Komentarze (170)
Ksiądz Oko znowu o genderze: Dzieci chodzą na lekcje "seksdeprawacji", a "rodziców zamyka się w więzieniach"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • agata-ata

  Oceniono 19 razy 19

  to naprawdę jest zjawiskowy człowiek! w jednej głowie tyle świństwa, nienawiści, głupot i uprzedzeń, a mówi ze to głowa uczona????? już mu tylko mogą dorównać Krystyna Pawłowicz i Marzena Wróbel. Trzeba ich pokazywać, żebyśmy wiedzieli co nasz czeka w razie jakby co...

 • cmoscmos

  Oceniono 17 razy 17

  Temu panu peron odjechał już bardzo dawno i dla niego nie ma już nadziei, ale ponieważ ktoś trochę rozsądniejszy może to czytać, to trzeba po raz kolejny wytłumaczyć jak jest naprawdę.
  Ksiądz Oko wziął te brednie z książek niemieckiej walniętej fundamentalistki katolickiej Gabriele Kuby. A ona przeczytała materiały do wychowania seksualnego w niemieckich szkołach podstawowych (4 klasa) i nic z nich nie zrozumiała, tylko powyrywała zdania z kontekstu i dofantazjowała resztę.

  Ponieważ mieszkam w Niemczech, a mój syn chodził tu do przedszkola, miał te lekcje wychowania seksualnego w szkole podstawowej, a te broszurki mam w domu i je dokładnie przeczytałem, to mogę powiedzieć: Oni wszyscy bredzą jak potłuczeni.

  Jak ktoś che się więcej dowiedzieć jak naprawdę wygląda wychowanie seksualne w niemieckiej szkole, to zapraszam tutaj:
  nrdblog.cmosnet.eu/2012/09/jak-to-sie-robi-w-niemczech-wychowanie-seksualne-w-szkole/
  A tutaj o pani Kuby, źródle tych idiotyzmów, bo to też niezły model:
  nrdblog.cmosnet.eu/2013/12/polscy-biskupi-i-gabriele-kuby/
  --
  Blog o Niemczech i NRD: nrdblog.cmosnet.eu

 • beretzantenka

  Oceniono 16 razy 16

  Kosciol wypuszcza w media tego schizofrena od masturbacji i wydechowych rur
  totalitaryzm , maksizm , stalinizm i hitleryzm w pigulce - jeszcze by pasowalo umiescic
  tam putinizm ale nie idzie bo w tym przypadku Putin to " nasz " czlowiek przeciwny
  gender .
  A ksiedzu Bonieckiemu zamkneli usta za ' i tak i nie " - chodzi o odpowiedz czy w
  Sejmie powinien wisiec krzyz ? I gdzie mamy totalitaryzm jak nie w samym kosciele ?

 • jo_laska_nebeska

  Oceniono 15 razy 15

  Odleciał... pożegnał się na amen z rozumem.... Jedyne o czym rozmawia (lubi) to tylko o seksie.... szczególnie w wydaniu homoseksualistów.... Awansował na pierwszego seksuologa kościoła....

 • Mariusz Hnatiuk

  Oceniono 14 razy 14

  Niech gada, aż mu śliny zabraknie może katolicy w końcu się zorientują, że dzięki takim burakom wylewana jest żółć na wyznawane przez nich wartości.

 • getz54

  Oceniono 16 razy 14

  Dzieci wolą uczyc się o masturbacji niz o obciachowej Maryi zawsze dziewicy. Znając techniki seksu gejowskiego łatwiej mogą sobie wyobrazic jak zabawiali się apostołowie. Seks grupowy 12 facetów z Marią Magdaleną czy jakąs inną Matką Boską zielną był równiez twórczą inspiracją dla Picassa, Salwatore Dali i innych artystów. Tłuste pasibrzuchy z Watykanu tez czerpali z doświadczen apostołow podczas kościelnych imprez, imienin i rocznic, zdarza się. Pan Oko ze swoim kompleksem małego członka albo przedwczesnym wytryskiem został pozostawiony sam sobie przez młodych wikarych i ministrantów. To boli, bardzo boli.

 • agata-ata

  Oceniono 13 razy 13

  no ja mam nieodparte wrażenie, ze z seksu boga zrobił sobie ... ks. Oko.

 • ciemnyluddd

  Oceniono 15 razy 13

  Czy dla...a t e i s t y... MOŻE BYĆ COŚ PIĘKNIEJSZEGO... Niż ksiądz OKO ?

 • szarak1111

  Oceniono 12 razy 12

  Czy przez księdza Oko nie przemawia zazdrość, że dzieci są ponoć uczone seksu w szkole, a nie na praktykach na plebanii?

 • krukpl

  Oceniono 12 razy 12

  Poważnie ten człowiek powinien przebadać sobie głowę

 • white_lake

  Oceniono 12 razy 12

  zastanawiam się całkiem poważnie, czy można go jakoś pozwać za te ohydne kłamstwa? to przecież się ukazało drukiem i ktoś musi za to ponieść odpowiedzialność, prawda?
  moje dziecko właśnie kończy edukację podstawową w niemieckiej szkole publicznej i oczywiście z niczym podobnym nie mieliśmy do czynienia, więc pomyślałam, że powinnam na to jakoś zareagować konstruktywnie, tylko jak?

 • pogadaniec

  Oceniono 11 razy 11

  Ks. Oko dzila na zlecenie koscielnej mafii pedofilskiej w celu odwrocenia uwagi od jej poczynan oraz nieszczesnych wpadek. Dlatego jego pseudomadrosci nalezy traktowac z przymrozeniem oka.

 • kasiatoya-niebieska

  Oceniono 10 razy 10

  Weźcie nie promujcie tego zboczeńca.
  Na początku to mogło być interesujące, że takie kuriozum jak ten pan w ogóle funkcjonuje medialnie ale już chyba dosyć. Przecież to oczywiste, że trzeba mieć niebywałą fiksację seksualną i zaburzone poczucie granic żeby publicznie i bezwstydnie opowiadać takie bzdury.
  Poza ewidentnymi zaburzeniami poziom głupoty tego pana jest obezwładniający.

 • much0m0r.sr0m0tnik0wy

  Oceniono 10 razy 10

  Kto stosuje inwektywy temu brakuje argumentów. Zdania nie zmieniam.
  OKO jednak jest z takimi problemami seksualnymi, że nic do niego by nie dotarło.
  KSIĄDZ NIE O BOGU, a ciągle o "dupie Marynie"
  Brakuje mi argumentów.
  Więc dam mu pożywkę na podniety. I powiem nieelegancko:PSYCHOL.
  PSYCHOL firmuje KrK. To się panu Hoserowi podoba, prawda?

 • josefinne

  Oceniono 10 razy 10

  Dziwoląg

 • buk.horror.dulszczyzna.00

  Oceniono 10 razy 10

  Hmmmm....przyglądając się z perspektywy
  to Jezus był pierwszym komunistą.

 • nitro2012

  Oceniono 10 razy 10

  powiedział człowiek który miał (i nie tylko on ) ponad 500 partnerów seksualnych (wg jego statystyk)

 • 1theguru1

  Oceniono 10 razy 10

  a jego PRAWO BOŻE nie obowiązuje !!!!

  "Nie będziesz mówił fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu twemu."

 • kosmiczny1

  Oceniono 10 razy 10

  Oko jest nawet w moim typie. Niechże będzie pochylony.

 • kosmiczny1

  Oceniono 10 razy 10

  Nie ks. Oko, tylko Episkopat Polski się kompromituje, w swoim zacofaniu i kołtuństwie. Byle ta złota figurka była...

 • andrzejlisiak

  Oceniono 22 razy 10

  Może pan panie Oko bredzić na wszelkie tematy. Ale od marksizmu się pan odczep. Bo zapewne nie był pan zdolny przeczytać nawet kilku stron tego dzieła.

 • tokfm_acz_kolwiek

  Oceniono 9 razy 9

  Oficer polityczny Ludowego Kościoła Katolickiego nadaje

 • antyksen

  Oceniono 9 razy 9

  Te okropne typy zrobiły z fizjologii rozwoju człowieka jakąś deprawację moralną, a potem nauczają jej, niczym wiedzy tajemnej za ciężkie pieniądze pod uczenie brzmiącym mianem naprotechnologii.
  Nie wiem, czy bardziej śmieszne, czy straszne.

 • transformator2014

  Oceniono 8 razy 8

  Kościół w Polsce dopracował się dwóch teologicznych rottweilerów. Świeckiego Tomasza Terlikowskiego i duchownego Dariusza Oko. O ile Terlikowskiego wszyscy już znają i prawie nikt nie traktuje go poważnie, o tyle ksiądz Oko, wykładowca (doktor habilitowany), staje się coraz mocniej jaśniejącą gwiazdą propagandy katolickiej. Jest przy tym medialnie skuteczny, bo w swoich wypowiedziach powołuje się na różne dziwaczne i szokujące statystyki o wiarygodności nieznanej publiczności ani jego rozmówcom. Wprowadza w ten sposób zamieszanie i dezorientację. Skąd się biorą słynne już szokujące statystyki tego księdza? Swoją wymową bardzo przypominają dane przytaczane przez Paula Camerona, sławnego w Polsce pseudopsychologa amerykańskiego. Prowadzi on osobistą krucjatę przeciwko gejom i lesbijkom, a jest wspierany oraz finansowany przez konserwatywne kręgi amerykańskich fundamentalistów religijnych. Jego badania dyskredytujące homoseksualistów zostały wielokrotnie ośmieszone i odrzucone przez środowiska naukowe za oceanem. Zwykle te dane są mieszanką zmyśleń, tendencyjnych metod badawczych, półprawd i faktów. Jest zresztą jakaś nieprzeciętna perwersja w tym, że akurat prowadzący antygejowskie krucjaty ks. Oko i ludzie Kościoła katolickiego, który ma na rękach krew tysięcy homoseksualistów, używają przeciw gejom i lesbijkom takich argumentów. To trochę tak, jakby naziści dowodzili, że Żydzi są gorszymi ludźmi, bo mają słabsze zdrowie, są strachliwi, znerwicowani, nie szanują władzy i licznie ukrywają się po piwnicach, zamiast posłusznie siedzieć w obozach koncentracyjnych i gettach. Ksiądz Oko słynie także z przedstawiania gejów jako pedofilów, w czym naśladuje poprzedniego papieża. Benedykt XVI prowadził specjalną krucjatę przeciwko gejom w seminariach duchownych, oskarżając ich dokładnie o to samo. Mieszanie jakichkolwiek orientacji seksualnych z pedofilią jest pozbawione sensu i nie ma podstaw naukowych. Notabene, czy to nie dziwne, że jakoś nikt nie oskarża lesbijek o uwodzenie dziewczynek? Dlaczego na świecie w ogóle prawie nie ma pedofilii w wykonaniu kobiecym? Dlaczego homoseksualizm miałby być taki perwersyjny akurat w męskim wydaniu? I czy to znaczy, że generalnie z płcią męską jest coś nie tak? Tak właśnie wygląda, z grubsza rzecz ujmując, cała ta pokrętna logika duchownego szarlatana. Ostatnio ks. Oko powiedział m.in., że najwięksi zbrodniarze świata to są ateiści. Wyliczył wśród nich twórców nazizmu. To doprawdy zabawne, że austriacki katolik Adolf Hitler, wiecznie odwołujący się do Opatrzności i chyba szczerze wierzący, że jest przez nią wybrany i prowadzony, został zaliczony pośmiertnie w poczet bezbożników. Obawiam się, że gdyby żył, mógłby wytoczyć księdzu Oko proces i z łatwością go wygrać. Jak nie w sądzie cywilnym, to przed trybunałem biskupim. Jak katolik z katolikiem.

 • rbik53

  Oceniono 7 razy 7

  .... ksiadz Oko.... jednym okiem patrzy a drugim widzi....

 • sirseb

  Oceniono 6 razy 6

  skora cierpnie na sama mysl o tym, co sie w seminariach, klasztorach i innych palacach biskupich wyprawia!
  szok!

 • olorintr

  Oceniono 6 razy 6

  Oko to rechot Pana.....i dowód na to, że nawet Panu czasami może wyjść "coś nie tak"

 • sak.ral

  Oceniono 6 razy 6

  Oko kochał matkę, nienawidził i bał się ojca. W relacjach seksualnych przyjmuje postawę masochistyczną

 • olorintr

  Oceniono 10 razy 6

  Propaganda gejów w sutannach działa tak, jak propaganda Łgarowa w sprawie dzielenia Ukrainy "na kawałki". Wczoraj Łgarow powiedział, że Rosja nigdy nie dopuści do tego, aby takie kraje jak PL dążyły do jej podziału. Zapomniał tylko, że rok temu zajęli Krym....

 • uszatek_2

  Oceniono 5 razy 5

  ... jako obywatel tego kraju NIE ŻYCZĘ SOBIE pokazywania i cytowania człowieka obłąkanego, który wygadując BZDURY szerzy CIEMNOTĘ i NIENAWIŚĆ w naszym kraju...! Nie można oceniać świata widząc tylko na jedno OKO...!!!! - panie Oko....

 • 39marpik

  Oceniono 5 razy 5

  Ks. Oko straszy ludzi seksem i gender zamiast diabłem i piekłem, to znaczy że jest ateistą i nie wierzy w złe duchy i piekło.

 • jakub13579

  Oceniono 5 razy 5

  Z jednej strony lubię oko, ponieważ prowadzi on ostrą i bezkompromisową propagandę antykościelną. Jego pomoc jest bezcenna w odsuwaniu kościoła na margines życia społecznego.
  Z drugiej jednak wkurza mnie, że media przy pomocy takiego dupka- świra tanim kosztem robią sobie oglądalność.
  A cóż mnie obchodzi w którym roku życia oko zaczął się onanizować.

 • rbik53

  Oceniono 5 razy 5

  ... oj wali sperma księdzu Oko w dekiel, wali.... ratuje go albo dren w szpitalu, albo kuracja u biskupa Peatz'a....

  .... chłopina zapomniał, że Bozia stworzył człowieka, a więc i jego seksualność, na podobieństwo swoje..... a Oko? - W produkcji Oka diabeł musiał palec maczać...

 • kkkooolll3

  Oceniono 5 razy 5

  Przestane być grzeczny. PANIE OKO TY SIĘ LECZ. To już nie jest prezentacja jakiś tam przekonań ale jednostka chorobowa umysłu mania prześladowcza czy coś tam. Weź Pan 150 zł i idź do jakieś agencji towarzyskiej na godzinkę to może Ci przejdzie, bo myślę że sperma facet to Ci już tak zalega w jajach że zalewa mózg.

 • damtek

  Oceniono 5 razy 5

  To lepsze niż kabaret. I od razu wiadomo,co należy robić, aby życie było przyjemne.Wszystko , czego czepia się Oko. Podoba mi się wszystko czego kk zabrania.

 • eski57

  Oceniono 7 razy 5

  Ja rozumiem ,że ks. OKO jako ksiądz , niech kazanie swoje prawi swoim wiernym w KOŚCIOŁACH ! Nie rozumiem dlaczego świeckie media – takim chyba jest TOKFM – wyręczają GO z osobistych kontaktów z wiernymi w kościołach – na pewno tam GO z ciekawością i utęsknieniem oczekują a jemu się widocznie nie chce jeździć ...skoro TAKIE możliwości ma !!

 • kosmiczny1

  Oceniono 7 razy 5

  Dżender to zło, zaufaj pani w żółtym! Czemu nie chcesz zaufać prawidziwym Polakom?
  www.krakowniezalezny.pl/wp-content/uploads/2014/06/20140601es1.jpg

 • mirekch60

  Oceniono 4 razy 4

  Napiszę wprost,kler to największa zaraza dla ludzkości.

 • he219uhu

  Oceniono 4 razy 4

  Watykan i jego sługusi nie mogą się pogodzić z utratą rządu nad ciałami wiernych, stad ta panika, dżendery i urojenia tego księdza. Władza nad seksualnością człowieka, zakażenie jego umysłu strachem przed przyjemnością fizycznego, dobrowolnego obcowania z drugim człowiekiem oraz niemożność dalszego straszenia piekłem (kijem) i marchewką (życiem wiecznym) oznacza utratę władzy, wpływów, pieniędzy i przywilejów. Nie dajcie się nabrać, że im chodzi o dobro człowieka. Im chodzi o władzę nad nim.

 • sirseb

  Oceniono 4 razy 4

  niezle po*******ony gostek

 • xymeon_x

  Oceniono 4 razy 4

  Gdyby za głupotę płacili to pan Oko pełniący obecnie funkcję księdza - byłby bogatszy od Putina i Franciszka razem wziętych

 • qratoja

  Oceniono 3 razy 3

  Ksiądz Oko już naprawdę przeniósł się w rejony bardzo odległe od rzeczywistości, a znacznie zbliżone do obsesyjnych fiksacji.

 • Maciek Borowiec

  Oceniono 3 razy 3

  No i właśnie tacy ludzie jak ksiądz Oko, czy Terlikowski gadają w kółko głupoty, bo media utrzymują ich w przestrzeni medialnej.. po co ?? nich sobie gadają takie bzdury do siebie samych może w końcu się udławią

 • klemenko

  Oceniono 3 razy 3

  Jaką bujną fantazję ma ten pan...

 • andrzej1.61

  Oceniono 3 razy 3

  Niech to coś zbada czy pedofolia jest nierozerwalnie związana z tak zwanym kapłaństwem. Fakty potwierdzają ta zależność.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX