Wybory 2011. Kandydaci do Sejmu: okręg nr 40 - Koszalin

Na okręg składa się miasto Koszalin oraz powiaty: białogardzki, choszczeński, drawski, kołobrzeski, koszaliński, sławieński, szczecinecki, świdwiński i wałecki. Liczba mandatów - 8.
Komitet Wyborczy Prawa i Sprawiedliwości

1Hoc Czesławlekarz medycyny, Kołobrzeg, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
2Strzałkowski Stefan Zdzisławnauczyciel, Białogard, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
3Skórka Mirosław Michałmagister sportu, Koszalin, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
4Mętlewicz Anna Bożenanauczyciel, Koszalin, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
5Modrzejewski Andrzej Kazimierzinżynier leśnictwa, Szczecinek, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
6Budrewicz Rafałnauczyciel, Złocieniec, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
7Pietras Robertlekarz medycyny, Świdwin, nie należy do partii politycznej
8Grochowalska Jadwiga Mariapracownik biurowy, Sławno, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
9Ryder Zdzisławnauczyciel, Wałcz, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
10Bokun Henryk Jerzypolitolog, Choszczno, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
11Kulec-Kaczmarska Izabela Marialekarz medycyny, Drawsko Pomorskie, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
12Szanel Marek Zbigniewinżynier elektronik, Wrześnica, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
13Szabla Henrykamagister ekonomii, Tychowo, nie należy do partii politycznej
14Ogorzałek Bogusław Adamnauczyciel, Połczyn Zdrój, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
15Szpulak Irenamagister administracji, Grzmiąca, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
16Kostuch Urszula Helenamagister ekonomii, Koszalin, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza

1Klukowski Wacławrolnik ekonomista, Letnin, członek partii Polska Jest Najważniejsza
2Jaroszewicz Kazimierz Franciszekekonomista, Wałcz, członek partii Polska Jest Najważniejsza
3Łausz Małgorzataekonomistka, Choszczno, członek partii Polska Jest Najważniejsza
4Pikuła Roberttechnolog drewna, Czaplinek, członek partii Polska Jest Najważniejsza
5Szabelski Cezary Józefmechanik, Stare Bielice, członek partii Polska Jest Najważniejsza
6Grabowski Krzysztofinformatyk, Kołobrzeg, członek partii Polska Jest Najważniejsza
7Markiewicz Grzegorz Włodzimierzbez zawodu, Złocieniec, członek partii Polska Jest Najważniejsza
8Landowska Izabela Edytaksięgowa, Koszalin, członek partii Polska Jest Najważniejsza
9Przybylska Maria Barbarapedagog, Koszalin, członek partii Polska Jest Najważniejsza
10Rogaczewska Anna Wandabez zawodu, Koszalin, nie należy do partii politycznej
11Fibingier Karol Edmundmechanik, Koszalin, członek partii Polska Jest Najważniejsza
12Kołosowska Ewachemik, Wałcz, członek partii Polska Jest Najważniejsza
13Markowski Klemens Stanisławbudowlaniec, Koszalin, nie należy do partii politycznej
14Sarnowska Jowita Sylwiasprzedawca, Tychowo, członek partii Polska Jest Najważniejsza
15Zawistowski Bartosz Michałmechanik, Koszalin, nie należy do partii politycznej
16Masternak Bożenanauczyciel, Letnin, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Sojuszu Lewicy Demokratycznej

1Wziątek Stanisław Czesławnauczyciel, Połczyn Zdrój, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
2Kościńska Krystynanauczycielka, Koszalin, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
3Kotlęga Jerzy Waldemarnauczyciel akademicki, Białogard, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
4Cybula Stanisławekonomista, Drawsko Pomorskie, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
5Strzyżewska Krystynaekonomista, Kołobrzeg, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
6Maciejasz Grzegorz Romantechnik mechanik, Człopa, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
7Chałat Dorota Różaksięgowa, Koszalin, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
8Poczobut Grzegorztechnik mechanik, Szczecinek, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
9Ostaszewski Adamradca prawny, Koszalin, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
10Nykiel Eugeniusz Marekekonomista, Recz, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
11Wilkosz Anna Barbaraprawnik, Kwasowo, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
12Fabiańczyk Lech Antonidziennikarz, Koszalin, członek partii Komunistyczna Partia Polski
13Czerwińska Joanna Marzenapedagog, Sucha Koszalińska, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
14Longa-Sucharkiewicz Beatapedagog, Wałcz, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
15Kokot Ewa Bożenabarman, Borne Sulinowo, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
16Lepa Robertpedagog społeczny, Kołobrzeg, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej


Komitet Wyborczy Ruchu Palikota

1Lewandowski Andrzejmechanik, Darłowo, członek partii Ruch Palikota
2Ostrowski Marcinprzedsiębiorca, Stare Bielice, członek partii Ruch Palikota
3Przyjazny Marianprzedsiębiorca, Stargard Szczeciński, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
4Jurkiewicz Agnieszkaekolog, Stargard Szczeciński, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
5Maryniak-Gulik Irenapolicjantka, Kołobrzeg, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
6Lenarczyk Bożena Alicjaagent ubezpieczeniowy, Płoty, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
7Walczak Iwonapolitolog, Drawsko Pomorskie, członek partii Ruch Palikota
8Nogaj Andrzejprzedsiębiorca, Wałcz, członek partii Ruch Palikota
9Błaszczeć Magdalenanauczyciel, Kunowo, członek partii Ruch Palikota
10Zmudziński Zbigniew Jandiagnostyk samochodowy, Szczecin, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
11Bujko Janmonter maszyn i urządzeń portowych, Szczecin, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
12Jeżyk Dagmara Łucjaprzedsiębiorca, Szczecin, nie należy do partii politycznej
13Pawelczak Marek Rafałprzedsiębiorca, Kołobrzeg, członek partii Ruch Palikota
14Wasylów Zbigniew Adamprzedsiębiorca, Szczecin, nie należy do partii politycznej
15Modzelewska Aleksandraksięgowa, Koszalin, członek partii Ruch Palikota
16Dalski Tomaszprzedsiębiorca, Szczecin, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego

1Dycha Stanisław Edwardrolnik, Puszczyn, członek partii PSL
2Krawczuk Janadministratywista, Gleźnowo, członek partii PSL
3Leśniewicz Andrzej Leszekadministratywista, Kraśnik Koszaliński, członek partii PSL
4Kłusewicz Helenalekarz ginekolog, Redło, nie należy do partii politycznej
5Jaruszewska Monika Sylwiapielęgniarka, Koszalin, nie należy do partii politycznej
6Aniszewski Juliusz Henrykelektronik, Kołobrzeg, członek partii PSL
7Ryder Stefanleśnik, Świerczyna, członek partii PSL
8Turkacz Teresabankowiec, Uliszki, nie należy do partii politycznej
9Drąg Aneta Mariolaekonomistka, Dębczyno, członek partii PSL
10Brejwo-Kuźmicz Beata Ewaekonomistka, Szczecin, członek partii PSL
11Chmiel Monika Mariapracownik samorządowy, Szczecinek, członek partii PSL
12Golinia Anetta Justynaekonomistka, Biały Bór, członek partii PSL
13Danielewicz Anna Jadwigarolniczka, Lubieszewo, nie należy do partii politycznej
14Rudzis-Gruchała Helena Mariaekonomistka, Czernin, członek partii PSL
15Kaczmarek Wojciech Władysławstarszy inspektor BHP, Ostrowiec, nie należy do partii politycznej
16Matyjaszek Andrzej Henrykadministratywista, Koszalin, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80

1Kasper Krystyna Ewaksięgowa, Koszalin, nie należy do partii politycznej
2Kiwertz Dorotahandlowiec, Wałcz, nie należy do partii politycznej
3Marcinkowska Maria Zofiaadministratywista, Białogard, nie należy do partii politycznej
4Klepuszewska Beataekonomista, Gościnko, członek partii PPP-Sierpień 80
5Janiczak Jakub Bogusławfilolog anglistyk, Darłowo, nie należy do partii politycznej
6Jabłońska Małgorzata Florentynaartysta rzeźbiarz, Warnowo, nie należy do partii politycznej
7Dębska Aneta Wioletaekonomistka, Białogard, nie należy do partii politycznej
8Rabska Regina Joannaksięgowa, Lubiesz, nie należy do partii politycznej
9Kołaszewski Karolratownik wodny, Rosnowo, nie należy do partii politycznej
10Świechowski Tomaszlogistyk, Wałcz, nie należy do partii politycznej
11Bloch Małgorzata Izabelaprzewodnik turystyczny, Rusko, nie należy do partii politycznej
12Terechowicz Władysław Henrykhandlowiec, Wałcz, nie należy do partii politycznej
13Ślipko Andrzejgórnik, Chorzów, nie należy do partii politycznej
14Bloch Roberttechnik żywienia i gospodarstwa domowego, Rusko, nie należy do partii politycznej
15Kuzior Piotr Krzysztofinformatyk, Wręczyca Wielka, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

1Gawłowski Stanisławekonomista, Koszalin, członek partii Platforma Obywatelska RP
2Hok Marek Tomaszlekarz, Grzybowo, członek partii Platforma Obywatelska RP
3Olejniczak Danuta Mariaekonomistka, Koszalin, członek partii Platforma Obywatelska RP
4Suski Pawełprzedsiębiorca, Wałcz, członek partii Platforma Obywatelska RP
5Gąsecka Magdalena Annalekarz, Nowy Kraków, członek partii Platforma Obywatelska RP
6Suchowiejko Wiesław Jaceknauczyciel, Szczecinek, członek partii Platforma Obywatelska RP
7Kuriata Jannauczyciel akademicki, Koszalin, członek partii Platforma Obywatelska RP
8Wasiak Elżbieta Henrykainżynier rolnik, Koszalin, nie należy do partii politycznej
9Kaszak Wiolettanauczycielka, Choszczno, członek partii Platforma Obywatelska RP
10Miśko Waldemar Włodzimierzinżynier budownictwa, Krzywopłoty, członek partii Platforma Obywatelska RP
11Witek Sebastian Stanisławleśnik, Połczyn Zdrój, członek partii Platforma Obywatelska RP
12Czechowski Łukaszanalityk, Kołobrzeg, członek partii Platforma Obywatelska RP
13Kozłowski Jacek Jerzynauczyciel, Złocieniec, członek partii Platforma Obywatelska RP
14Grygorcewicz Barbara Annanauczycielka, Koszalin, członek partii Platforma Obywatelska RP
15Nawrocka Anna Sylwianainspektor administracji, Ostrowiec, członek partii Platforma Obywatelska RP
16Husejko Władysławekonomista, Koszalin, członek partii Platforma Obywatelska RP
Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM