Wybory 2011. Kandydaci do Sejmu: okręg nr 2 Wałbrzych

Na okręg składa się miasto Wałbrzych oraz powiaty: dzierżoniowski, kłodzki, świdnicki, wałbrzyski, ząbkowicki. Liczba mandatów: 8
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1Święczkowski Bogdan Romanprokurator, Sosnowiec, nie należy do partii politycznej
2Zalewska Anna Elżbietaparlamentarzysta, Świebodzice, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
3Wiązowski Waldemar Bogdanenergetyk, Oława, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
4Dąbrowski Andrzej Wojciechurzędnik samorządowy, Kłodzko, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
5Zieliński Kamil Krzysztofekonomista, Wałbrzych, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
6Bielawska Zuzannaurzędnik samorządowy, Piława Górna, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
7Szumiejko Eugeniuszastronom, Wrocław, nie należy do partii politycznej
8Błasik Robert Arturekonomista, Jasienica, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
9Gaszyńska Elżbietaekonomista, Świdnica, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
10Tyniec Jacekprzedsiębiorca, Polanica-Zdrój, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
11Frankowska Iwona Krystynaprzedsiębiorca, Boguszów-Gorce, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
12Furmanek Janusz Marianartysta rzeźbiarz, Świdnica, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
13Koczot Tomasz Kazimierzinż. budownictwa, Kudowa-Zdrój, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
14Mucha Beata Mariaorganista, Wałbrzych, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
15Natanek Wiesławkolejarz, Lipa, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
16Rejman Monikapedagog, Głuszyca, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza

1Ratusznik Marek Walentyarchitekt urbanista, Struga, członek partii Polska Jest Najważniejsza
2Kaptur Wiesławprzedsiębiorca, Bielawa, członek partii Polska Jest Najważniejsza
3Serwacka Beatastudentka, Chełm, nie należy do partii politycznej
4Sitnik Danuta Joannanauczyciel, Niemcza, członek partii Polska Jest Najważniejsza
5Szwiec Bartłomiej Janadministatywista, Głogów, członek partii Polska Jest Najważniejsza
6Łuczak Bogumiła Władysławaekonomista, Boguszów - Gorce, nie należy do partii politycznej
7Weiss Zenon Czesławprzedsiębiorca, Walim, nie należy do partii politycznej
8Knapik - Szczygieł Marta Violettadoradca biznesowy, Świdnica, członek partii Polska Jest Najważniejsza
9Zając Ewa Annaurzędnik, Wałbrzych, członek partii Polska Jest Najważniejsza
10Dobrzańska Juliastudentka, Warszawa, nie należy do partii politycznej
11Radomski Pawełekonomista, Głogów, członek partii Polska Jest Najważniejsza
12Miładowska - Miszczak Maria Krystynaogrodnik, Głosków Letnisko, nie należy do partii politycznej
13Śnieżek Tomasz Marekprzewodnik górski, Dzierżoniów, członek partii Polska Jest Najważniejsza


Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

1Marosz Danutapolonistka, Wałbrzych, członek partii SLD
2Dyduch Marekprzedsiębiorca, Wrocław, członek partii SLD
3Łącki Adam Edwardekonomista, Kłodzko, członek partii SLD
4Kamińska Marzannapolitolog, Dzierżoniów, członek partii SLD
5Fasuga Rafał Pawełnauczyciel, Świdnica, członek partii SLD
6Słatyńska Bożena Helenapielęgniarka, Szczytna, członek partii SLD
7Piątek Ewa Barbaraprawnik, Ząbkowice Śląskie, członek partii Sojusz Lewicy Demokratycznej
8Godlewski Zygmuntpolitolog, Dzierżoniów, członek partii SLD
9Socha Ilona Małgorzatapedagog, Wałbrzych, członek partii SLD
10Gackiewicz Michał Krzysztofekonomista, Dzierżoniów, członek partii SLD
11Dorosz Ewa Annanauczyciel, Głuszyca, członek partii SLD
12Świątek Józef Janprzedsiębiorca, Wałbrzych, członek partii KPEiR
13Niewęgłowski Kazimierzelektromonter, Ziębice, członek partii SLD
14Tworzydło Bernadeta Monikapolitolog, Mokrzeszów, członek partii KPEiR
15Kubas Robert Waldemartechnik mechanik, Dzierżoniów, członek partii SLD
16Szopian Elżbieta Antoninaksięgowa, Stoszowice, członek partii SLD


Komitet Wyborczy Ruch Palikota

1Szymiec-Raczyńska Halina Jadwigalekarz, Dzierżoniów, członek partii Ruch Palikota
2Wolski Bartłomiej Mateuszprzedsiębiorca, Kłodzko, członek partii Ruch Palikota
3Lelito-Dąbrowa Grażyna Anielamalarka, Szczawno-Zdrój, nie należy do partii politycznej
4Płoski Krzysztof Mirosławprzedsiębiorca, Wałbrzych, nie należy do partii politycznej
5Rybak Danuta Annaprawnik, Ząbkowice Śląskie, nie należy do partii politycznej
6Sawiel Aleksandra Józefapedagog szkolny, Świdnica, członek partii Ruch Palikota
7Lewandowski Piotr Łukaszstudent, Świebodzice, nie należy do partii politycznej
8Piszczatowska-Hołub Katarzyna Barbarafizjoterapeuta, Bielawa, członek partii Ruch Palikota
9Drapała Sebastian Marekekonomista, Wałbrzych, członek partii Ruch Palikota
10Rybicka Barbara Mariaemerytka, Łagiewniki, nie należy do partii politycznej
11Krzysztofek Jerzypracownik budowlany, Wałbrzych, członek partii RACJA PL
12Gaik Krzysztof Jerzyinformatyk, Wałbrzych, nie należy do partii politycznej
13Kubat Krystyna Karolinaemerytka, Korytów, członek partii Ruch Palikota
14Stasiak Marek Aleksanderinspektor BHP, Wałbrzych, członek partii RACJA PL
15Kroczak Anna Elżbietabez zawodu, Pieszyce, członek partii Ruch Palikota
16Zborowski Tomasz Łukaszmontażysta, Wałbrzych, członek partii RACJA PL


Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

1Niebieszczański Ryszard Wiktorpracownik samorządowy, Jaszkowa Dolna, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
2Kurzawa Jarosławprzedsiębiorca, Wiśniowa, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
3Cal Grażyna Joannanauczyciel, Brzeźnica, nie należy do partii politycznej
4Zibrow Andrzejinżynier mechanik, Wałbrzych, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
5Wiszniewska Elżbietaemeryt, Świebodzice, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
6Węgrzyn Andrzej Waldemarnauczyciel akademicki, Wałbrzych, nie należy do partii politycznej
7Mesjasz Joannapracownik naukowy, Polanica-Zdrój, nie należy do partii politycznej
8Nowak Ryszard Mieczysławpracownik samorządowy, Ziębice, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
9Korzewicz Monikapracownik administracji rządowej, Ząbki, nie należy do partii politycznej
10Łuciów Marek Jerzytechnik rolnik, Bielawa, nie należy do partii politycznej
11Siemczonek Barbara Łucjapielęgniarka, Wambierzyce, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
12Piela Sylwiaekonomista, Rybnica Leśna, nie należy do partii politycznej
13Longawa Stanisław Tadeuszprawnik, Szalejów Dolny, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
14Kowalczyk Zenon Jacekstrażak, Jugów, nie należy do partii politycznej
15Marchlewski Grzegorz Ryszardprzedsiębiorca, Kostrza, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
16Jaworska Dorota Adrianafunkcjonariusz policji, Bystrzyca Kłodzka, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80

1Ponitka Jan Zenonelektromechanik, Wałbrzych, nie należy do partii politycznej
2Patro Izabela Magdalenapolitolog, Świdnica, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
3Michalak Ryszard Stanisławagent ubezpieczeniowy, Wałbrzych, nie należy do partii politycznej
4Grochalska Danuta Bernardanauczyciel, Gorzanów, nie należy do partii politycznej
5Kwiatkowski Waldemar Bolesławmechanik, Jaworzyna Śląska, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
6Krupa Rafał Jantechnik budowlaniec, Ścinawica, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
7Kandyba Annakelnerka, Wałbrzych, nie należy do partii politycznej
8Łojowska Marzena Agatapielęgniarka, Ziębice, nie należy do partii politycznej
9Kurek Alicja Kingafizykoterapeuta, Grodziszcze, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
10Piwońska Elżbieta Izabelapielęgniarka, Nowa Ruda, nie należy do partii politycznej
11Kasperek Mariuszhandlowiec, Świdnica, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
12Jaciuk Robert Bogusławochroniarz, Ząbkowice Śląskie, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
13Kurzydlak Daniel Andrzejgórnik, Wałbrzych, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
14Kandyba Majakelnerka, Wałbrzych, nie należy do partii politycznej
15Bolechowski Tomasz Wojciechhandlowiec, Wałbrzych, nie należy do partii politycznej
16Łojowski Grzegorz Józefnauczyciel, Ziębice, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80


Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

1Mrzygłocka Izabela Katarzynaekonomista, Wałbrzych, członek partii Platforma Obywatelska RP
2Szulc Jakub Maciejekonomista, Kłodzko, członek partii Platforma Obywatelska RP
3Smolarz Tomaszparlamentarzysta, Dzierżoniów, członek partii Platforma Obywatelska RP
4Wielichowska Monikaekonomista, Nowa Ruda, członek partii Platforma Obywatelska RP
5Jagła Robert Aleksandermenadżer, Wierzbna, członek partii Platforma Obywatelska RP
6Organiściak Jerzyprzedsiębiorca, Olbrachcice Wielkie, członek partii Platforma Obywatelska RP
7Kołacz-Leszczyńska Agnieszka Mariapracownik samorządowy, Wałbrzych, członek partii Platforma Obywatelska RP
8Gromadzka Dorotainżynier budownictwa lądowego, Dzierżoniów, członek partii Platforma Obywatelska RP
9Świło Teresaprzedsiębiorca, Świdnica, członek partii Platforma Obywatelska RP
10Szczygieł Zbigniewoficer pożarnictwa, Świdnica, członek partii Platforma Obywatelska RP
11Adamska Jadwiga Monikapracownik administracji rządowej, Kamieniec Ząbkowicki, członek partii Platforma Obywatelska RP
12Linard-Krawczyńska Malwina Małgorzatalekarz medycyny, Świdnica, nie należy do partii politycznej
13Konieczna-Enözel Dorotaprzedsiębiorca, Pieszyce, członek partii Platforma Obywatelska RP
14Rudzińska Grażyna Mariarencistka, Wałbrzych, członek partii Platforma Obywatelska RP
15Prostak Paweł Władysławlogistyk, Dobromierz, nie należy do partii politycznej
16Piotrowicz Zbigniewpsycholog, Lądek-Zdrój, członek partii Platforma Obywatelska RP
Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM