Ks. Oko: "Starszy gej w szpitalu to alarm dla lekarzy, że mogą zarazić się chorobą zakaźną"

- Wiem z pierwszej ręki, jak wygląda stan zdrowia gejów: jest to katastrofa medyczna - powiedział ks. Dariusz Oko podczas wykładu w Łomży, relacjonowanego przez TVN24. - Gej ma w życiu średnio 500 partnerów seksualnych - twierdził ks. Oko.

Polub i bądź na bieżąco!

Chcesz zadać swoje pytanie kandydatom na prezydenta? Jeśli tak, dołączdo akcji Gazeta.pl i MamPrawoWiedziec.pl. To Twój Głos. Pytaj.

Podczas wykładu zatytułowanego "Gender - od tolerancji do totalitaryzmu" ks. Oko mówił , że "geje stanowią mniej niż 1 proc społeczeństwa, ale przypada na nich 60 proc. chorych na AIDS i choroby weneryczne", podaje TVN24.

Ksiądz opowiadał o zagrożeniach płynących z "genderyzmu", takich jak propaganda homoseksualna i inne "osobliwości seksualne". Jego zdaniem, celem "zwolenników teorii gender" jest "zaburzenie wychowania dzieci" i "niszczenie społeczeństwa".

- Oni swoje dzieci abortują, a nasze deprawują - mówił duchowny. - Potem takie dzieci nie są zdolne ani do wiary, ani do małżeństwa. Nie są zdolne do przyjęcia najwyższej kultury duchowej - twierdził.

"60 proc. chorych na AIDS i choroby weneryczne to geje"

- Od lat homoseksualizm jest przedstawiany jako ósmy cud świata - twierdził ksiądz. Mówił, że każdy film hollywoodzki i polski musi "obowiązkowo mieć pozytywne postacie gejów". - O gejach można mówić tylko dobrze albo wcale - stwierdził.

Ksiądz wymieniał "fakty" na temat homoseksualistów. Jego zdaniem "do 40 proc. przypadków pedofilii jest natury homoseksualnej", a "60 proc. chorych na AIDS i choroby weneryczne to geje".

Skąd duchowny ma takie informacje? Twierdzi, że zebrał je, pracując jako duszpasterz lekarzy. - Wiem z pierwszej ręki, jak wygląda stan zdrowia gejów: jest to katastrofa medyczna - twierdził.

"Stary gej w szpitalu to alarm dla lekarzy"

- Kiedy do szpitala przychodzi taki starszy gej, to jest alarm dla lekarzy i pielęgniarek, żeby uważać, bo można zarazić się chorobą zakaźną - twierdził ksiądz.

Ks. Oko przytaczał rzekome badania, które "pokazują, że 25 proc. gejów miało w życiu mniej niż 100 partnerów seksualnych, 50 proc. - między 100 a 500 partnerami, a kolejne 25 proc. - ponad 1000".

- Wynika z tego, że gej ma w życiu średnio 500 partnerów seksualnych - stwierdził ks. Oko.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (161)
Ks. Oko: "Starszy gej w szpitalu to alarm dla lekarzy, że mogą zarazić się chorobą zakaźną"
Zaloguj się
 • endrju1521

  Oceniono 188 razy 174

  Ks. Oko: "Stary gej w szpitalu to alarm dla lekarzy, że mogą zarazić się chorobą zakaźną"

  ==============================

  A stary ksiądz-pedofil, to "błogosławieństwo".

 • ojciec.scholastyk

  Oceniono 161 razy 155

  Koloratka uciskając tętnicę szyjną powoduje krytyczny deficyt tlenowy mózgu.

 • maura4

  Oceniono 131 razy 121

  Nie wiem dlaczego u nas takie nienawistne, głupie wypowiedzi są nagłaśniane bez konsekwencji ? Już po jednej takiej wypowiedzi ten człowiek obdarzony łaską wiary przez boga będącego jedynie miłością, powinien dostać bana od wszystkich szanujących się i odbiorcę media. Nie mogę pojąć, jak to możliwe, że w szeregach wybranych przez boga będącego jedynie miłością, jest sporo takich jak Oko.

 • oby.watel

  Oceniono 107 razy 99

  Ksiądz Oko dobrze mówi. Słusznie ostrzega przed przyjmowaniem zakaźnie chorych z uwagi na bezpieczeństwo personelu. Słusznie też zwraca uwagę, że w pierwszym rzędzie należy wystrzegać się pacjentów płci męskiej na co dzień paradujących w sukniach.

 • marudna.maruda

  Oceniono 77 razy 71

  Nie mogłoby być tak, żeby "mądrości" księdza Oko pozostawały do wiadomości "wiernych" i współtowarzyszy kościelnych?Oszczędziłoby to nam słuchania głupot. Z drugiej strony- jak księża chcą koniecznie kopać dołek ( dolisko) pod polskim kk, ksiadz Oko robi to doskonale i niech tak zostanie.

 • cynnik2

  Oceniono 68 razy 64

  Jeśli to jest jeden z przykładów owej "najwyższej kultury duchowej", to ja wolę wierzyć w Latającego Potwora Spaghetti. Polecam wszystkim katolom. I koniecznie z dobrym sosem.
  Wyjątkowy zgniłek ten cały, z przeproszeniem, ksiundz.

 • white_lake

  Oceniono 68 razy 60

  wie z pierwszej ręki, no właśnie :)
  nareszcie się przyznał, hipokryta zasrany

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX