Libia: trafiliśmy okręt NATO pod Misratą. NATO: to sfabrykowane informacje

Libijska telewizja państwowa podała, że siły lojalne wobec Muammara Kaddafiego trafiły okręt wojenny NATO, który operował w pobliżu opanowanego przez rebeliantów portu w Misracie. ?Został ciężko uszkodzony? - twierdzi Trypolis. Rewelacje libijskiej TV zdementował przedstawiciel NATO.
Informację z libijskiej telewizji podała agencja Reuters, zastrzegając, że nie było możliwe na razie zweryfikowanie prawdziwości tej informacji.

"Nasze siły zaatakowały i trafiły bezpośrednio (jeden z okrętów - red.). Został poważnie uszkodzony" - podała libijska telewizja.

Niedługo później z brukselskiej centrali NATO przyszło dementi. Urzędnik Sojuszu Północnoatlantyckiego oświadczył, że informacja libijskiej telewizji jest "sfabrykowana".

- Sprawdziliśmy tę informację. Nasze dowództwo operacyjne w Neapolu stwierdziło, że żaden ze statków NATO nie znajduje się w takiej bliskości libijskiego wybrzeża, która narażałaby go na trafienie przez siły Muammara Kaddafiego - oświadczył przedstawiciel NATO. Przypomniał też, że informacje z Trypolisu pojawiły się zaledwie dobę po tym, jak okręt NATO skutecznie zablokował atak na Misratę przy użyciu jednostek desantowych.

Więcej o:

APLIKACJA TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (4)
Libia: trafiliśmy okręt NATO pod Misratą. NATO: to sfabrykowane informacje
Zaloguj się
 • passtorian

  Oceniono 3 razy 3

  Po tym jak widze ciagle fabrykacje Natowskie skonny jestem wierzyc oficjalnym zrodlom, jeszcze libijskim.

 • now-a1

  Oceniono 2 razy 2

  działania NATO jak zwykle są bardzo podejrzane

 • oghana7

  Oceniono 1 raz 1

  I CO Z TEGO ,ZE EPISKOPAT MIAL USTAWY PRZECIW KOSCIELNYM PEDOFILOM ,SKORO BP MICHALIK I INNI HIERARCHOWIE BRONILI KSIEZY PEDOFILI PRZEZ DZIESIATKI LAT ?BP MICHALIK POWINIEN USTAPIC Z EPISKOPATU ,BO NAWET WYRZUCIL LUDZI ,KTORZY O TYCH PRAKTYKACH KSIEZY GO INFORMOWALI .TAKA HIPOKRYZJA KOSCIOLA POLSKIEGO .

 • tenare

  0

  USA zdegradowały NATO z paktu obronnego do nazistowskiej agresywnej organizacji o charakterze zbrojnym. Polacy nie walczą z Libijczykami, bo wielu Polaków budowało tam drogi, mosty, szkoły i szpitale. Wielu Polaków tam pracowało w służbie zdrowia za godziwe pieniądze. Tusk jeszcze aż tak nie poniżył Polaków, żeby mordować przyjaciół Polaków na zamówienie USA.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX