Dwie strzelaniny w USA. 9 osób rannych, 3 nie żyją

Kolejne dwie strzelaniny w Stanach Zjednoczonych - jedna przed supermarketem w stanie Waszyngton, druga w komisariacie policji w Detroit. Dziewięć osób zostało postrzelonych, trzy z nich nie żyją.
Wczoraj po południu do komisariatu w Detroit wszedł mężczyzna i zaczął strzelać do policjantów. - Zapanował totalny chaos. To było piekło. Na szczęście oficerowie zachowali zimną krew i odpowiedzieli ogniem - poinformował szef policji z Detroit Ralph Godbee.

Napastnik został zabity na miejscu. Rannych zostało czterech policjantów.

Do drugiej strzelaniny doszło w Port Orchard w stanie Waszyngton. Policjanci próbowali zatrzymać podejrzanie zachowującego się mężczyznę na parkingu przed supermarketem Walmart.

Ten zaczął jednak uciekać strzelając do oficerów. Dwóch policjantów zostało rannych, mężczyzna został zabity. W strzelaninie zginęła również młoda kobieta. W tej chwili nie wiadomo, czy miała jakiekolwiek związki z napastnikiem czy była przypadkową ofiarą.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (1)
Dwie strzelaniny w USA. 9 osób rannych, 3 nie żyją
Zaloguj się
  • majjammajjam

    0

    Współczuję rodzinom ofiar. Dlatego jawnie sarkastyczne napiszę: niech każdy w USA posiada swoją broń, a Stany Zjednoczone Ameryki będą bezpiecznym krajem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX