Celine Dion urodziła bliźniaki. W ciążę zaszła dzięki zabiegowi in vitro

Piosenkarka urodziła dwóch chłopców w szpitalu w Palm Beach na Florydzie wczoraj po południu. 42-letnia gwiazda zaszła w ciążę dzięki zabiegowi in vitro.
Chłopcy są wcześniakami. Urodzili się miesiąc przed terminem, ale są zdrowi. Ważą 2,55 kg i 2,38 kg. Na razie nie podano ich imion. Dion i jej mąż Rene Angelil mają już 9-letniego syna Rene Charlesa.

Celine Dion otwarcie mówiła o swoich problemach z zajściem w ciążę i o tym, że razem z mężem próbują metody in vitro. Jej zdaniem pomoże to przekonać wiele osób, że to dobra metoda, która pozwala ludziom mieć dzieci, których pragną.

Celine Dion jest znaną piosenkarką. Gwiazda sprzedała na całym świecie miliony płyt. Zdobyła pięć statuetek nagrody Grammy.

Więcej o:

APLIKACJA TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (5)
Celine Dion urodziła bliźniaki. W ciążę zaszła dzięki zabiegowi in vitro
Zaloguj się
 • flemming

  Oceniono 7 razy 7

  Tłuste brzuchy do roboty, natychmiast ekskomunikować ją z polskiego kościoła rz-k, zabronić nadawania jej piosenek w radio polskim i TVP, wycofać wszystkie płyty z salonów sprzedaży, a najlepiej porwać ja do Polski i tu na placu przed pałacem spalić ją na stosie (świetnei wiecie jak to się robi). Wtedy będziecie szczęśliwi...

 • agaador

  Oceniono 6 razy 6

  Polskiemu katolikowi nie wolno pod karą ekskomuniki słuchać Celine .

 • asd-53

  Oceniono 3 razy 3

  no i bedzie ekskomunika i palenie plyt na stosie ogniem z pochodni i zostanie personom non grata , a my bedzirmy jej sluchali w podziemiu.

 • maszyna_zdrowia

  Oceniono 3 razy 3

  Jak można Celine wywalić z polskiego kościoła jesli mieszka w Kanadzie i jest Kanadyjką? Nawet nie wiadomo czy katoliczką. Niemniej jednak za te tłuste brzuchy i stos przed pałacem masz ode mnie punkt dodatni.

 • marianna_k

  Oceniono 1 raz 1

  tak jest! zakazać z ambon słuchania tej bezboznicy, Płyty zniszczyć!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX