z ruskim bardakiem.

 • kapus0001

  Oceniono 12 razy 8

  "Lis dziwi się też, że bez większej reakcji przeszło nazwanie przez Jarosława Kaczyńskiego wyborców PO ignorantami, a nawet kretynami" "W naszym narodowym przedszkolu nieznośnemu Jareczkowi należy wybaczyć każdy eksces"
  Panie Lis - a nie przyszło panu do głowy, że to jednak jest element strategii wyborczej PO. Im więcej bredzi Macierewcz, im więcej ma wyskoków Kaczyński tym pewniejsza wygrana PO. Sam mam czasem kilka wątpliwości np. czy Kaczyński naprawdę chce wygrać jakieś wybory ?. Przebywanie całymi latami w opozycji jest dla niego bardzo wygodne - można obiecać wszystko bez żadnych konsekwencji a jak się rządzi to trzeba się z tego rozliczyć

 • Maciek Sulik

  Oceniono 9 razy 7

  Zadam znowu proste pytanie czy JK był w rocznicę na grobie brata czy nie miał czasu bo był zajęty robieniem polityki na Krakowskim?widziałem w autobusie ludzi wracających z Krakowskiego,śmiechy,wygłupy z flagami w ręku,żadnej zadumy,festyn

 • janek-10

  Oceniono 11 razy 7

  Kaczyński w ostatnim wystąpieniu przed Pałacem Prezydenckim w 5 rocznicę katastrofy w Smoleńsku powiedział: "..polskie państwo zaatakowało polskie społeczeństwo, społeczeństwo, wspólnotę, zintegrowaną wokół tragedii... ta wspólnota została zaatakowana...". Kaczyński po raz kolejny udowodnił, że jest mistrzem skłócania, a potem wmawiania, że to inni (tutaj Państwo Polskie). Pamiętamy bardzo dobrze jedność narodową wokół tragedii smoleńskiej przerwaną obrzydliwą informacją Kaczyńskiego, że był to zamach. Potem zaczęło się polskie piekło wywołane przez niego.

 • kbl

  Oceniono 19 razy 7

  BRAWO LISIE!

 • ninapati

  Oceniono 9 razy 7

  Ze ścierką się nie dyskutuje tylko wyrzuca do śmieci......

 • sclavus

  Oceniono 11 razy 7

  co racja - to racja...
  Ale i tak, zbyt "poprawnie politycznym językiem" podana!
  ***
  Ja mam inny powód przyznania racji Kaczyńskiemu - powiedział był-ci on, dwa dni temu, cóś takiego: "furia absurdu, która osiągnęła szczyt"... niby nie chciałem uszom wierzyć, ale przecież nie raz panprezesowi wymykały się słowa prawdy... ;)
  ... tyle może, że Antoś na pewno nie powiedział jeszcze ostatniego słowa - zatem, jeszcze jakieś furie absurdu przed nimi i kilka ich szczytów do zdobycia!!!

 • darek7262

  Oceniono 63 razy 7

  PO i PiS przez 25 lat rozwaliliście Polskę, skłóciliście polaków. Urządziliście luksus dla 10% społeczeństwa.Takie są skutki Waszych nieudacznych rządów, bo poza rozwieszaniem ulotek i demonstracji, nie potrafiliście nic mądrego zrobić. Tak Was odbierają normalni ludzie. Duża w tym zasługa kościoła katolickiego, ale tak postępowali przez wieki.

 • kbl

  Oceniono 10 razy 6

  Motto "Nie chcem ale muszem" ;))) Analizując stwierdzony ciąg zdarzeń że TU154 po uderzeniu w brzozę obracał się wokół osi i jak widać ze zdjęć po katastrofie duże fragmenty kadłuba włącznie z kołami znalazły się w pozycji odwróconej można wysnuć LOGICZNY wniosek że wybuchowe i zamachowe rewelacje zacierewica to faktycznie totalne brednie i próba manipulacji. Stwierdzony przez specjalistów od aerodynamiki obrót spowodowany był oderwaniem 5 metrowego fragmentu lewego skrzydła, utratą siły nośnej na nim co było oczywiście przyczyną wykonywania niekontrolowanej półbeczki. LOGICZNY wniosek jest tylko jeden- samolot który uległ by destrukcji w powietrzu (z powodu wybuchów czyli zamachu ) nie mógł by wykonać takiej ewolucji! Samolot we fragmentach NIE JEST AERODYNAMICZNY... O sprawności i całości maszyny świadczą też zapisy parametrów z "czarnych skrzynek" i wycięta w zagajniku trajektoria lotu. Przypomnę tym co twierdzą że "czarne skrzynki " są sfałszowane i leżą w Moskwie że jest zgodność zapisów standardowych "czarnych skrzynek" z tzw ATM który był szyfrowany i możliwy do odczytania TYLKO W POLSCE . Oprócz urwanego fragmentu skrzydła Tu154 BYŁ CAŁY i sprawny do ostatnich chwil przed zderzeniem z gruntem... Wybuchy i zamach zacierewica to bezczelna próba ukrycia bardzo prozaicznych przyczyn katastrofy smoleńskiej które to przyczyny oczywiście stawiają pod dużym znakiem zapytania bohaterstwo głównego pasażera... Prawda boli ale nas wyzwoli.

 • kbl

  Oceniono 14 razy 6

  Macie więcej szczęścia niż rozumu pisiory... Gdyby społeczeństwo było mądrzejsze a nie podatne na pisowskie brednie o zamachu, podatne na socjotechniczne manipulacje doktora marksizmu i leninizmu już dawno pisslam został by wykopany na daleka orbitę.

 • nika1804

  Oceniono 12 razy 6

  Co robi tyle lat w polskiej polityce ten rozwydrzony bachor Jareczk z ego rozdętym do niebotycznych rozmiarów. Od 90-tych lat tylko ciągle Kaczyński i Kaczyński . Mam dość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wszystko czego się dotknie to katastrofa!

 • przyganiacz

  Oceniono 15 razy 5

  Lis o katastrofie smoleńskiej: Do zamachu doszło. Dokonał go J. Kaczyński.

  Pomyliło ci się imię. To był L. Kaczyński - prezydent niezdolny do podjęcia racjonalnej decyzji. Z powodu pychy...

 • nika1804

  Oceniono 23 razy 5

  Król Jareczek jest nagi - mój 12-letni wnuk powiedział "Babciu ten człowiek sprowadził na śmierć tyle osób. Dlaczego go za to wielbią? To dziwne! Nie ma przecież żadnych dowodów na zamach ale są na straszną głupotę."

 • papaleone

  Oceniono 15 razy 5

  No pisoludki! Wasze urządzenia już świecą na czerwono PUL UP!
  A wasz przywódca Jarosław, mówi, że się zmieścicie. Oj będzie Piuuuuuu...Bziuuuuu.
  Role się odwracają, teraz my powiemy co o was myślimy i gdzie jest wasze miejsce w szeregu. Dość nastawiania policzka przez 5 lat, dosyć szaleństwa i tańca na trumnach. Może jak dostaniecie po pysku, to w kraju zapanuje spokuj.

 • eski57

  Oceniono 4 razy 4

  Bardzo słuszny i dobry tekst - prezes J. Kaczyński robił wszystko aby jak w piosence kabaretu O. Lipińskiej ; "Nas przy tym tym nie było" ...i prawie mu się to udało ...
  - zapraszam ; eski.blog.onet.pl "Lat 5 minęło .

 • loppe

  Oceniono 6 razy 4

  Lata pracy Lisa i innych ważnych dziennikarzy, a rząd i opozycja coraz gorsze, a społeczeństwo coraz bardziej zdezintegrowane. Brak owoców dziennikarskich wysiłków, może trzeba zmienić ważnych dziennikarzy?

 • zwierzowiec

  Oceniono 8 razy 4

  "Państwo zawiodło i zawodzi. Ale może najbardziej wtedy, gdy robi uniki ze strachu przed jazgotem PiS oraz bredniami i oskarżeniami generowanymi przez Macierewicza" - pisze publicysta.
  OK proponuję zatem natychmiastowe aresztowanie w/w i skazanie ich za coś, na coś - kto za? i propozycje, za co i na ile.
  aha i nie przejmować się immunitetami! Marszałek Piłsudski się w 1929/30 nie przejmował, Witos (chyba) poszedł siedzieć

 • ceter kow

  Oceniono 14 razy 4

  wara mi od szargania imienia Kaczyńskich:
  Lech ostrzegał w 2006 przed neoimperializmem Rosji "dzisiaj Gruzja... pojutrze my"
  Jarosław też - posłuchajcie swojej tuby z 2010 www.youtube.com/watch?v=h20FLLsPnds

 • hager52

  Oceniono 14 razy 4

  katastrofa smoleńska dowiodła, że głupota Kaczyńskich i ich przydupasów jest niebezpieczna bo zabija oraz potwierdziła destrukcyjną rolę kościoła katolickiego w historii Polski. Powinniśmy przerwać obrażanie Polaków i oczernianie Polski przez pis-dzielskich oszołomów . Po tym jaką rolę odegrali katabasy katolickie w skłóceniu narodu Polska powinna wypowiedzieć końkordat i przestać finansować kościół

 • miheljas

  Oceniono 14 razy 4

  DZIĘKUJĘ za ten artykuł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • sw.stefan

  Oceniono 13 razy 3

  Jarek jest dzieckiem specjalnej troski IV RP...

 • 0721x

  Oceniono 17 razy 3

  pisuar się rozjazgotał czyli trafione w sedno

 • eski57

  Oceniono 2 razy 2

  Bardzo słuszny i dobry tekst - prezes J. Kaczyński robił wszystko aby jak w piosence kabaretu O. Lipińskiej ; "Nas przy tym tym nie było" ...i prawie mu się to udało ...
  - zapraszam ; eski.blog.onet.pl "Lat 5 minęło .

 • eski57

  Oceniono 2 razy 2

  Bardzo słuszny i dobry tekst - prezes J. Kaczyński robił wszystko aby jak w piosence kabaretu O. Lipińskiej ; "Nas przy tym tym nie było" ...i prawie mu się to udało ...
  - zapraszam ; eski.blog.onet.pl "Lat 5 minęło ....

 • kotmiki

  Oceniono 10 razy 2

  Przepraszam zawsze twierdziłem, że Jarosław Kaczyński to polski faszysta

 • zimmel

  Oceniono 1 raz 1

  U p.Olejnik w audycji na trzy powtarzające się pytania babsko z pisu nie odpowiedziała jak ma powstać komisja między narodowa.A morde drą by powstała komisja.

 • malpa-z-paryza

  Oceniono 3 razy 1

  o, q... a media gdzie byly przez ten caly czas!
  to WY, pan i panscy koledzy i kolezanki pozwoliliscie na ten taniec we mgle z helem.
  gdzie ta czwarta wladza!

 • judeosceptyk

  Oceniono 15 razy 1

  Fox Goebbels

 • taglinda

  Oceniono 5 razy 1

  adminie, uprawiasz - za przeproszeniem - pokrętne dziadostwo. Usuwanie postów cytujących oficjalne - acz bardzo niewygodne dla wyznawców Polskizbawa - dokumentów dotyczących katastrofy w Smoleńsku nie świadczy o Tobie dobrze. Ogarnij się.

 • takitamzdaleka

  Oceniono 14 razy 0

  Panie Lis... zamknij się pan...
  Kiedyś wydawało się, że jest pan sensownym człowiekiem. Ale odkąd sprzedał się pan za drobne w służbę anty-polskiej formacji, to nie ulega wątpliwości, że pana autorytet równy jest wiadru pomyji...
  Ja nie jestem ani za PiS, ani za PO, ani za żadną z partii sejmowych. Horyzont mam roszerzony poza media głównego nurtu - poza nurt Gazety Polskiej, poza Wyborczą, poza TVNy itp. Na mnie nie działają te skamlenia przeciw polskości, etyce kościelnej, wyszukiwanie antyse mityzmu, fasz yzmu, katoli w każdej pro-polskiej grupie, oczernianie i obrażanie grup narodowych, a także powszechna manipulacja faktami...
  Mediom nie można wierzyć. Ten kto będzie im wierzył, oglądał więcej niż pół godziny dziennie, ten sam będzie sobie szkodził (a pośrednio i innym, bo przecież głosować pójdzie tak, jak mu w TV pokażą - albo Duda albo Komorowski. A każdy prawdziwy Polak i obywatel choć trochę interesujący się poważnymi sprawami państwa wie, że żaden kandydat z partii sejmowych, jak i te partie sejmowe nie da Polsce nic dobrego! Nic dobrego!
  Jedyna szansa na może lepsze jutro to komitety społeczne, antysytemowe, narodowe. To nie żadni fasz yści, antys emici, katole, kibole, itp. To osoby, którym zależy. A wystarczy się wychylić poza brednie głoszone przez Lisa, Pochanke, Olejnik, i inne tzw. gwiazdy tv.
  Walka na Smoleńsk to tylko takie granie na emocjach i podział Polaków na tych, którzy wierzą PO lub PiS. Czy aby teraz losy Smoleńska były najważniejsze dla Polski? Myślę, że każdy jest w stanie od ręki znaleźć 5 innych ważniejszych spraw do dyskusji i rozwiązania. Na już.
  Ale o tym się w TV i gazetach nie mówi, to to są tematy trudne, niewygodne, kompromitujące zarówno koalicję jak i opozycję - bo ani jedni, ani drudzy nic nie robią poza dbaniem o własne interesy. I tak będzie dalej przez kolejne kilka lat do następnych wyborów (chyba, że zagłosujecie społecznie na ambitne osoby. I nie ma co patrzeć na nich przez pryzmat utrwalanego w mediach stereotypu. To są na prawde ambitne i sensowne osoby. Trzeba tylko liczyć na to, aby uzgodnili jednego społecznego kandydata a nie kilku, aby nie rozdrabniać głosów).
  Pozdrawiam
  (na sensowne komentarze może odpowiem. Na bełkot podstawionych lub nie mających nic sensownego do powiedzenia osób nawet nie będę zwracał uwagi)

 • lehu290943

  Oceniono 4 razy 0

  No i proszę!.doczekaliśmy się. Wreszcie jest zgoda w sprawie zamachu! Ide o zakład ,że za rok ,dwa bedzie i zgada w sprawie przyczyny zamachu - wybuchu. Co prawda , to gen. Błsik na polecenie Jarosława wniósł trotyl w kieszeni ( kto by sie odważył sprawdzac kieszenie generała?) , ale wybuch jednak był.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX