Wybory 2011. Kandydaci do Sejmu: okręg nr 3 Wrocław

Na okręg składa się miasto Wrocław oraz powiaty: górowski, milicki, oleśnicki, oławski, strzeliński, średzki, trzebnicki, wołowski, wrocławski. Liczba mandatów: 14.
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1Jackiewicz Dawid Bohdanpolitolog, Wrocław, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
2Ujazdowski Kazimierz Michałnauczyciel akademicki, Izabelin, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
3Hreniak Paweł Marekekonomista, Wrocław, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
4Stachowiak-Różecka Mirosława Agnieszkapedagog, Wrocław, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
5Świat Jacekspecjalista marketingu, Wrocław, nie należy do partii politycznej
6Babiarz Piotr Łukaszpolitolog, Wrocław, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
7Jaroch Andrzej Stanisławnauczyciel akademicki, Wrocław, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
8Krysowata-Zielnica Jolantadziennikarz, Miłonów, nie należy do partii politycznej
9Ciołek Łukasz Tadeuszekonomista, Wołów, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
10Włodarczyk Urszula Ewanauczyciel akademicki, Nadolice Wielkie, nie należy do partii politycznej
11Kowalczyk Romannauczyciel, Wrocław, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
12Węgrzynowicz Sławomir Andrzejhistoryk, Oborniki Śląskie, nie należy do partii politycznej
13Kociński Wojciech Eugeniuszgeodeta, Syców, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
14Jędrysek Mariusz Orionnauczyciel akademicki, Wrocław, nie należy do partii politycznej
15Kulig Alojzy Józefadministratywista, Twardogóra, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
16Pieńkowski Robertnauczyciel, Wrocław, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
17Bednarz Danuta Stanisławaekonomista, Żuchlów, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
18Kowańdy Agnieszka Ewafilolog romanista, Bolesławiec, nie należy do partii politycznej
19Tarczyńska Natalia Jolantainformatyk, Wrocław, nie należy do partii politycznej
20Strączek Kamila Annaekonomista, Wrocław, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
21Kowalczyk Kamil Łukaszadministratywista, Wrocław, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
22Popławska Renataekonomista, Wrocław, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
23Zawodniak-Węgrzynowska Krystyna Adelalekarz medycyny, Brzeg Dolny, nie należy do partii politycznej
24Capik Marianprzedsiębiorca, Wrocław, nie należy do partii politycznej
25Jach-Kobielska Barbara Irenaprojektant, Wrocław, nie należy do partii politycznej
26Polański Artur Maciejnauczyciel, Wrocław, nie należy do partii politycznej
27Sokołowski Mariusz Dariuszprawnik, Psary, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
28Czarnecki Przemysław Maksymilianprzedsiębiorca, Wrocław, członek partii Prawo i Sprawiedliwość


Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza

1Karasiewicz Lucjan Dominikekonomista, Koszęcin, członek partii Polska Jest Najważniejsza
2Ruciński Adam Robertekonomista, Środa Śląska, nie należy do partii politycznej
3Fyda Elżbieta Beatanauczyciel, Wrocław, członek partii Polska Jest Najważniejsza
4Bielański Krzysztof Andrzejdoradca finansowy, Wrocław, członek partii Polska Jest Najważniejsza
5Zarytkiewicz Grzegorz Łukaszkucharz, Wrocław, członek partii Polska Jest Najważniejsza
6Kamiński Krystian Krzysztofinformatyk, Kłodzko, członek partii Polska Jest Najważniejsza
7Lech Bogusławprzedsiębiorca, Oława, członek partii Polska Jest Najważniejsza
8Kuropiej Piotr Marekbankowiec, Wrocław, członek partii Polska Jest Najważniejsza
9Pobiegun Krystyna Stanisławaksięgowa, Wrocław, nie należy do partii politycznej
10Stefanik Zbigniew Przemysławpolitolog, Tarnowskie Góry, członek partii Polska Jest Najważniejsza
11Żygadło Magdalena Annanauczyciel, Żórawina, członek partii Polska Jest Najważniejsza
12Grzybek Helena Jadwigaekonomista, Wróblowice, nie należy do partii politycznej
13Rynk Tomasz Mieczysławstudent, Kielce, nie należy do partii politycznej
14Ankowitsch Bożena Olimpianauczyciel, Wrocław, członek partii Polska Jest Najważniejsza
15Wrzesińska Barbaradoradca podatkowy, Oborniki Śląskie, nie należy do partii politycznej
16Lewandowska Annaprawnik, Żórawina, członek partii Polska Jest Najważniejsza
17Ludkowska Mariatechnik organizacji usług turystycznych, Wrocław, nie należy do partii politycznej
18Tracz Andrzej Adamlogistyk, Oborniki Śląskie, członek partii Polska Jest Najważniejsza
19Chlebek Ewapielęgniarka, Żórawina, członek partii Polska Jest Najważniejsza
20Woś Arturtechnik mechanik, Wrocław, członek partii Polska Jest Najważniejsza
21Masin Arnold Wiktorinformatyk, Bełchatów, członek partii Polska Jest Najważniejsza


Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

1Krasoń Janusz Mirosławinspektor pracy, Szczodre, członek partii SLD
2Trela Helenaurzędnik, Wrocław, członek partii SLD
3Syska Michał Janprawnik, Wrocław, popierany przez partię SLD
4Czajkowski Tomasz Robertmenadżer, Wrocław, członek partii SLD
5Kruk-Gręziak Joanna Elżbietazootechnik, Oława, członek partii SLD
6Bernacki Henryknauczyciel, Oleśnica, członek partii SLD
7Morka Stefanleśnik, Krzyszków, członek partii SLD
8Gulczyński Artur Cezaryurzędnik samorządowy, Strzelin, członek partii SLD
9Wicha Stanisławinżynier rolnik, Paździorno, członek partii SLD
10Fitek Jerzy Andrzejinżynier geodeta, Radwanice, członek partii SLD
11Tabisz Bożenainżynier geodeta, Oława, członek partii SLD
12Damrath Jagoda Halinaprzedsiębiorca, Kąty Wrocławskie, popierana przez partię SLD
13Zbroiński Romannauczyciel informatyki, Góra, członek partii SLD
14Noga Beniaminekonomista, Wrocław, członek partii SLD
15Borowik Małgorzata Stanisławaprzedsiębiorca, Spalice, popierana przez partię SLD
16Grześkowicz Łukasz Pawełgeolog, Strzeszów, członek partii SLD
17Syguła Bronisław Mateuszradca prawny, Brzeg Dolny, członek partii SLD
18Padiasek Aleksandratechnik ekonomista, Kryniczno, popierana przez partię SLD
19Żak Przemysław Pawełtechnik budowlany, Wrocław, członek partii SLD
20Szafrańska-Nienart Annasocjolog, Wrocław, członek partii SLD
21Wroński Patryk Marekpolitolog, Wrocław, członek partii SLD
22Włodarczyk Iwona Elżbietanauczyciel mianowany, Wrocław, członek partii SLD
23Klewin Maria Barbaramenadżer, Wrocław, popierana przez partię SLD
24Milian Jarosław Michałtechnik maszyn i urządzeń rolniczych, Milicz, członek partii SLD
25Śmiałek Danuta Marianauczycielka, Oborniki Śląskie, członek partii SLD
26Mirowski Dawid Janpracownik administracyjny, Wrocław, członek partii SLD
27Kłosowski Dominikpolitolog, Wrocław, członek partii SLD
28Lewandowska Alicja Mariolaurzędnik, Wrocław, członek partii SLD


Komitet Wyborczy Ruch Palikota

1Elsner Wincenty Aleksanderinformatyk, Wrocław, członek partii Ruch Palikota
2Kubica Anna Mariaprawnik, Wrocław, członek partii Ruch Palikota
3Trojnacki Ryszard Dominikinformatyk, Wilków, członek partii Ruch Palikota
4Stachel Henrykekonomista, Środa Śląska, członek partii Ruch Palikota
5Bartosik Agnieszka Ewaspecjalista ds. administracji publicznej, Oława, nie należy do partii politycznej
6Kowalczyk Michał Zbigniewstudent, Wrocław, członek partii Ruch Palikota
7Siedlaczek Paulina Annabez zawodu, Wrocław, nie należy do partii politycznej
8Bartkowiak Paweł Adampolitolog, Bielany Wrocławskie, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
9Jaśnikowska-Pitucha Nina Dorotalekarz medycyny weterynaryjnej, Wrocław, członek partii Ruch Palikota
10Wolska Jessicaspecjalista ds. stosunków międzynarodowych, Wrocław, nie należy do partii politycznej
11Dziekan Jerzy Antoniemeryt, Wrocław, członek partii Ruch Palikota
12Boguszewicz Janusz Mariannauczyciel, Wrocław, członek partii Ruch Palikota
13Mateja Alfred Ryszardrusznikarz, Radwanice, członek partii Ruch Palikota
14Seweryniak Beata Bogusławainżynier budownictwa, Wrocław, członek partii Ruch Palikota
15Nieradka Krzysztofprojektant automatyki, Wrocław, członek partii Ruch Palikota
16Szulc Ireneusz Sebastianprzedsiębiorca, Wrocław, nie należy do partii politycznej
17Prawdzik Martyna Michalinalogistyk, Wrocław, nie należy do partii politycznej
18Zieliński Józef Bernardżołnierz zawodowy, Smolna, członek partii Ruch Palikota
19Seweryniak Anna Mariapolitolog, Kłodzko, członek partii Ruch Palikota
20Dereń Jerzy Piotrinżynier elektronik, Strzelin, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
21Szczęsny Marcinmonter elektronik, Wrocław, nie należy do partii politycznej
22Kuryłek Zbigniew Henrykekonomista, Wrocław, nie należy do partii politycznej
23Rudy Blanka Małgorzatasekretarka, Wrocław, członek partii Ruch Palikota
24Szarek Tomasz Januszspecjalista ds. bezpieczeństwa, Stanowice, członek partii Ruch Palikota
25Ćwiąkała-Kusch Agnieszka Mariaanimator kultury, Wrocław, członek partii Ruch Palikota
26Lejawka Katarzynaekonomista, Wrocław, członek partii Ruch Palikota
27Grządziel Marek Henrykmetrolog, Wrocław, członek partii Ruch Palikota
28Mazgaj Miłosz Adamspecjalista ds. marketingu, Bieruń, członek partii Ruch Palikota


Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

1Mańkowska Ewa Marianauczyciel, Strzelin, nie należy do partii politycznej
2Chlebosz Włodzimierz Stanisławurzędnik, Wrocław, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
3Antoniszyn-Klik Ilona Galiaekonomista, Wrocław, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
4Kubacki Rafał Andrzejnauczyciel, Wrocław, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
5Lech Lesławnauczyciel, Wrocław, nie należy do partii politycznej
6Szczerba Barbarazootechnik, Oleśnica, nie należy do partii politycznej
7Hurkot Jantrener, Prusice, nie należy do partii politycznej
8Konopka Mariusz Edwardlekarz, Sobótka, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
9Szawan Andrzejekonomista, Suchy Dwór, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
10Kuryś Hieronim Stanisławtechnik, Smolec, nie należy do partii politycznej
11Wiraszka Joannaurzędnik, Pawłów Trzebnicki, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
12Drapiewski Andrzejurzędnik, Twardogóra, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
13Swadek-Schneider Dorotanauczyciel, Polwica, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
14Rzepkowski Mirosław Tadeusztokarz-frezer, Wrocław, nie należy do partii politycznej
15Chrzan Eugeniuszekonomista, Borów, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
16Olkiewicz Teresa Stanisławaurzędnik, Udanin, nie należy do partii politycznej
17Szlachetka Robertleśnik, Milicz, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
18Pilawka Tomaszagronom, Ślubów, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
19Szylle Dariusz Władysławurzędnik, Wrocław, nie należy do partii politycznej
20Bronowicka Joanna Barbarapielęgniarka, Jarząbkowice, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
21Kustroń Leszekmagister administracji, Wrocław, członek partii FORP
22Stachorzecka Maria Helenakartograf, Wrocław, nie należy do partii politycznej
23Sabat Alicjaekonomista, Lubiąż, nie należy do partii politycznej
24Trębacz Michałurzędnik, Nadolice Małe, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
25Szałankiewicz Krzysztofnauczyciel, Lenartowice, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
26Mróz-Możdżonek Joanna Różaprawnik, Wrocław, nie należy do partii politycznej
27Turowski Ryszard Leonprzedsiębiorca rolny, Oława, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80

1Groszewska Ewa Agatasocjolog, Wrocław, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
2Grenen Iwona Teresapołożna, Gęsiniec, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
3Gaczoł Artur Janusztokarz, Wrocław, nie należy do partii politycznej
4Czyżewska Zofia Helenalaborant, Wrocław, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
5Pawelec Szczepan Jacektechnik informatyk, Wrocław, nie należy do partii politycznej
6Dembowska Hanna Barbaraksięgowa, Czerwionka-Leszczyny, nie należy do partii politycznej
7Andruszków Tadeusz Zbigniewmechanik, Wrocław, nie należy do partii politycznej
8Głuchowska Iwona Sylwiahandlowiec, Tychy, nie należy do partii politycznej
9Skorupski Marekekonomista, Dębniki, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
10Adamek Iwona Wiolettahandlowiec, Włóki, nie należy do partii politycznej
11Kołodziejski Krzysztof Piotrbudowlaniec, Borek Strzeliński, nie należy do partii politycznej
12Chlasta Joannapielęgniarka, Kutno, nie należy do partii politycznej
13Dąbrowski Krzysztof Marcinprzedsiębiorca, Grodziszów, nie należy do partii politycznej
14Święch Krzysztof Stanisławhandlowiec, Wrocław, nie należy do partii politycznej
15Dembowski Krystianślusarz, Czerwionka-Leszczyny, nie należy do partii politycznej
16Gębura Tomasz Sebastianprzedsiębiorca, Wrocław, nie należy do partii politycznej
17Mróz Agnieszka Mariaekonomista, Strzelin, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80


Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

1Zdrojewski Bogdan Andrzejkulturoznawca, Wrocław, członek partii Platforma Obywatelska RP
2Wolak Ewa Wandanauczyciel, Wrocław, członek partii Platforma Obywatelska RP
3Piechota Sławomir Janradca prawny, Wrocław, członek partii Platforma Obywatelska RP
4Młyńczak Aldona Janinaarchitekt, Wrocław, członek partii Platforma Obywatelska RP
5Charłampowicz Jarosławpolitolog, Brzeg Dolny, członek partii Platforma Obywatelska RP
6Sidorowicz Władysławlekarz, Wrocław, członek partii Platforma Obywatelska RP
7Huskowski Stanisław Tadeuszfizyk, Wrocław, członek partii Platforma Obywatelska RP
8Jaroń Lilla Urszulanauczyciel ekonomii, Kiełczów, nie należy do partii politycznej
9Łapiński Mareknauczyciel, Trzebnica, członek partii Platforma Obywatelska RP
10Jaros Michałekonomista, Wrocław, członek partii Platforma Obywatelska RP
11Raba Norbert Łukaszpolitolog, Strzelin, członek partii Platforma Obywatelska RP
12Pytlarz Grzegorz Piotrpolitolog, Wrocław, członek partii Platforma Obywatelska RP
13Kaczor Roman Bronisławparlamentarzysta, Oława, członek partii Platforma Obywatelska RP
14Wołowicz Piotr Tomaszpolitolog, Góra, członek partii Platforma Obywatelska RP
15Granowska Renata Małgorzataprawnik, Wrocław, członek partii Platforma Obywatelska RP
16Burdzy Sebastian Robertprawnik, Środa Śląska, członek partii Platforma Obywatelska RP
17Engel Małgorzata Elżbietanauczyciel, Jelcz-Laskowice, nie należy do partii politycznej
18Sierpiński Cezary Maksymilianleśnik, Milicz, nie należy do partii politycznej
19Zalewski Marek Krzysztofadwokat, Wrocław, członek partii Platforma Obywatelska RP
20Wróbel Anna Magdalenanauczyciel, Wołów, członek partii Platforma Obywatelska RP
21Machiński Dariusznauczyciel, Wrocław, nie należy do partii politycznej
22Efinowicz Wioletta Jadwiganauczyciel, Bystre, członek partii Platforma Obywatelska RP
23Dzierzgowska-Herman Dobrosława Mariainżynier ogrodnictwa, Oborniki Śląskie, członek partii Platforma Obywatelska RP
24Jędrzejewska Krystyna Bożenatechnik budowlany, Borów, nie należy do partii politycznej
25Trybuła-Kiernicka Ewa Iwonaarchitekt, Wrocław, nie należy do partii politycznej
26Dziwińska-Karaba Bożenanauczyciel, Syców, nie należy do partii politycznej
27Wróblewska Krystyna Elizapedagog, Wrocław, członek partii Platforma Obywatelska RP
28Zieliński Maciej Jerzykoszykarz, Wrocław, członek partii Platforma Obywatelska RP


Komitet Wyborczy Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke

1Maurer Robert Jarosławpolitolog, Wrocław, członek partii Kongres Nowej Prawicy
2Strembicki Arkadiusz Tomaszinżynier mechanik, Wrocław, nie należy do partii politycznej
3Pachura Pawełmenadżer, Stępin, nie należy do partii politycznej
4Podolska Maja Małgorzatanauczyciel akademicki, Wrocław, nie należy do partii politycznej
5Iwaszkiewicz Robert Jarosławprzedsiębiorca, Wrocław, członek partii Kongres Nowej Prawicy
6Przędzak-Bartków Anna Bernadetaartysta muzyk, Wrocław, nie należy do partii politycznej
7Szynal Radosław Wiktorprogramista, Piersno, nie należy do partii politycznej
8Jarząbek Bogusława Hannarolnik, Brodno, członek partii Kongres Nowej Prawicy
9Diakowski Bogdan Michałhandlowiec, Oława, nie należy do partii politycznej
10Wojtasik Annaprzedsiębiorca, Trzcinno, nie należy do partii politycznej
11Tołkin Michał Piotrhandlowiec, Kiełczów, nie należy do partii politycznej
12Głąb Annanauczyciel, Wrocław, nie należy do partii politycznej
13Gazda Kamil Piotrnegocjator, Wrocław, nie należy do partii politycznej
14Chomąt Agnieszka Ewelinalogistyk, Dębnica, nie należy do partii politycznej
15Góźdź Kamilalogistyk, Bogumiłów, nie należy do partii politycznej
16Szymczyk Jacek Mariannauczyciel, Wrocław, nie należy do partii politycznej
Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny