Komentarze (30)
Nigel Farage łaje premiera kraju prezydencji. Deja vu?
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • druz_2

  0

  marika- live:

  No więc o to właśnie chodzi - Barosso niczego nie musi przyznawać - wszyscy wiedzą jak jest, wystarczy, że przestanie "palić głupa" - choć wydaje się to nierealne na jego stanowisku.
  Słowem Barosso firmuje swoim nazwiskiem "zamiatanie pod dywan" problemów, które zamieść się nie dadzą - jest więc hipokrytą co usprawiedliwiają jedynie odpowiednie apanaże tego pana - ponieważ przy goleniu powinien raczej unikać lustra...
  Co do samej Portugalii- nie wiemy jak będzie, wiemy natomiast, że dzięki błyskawicznemu odstawieniu socjalistów od koryta dali sobie jeszcze szansę - czy ją wykorzystają - czas pokaże :0)

 • druz_2

  0

  "Łaje" - to odmiana czasownika " łajać " - reszta w profesjonalnych słownikach ...
  Poprawną formą jest właśnie on łaje a nie on "łaja" - jak chcą niektórzy.

 • supercalifragilistic

  0

  CO TO ZNACZY "LAJE"? Od jakiego czasownika to pochodzi i jak to jest odmieniane?
  Ja znam "Lajac" i chyba sie mowi "one lania"??? Prosze o sprecyzowanie....

 • supercalifragilistic

  0

  co to znaczy

 • marika-live

  Oceniono 2 razy 0

  re blachovsy
  Żenujący jestes, typowy język sfrustrowanego wyborcy PiS. Tak, tak Wielka Brytania nie ma żadnego pozytku z UE, tylko płaci. To pytam po co tam siedzą?
  Poczytaj sobie ile było nieważnych głosów w 2006 roku, kiedy rządził PiS, ci którzy jako argument możliwości fałszowania wyborów podaja liczbę nieważnych głosów w wyborach samorządowych w 2010 za swoich rządów mieli ich więcej: wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/liczba-glosow-niewaznych-podczas-wyborow-jest-zast,1,4784287,wiadomosc.html
  Szczerze to rok temu ja od części polskich ekonomistów słyszałam, że należałoby ogłosić niewypłacalność Grecji, bo sobie nie poradzi, więc byc może to nie są jakies jego nadzwyczajne zdolności, tylko w swoim kraju również słyszał ekonomistów podobnie mówiących. Żadna rewelacja, że tak mówił, bo naprawdę częśc ekonomistów po pierwszej transzy pomocowej mówiła, że to nie pomoże, Grecja jest zbyt zadłużona.

 • duokwak

  Oceniono 8 razy 0

  Nigel hipokryto,a kto ci płaci pensję eurodeputowanego?

 • yerry46

  Oceniono 6 razy 0

  Troche soli jest jak najbardziej wskazane w przeciwienstwie do nadmiaru lukru!

 • neumarkt

  Oceniono 8 razy 0

  Ten facet to jakiś relikt przeszłości: rasista, ksenofob, hcyba krypto faszysta! Trochę takich było w Holandii za czasów wujka Adolfa!

 • druz_2

  Oceniono 3 razy -1

  Do prawdy szanowni forumowicze - skąd u was pogląd, że tacy jak Farage to oszołomy, rasiści, i "brytyjski PiS " ??? - prędzej z niego zwolennik poglądów JKMikke - a temu panu sympatii propisowskich raczej nie da się zarzucić.
  Farage nie opluwa UE jak chcą niektórzy, Farage opluwa kierunek który UE obrała pod światłym przewodnictwem socjalistów w rodzaju Schultza, a który to kierunek zdecydowanie odbiega od pierwotnego kursu zjednoczeniowego ( mniejsza o szczegóły - wystarczy sięgnąć do korzeni idei zjednoczenia gospodarczego Europy).
  I pozwolę sobie powtórzyć jeszcze raz - Nigel Farage reprezentuje poglądy środowiska ( bądź środowisk), które go do parlamentu UE oddelegowały, słowem czyni swoją powinność w przeciwieństwie do wielu, wielu innych, którzy "skundlili się " i po załapaniu się do PE weszli w "sojusze" z innymi ugrupowaniami w tymże parlamencie przez co podpisują się pod postulatami nie zawsze tożsamymi z ich przekonaniami bo i tam - czego wielu nie wie - obowiązuje swoista "dyscyplina partyjna".
  Farage za to właśnie bierze kasę - jest "głośny" więc zagłusza innych - jemu podobnych, innych, którzy domagają się przestrzegania zasad obowiązujących w UE , zasad któe są łamane w imię prestiżu i utrzymania status quo UE - vide - fundamentalna zasada UE mówiąca o nie udzielaniu pomocy finansowej krajom członkowskim UE ( nie mylić z tzw.transzami celowymi na np. drogi i inne cele strukturalne). I przeciw takim praktykom protestuje całkiem pokaźna grupa eurodeputowanych - Farage to tylko ich tuba.
  Wczoraj była rzadka okazja przekonania się o tym, jak wyglądają realia w PE i o tym, że nie mówi się tam jednym głosem a tarcia są dosyć mocne.
  Pozdrawiam :0)

 • marika-live

  Oceniono 3 razy -1

  re blachovsky
  ja rozumiem, że wolność słowa dotyczy tylko związanych z PiS-em, bo ci którzy myślą inaczej niż wy to od razu zostają zwyzywani, właśnie za to, że mają czelność mieć inny punkt widzenia, niż wasz partyjny??? Od razu są bolszewikami itd, a tak to prezes powiedział, że ci którzy nie tam gdzie on to tam gdzie zomo....

 • neumarkt

  Oceniono 7 razy -1

  Ten Farage to jakiś prymitywny głupek o mentalności genosse z NSDAP. Gdzie się taki uchował?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX