Miedwiediew wjechał w tłum ludzi. Ochroniarze musieli wyciągać go z auta [WIDEO]

Prezydent Rosji wjechał w gapiów, którzy przyszli go zobaczyć w czasie w wizyty Tatarstanie. Filmik z nagraniem wydarzenia pojawił się na portalu YouTube i wywołał serię żartów z jego umiejętności jako kierowcy.
Według świadków wydarzenia sytuacja wyglądała groźnie, ale nikomu nic się nie stało. Ochrona prezydenta od razu zareagowała.W sobotę prezydent Rosji odwiedził tatarską miejscowość koło Kazania, w której czekał na niego wielotysięczny tłum.

Miedwiediew osobiście prowadził auto, które jechało w prezydenckiej kawalkadzie. Gdy wszystkie auta się zatrzymały, a prezydent zaczął już wysiadać, jego samochód ruszył do przodu w kierunku tłumu czekających gapiów. Prezydenccy ochroniarze zareagowali od razu i pomogli prezydentowi wydostać się z samochodu, który stanął po kilku metrach. Miedwiediew zapomniał zaciągnąć ręcznego, albo auto ruszyło bo było na lekkim wzniesieniu.

To nie pierwszy raz, gdy nagranie z prezydentem Miedwiediewem podbija internet. W kwietniu w serwisie YouTube umieszczono trwające około minuty nagranie wideo, na którym kilka osób, m.in. właśnie prezydent Rosji, tańczy w rytm piosenki "American Boy" popularnej w latach 90. grupy "Kombinacja".

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (2)
Miedwiediew wjechał w tłum ludzi. Ochroniarze musieli wyciągać go z auta [WIDEO]
Zaloguj się
  • krzycza

    Oceniono 1 raz 1

    Dlaczego wykasowali komentarze, które opisywały idiotyzm dziennikarza, który napisał ten "artykuł"? To co najważniejsze było napisane: samochodu NIE prowadził Miedwiediew. A pisanie, że wjechał w tłum ludzi, skoro nie jest to faktem jest co najmniej na poziomie SuperExpressu.

  • dedx

    0

    Nie przestawił automata na parkowanie....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX