Wojciech Mann nie może już rozmawiać o polityce

PRZEGLĄD PRASY. Mann nie będzie już prowadził na antenie Trójki rozmów o polityce - taką decyzję podjęła szefowa stacji Magdalena Jethon. O jej postanowieniu pisze ?Rzeczpospolita?.
Dziennikarz prowadzi piątkowe poranne pasmo Programu III Polskiego Radia "Zapraszamy do Trójki". Jednym ze stałych elementów audycji jest rozmowa z publicystami dotycząca bieżących wydarzeń politycznych. Jednak w ostatni piątek tej części programu w Trójce nie było.

"Rzeczpospolita" informuje, że Magdalena Jethon, szefowa Programu III, podjęła decyzję o zakazie prowadzenia rozmów o polityce przez Wojciecha Manna. Powodem ma być fakt, że znany dziennikarz wystąpił wraz z Krzysztofem Materną w reklamie banku. Radosław Kazimierski, rzecznik radia, poinformował, że zdaniem Jethon to "wbrew dobrym zasadom, które obowiązują w Polskim Radiu", żeby osoba występująca w kampanii reklamowej jakiegoś banku prowadziła rozmowy o polityce. Zastrzegł jednak, że Mann jest gwiazdą i twarzą Trójki i "nie wchodzi w grę", aby stacja z niego zrezygnowała.

Jeszcze nie wiadomo, czy w porannych rozmowach z publicystami Manna zastąpi inny dziennikarz, czy radio zrezygnuje z tego segmentu w piątkowe poranki. Sam dziennikarz nadal będzie prowadził wszystkie swoje audycje na antenie Programu III - "Manniak po ciemku", "Piosenki bez granic" i "W tonacji Trójki".

MDM z bankiem

Wojciech Mann i Krzysztof Materna zostali twarzami kampanii reklamowej Kredyt Banku w maju. Obaj panowie związali się kontraktem z bankiem na dwa lata i tyle też ma potrwać odświeżenie wizerunku KB.

Mann i Materna w latach 1994-2001 prowadzili wspólnie w Telewizji Polskiej satyryczny program "MdM, czyli Mann do Materny, Materna do Manna". Program składał się z szeregu skeczy i parodii dotykających różnych sfer życia.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (6)
Wojciech Mann nie może już rozmawiać o polityce
Zaloguj się
 • ciekawska_gaga

  Oceniono 2 razy 2

  Mann do TOK FM ? Proszę - nie !

 • tegepe

  Oceniono 1 raz 1

  Mało zarabia, więc musi dorabiać w reklamie, biedaczysko Mannisko!

 • rbik53

  Oceniono 3 razy 1

  ... to jaja jakieś.... a o ekonomii mogą?. .....

 • adalbert.13

  Oceniono 7 razy 1

  Dyrektorka się zapisała do Partii Kobiet ?
  Ta PSEUDO poprawność polityczna staje się w tym kraju męcząca.
  A co dorabianie na boku ma do tej wszech obecnej zgnilizny politycznej. Tyle, że było śmieszniej.

 • limanowa2009

  Oceniono 1 raz -1

  Żałosne

 • zawszeemilia80

  Oceniono 7 razy -1

  proponuje, zeby w ogole zrezygnowal z trojki; dobrze by bylo gdyzby tokfm cos mu zaproponowalo

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX