Na stronie sióstr Radwańskich potępienie raportu MAK

- Rodzina znanych tenisistek potępia zawarte w raporcie MAK "insynuacje wobec Załogi samolotu i śp. gen. Andrzeja Błasika", bo "rzucanie niepopartych dowodami oskarżeń wobec zmarłych jest niezgodne z zasadami cywilizacji zachodniej, do której należymy" - sprawę opisuje dziś ?Rzeczpospolita?.
Na oficjalnej stronie internetowej sióstr Radwańskich oprócz informacji o udziale w turniejach tenisowych znajdują się też wpisy dotyczące stanowiska rodziny na temat bieżących wydarzeń.

W zakładce "Poza kortem" znajdziemy krytykę ustaleń MAK ws. katastrofy smoleńskiej. Rodzina Radwańskich - jak czytamy - "potępia zawarte w raporcie insynuacje wobec Załogi samolotu i śp. gen. Andrzeja Błasika", bo "rzucanie niepopartych dowodami oskarżeń wobec zmarłych jest niezgodne z zasadami cywilizacji zachodniej, do której należymy". Radwańskim nie podoba się też "brak adekwatnej reakcji władz polskich na hańbiące potwarze wobec żołnierzy Wojska Polskiego".

Jak pisze dzisiejsza "Rzeczpospolita" na stronie tenisistek jest zresztą więcej odniesień do katastrofy, m.in. wiersze i zachęta do obejrzenia filmu "Mgła" wyprodukowanego przez "Gazetę Polską".

O większość wpisów dba Robert Radwański, były żołnierz (służył w czerwonych beretach), który - jak pisze dziennik - sympatyzuje z PiS. Powiedział "Rz", że nie boi się nieprzychylnych komentarzy na temat wpisów: Odwagi nam nie brakuje. Zawsze uczyłem córki, żeby bronić tych, którzy sami bronić się nie mogą - twierdzi tata trener.

Młode zawodniczki zapewniają, że biorą udział w uzgadnianiu, co umieścić na swej stronie internetowej. Takie zaangażowanie spodobało się politykom prawej strony politycznej - Brawo! Nie tylko świetnie grają w tenisa, ale udowodniły, że mają serca i dobrze poukładane w głowach - cieszy się w blogu Ryszard Czarnecki z PiS.

Więcej w dzisiejszym wydaniu "Rzeczpospoltej".

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (36)
Na stronie sióstr Radwańskich potępienie raportu MAK
Zaloguj się
 • majjammajjam

  Oceniono 17 razy 13

  Prawdopodobnie, jak przystało na zawodowe tenisistki, siostry Radwańskie posiadają rozległą wiedzę na temat lotnictwa. Całe stosy przeczytanych książek z spod serii "Samoloty - życie, twórczość i wielki szlem" dostarczyły wystarczającej wiedzy aby polecać, zalecać i dolecać teorie.

  PS. Myślę, że nie tylko zawodowe tenisistki przeczytały całe stosy książek poruszających rzeczoną tematykę,

 • focus144

  Oceniono 17 razy 13

  lubiłem je..ale teraz uważam że są u mnie i mojej rodziny spalone, nie chce ich na żadnej akcjii reklamowej, na jakiej podstawie one myslą że film mgła to prawda...
  KRAKÓW PRZEPRASZA ZA RADWAŃSKIE...
  ALE Z NICH CIEMNIACZKI

 • aton11

  Oceniono 15 razy 13

  "Brawo panny Radwańskie mają poukładane w głowach " i nie biorą udziału w polskich zawodach tenisowych bo klimat nie ten i kasa nie ta ,ale Rysio Czarnecki popiera je brawo ! Ciekawe czy gwiazda panien zgaśnie wraz z upadkiem Pisu , ostatecznie gdzie Rysio tam upadek .

 • dr54

  Oceniono 14 razy 12

  Dzadzius Radwanskich to zwolennik Pisu , pozostawiam to bez komentarza . Zeneda , Zenada !!!!!!!!!!!!!!!!

 • paka49

  Oceniono 16 razy 12

  Tatusiu, moze czas bys sie zajal trenowaniem wlasne glówki ? Kozakiewicz wprawdzie mieszal sie kiedys do polityki, ale to byl Kozakiewicz o do tego wiedzial co robi. "Zamilcz blaznie."

 • rot-leszek

  Oceniono 16 razy 12

  Tak tak dokladnie Odlozcie rakiety i zacznijcie publikowac wiersze Bo sportowo cieniutkie jestescie panienki Wasz papa was wypromuje Rysiu Czarnecki juz po glowkach poglaskal - Czekamy na dalsze ciekawe publikacje wiersze, przemyslenia itd ---WIERNI KIBICE TENISA W POLSCE---

 • adalbert.13

  Oceniono 14 razy 10

  Ależ żesz autorytety moralne z każdej strony nam wyrastają.
  Rozumiem sympatie jakieś ale obecność Ryszarda Cz. to jak pocałunek śmierci.
  Panienkom bliżej do cywilizacji "one dolar", niż zachodniej.

 • limanowa2009

  Oceniono 13 razy 9

  No to kibicowanie mają z głowy

 • focus144

  Oceniono 13 razy 9

  dodam jeszcze że panny radwańskie firmują KŁAMSTWO SMOLEŃSKIE swoim nazwiskiem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX