Wybory 2011. Kampania SLD bez Kwaśniewskiego. Zawiódł się na Napieralskim?

Aleksander Kwaśniewski, który miał doradzać sztabowi wyborczemu SLD i być jedną z jego twarzy, nie chce angażować się w kampanię Sojuszu - nieoficjalnie dowiedział się ?Wprost?.
Były prezydent podjął taka decyzję, bo jest zawiedziony polityką lidera partii Grzegorza Napieralskiego.

Według informacji "Wprost" Kwaśniewski liczył, że wystąpi na niedzielnej inauguracji kampanii wyborczej SLD, nie dostał jednak na nią zaproszenia.

Miesiąc temu media obiegła informacja, że były prezydent zostanie doradcą sztabu wyborczego SLD. Wtedy potwierdził to rzecznik partii Tomasz Kalita. - To prawda, pan prezydent zdecydował się służyć nam swoją radą i wsparciem w kampanii wyborczej - mówił Kalita.

Były prezydent miał wspierać kandydatów Sojuszu do Sejmu i Senatu, miał być tez obecny na konwencjach partii.

Cały tekst na stronie serwisu Wprost24.

Więcej o:

APLIKACJA TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (21)
Wybory 2011. Kampania SLD bez Kwaśniewskiego. Zawiódł się na Napieralskim?
Zaloguj się
 • neumarkt

  Oceniono 8 razy 8

  I trudno się dziwić, że pan Kwaśniewski nie jest zainteresowany w spieraniu Napieralskiego. Ten pan i jego najbliżsi współpracownicy to grabarze pięknej idei socjalizmu! Takiego socjalizmu, nie radzieckiego chowu, ale takiego który reprezentował drzewiej Ignacy Daszyński żołnierz legionów, marszałek przedwojennego Sejmu, którego popiersie nadal znajduje się w sali obecnego Sejmu RP.

 • somekindofhope

  Oceniono 6 razy 6

  Żadna partia nie jest w stanie wychowywać sobie ludzi na poziomie, bo każda z nich to siedlisko prywaty, mierności i zwykłego tchórzostwa przed odcięciem dostępu do poselskiej czy senatorskiej diety. To towarzystwo zrobiło sobie pomysł na swoje próżne życie z zasiadania w ławach parlamentarnych. Potencjalnych wyborców, którzy mogliby temu zapobiec w Polsce nie mamy, bo obywatele nie współdziałają, nie organizują się, w dużej większości nie dorośli do dokonywania racjonalnych wyborów politycznych. Dlatego tej politykierskiej zarazie tak łatwo sterować społeczeństwem.

 • akto49

  Oceniono 8 razy 6

  Uważam że jest to niepotrzebny zgrzyt na lewicy, który zwolenników jej nie przysporzy. Można i trzeba się różnić, nawet w granicach jednego ugrupowania, ale bardziej twórczo i czytelnie dla tzw. elektoratu. Takie wzmianki ni stąd, ni zowąd wprowadzają zamęt. A chyba nie o to chodzi tak światłym umysłom jaki jeszcze mam nadzieje reprezentuje Pan Aleksander Kwaśniewski z którego LEWICA i Polska powinna być dumna.

 • dr54

  Oceniono 8 razy 6

  Ta decyzja Kwasnieswskiego swiadczy , ze potrafi logicznie myslec i wyciagac wnioski !

 • limanowa2009

  Oceniono 5 razy 5

  Dobrze ocenił Napieralskiego ale co on widzi w tym Czarzastym

 • qwert-4

  Oceniono 8 razy 4

  grzesia dopadla kacza zaraza , nastepny na prochach , coraz wiecej bredzi.

 • marpa1506

  Oceniono 6 razy 4

  @paw73 Widzę że masz poważny argument by tak pisać,w postaci klawisza Caps Lock lol.

 • rbik53

  Oceniono 5 razy 3

  ..... zrezygnował... a ileż można popierać buca....

 • tomitoms

  Oceniono 7 razy 3

  super wiadomość jak na początek dnia!!! tak trzymać chłopcy!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX