Żona Polańskiego: To koniec koszmaru

Francuska aktorka Emmanuelle Seigner powiedziała dziś, że jest "uszczęśliwiona" uwolnieniem swojego męża Romana Polańskiego. Seigner dodała, że decyzja szwajcarskich władz to "koniec koszmaru, który trwał od dziewięciu miesięcy".
Szwajcarskie władze ogłosiły dziś, że nie zdecydują się na ekstradycję reżysera do USA. Polański miał odpowiedzieć przed amerykańskim wymiarem sprawiedliwości za odbycie stosunku z 13-latką w 1977 roku.

- Z ogromną radością przyjęłam wiadomość o uwolnieniu mojego męża. Dla mnie i moich dzieci to koniec koszmaru, który trwał ponad dziewięć miesięcy - powiedziała Seigner - Naprawdę cieszę się, że będę mogła planować różne rzeczy i wieść normalne życie rodzinne. Myślę w szczególności o moich dzieciach, które nie zasłużyły na to cierpienie - dodała.

Seigner i Polański pobrali się w sierpniu 1989 roku. Mają dwójkę dzieci: córkę Morgane i syna Elvisa. 44-letnia Seigner zagrała w trzech filmach swojego męża: "Frantic" (1988), "Gorzkie gody" (1992) i "Dziewiąte wrota" (1999).Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (8)
Żona Polańskiego: To koniec koszmaru
Zaloguj się
 • mariuszelwood

  Oceniono 2 razy 2

  Koszmarem jest to , że Polański nie sprawdził Prawa Jazdy napalonej na niego panienki.

 • myszka07.4

  0

  Brzydzę się gwałtów ale to było tak dawno,moim zdaniem była to pokazówka.Facet ma dzieci nikt o nich nie pomyślał .Ileż takich reżyserów jest ,że wykorzystują młode głupie aktorki to nic nowego jak głupia i wierzy takim frajerom. Kariera im w głowach poprzewracała .Poszkodowana mu wybaczyła bo sama jest już dorosłą kobietą i dla niej to też była sytuacja nie wygodna na dzień dzisiejszy.

 • prof-antoni

  0

  migalski, ziobro , kaczynski nie maja zon

  why???????????????

 • boshary

  0

  Wszystkie skrajności są bardzo szkodliwe, myślę o postępowaniu USA, ocena postępowania Romana , może być tylko jedna i nikt rozsądny nie ocenia tego inaczej.
  W świetle postępowania władz USA wobec Romana jak można potraktować ich postępowanie z jeńcami, wojnami, 2000 własnych obywateli którzy zginęli w ostatnich wojnach.
  Nawet zbrodnie ludobójstwa się przedwaniają.
  Pogoń za sławą za każdą cenę pcha tego sędziego do takiego postępowania. Roman żyjesz prawo, dajesz przykład, tworzysz wielkie dzieła, trzymaj się zdrowo i służ nam długo poprzez Swoje dzieła.

 • leszekkrzysztof

  0

  Tu koszmar się nie kończy, mimo, że opiera się na pomówieniach...

 • adamantius

  0

  MAŁY wielki człowiek

 • kara1953

  0

  kaszmar dla "ich" dzieci, ulga, że się skończyło. A tamta dziewczynka, trzynastolatka? Była młodsza, niż córka Polańskich obecnie. Jak zareagowaliby Polańscy gdyby to ICH córkę spotkało. Taka brudna, upokarzająca, ohydna rzecz.

 • barbarat.0

  0

  Cieszę się jako osoba dojrzała i fanka Romana Polańskiego. Nie wolno przekreślać człowieka za podstawienie mu panienki, która najpewniej wyglądała na dużo starszą. Nasze tez tak potrafią. Wyrazy szacunku dla P. Emanuelle Seigner. To jest prawdziwa lojalność. Kocham Was, trzymajcie się, dochodźcie do siebie.
  Félicitations
  barbarat

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX