Sztab Obamy zachęca: Wspomóż nas i wygraj kolację z George'em Clooneyem

Za przekazanie co najmniej 3 dolarów na rzecz Baracka Obamy masz szansę wygrać zaproszenie na przyjęcie w domu George'a Clooneya - zachęca zwolenników sztab prezydenta.
Przyjęcie odbędzie się 10 maja w willi aktora w Los Angeles. Obecnych ma być na nim ok. 150 gości, którzy za wstęp zapłacą 40 tys. dolarów od osoby. Na imprezie pojawi się także prezydent Obama.

Zwolennicy Obamy, którzy nie dysponują kilkudziesięcioma tysiącami dolarów, mogą wziąć udział w konkursie organizowanym przez sztab prezydenta. Każdy, kto przeleje co najmniej trzy dolary, automatycznie weźmie udział w konkursie. Do wygrania są dwa dwuosobowe zaproszenia. Sztab Obamy opłaci też przelot szczęśliwca wraz z osobą towarzyszącą do Los Angeles oraz koszty zakwaterowania na miejscu. Konkurs trwa do końca kwietnia.

"George Clooney robi, co może, by pomóc prezydentowi w reelekcji, ale wie, że to oddolni zwolennicy, tacy jak wy, zdecydują podczas nadchodzących wyborów" - pisze sztab Obamy na stronie internetowej. "To jest szansa, jaką większość ludzi nigdy nie będzie miała" - dodają.

Clooney od dawna angażuje się w politykę, obronę praw człowieka i akcje humanitarne. W 2008 roku agitował na rzecz Obamy. Oprócz tego apelował o rozwiązanie konfliktu w Sudanie i organizował datki na rzecz ofiar trzęsienia ziemi na Haiti w 2008 roku.

Ostatnio aktor wystąpił w filmie "Idy marcowe", gdzie gra demokratycznego gubernatora startującego w wyborach prezydenckich.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (2)
Sztab Obamy zachęca: Wspomóż nas i wygraj kolację z George'em Clooneyem
Zaloguj się
 • passtorian

  Oceniono 1 raz -1

  Dla idiotow taki apel musi byc skuteczny.

 • tautur

  Oceniono 2 razy -2

  Sztab Obary potrzebuje frajerow do kampani wyborczej. Dlatego, by temu przeciwdzialac, zapraszam jeszcze raz wszystki do mojej inicjatywy wskrzeszenia: sanacji: sanation.site11.com/

  Jednoczesnie dziekujac wszystkim, ktorzy nie zapomnieli, za wszystkie zyczenia urodzinowe:
  plus.google.com/b/105112633686392296052/105112633686392296052/posts/Vtjni3WDWs8wnuk

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX