Wybory 2011. Kandydaci do Sejmu: Okręg nr 1 Legnica

Okręg wyborczy nr 1 składa się z miast: Legnica i Jelenia Góra oraz powiatów: bolesławiecki, głogowski, jaworski, jeleniogórski, kamiennogórski, legnicki, lubański, lubiński, lwówecki, polkowicki, zgorzelecki, złotoryjski. Liczba mandatów: 12.
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1Lipiński Adam Józefparlamentarzysta, Warszawa, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
2Witek Elżbieta Barbaraparlamentarzysta, Jawor, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
3Machałek Marzena Annaparlamentarzysta, Kamienna Góra, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
4Ślusarz Rafał Józeflekarz, Gryfów Śląski, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
5Idczak Witold Lechinżynier budownictwa, Legnica, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
6Stachyra Jerzy Grzegorzwyższy urzędnik samorządowy, Bogatynia, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
7Kubów Krzysztof Janspecjalista administracji publicznej, Lubin, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
8Zembik Wojciech Bolesławinżynier elektronik, Lubań, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
9Grocki Władysław Ryszardtechnik górnictwa, Złotoryja, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
10Sidorowicz Dorota Małgorzatafizjoterapeuta, Chocianów, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
11Horzempa Mirosławpolitolog, Kruszyn, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
12Zubowski Wojciech Michałspecjalista do spraw zarządzania i organizacji, Głogów, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
13Szymański Rafał Piotrekonomista, Jelenia Góra, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
14Gęborys Jarosław Andrzejekonomista, Kamienna Góra, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
15Buciuto Jadwiga Barbaranauczyciel matematyki, Zgorzelec, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
16Majsner Iwonaspecjalista do spraw środków trwałych, Legnica, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
17Lachowicz Julianmechanik, Szklarska Poręba, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
18Zawiślak Katarzyna Małgorzatatechnik obsługi turystycznej, Lubin, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
19Birut Teresa Mariolaspecjalista do spraw rachunkowości, Rynarcice, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
20Troczyńska Danuta Annanauczyciel upośledzonych umysłowo, Uniegoszcz, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
21Duraj Joanna Edytaspecjalista do spraw zarządzania i organizacji, Ruszowice, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
22Zatylna Irenapracownik biurowy, Bolesławiec, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
23Tarnowski Jarosław Michałekonomista, Mysłakowice, nie należy do partii politycznej
24Zołoteńki Pawełwyższy urzędnik państwowy, Warszawa, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza

1Swakoń Jacekinżynier elektroenergetyk, Legnica, członek partii Polska Jest Najważniejsza
2Skibiński Leszek Andrzejkonserwator zabytków, Lubin, członek partii Polska Jest Najważniejsza
3Wojciechowski Jantechnik elektroenergetyk, Głogów, nie należy do partii politycznej
4Gierus Mariusz Karolprawnik, Jelenia Góra, członek partii Polska Jest Najważniejsza
5Opaliński Krzysztof Adamnauczyciel, Legnica, członek partii Polska Jest Najważniejsza
6Niedbalska Ewa Alicjanauczyciel, Lubin, nie należy do partii politycznej
7Dernoga Pawełnauczyciel, Jelenia Góra, członek partii Polska Jest Najważniejsza
8Łyczko Anna Agatapielęgniarka, Legnica, nie należy do partii politycznej
9Kulikowska Dorota Aleksandratechnik ekonomista, Legnica, członek partii Polska Jest Najważniejsza
10Ptak Anna Mariapedagog, Głogów, członek partii Polska Jest Najważniejsza
11Libera Stanisław Janekonomista, Jelenia Góra, członek partii Polska Jest Najważniejsza
12Pańków Mariantechnik technolog przemysłu mięsnego, Legnica, członek partii Polska Jest Najważniejsza
13Michaliszyn Angelikaekonomista, Głogów, członek partii Polska Jest Najważniejsza
14Mykytjuk Annamenadżer zarządzania, Lubin, członek partii Polska Jest Najważniejsza
15Szmatloch Łucja Ewatechnik technolog przetwórstwa mleczarskiego, Legnica, członek partii Polska Jest Najważniejsza
16Molińska Izabela Katarzynaspecjalista ds. turystyki, Lubin, członek partii Polska Jest Najważniejsza
17Szynal Dariusz Wiesławtechnik górnik, Lubin, członek partii Polska Jest Najważniejsza
18Dorożyński Tomasz Dawidmasażysta, Lubin, członek partii Polska Jest Najważniejsza
19Nierychły Artur Piotrnauczyciel, Głogów, członek partii Polska Jest Najważniejsza


Komitet Wyborczy Sojuszu Lewicy Demokratycznej

1Zbrzyzny Ryszardinż. górnik, Osiek, członek partii SLD
2Zakrzewska Elżbietaekonomista, Kowary, członek partii UP
3Sekuła-Szmajdzińska Małgorzata Helenaadwokat, Warszawa, członek partii SLD
4Kusiak Józefhistoryk, Jelenia Góra, członek partii SLD
5Śmiechowska Adrianna Inezstudentka, Kowary, członek partii SLD
6Zdanowicz Zbigniewekonomista, Zgorzelec, członek partii SLD
7Huzarski Michał Sewerynprzedsiębiorca, Legnica, członek partii SLD
8Świątek Andrzej Kazimierzpolitolog, Lubawka, członek partii SLD
9Król Józefinż. górnik, Bolesławiec, członek partii SLD
10Sienkiewicz Zbigniew Ryszardtechnik elektromechanik ogólny, Głogów, członek partii SLD
11Miara Rafałurzędnik samorządowy, Złotoryja, członek partii SLD
12Szudrowicz Lucynanauczyciel, Legnica, nie należy do partii politycznej
13Kamiński Paweł Ryszarddyrektor instytucji kultury, Bogatynia, członek partii SLD
14Chmielewska Sylwiaadministratywista, Legnica, członek partii SLD
15Baczmański Henryk Stanisławpolitolog, Bolków, członek partii SLD
16Niczyporuk Jerzy Grzegorznauczyciel, Jelenia Góra, członek partii Zieloni 2004
17Kukla Agnieszka Sylwiapołożna, Trzebień, członek partii SLD
18Tazbir-Suchocka Magdalenaspecjalista do spraw administracji, Głogów, członek partii SLD
19Specylak Iwona Annastudentka, Lubin, członek partii SLD
20Demecki Adamprawnik, Warszawa, członek partii SLD
21Jędrzejewska Elżbieta Urszulatechnik farmaceuta, Lubin, członek partii Krajowa Partia Emerytów i Rencistów
22Świętochowski Waldemar Wacławtechnik energetyk, Lisowice, członek partii Krajowa Partia Emerytów i Rencistów
23Piotrowicz Joanna Agnieszkaprawnik, Jawor, członek partii SLD


Komitet Wyborczy Ruch Palikota

1Kmiecik Henryk Ryszardmechanik, Lubawka, członek partii Ruch Palikota
2Marszałek Jarosławpolitolog, Głogów, członek partii Ruch Palikota
3Müller Justynaplastyczka, Piechowice, członek partii Ruch Palikota
4Lesiak Joannaekonomistka, Wrocław, nie należy do partii politycznej
5Moszczyński Przemysławtechnik mechanik, Bolesławiec, członek partii Ruch Palikota
6Jokiel Grzegorz Marcinnauczyciel akademicki, Wrocław, nie należy do partii politycznej
7Gajewski Jakub Marcinarchitekt krajobrazu, Jelenia Góra, nie należy do partii politycznej
8Kunecki Grzegorz Bartłomiejinformatyk, Bolesławiec, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
9Moskała Elżbieta Krystynaurbanistka, Wrocław, nie należy do partii politycznej
10Wiszniewski Marcin Tomaszinformatyk, Chojnów, członek partii Ruch Palikota
11Kaczałko Przemysław Jerzydziennikarz, Jelenia Góra, członek partii Ruch Palikota
12Sobiesiak Małgorzataekonomistka, Lubawka, członek partii Ruch Palikota
13Kirchner Sebastian Leszekmechanik, Staniszów, członek partii Ruch Palikota
14Szczepańska Ewa Katarzynapromotorka zdrowia, Jelenia Góra, członek partii Ruch Palikota
15Góra Jolanta Zofiaszwaczka, Kamienna Góra, członek partii Ruch Palikota
16Mażuchowski Tomaszekonomista, Chojnów, członek partii Ruch Palikota
17Pierzyńska Grażyna Mariaszwacz dzianin, Zgorzelec, członek partii Ruch Palikota
18Hajdamowicz Marzenapielęgniarka, Łagów, członek partii Ruch Palikota
19Zwolińska-Król Alfredaekonomistka, Legnica, członek partii Ruch Palikota
20Graczyk Ewa Jadwigaekonomistka, Polkowice, członek partii Ruch Palikota
21Czuchro Angelika Paulinafryzjerka, Kłębanowice, nie należy do partii politycznej
22Iskra Przemysławmechanik, Stara Kraśnica, członek partii Ruch Palikota
23Jadach Mirosław Januszkonsultant, Złotoryja, członek partii Ruch Palikota
24Drozd Paweł Piotrratownik medyczny, Chojnów, członek partii Ruch Palikota


Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

1Grala Leszekrolnik, Pisarzowice, członek partii PSL
2Pawlak Józefelektryk, Czernica, nie należy do partii politycznej
3Maćkała Tadeuszradca prawny, Lubin, nie należy do partii politycznej
4Zawis Sabinaekonomista, Radwanice, członek partii PSL
5Zawierucha Stefan Adamekonomista, Marciszów, nie należy do partii politycznej
6Bernacki Zenoninstruktor animator, Czaple, członek partii PSL
7Kaźmierczak-Wojtasiewicz Ewa Aldonanauczyciel, Parzyce, nie należy do partii politycznej
8Gronowski Waldemar Ireneuszinżynier budowlany, Legnica, nie należy do partii politycznej
9Litwin Czesławtechnik mechanik, Nielubia, członek partii PSL
10Kuty Roman Andrzejekonomista, Jelenia Góra, członek partii PSL
11Wrona Mariarolnik, Cichobórz, nie należy do partii politycznej
12Huk Kazimierzekonomista, Jelenia Góra, członek partii PSL
13Hasiuk Jan Dominiktechnik budowlany, Sulików, nie należy do partii politycznej
14Jarmułowicz Lidia Mariaadministratywista, Lubin, członek partii PSL
15Krosnowski Roman Piotrtechnik mechanik, Sady Dolne, członek partii PSL
16Mikołajczyk Mariusz Piotrinż. zootechniki, Łaziska, członek partii PSL
17Mąka Marta Weronikanauczyciel, Bolków, członek partii PSL
18Sasiela Michałekonomista, Modła, członek partii PSL
19Wiśniewska Bożenaadministratywista, Polkowice, nie należy do partii politycznej
20Kaczyńska Marcelinaekonomista, Pisarzowice, nie należy do partii politycznej
21Klimek Kazimierz Sławomirartysta cyrkowy, Jelenia Góra, nie należy do partii politycznej
22Leszczyńska Ryszarda Zofiatrener, Bystra, nie należy do partii politycznej
23Liszka Grażynaekonomista, Łagów, nie należy do partii politycznej
24Zatchiej Zenonrolnik, Grudza, członek partii PSL


Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80

1Kosela Patrykpolitolog, Głogów, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
2Jędraszko Januszbiolog, Jelenia Góra, nie należy do partii politycznej
3Kwiatkowska Izabela Kamilaekonomista, Bogatynia, nie należy do partii politycznej
4Paździor Emilia Katarzynaekonomista, Chełmsko Śląskie, nie należy do partii politycznej
5Kisielewicz Elwira Ewelinaekonomista, Nowa Karczma, nie należy do partii politycznej
6Dembowski Mariusz Jacekelektromechanik, Rybnik, nie należy do partii politycznej
7Adamek Adam Jakubrolnik, Włóki, nie należy do partii politycznej
8Procek Agnieszka Magdalenakelnerka, Rybnik, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
9Okrzesik Wojciech Andrzejelektromonter, Rybnik, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
10Dembowska Katarzyna Mariacukiernik, Jankowice, nie należy do partii politycznej
11Linkiewicz Damian Łukaszinformatyk, Głogów, nie należy do partii politycznej
12Dębski Marek Krzysztofinżynier mechanik, Jelenia Góra, nie należy do partii politycznej
13Skorża Krystynahandlowiec, Rybnik, nie należy do partii politycznej
14Buc Stanisławinspektor BHP, Gęsiniec, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
15Krajewska Magdalena Katarzynakelnerka, Kutno, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
16Mandrysz Leszekbarman, Radlin, nie należy do partii politycznej
17Kotański Seweryn Jerzykierowca, Nowa Wieś Legnicka, nie należy do partii politycznej
18Strychacz Joannaekonomista, Radostów Dolny, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

1Schetyna Grzegorz Juliuszparlamentarzysta, Wrocław, członek partii Platforma Obywatelska RP
2Drozd Ewanauczyciel, Głogów, członek partii Platforma Obywatelska RP
3Wojnarowski Norbert Ryszardekonomista, Krzeczyn Wielki, członek partii Platforma Obywatelska RP
4Czernow Zofiaekonomista, Jelenia Góra, członek partii Platforma Obywatelska RP
5Brodniak Roman Marekinżynier górnik, Zgorzelec, członek partii Platforma Obywatelska RP
6Kropiwnicki Robertnauczyciel akademicki, Legnica, członek partii Platforma Obywatelska RP
7Krawczyk Iwona Małgorzatamenedżer, Czadrów, członek partii Platforma Obywatelska RP
8Kwaśniewski Dariusz Jerzyurzędnik samorządowy, Bolesławiec, członek partii Platforma Obywatelska RP
9Lewków Jarosławdyrygent, Prusice, nie należy do partii politycznej
10Godlewski Bogusław Dariuszspecjalista ds. public relations, Sobin, członek partii Platforma Obywatelska RP
11Bera Emilian Stanisławpolitolog europeista, Jawor, członek partii Platforma Obywatelska RP
12Kajpust Paweł Mariuszprzedsiębiorca, Złotoryja, członek partii Platforma Obywatelska RP
13Kołodziejska Halina Anastazjanauczyciel, Lisowice, nie należy do partii politycznej
14Wróblewski Krzysztof Ryszardnauczyciel, Lwówek Śląski, członek partii Platforma Obywatelska RP
15Alira Ali Jean Ericksięgowy, Chocianów, członek partii Platforma Obywatelska RP
16Zbadyńska Katarzynanauczyciel, Złotoryja, członek partii Platforma Obywatelska RP
17Kosmalski Radosławspecjalista BHP, Głogów, członek partii Platforma Obywatelska RP
18Solpa-Tertel Beata Bogusławaprawnik, Bolesławiec, członek partii Platforma Obywatelska RP
19Sienkiewicz Aldona Agataekonomista, Lubin, członek partii Platforma Obywatelska RP
20Sokołowska Alicjaspecjalista ds. żywienia, Legnica, nie należy do partii politycznej
21Radzięta Krystynabibliotekarz, Jędrzychowice, członek partii Platforma Obywatelska RP
22Sadowska Mariabiolog, Jakubów, członek partii Platforma Obywatelska RP
23Jedlecka Elżbieta Barbarapedagog, Mierczyce, nie należy do partii politycznej
24Łużniak Jerzy Lucjaninżynier zootechnik, Jelenia Góra, członek partii Platforma Obywatelska RP
Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny