Przerażony lew miota się po wybiegu. Nie mógł wyjąć głowy z beczki [WIDEO]

W zoo w holenderskim Nuenen turyści obserwowali właśnie wybieg dla lwów, gdy jeden z nich, szukając jedzenia, postanowił spenetrować wnętrze dziurawej beczki. Wielki kot przecisnął głowę do środka - i nagle zorientował się, że nie może jej wyciągnąć. Zwierzęciu udało się pomóc dopiero po podaniu zastrzyku uspokajającego.
POLUB NAS
Pierwszą reakcją zwiedzających na kłopoty lwa były żarty i śmiech. Ale szybko okazało się, że sytuacja jest poważna. Przerażone zwierzę, nie widząc, gdzie dokładnie jest, zaczęło się miotać po całym wybiegu.Lew mógł zrobić sobie poważną krzywdę - na terenie wybiegu w obniżeniu znajdował się zbiornik z wodą. Wielki kot mógł też uderzyć w kraty.

Na szczęście udało się wybawić króla zwierząt z opresji - jak pisze RMF FM, pracownicy zoo Dierenrijk w holenderskim Nuenen podali mu zastrzyk uspokajający i oswobodzili podopiecznego z beczki. Jak tłumaczyli turyści, którzy nagrali kłopoty lwa, zwierzęta dostają jedzenie w beczkach, by zdobywanie pokarmu w niewoli było chociaż trochę utrudnione.Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (3)
Przerażony lew miota się po wybiegu. Nie mógł wyjąć głowy z beczki [WIDEO]
Zaloguj się
 • adamofsky

  Oceniono 4 razy 4

  Antek też schował "mordę w kubeł" ale jutro się wyswobodzi..

 • franc.maurer

  Oceniono 1 raz 1

  Szkoda zwierzaka. Nasi politycy tak samo się zachowują, ale w przeciwieństwie do widoku lwa, są wyłącznie śmieszni, chociaż bardzo szkodliwi dla otoczenia. Im też by sie przydał zastrzyk. Duuuużo zastrzyków.

 • polak_nieprawdziwy

  Oceniono 4 razy 0

  Wygląda jak lew bojowy Jarosława.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX