"Wolę jak się prezydent raz na trzy lata pokaże lekko podpity, niż jak nocą tweetuje z Ruchadełkiem leśnym"

- Kwaśniewski nie uniknął wpadek - mówił Sławomir Sierakowski. Ale jego zdaniem na krytykę zasługuje Duda. - No sorry, niezłomny prezydent i Ruchadełko leśne to są partnerzy do dyskusji w Polsce. Come on - dodał.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- Akurat w tym miejscu Andrzej Duda spełnił swoją obietnicę: oskarżał Bronisława Komorowskiego, że był notariuszem rządu PO - mówił Michał Szułdrzyński w Poranku Radia TOK FM. - Spełnił swoją obietnicę - nie jest notariuszem rządu PO - ironizował.

- To jaja sobie robimy z niego jeszcze - zorientował się Sławomir Sierakowski. - Kwaśniewski nie uniknął wpadek. Wolę jak się prezydent raz na trzy lata pokaże lekko podpity, niż jak nocą tweetuje z Ruchadełkiem leśnym. No sorry, niezłomny prezydent i Ruchadełko leśne to są partnerzy do dyskusji w Polsce. Come on - żachnął się.

Prezydent jest aktywnym użytkownikiem Twittera, swoje konto prowadzi osobiście i często odpowiada na pytania innych członków społeczności, czasem późno w nocy. Pewną sensacją było odkrycie, kogo śledzi Duda - to m.in. użytkownicy o pseudonimach "Ruchadło leśne", "seba sra do chleba" czy "dzika foczka".

Aleksander Kwaśniewski kilkakrotnie w publicznych wystąpieniach, w czasie swojej prezydentury i po, bywał "niedysponowany". Podczas uroczystości w Charkowie w 1999 r. tłumaczył się "kontuzją goleni", później winnym był "filipiński wirus" czy "zmęczenie".Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (273)
"Wolę jak się prezydent raz na trzy lata pokaże lekko podpity, niż jak nocą tweetuje z Ruchadełkiem leśnym"
Zaloguj się
 • biesczad1

  Oceniono 140 razy 122

  Kiedyś J.Kaczyński mówił o "wybranym przez pomyłkę prezydencie" - dziś, gdy patrzę na Dudę, wiem, o co mu wtedy chodziło...

 • pan.szklanka

  Oceniono 113 razy 95

  Facet po nocach, w dodatku zdaje się zupełnie na trzeźwo, koresponduje z Ruchadłami Leśnymi. Jako lipny wykładowca lipnej uczelni brał prawdziwe pieniądze na lipne dojazdy. Ciekaw zatem jestem haka, jakiego ma na niego Nadprezes. Czego ten człowiek może się wstydzić?

 • snakeinweb

  Oceniono 124 razy 92

  Sierakowski nie rozumie prawideł konspiry. Pod nikami występują funkcjonariusze PiS-u a w nocy odbywają się tajne zakodowane konsultacje.

  Ruchadło Leśne, to posłanka Pawłowicz.

 • tomtg123

  Oceniono 91 razy 77

  Fakt. Kwaśniewski nawet jak się czasem napił (zdarzało mu się pokazywać 'pod wpływem' naprawdę rzadko, raz na kilka lat) , to można było liczyć, że za pare godzin będzie mówił z sensem.
  Natomiast Duda niestety pieprzy od rzeczy i łamie prawo na trzeźwo, a więc nie ma szans, że on wytrzeźwieje i że wtedy coś się zmieni.

 • sailor2016

  Oceniono 74 razy 62

  Może Duduś chce trafić do księgi rekordów Guinnessa jako jedyny prezydent, który podpisał wszystkie ustawy bez czytania.

 • sailor2016

  Oceniono 60 razy 48

  Tyle jego. Potem Trybunał Stanu i zasłużone wakacje na koszt podatnika we Wronkach.

 • sailor2016

  Oceniono 56 razy 42

  Komorowski może i był notariuszem PO ale Duduś musi być we wszystkim lepszy od poprzednika i został długopisem prezesa.

 • druit

  Oceniono 55 razy 41

  trzeba jeszcze pamietac z jakiego pulapu startowal kwasniewski. z roku na rok, wychodzil na czlowieka. dzis to zupelnie normalny facet ktory od komuchow sie mocno odroznia patrzeniem na zachod i jakims poziomem normalnosci. dupa, zaczal od poziomu niby inteligentnej osoby... a jest zwyklym popychadlem, dyskutujacym jedynie z ruchadelkiem lesnym, bo to jego poziom. dodajac do tego jego przekrety z wyludzaniem kasy na wyjazdy gdy jeszcze byl poslem... za ktore normalny czlowiek mialby na karku prokuratora i skarbowke. skonczy przed TS i katem jak tak dalej bedzie dzialal.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX