Wybory 2011. Grabarczyk od autostrad ma się trzymać z daleka

PRZEGLĄD PRASY. Minister infrastruktury dostał zakaz pojawiania się na uroczystościach otwarcia nowych dróg i inwestycji - mówi "Rzeczpospolitej" polityk z władz Platformy. Dziennik potwierdził tę informację w innym, niezależnym źródle w PO.
Zdaniem rozmówców "Rzeczpospolitej", tego oczekuje od ministra infrastruktury premier. Jeden z polityków wyjaśnia, że Cezary Grabarczyk jest ministrem źle postrzeganym przez wyborców i chodzi o to, by nie było go tak widać w mediach, bo to może obciążać notowania PO w kampanii.

Dwa dni temu odbyło się w Sejmie głosowanie nad wotum nieufności wobec Grabarczyka. Nie było niespodzianki - pozostaje on na stanowisku. Zadowolona z odrzucenia wniosku o odwołanie Grabarczyka jest koalicja PO-PSL, krytykuje ten fakt cała opozycja - SLD, PiS i PJN.

Przeciw odwołaniu Grabarczyka głosowało 227 posłów, za było 178, 2 wstrzymało sie od głosu. Do odwołania ministra przez Sejm potrzeba co najmniej 231 głosów.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (2)
Wybory 2011. Grabarczyk od autostrad ma się trzymać z daleka
Zaloguj się
  • romp66

    Oceniono 1 raz 1

    Grabarczyk i PO , zwiększali ilość nowo otwartych dróg w taki oto sposób. Drogi powiatowe, w ciągu jednego dnia są robione na drogi szybkiego ruchu -zmieniając znaki drogowe i wpisy w ewidencji , OTO POLSKA W BUDOWIE I CUDA TUSKA.

  • cezbak

    0

    W nagrodę za dokonania powinien zacząć jeździć pociągami.;

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX