Raport MAK. Ostatni lot Tu-154 - animacja [WIDEO]

Międzypaństwowy Komitet Lotniczy zaprezentował m.in. symulację lotu Tu-154 lecącego do Smoleńska 10 kwietnia 2010 roku. Oto pełna animacja MAK:
Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (5)
Raport MAK. Ostatni lot Tu-154 - animacja [WIDEO]
Zaloguj się
 • pabloignazzo

  0

  Annastasia, odpowiem ci tak, gdyby śp. Prezydent był rozsądny, a nie małostkowy, i nie musiał udowodnić, że on jest najważniejszy to by do Katynia za Premierem nie jechał. To było z gruntu bez sensu. Więc ... nie pluj pisowskim jadem tylko zacznij myśleć. A brawura pilotów i polskie jakoś tam będzie, w połączeniu z starorosyjskim bałaganem na lotnisku, dokończyły losu tej nieszczęsnej i niepotrzebnej eskapady. :-( Szkoda tylko ludzi.

 • annastasia

  Oceniono 1 raz -1

  ,,,,,,,,,,Na pohybel zdrajcom, głupcom, tchórzom i sprzedawczykom ! Spodziewałam się takiego właśnie raportu MAK i takiego też stanowiska rządu RP, wnucka, hrabiego z ruskiej budy i prominentnych przedstawicieli PO. Wiadomo, że jeżeli chodzi o MAK to tylko z nazwy jest to Komitet miedzypaństwowy a faktycznie jest to instytucja prywatno-państwowa ruska, związana z ruskimi firmami, kierowana przez panią generał lotnictwa Anodinę, kontrolowana przez ruskie służby specjalne a więc instytucja ta zrobiła, wykazała i orzekła to co nakazał jej osobiście Władimir Władimirowicz Putin! Taki raport odpowiada stronie ruskiej i odpowiada rządowi polskiemu na czele z wnuckiem a także hrabiemu z ruskiej budy, odpowiada też PO co jasno wyraziła Małgorzata Maria Kidawa-Błońska stwierdzając, że raport MAK jest dość rzetelny i jej nie zaskoczył, potwierdził to także wnucek a jako ostatni, także hrabia z ruskiej budy. Tezy zawarte w raporcie MAK zostały postawione przez ruskich i polski rząd na czele z wnuckiem oraz hrabiego z ruskiej budy już w dniu katastrofy, 10 kwietnia 2010 r.! i przed ogłoszeniem raportu MAK, prawdopodobnie zostały potajemnie, wzajemnie uzgodnione a teraz rząd RP, wnucek i hrabia z ruskiej budy udają wielkie zaskoczenie i zdeterminowanie! Wg ekspertów prawa lotniczego i prawa międzynarodowego, fakty są takie, że "dzięki" głupocie i wiernopoddańczej uległości wnucka i hrabiego z ruskiej budy mamy już pozamiatane ! Raport MAK był ostatnim działaniem i dokumentem badania przyczyn katastrofy w ramach konwencji chicagowskiej i nic już właściwie nie można zrobić a na pewno nic nie można z ruskimi uzgodnić w sprawie raportu! Raport MAK poszedł w świat, szkalując i ośmieszając nasze państwo, znieważając ofiary katastrofy!

 • annastasia

  Oceniono 1 raz -1

  ,,,,,,Zdrajcom, na pohybel!Już dawno temu pisałam, że jedną z przyczyn katastrofy była jawna pogarda, nienawiść i lekceważenie wobec urzędujacego prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, teraz już śp. prof. Lecha Kaczyńskiego okazywana przez wnucka i hrabiego z ruskiej budy oraz innych prominentnych przedstawicieli PO i SLD a nawet przez ogłupionego i zaślepionego, z niskich, prywatnych pobudek, obłędną nienawiścią Bolka, które udzieliły się podległym wnuckowi szefom ministerstw (w tym, jego protegowanemu, Radkowi) i służb specjalnych odpowiedzialnych za wyszkolenie pilotów, wybór skłdu załogi do tego lotu, przygotowanie i bezpieczne przeprowadzenie lotu, zabezpieczenie lotnisk zapasowych, zabezpieczenie lotniska w Smoleńsku, fakt bałaganu w działalności tych służb, złe wyszkolenie pilotów, nieprzygotowanie samolotu, lotnisk zapasowych, niezabezpieczenie lotniska w Smoleńsku itd. Pisałam wtedy, że wszystko to jasno wynika nawet z badania ruskiego MAK-u, oraz ze śledztw ruskiej i polskiej prokuratury. Teraz to wszystko ostatecznie się potwierdziło. I to te, stwierdzenia ruskiego raportu, najbardziej niepokoją wnucka i hrabiego z ruskiej budy bo mogą być powodem postawienia ich przed Trybunałem Stanu a nawet pozbawić tak upragnionej nieograniczonej władzy i intratnych stołków, dla nich jak i ich popleczników, krewnych czy spowinowaconych! To wszystko wyrażnie zatkało i przerosło hrabiego z ruskiej budy, do tego stopnia, że tak dotychczas rozmowny i puszacy się, zaniemówił bidny a nawet wprost zachorzał, widocznie sumienie go może gryzie albo co bardziej prawdopodobne strach przed odpowiedzialnością, przed Narodem, go tak poraził!

 • srololot

  Oceniono 1 raz -1

  Jest widoczne że samolot sobie leci jak bez załogi nie reaguje na komędy jakie wnioski można wysnóc że samolot piloci byli nie zdolni do sterowania tym samolotem przecież dla laika jest widoczny nagły spadek projektori lotu co w domyśle mogło być ubezwłasnowolnieniem tego lotu żaden z pilotów nawet laik nie spadał by do lądowania- jest wiele możliwości eksperci służby specjalne od tych technik je znają i nasze służby nich idą w tym temacie wystarczy zablokowanie komputera pokładowego samolotu dlatego chaotyczne próby pilotów na poszczególnych przyciskach samolotu jak i wezwanie przez załogę gen.Błasika do kabiny pilotów by pomóc pilotom w tej strasznej z zimną krwią zaplanowanej zagładzie to była zaplanowana akcja służb specjalnych naprowadzenie z wieży na opracowany punkt który zadziałał tak jak zadziałał

 • yarghuzzz

  Oceniono 1 raz -1

  Czy szanownej redakcji nie wydaje się niestosowne umieszczanie przed filmem z nagraniem ostatnich sekund życia 96 osób reklamy?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX