Agent Tomek odszedł na emeryturę

Tomasz Małecki, znany bardziej jako agent Tomek odszedł z CBA na emeryturę. ?Nie mam tam w tej chwili zadań. Zostałem odsunięty od pracy? - mówi.
Najsłynniejszy polski agent - Tomek, który rozpracowywał posłankę Beatę Sawicką, Weronikę Marczuk-Pazurę i szukał dowodów przeciwko Aleksandrowi i Jolancie Kwaśniewskim, odszedł z CBA na emeryturę - podaje TVP Info. Trzydziestokilkuletni eksfunkcjonariusz sam zdecydował się na taki krok.

- Nie znajduję tam dla siebie miejsca. Nie mam tam w tej chwili zadań. Zostałem odsunięty od pracy, którą wykonywałem wiele lat. Niech pan sobie wyobrazi samochód rozpędzony do 150 km/h i w pewnym momencie zaciąga mu się hamulec ręczny - mówi agent Tomek.

Jak podaje TVP Info, CBA nie było zainteresowane zatrzymaniem agenta Tomka do np. szkolenia młodych agentów mimo, że ten chętnie pomógłby młodym w zdobywaniu doświadczenia.

- Posiadam wszelkie kwalifikacje i umiejętności żeby takich młodych adeptów pracy przykrywkowej szkolić i wdrażać ich w tę pracę. Mam mnóstwo kolegów w innych służbach, którzy wykonują podobną pracę, a potem jak już są niepotrzebni, to się o nich nie pamięta - mówi agent Tomek.

Więcej o:

APLIKACJA TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (8)
Agent Tomek odszedł na emeryturę
Zaloguj się
 • robert9998

  Oceniono 4 razy 4

  Wcześniej "Bond" pracował w Policji , po 15 latach w służbie należy się jak psu micha!
  Teraz pewnie założy agencję towarzyską, dla starszych pań AGENT TOMEK Z CBA
  (gniazdo uciech), nie będzie się nudził. Jakieś stare znajome wpadną, może Sawicka?

 • agaador

  Oceniono 3 razy 3

  U p.Paradowskiej ten wymoczek nie ma żadnych szans - za głupi , tak samo jak u p.Senyszyn Ale panie Szczypińska , Kempa i Wróbel są uczuciowe i wrażliwe z tak bogatym życiem wewnętrznym, otoczone kolegami partyjnymi z aparycją zatrzymanych w rozwoju ministrantów, może tam uderzyć.A jak nie to zawsze jako model w reklamie AXE albo innych prezerwatyw.
  Chłopak ma duży potencjał - nie powinien się zmarnować. Są przecież jeszcze możliwości kontrwywiadu p.Merkel albo p.Bruni

 • sirseb

  Oceniono 3 razy 3

  szkoda. mógłby się jeszcze koło kępy albo szczypińskiej zakręcić :)

 • tegepe

  Oceniono 3 razy 3

  Oto skutek kretyńskich przepisów emerytalnych z czasów PRL, faworyzujących tzw. funkcjonariuszy!!! 35-letni facet będzie emerytem! Porąbanie z pojebaniem!!! Brak słów!!!

 • nintom

  Oceniono 2 razy 2

  przecież emerytura agenta Tomka to przykład panstwowej korupcji. Za to, że rozbijał się luksusowymi samochodami 'łapiąc' a raczej naciągając celebrytów na zachowania korupcyjne ON TERAZ PRZED 40-TKA IDZIE NA PAŃSTWOWĄ EMERYTURĘ ?!

  DLA MNIE TO JEST UKŁAD, KTÓRY MOZNA OKREŚLIĆ JAKO AFERALNY LUB KORUPCYJNY

 • nicram112

  Oceniono 1 raz 1

  ma jeszcze szanse zrobic laseczke Zbysiowi Z- w ramach rekompensaty za nieudowodnienie ze doktor G zabij tatsusia tej szmaty. No i oczywiscie moze zeznawac za LW to Bolek - ale to maja w zakresie obowiazkow z ABW.....

 • 33_marta

  0

  W agencji towarzyskiej, biedaczek sobie dorobi, a może założy własną , ma wszelkie predyspozycje, ale ta młodociana emeryturka na nasz koszt niech mu w gardle stanie !!!!!!!
  Tfu !

 • fudalejw.1

  Oceniono 3 razy -3

  Szkoda agenta Tomka mógłby się koło Janiny Parandowskiej zakręcić.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX