Komentarze (312)
Lis: Putin napluł światu w twarz. To tyran gorszy niż fanatycy Państwa Islamskiego
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • nwowatch

  Oceniono 19 razy 13

  Lis, no to bagnet na karabin i do boju.
  Chętnie obejrzę w telewizji jak wyczekujecie razem z Olejnik i Paradowską w okopach na sygnal do ataku.

 • utinamfalsus

  Oceniono 19 razy 13

  Lisowi nie przeszkadzają napaści Stejtowietów na różne państwa na świecie, ani pokojowa nagroda Nobla dla Obamy, będąca szyderstwem wobec świata
  Kundel Lis dołączył do innych kundli.

 • gr_ub_y

  Oceniono 17 razy 13

  Żaden Polak nie umrze za Platformę Obywatelską, redaktora Liza i Idę, tfuuu Yyyydę.

 • bilu46

  Oceniono 21 razy 13

  Widziałem lisy parchate, ubłocone, wściekłe, ale lisa debila jeszcze nie widziałem.

 • dreamadviser

  Oceniono 26 razy 12

  Nawet jeśli Putin jest tyranem, to nie powód, żeby dostarczać broń Ukrainie i sprowadzać sobie na kark trzecią wojnę światową!

 • goetterdaemmerung

  Oceniono 42 razy 12

  Jeżeli wojenki się zachciewa, to niech Lis powoła swój batalion ochotniczy i wypie... z nim na Ukrainę. A ludziom nie zawraca dupy, podjudzacz.
  Ukry mają Polskę w dupie głęboko. Nasi politycy błaźnią się maszerując po Kijowie pod banderowskimi flagami. Media nasze tworzą jakąś wirtualną rzeczywistość, właściwą dla Polski tylko.

  Wszystkie inne kraje sytuacje oceniają rzeczowo. Wszystkie inne kraje zastanawiają się, co dla nich jest najlepsze. U nas zastanawiają się michniki, kowale i lisy co jest najgorsze dla putina.

 • Michal Xinski

  Oceniono 54 razy 12

  Brednie reżimowca. W Mińsku wszyscy co mieli osiągnęli swoje cele. Putin tereny do Buga, Łukaszenka status Krula Europy Środkowej (taki antyTusk), Merkel wpływy w zachodniej Ukrainie, Oland (to nie błąd) sprzedał wreszcie stateczki. Amerykanie których lobbystą jest Lis stracili inicjatywę w Europie.

 • 3szabelka

  Oceniono 38 razy 12

  Hej robaczki, jak tam po weekendzie?
  Oj widzę od rana ostro.....
  W festiwal. kto jest bardziej antyrosyjski włączył się p. Lis:)
  Putin to tyran gorszy od ISS, ale mu pojechał....
  Teraz to już ten Putin się nie pozbiera.
  Jutro naloty na Moskwę:)

 • torro73

  Oceniono 34 razy 12

  Odezwal sie autorytet moralny i krynica demokracji . Gdzie byles medrcu , jak obalano demokratycznie wybrane wladze na Ukrainie , gdzie twoj sprzeciw gdy w Odessie faszysci palili ludzi , nie slyszalem nic o twoim protescie gdy faszysci z junty kijowskiej wprowadzali ustawe delegalizujaca jezyk rosyjski . Nie slyszalem zebys oligarche Poroszenke nazywal wtedy tyranem. Kolejny hipokryta i rusofob.

  O nacjonalizmie banderowskim slysze od lat , o wychwalaniu Bandery tez slysze od dluzszego czasu , ale nigdy nie slyszalem o separatystach .Uslyszalem o nich dopiero wtedy , gdy banderowska swolocz chciala na sile wprowadzic w Donbasie swoje rzady .

 • prawdziwy-moher

  Oceniono 11 razy 11

  "W swojej opinii, który kraj jest największym zagrożeniem dla pokoju na świecie?
  Badania przeprowadził instytut Gallupa.
  24 procent twierdzi ze USA.
  Nawet w USA respondenci dali swojemu krajowi 3 miejsce.Po Iraku i Afganistanie.
  A Rosja?.Ze swoimi 2 punktami stanowi takie same zagrozenie jak Lis dla Polakow.
  "W swojej opinii, której kraj jest największym zagrożeniem dla pokoju na świecie?

 • femma12

  Oceniono 13 razy 11

  Pan List wyraźnie oderwał się od ziemi. A o tym, że cały czas pluje w twarz czytelnikom, to nawet nie ma sensu się rozwodzić.

 • wj_2000

  Oceniono 13 razy 11

  Panie Lis. Jak kiedyś lubilem, tak w sprawie Rosji nie mogę Pana słuchać.
  Kilka, moze kilkanascie procent spoleczenstwa polskiego jest zachwycona zmianami w kierunku kapitalizmu (pan do nich należy), wiec kontynuuje ABSURDALNĄ narrację o zbawczej roli Ameryki jako kraju szerzącego "jedyny słuszny" ustrój, rzekomą demokrację, etc. Rosja jest od nas mądrzejsza i NIE chce tego dobrodziejstwa. Amerykanie marza by zrobić z nią to co z Serbią. A Pan jak piesek amerykański szczeka i podżega. Niech Pana szlag trafi!

 • onefoks

  Oceniono 10 razy 10

  mam wrażenie że to tylko Polska tak uważa a inni patrzą co im się bardziej opłaca

 • genocidezionism

  Oceniono 14 razy 10

  Prezydent Putin nikomu w mordę nie napluł to Lis tak insynuuje. Putin robi wyłącznie to na co pozwala ONZ,NATO,USA , EU , Białoruś ,Chiny itd. Niczego innego nie robi skoro ma do czynienia z niemotami. Ukraińcy są sobie sami winni oddali Krym bez jednego wystrzału, nie wiedzą co to Patriotyzm co to Ojczyzna to kto sie ma za nich bić. co nas interesuja chłopi pańszczyźniani na wschodnich rubieżach. Lis niech się moralnością nie zajmuje niech popatrzy na siebie hipokryta.

 • kriso13

  Oceniono 12 razy 10

  Teraz Lis krytykuje Putna i Rosję, a przypomnij sobie hieno roku, jak kilka lat temu robiłeś na kolanach wywiad z Miedwiediewem.

 • ksks3

  Oceniono 9 razy 9

  " Zachód powinien błyskawicznie dostarczyć Ukraińcom broń"
  Coś mi się widzi że red. Lis należy do tych pięknoduchów, którzy nie trzymali d dłoniach broni o większej sile rażenia niż wiatrówka. Zapewne kałachów na Ukrainie jest dostatek a jeżeli chodzi o nowocześniejszą broń ciężką to bez odpowiednich szkoleń jest to tylko kupa złomu. W takim razie trzeba szkolić Ukraińców, tylko kogo ??? W Donbasie walczy kilka batalionów "dabrawolców" . Armia a szczególnie korpus oficerski ma tą wojnę w dupie, szeregowcy też w większości ginąć nie myślą. Rozkazy płynące z naczelnego dowództwa armii ukraińskiej szybciej docierają do "separatystów" niż oddziałów ukraińskich, co potwierdzają sami walczący. Na koniec to prezydent i rząd Ukrainy mimo utraty terytorium wielkości Szwajcarii nie ogłosił stanu wojennego i powszechnej mobilizacji. To ponawiam pytanie - komu dać tą broń ?? Jak wyślemy na wschód Ukrainy to przejma ją ruscy najemnicy i będzie z tego tylko kupa śmiechu.
  Więc lepiej żeby red. Lis wymyślił sposób na to żeby samym Ukraińcom (nie tylko elitom ) chciało się chcieć. Bez tego wszelkie działania są bez sensu !

 • l.l.l.l.l

  Oceniono 9 razy 9

  Lis ma gowno zamiast mózgu. A moze chodzi tylko o stanowisko Naczelnego, takie mrugniecie okiem nie do odrzucenia...

 • wp56

  Oceniono 13 razy 9

  Romanowi Dmowskiemu przypisuje się słowa „Wielu Polaków znacznie bardziej nienawidzi Rosję, niż kocha Polskę" Elity ( politycy i dziennikarze) odgrywają rolę antyrosyjskich harcowników. Może zamiast mówiąc kolokwialnie innych z fotela podpuszczać zaciągną się do jakiegoś ukraińskiego batalionu w Donbasie .Najlepszym rodzajem słowa jest czyn panowie.

 • helle2

  Oceniono 10 razy 8

  Ty LIS nie PODSKAKUJ,twoje myslenie jest mysleniem idioty.
  Czemu siedisz w cieplym fotelu,a nie jediesz pomoc ukraincom.Trzymaj swoj jezyk za zebami.

 • leonleonidas

  Oceniono 10 razy 8

  Niemiecka prasa donosi:
  Mieszkancy Doblacewe oskarzaja Ukraincow o zniszczenie miasta i ich cierpienia. Zginelo ponad 5000 mieszkancow.
  www.welt.de/politik/ausland/article137718223/Hier-war-die-Hoelle.html
  Rusosfoby powinny czytac zachodnai prase.

 • prawdziwy-moher

  Oceniono 10 razy 8

  Lis wskoczył do kurnika i...wyskoczył... z kopem, bo kur pilnował Putin.Jest tak wielu proamerykanskich i proniemieckich, do czarnej roboty na terenie Polski.Polska juz to przezywała,pod zaborami była, pod okupacją.Lisów zawsze pełno było..A moze tak Lis powie o polskiej racji stanu?.Bo Polska jest w swoich granicach, a jego najwiekszy przyjaciel USA o tysiące kilometrow dalej.Więc Lis nic nie zrozumiał z kurnika, zrozumie wtedy, gdy i od kur kopa dostanie.
  litera.fr/category/news/

 • roggeven

  Oceniono 12 razy 8

  "Odwaga" Lisa mnie poraza-zza plecow w istocie zasadzie amerykanskich GIs

 • l.kaganowicz

  Oceniono 54 razy 8

  Lis - jesteś debilem. Takich jak ty nalezu natychmiast odsunąć od mediów. Zagrażają bezpieczeństwu Polski. Jak sam chcesz zginąć - to bierz kałacha i jedź na Ukrainę.

 • ciemnyluddd

  Oceniono 54 razy 8

  LIS WIE JAK POWINIEN POSTĘPOWAĆ ZACHÓD... Warto więc chyba połowę Lisa wysłać jako doradcę do Unii Europejskiej, a drugą połowę do Obamy

 • penible4

  Oceniono 9 razy 7

  Pan redaktor Lis powinien powściągnąć język, moze udac sie na jakieś kursy dobrego wychowania i nie popierac tak nachalnie linii władzy. Bo władcy przeminą a polowania na lisy wciąż "są w modzie"....

 • realista2323

  Oceniono 11 razy 7

  Panie Lis Ukraina do czasu usunięcia z pomników bandery oraz wyrzeczenia się dziedzictwa faszystowsko-nacjonalistycznego powinna być pozbawiona jakiejkolwiek pomocy ze strony świata. Chyba, że dla Pana śmierć 100 tysięcy Polaków z rąk ukraińskich nacjonalistów nic nie znaczy, ale wtedy sam wydaje Pan sobie opinie.

 • mieszkoi

  Oceniono 7 razy 7

  Właśnie z wizytą w moskwie jest premier włoch by łasić się o pomoc w rozwiązaniu kryzysu w libii.

 • yarloman

  Oceniono 8 razy 6

  Ogólnie można powiedzieć że Lis z porządnego dziennikarza stał się łowcą sensacji a tych u nas wielu. Jego język i składnia tego języka jasno na to wskazują . Ogólnie nie czytam go już ani nie słucham ale ze te jego boumoty zaśmiecają przestrzeń publiczną do której przecież zalicza się też internet, to trafiam na niego i nie mogę powstrzymać się od komentarza . Ogólnie to nędza i upadek .

 • osmin.1

  Oceniono 12 razy 6

  Ciekawe, czy p. Lis był taki zasadniczy, gdy Zachód atakował Serbię, Irak, Afganistan, Libię itp.? Jeśli nie, to jest tanim propagandystą...

 • ciesiol

  Oceniono 10 razy 6

  To podlosc, Busz wymordowal 2 000 000 ludzi klamiac o zagrożeniu bomba ekologiczna. Ukraincy na razie wymordowali ok. 50 000 cywilow, a broniący się przed zbrodnia powstańcy sa przedmiotem sankcji. Bog chyba patrzy na Pacyfik i zapomnial o ludziach tutaj. A Lisa mogę nie czytac i nie ogladac, może jak mu spadnie się ogarnie ... Cynizm ma swoje granice.

 • lolik52

  Oceniono 8 razy 6

  po prostu towarzysz Lis jest krótkowzroczny i dlatego nie rozumie świata.Aświat patrzy globalnie i rozumie Putina który też patrzy na sprawy,w tym Ukraiński konflikt,p0rzez pryzmat globalnych stosunków wielkich mocarstw a nie jakiś nadwislańskich gospodarstw.Ukraina to nie to co Lisiątko myśli,to wielka gra w której Polska i inne państwa to statyści.
  Gdyby wszystko było tak proste już dawno ukrucono by Putina,my po prostu nie znamy politycznych zawiłosci tej gry.Znowu typowo Polski jazgot i uczenie madrzejszych jak żyć.Putin ma dostatecznie dużo siły aby Ziemię rozwalić,przy czy z Lisem włącznie i mądrzy mają to na uwadze i wybierają mniejsze zło.

 • mariuszdd

  Oceniono 8 razy 6

  Lis to cały świat ,a Smoktunowicz to pępek

 • trudek46

  Oceniono 16 razy 6

  Wychynął "LIS" z jamy, rozejrzał się i "ryknął",>>>>Ruskie plują nam w twarz<<<<<,a niedżwiedż,do "LISA",bredzisz kumpel,to deszcz pada.haha.Panie Lis,czas na ciebie,może "drogą Durczoka",tak skończysz.

 • wlodzimierz.ilijcz

  Oceniono 56 razy 6

  >Lis: Putin napluł światu w twarz. To tyran gorszy niż fanatycy Państwa Islamskiego

  Oj. tak, tak, Lis ma rację.
  Te codzienne rozstrzeliwania na Kremlu zakładników z USA, Francji i Niemiec wymagają w końcu jakiejś reakcji!

  Lis wzmógł się rusofobicznie i wystawił blady, pryszczaty odwłok w kierunku Placu Czerwonego.

 • mcgi

  Oceniono 12 razy 6

  Ciepły deszcz pada, ciepły deszcz.

 • Lilit Ese

  Oceniono 5 razy 5

  Tak łatwo naszym lizydupcom pluC na Putina o łatwa rączka wydawac decyzje o wysyłaniu broni na Ukraine .Czy Lis sam może pojechać z rodzina i tam niech walcza.Tak łatwo chcemy tych bandytów z Ukrainy dozbrajać.Czy ten matoł jeden z drugim nie pomysli że ta broń bedzie zabijała nie tylko swoich rodaków z Donbasu ale też kobiety i dzieci .Proponuje wysłac wszystkich naszych "bojców" na Ukraine niech sobie kupia kałasze tam sa tanie i niech walczą niech sami na własnej skórze doswiadcza swoich rad.

 • aja_88

  Oceniono 5 razy 5

  lis jest coraz bardziej głupawy z wiekiem .JAK KTOś ŻYCZY ŹLE UKRAINIE TO JĄ DOZBROI.Dozbrojenie ukrainy w broń spowoduje tylko że dozbrojeni zostaną też rebelianci i to w taka broń jaka będzie potrzebna by podarowaną ukrainie broń unicestwić.Rosja nie ma ograniczeń daje tyle ile potrzeba by było mniej więcej wyrównane szanse.I jak wskazuje historia liczba ofiar jej nie zniechęca nigdy.NIEMCY SA MĄDRZY W TEJ SPRAWIE

 • lewacka.konserwa

  Oceniono 5 razy 5

  Po przeczytaniu wstępniaka - gdybym nie wiedział, że jest autorstwa Lisa i wydrukowany został w Newsweek, to bym powiedział, że pochodzi z jakiejś Gazety Polskiej albo innej w tym deseniu. Np:

  "Zachodni politycy potrzebują naprawdę wiele czasu, by pożegnać się z iluzjami, których bogatsi o historyczne doświadczenia i posługujący się zdrowym rozsądkiem Polacy nie hodowali nigdy"

  "Islamiści chcieliby Europę podbić, Putinowi wystarczy, że pozbawi ją ducha. Dokładniej - że dokończy proces, któremu ona sama ulega."

  Co to się porobiło...

 • duupa15

  Oceniono 5 razy 5

  wystarczy sprzedać po 10 dolarów za sztukę taką oto broń Ukrainie: pl.wikipedia.org/wiki/Granatnik_RPG-76_Komar ---Na składach mamy tego > 90 tys. szt. Rdzewieje tylko.....

 • kalinowski42

  Oceniono 9 razy 5

  Nie wiedziałem, że ten MIERNOTA LIS jeszcze redaguje, prezentuje jakikolwiek program w TV. Kogo stac jest na takie byle co?

 • cyklista

  Oceniono 5 razy 5

  Lis chce mieć newsa. A takich spraw nie załatwia się dziennikarskim i politycznym awanturnictwem. Powolutku, po cichutku...

 • leonleonidas

  Oceniono 9 razy 5

  Lis gdyby byl obiektywny to by go w ogole w mediach nie bylo.
  Media w RP to propagandowe narzedzie przede wszystkim USA i Izralela.

  Nie jestes rusofobem to ciebie nie ma.

 • leonleonidas

  Oceniono 11 razy 5

  Lis pluje w twarz kazdemu rozgarnietemu Polakow.

 • rasta-mw

  Oceniono 23 razy 5

  Rosjanie go kochają i to prawdziwie, rozmawiałem niedawno z jednym takim. Putin wie co robi i wie, że świat może mu naskoczyć. On ma ropę i olbrzymi rynek zbytu, więc Europa jest od niego uzależniona, nie odwrotnie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX