Wybory 2011. Kandydaci do Sejmu: okręg nr 4 Bydgoszcz

Na okręg składa się miasto Bydgoszcz oraz powiaty: bydgoski, inowrocławski, mogileński, nakielski, sępoleński, świecki, tucholski, żnińsk. Liczba mandatów: 12.
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1Złotowski Kosma Tadeuszekonomista, Bydgoszcz, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
2Latos Tomasz Edwardlekarz, Bydgoszcz, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
3Kownacki Bartosz Józefadwokat, Warszawa, członek partii Ruch Odbudowy Polski
4Żuraw Magdalena Kamiladziennikarz, Warszawa, nie należy do partii politycznej
5Król Piotr Marekpolitolog, Bydgoszcz, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
6Kiełpiński Marek Jannauczyciel, Świecie, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
7Warda Maria Alinadziennikarz, Gogółkowo, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
8Gawęda Jerzy Marekgórnik, Góra, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
9Tarczewski Jacek Andrzejpolitolog, Inowrocław, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
10Witkowski Marek Leonnauczyciel, Więcbork, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
11Pilarska Danuta Stanisławarolnik, Szubin, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
12Sowińska Grażyna Mariachemik, Więcbork, nie należy do partii politycznej
13Kowalik Jerzynauczyciel, Tuchola, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
14Jagiełłowicz Magdalena Wandanauczyciel, Rożniaty, nie należy do partii politycznej
15Mrugalska Krystynatechnik farmacji, Gniewkowo, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
16Rega Tomasz Jannauczyciel, Bydgoszcz, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
17Szabelska Grażyna Edytawykładowca akademicki, Bydgoszcz, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
18Konwiński Janusz Andrzejwychowawca, Świecie, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
19Pastuszewski Stefan Marianpisarz, Bydgoszcz, członek partii "SP"
20Szymańska Anna-Mariaurzędnik państwowy, Bydgoszcz, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
21Wiszniewska Renata Urszulatechnik ekonomista, Bydgoszcz, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
22Walenciak Mariuszpolitolog, Nowy Dwór, nie należy do partii politycznej
23Nycek Łukaszinżynier ochrony środowiska, Strzelno, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
24Młodzikowski Sławomir Krzysztofnauczyciel, Bydgoszcz, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza

1Walkowiak Andrzejposeł, Osielsko, członek partii PJN
2Wroński Marcininżynier rolnictwa, Inowrocław, członek partii PJN
3Kwiatkowska Elżbieta Mariatechnik budowlany, Chrystkowo, nie należy do partii politycznej
4Brzezińska Mieczysława Teresaemerytowany nauczyciel, Bydgoszcz, nie należy do partii politycznej
5Ciesielczyk Waldemarprzedsiębiorca, Wola Kożuszkowa, członek partii PJN
6Ginther Radosław Mariuszurzędnik państwowy, Bydgoszcz, nie należy do partii politycznej
7Basińska Magdalenanauczyciel, Inowrocław, członek partii PJN
8Woźniak Jerzyemerytowany technik technolog, Inowrocław, nie należy do partii politycznej
9Teodorska Anitastudent, Kazin, nie należy do partii politycznej
10Polakowski Maciejlekarz, Bydgoszcz, członek partii PJN
11Hoppe Michalina Ewainżynier ochrony środowiska, Występ, nie należy do partii politycznej
12Laskowski Dariusz Janurzędnik, Bydgoszcz, członek partii PJN
13Wiącek Barbararolnik, Ostrowo, członek partii PJN
14Marciniak Piotrtechnik przetwórstwa mięsnego, Nakło nad Notecią, nie należy do partii politycznej
15Terechowicz Witold Stanisławprzedsiębiorca, Bydgoszcz, nie należy do partii politycznej
16Hałajda Dorota Elżbietatechnik odzieżowy, Bydgoszcz, nie należy do partii politycznej
17Kempiak Teresa Janinaprzedsiębiorca, Nowy Dwór, nie należy do partii politycznej
18Stachowiak Hanna Elżbietatechnik technologii drewna, Bydgoszcz, nie należy do partii politycznej
19Socha Marcinstudent, Sipiory-Czterdziestka, nie należy do partii politycznej
20Gawinecka Małgorzatarolnik, Smarzykowo, nie należy do partii politycznej
21Szubski Zdzisław Zbigniewmenedżer sportu, Niemcz, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

1Bańkowska Anna Danutaposeł na Sejm RP, Bydgoszcz, członek partii SLD
2Chojnacki Łukasz Karolspecjalista administracji publicznej, Bydgoszcz, członek partii SLD
3Gawron-Fiedorow Krystyna Danutaprzedsiębiorca, Gniewkówiec, członek partii SLD
4Jaszczuk Zbigniewgeodeta, Janowiec Wielkopolski, członek partii SLD
5Grugel Zbigniew Józefinżynier leśnik, Tuchola, nie należy do partii politycznej
6Molus Marta Hannaekonomista, Świecie, nie należy do partii politycznej
7Krzesiński Tomaszrolnik, Słabęcin, członek partii SLD
8Ludwisiak-Kawecka Anna Magdalenainżynier włókiennik, Inowrocław, członek partii Partia Kobiet
9Rucińska Małgorzata Mariaadministratywista, Nakło nad Notecią, członek partii SLD
10Feldheim Helena Zofianauczyciel, Bydgoszcz, nie należy do partii politycznej
11Gackowska Wandarolnik, Zielonka, członek partii SLD
12Janeczek Stefanoficer policji, Kruszwica, członek partii SLD
13Makowski Maciej Sławomirpedagog, Koronowo, członek partii SLD
14Domański Jerzy Stanisławżołnierz, Grupa, członek partii SLD
15Błaszak Zdzisław Tomasznauczyciel, Inowrocław, członek partii UP
16Pogodziński Ignacy Ryszardpolitolog, Szubin, członek partii SLD
17Kobiera Krzysztof Lechtechnik mechanik, Bydgoszcz, członek partii SLD
18Marcinkowska Magdalena Mariasocjolog, Bydgoszcz, członek partii Partia Kobiet
19Dulińska Agnieszkapolitolog, Witosław, członek partii SLD
20Murawski Piotr Zbigniewemeryt wojskowy, Bydgoszcz, członek partii SLD
21Czyż Emiliafilolog, Bydgoszcz, nie należy do partii politycznej
22Sucharska Dorota Annanauczyciel, Bydgoszcz, nie należy do partii politycznej
23Arent Wiesława Teresanauczyciel, Inowrocław, nie należy do partii politycznej
24Lewandowski Lech Stanisławdziennikarz, Bydgoszcz, członek partii SLD


Komitet Wyborczy Ruch Palikota

1Krupa Łukasz Marcinekonomista, Dobrcz, członek partii Ruch Palikota
2Olech Jacek Andrzejprawnik, Inowrocław, nie należy do partii politycznej
3Falkowska-Wierczewska Natalia Mariaradca prawny, Bydgoszcz, członek partii Ruch Palikota
4Drzymalska Stanisławaprawnik, Bydgoszcz, nie należy do partii politycznej
5Ostrowski Andrzej Krzysztoflekarz, Niemcz, członek partii Ruch Palikota
6Antkowiak Danutakulturoznawca, Bydgoszcz, nie należy do partii politycznej
7Lisowski Sebastian Andrzejtechnolog żywności, Bydgoszcz, nie należy do partii politycznej
8Nowacka Wioletta Krystynaekonomista, Bydgoszcz, członek partii Ruch Palikota
9Klorek Andrzej Marcininżynier mechanik, Bydgoszcz, nie należy do partii politycznej
10Michnik Roman Teodoroficer wojska polskiego, Bydgoszcz, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
11Żołnowski Grzegorz Ryszardprawnik, Bydgoszcz, nie należy do partii politycznej
12Szemrowicz Stefannauczyciel, Bydgoszcz, nie należy do partii politycznej
13Salwierz Sylwester Alfonsszlifierz, Świecie, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
14Chojnacka Anita Teresainżynier budownictwa, Bydgoszcz, nie należy do partii politycznej
15Kwaśniewski Jacek Łukaszadministratywista, Bydgoszcz, członek partii Ruch Palikota
16Mikołajewska Marta Annafilolog, Bydgoszcz, nie należy do partii politycznej
17Ryszewski Krzysztofekonomista, Bydgoszcz, członek partii Ruch Palikota
18Pilarska Iwonahandlowiec, Nowy Odrowążek, członek partii Ruch Palikota
19Smentek Krystyna Annatechnik farmaceuta, Nakło nad Notecią, nie należy do partii politycznej
20Karwecki Przemysław Bolesławnauczyciel, Bydgoszcz, członek partii Ruch Palikota
21Katowska Agnieszkaadministratywista, Dąbrowa Chełmińska, nie należy do partii politycznej
22Gapiński Ryszard Jerzytechnolog chemii, Trzciniec, członek partii Ruch Palikota
23Gołaś Teresaekonomista, Bydgoszcz, nie należy do partii politycznej
24Fabiszewski Tomasz Walentyinformatyk, Mogilno, członek partii RACJA Polskiej Lewicy


Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

1Kłopotek Eugeniuszposeł na Sejm RP, Kołuda Wielka, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
2Mes Ewa Monikaadministratywista, Włóki, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
3Kozłowska Zofia Władysławainżynier rolnik, Januszkowo, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
4Zaborowski Tadeuszinżynier rolnik, Tuchola, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
5Majewski Tadeusz Janpracownik samorządowy, Kruszwica, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
6Woźniak Dariusz Robertekonomista, Świecie, nie należy do partii politycznej
7Repulak Dorota Mariainżynier zootechnik, Strzelno, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
8Stroiński Leszek Stanisławadministratywista, Więcbork, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
9Ankiewicz-Jasińska Ewa Teresainżynier telekomunikacji, Bydgoszcz, nie należy do partii politycznej
10Miłowski Tomasz Edmundpracownik samorządowy, Paterek, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
11Bielińska Halina Józefainżynier rolnik, Kołuda Wielka, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
12Przybył Marlena Ewaekonomista, Koronowo, nie należy do partii politycznej
13Bury Barbarapielęgniarka, Więcbork, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
14Gadacz Edytaprzedsiębiorca, Dąbrowa Biskupia, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
15Prochownik Wiesława Stanisławalekarz stomatolog, Gniewkowo, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
16Jankiewicz Iwona Mariainżynier rolnictwa, Bydgoszcz, nie należy do partii politycznej
17Drewczyński Grzegorztechnik rolnik, Świekatowo, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
18Gajewicz Maciej Rafałpracownik samorządowy, Kwieciszewo, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
19Ludwikowski Michałdoradca finansowy, Bydgoszcz, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
20Kawka Ryszard Stanisławnauczyciel, Gościeszyn, nie należy do partii politycznej
21Borkowska Annatechnik rolnik, Dębogóra, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
22Krasicki Adam Henrykinżynier rolnik, Małe Rudy, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
23Ornowski Alojzyekonomista, Bysław, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
24Kurzawa Dariuszpracownik samorządowy, Rzeszynek, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe


Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80

1Dubicki Piotr Radosławprzedstawiciel handlowy, Strzelno, nie należy do partii politycznej
2Drabik Jacekrolnik, Chełmno, członek partii Samoobrona RP
3Gnutek Danuta Anieladyżurny ruchu kolejowego, Kruszwica, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
4Nieznalski Jantechnik energetyk, Strzelce Górne, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
5Gazda Renata Teresaekonomista, Bydgoszcz, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
6Ratajczak Łukasz Szymoninformatyk, Inowrocław, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
7Karpińska Barbarahandlowiec, Bydgoszcz, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
8Białek Łukaszpolitolog, Wronowy, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
9Kowalewska Marzena Elżbietahandlowiec, Bydgoszcz, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
10Dernoga Krzysztofkierowca, Janikowo, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
11Laskowska Irena Wandagospodyni, Bydgoszcz, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
12Lemańczyk Franciszekekonomista, Bydgoszcz, nie należy do partii politycznej
13Karmonik Justyna Teresahandlowiec, Strzelno, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
14Obrębska Ewelina Sylwiapolitolog, Katowice, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
15Tomaszewska Danuta Stanisławahandlowiec, Jeziorki, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
16Orzechowska Agnieszka Zofiapedagog, Radlin, nie należy do partii politycznej
17Magiera Daniel Piotrelektryk, Przecieszyn, nie należy do partii politycznej
18Ratajczak Patrycjapedagog, Inowrocław, nie należy do partii politycznej
19Majczak Wojciech Jerzyprawnik, Strzelno, nie należy do partii politycznej
20Figura Tomasz Adriankierowca, Jawiszowice, nie należy do partii politycznej
21Bielowicz Monikapedagog, Chełmek, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
22Żywica Ewa Jadwigarolnik, Morzyce, nie należy do partii politycznej
23Kuropatwińska-Wujcińska Małgorzatapedagog, Strzały, członek partii Samoobrona RP


Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

1Sikorski Radosław Tomaszpolitolog, Chobielin, członek partii Platforma Obywatelska RP
2Piotrowska Teresaposeł na sejm, Bydgoszcz, członek partii Platforma Obywatelska RP
3Olszewski Paweł Bartoszekonomista, Bydgoszcz, członek partii Platforma Obywatelska RP
4Katulski Jarosław Pawełlekarz, Tuchola, członek partii Platforma Obywatelska RP
5Kozłowska Iwona Marianauczyciel, Zabartowo, członek partii Platforma Obywatelska RP
6Roszak Grzegorz Michałnauczyciel, Inowrocław, członek partii Platforma Obywatelska RP
7Brejza Krzysztofposeł na sejm, Inowrocław, członek partii Platforma Obywatelska RP
8Nowakowska Aleksandra Bogumiłanauczyciel, Żnin, członek partii Platforma Obywatelska RP
9Ciemniak Grażyna Jolantachemik, Bydgoszcz, nie należy do partii politycznej
10Drzazgowski Józefprzedsiębiorca, Gaj, członek partii Platforma Obywatelska RP
11Balbuza-Walkowska Lucyna Elżbietaadministratywista, Niemcz, członek partii Platforma Obywatelska RP
12Hardyk Tomasz Pawełpolitolog, Bydgoszcz, członek partii Platforma Obywatelska RP
13Eliasz Józef Henrykmuzyk, Bydgoszcz, członek partii Platforma Obywatelska RP
14Janowska-Giłka Halina Mariaprzedsiębiorca, Tuchola, członek partii Platforma Obywatelska RP
15Macura Angelika Bożenanauczyciel, Laskowice, członek partii Platforma Obywatelska RP
16Błoński Krzysztof Janelektronik, Nakło nad Notecią, członek partii Platforma Obywatelska RP
17Wasilewski Andrzej Mieczysławlekarz, Niwy, nie należy do partii politycznej
18Szeliga Agnieszkaspecjalista ds. zarządzania i marketingu, Inowrocław, członek partii Platforma Obywatelska RP
19Marzec Maciej Janradca prawny, Bydgoszcz, nie należy do partii politycznej
20Biernacki Marekprzedsiębiorca, Szubin, członek partii Platforma Obywatelska RP
21Grabarkiewicz Nataliastudent, Bydgoszcz, członek partii Platforma Obywatelska RP
22Drzycimska Jadwigapracownik socjalny, Bydgoszcz, członek partii Platforma Obywatelska RP
23Sławeta Alina Izabelaadministratywista, Bydgoszcz, członek partii Platforma Obywatelska RP
24Grobelski Ryszard Zdzisławprzedsiębiorca, Kruszwica, członek partii Platforma Obywatelska RP


Komitet Wyborczy Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke

1Orszagh Krzysztof Piotrprawnik, Bydgoszcz, nie należy do partii politycznej
2Najzer Piotr Zbigniewprzedsiębiorca, Bydgoszcz, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
3Skutecki Paweł Juliuszdziennikarz, Bydgoszcz, członek partii Unia Polityki Realnej
4Wasilewska Ewapedagog, Nekla, nie należy do partii politycznej
5Łucka Robert Józefarchitekt, Bydgoszcz, nie należy do partii politycznej
6Borucka Irenatechnik żywienia, Kruszwica, członek partii Unia Polityki Realnej
7Nowicka Martastudentka, Świekatowo, nie należy do partii politycznej
8Tuczyński Piotr Edwardprzedsiębiorca, Poznań, nie należy do partii politycznej
9Pąk Bogdan Zdzisławrolnik, Stargard Szczeciński, nie należy do partii politycznej
10Zagrabski Tomaszstudent, Bydgoszcz, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
11Szyttenholm Oliwierdoradca finansowy, Bydgoszcz, nie należy do partii politycznej
12Puchowski Roman Kazimierzrzemieślnik, Bydgoszcz, członek partii Unia Polityki Realnej
13Skrzypek Danuta Stanisławanauczyciel, Bydgoszcz, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
14Perlikowski Łukasz Marekstudent, Inowrocław, nie należy do partii politycznej
15Greń Krystyna Zofiageograf, Bydgoszcz, nie należy do partii politycznej
16Kostrz-Duda Agnieszka Helenamenedżer, Bydgoszcz, nie należy do partii politycznej
17Kuglarz Annapedagog, Sienno, nie należy do partii politycznej
18Goska Karolina Magdalenaopiekun osób niepełnosprawnych, Bydgoszcz, nie należy do partii politycznej
19Olejnik Marcin Danieldoradca finansowy, Bydgoszcz, nie należy do partii politycznej
20Kubicka Patrycja Aleksandrastudentka, Mochle, nie należy do partii politycznej
21Kamińska Hannastudentka, Bydgoszcz, nie należy do partii politycznej
22Duda Przemysław Andrzejpolitolog, Bydgoszcz, nie należy do partii politycznej
23Sypniewski Marcinprawnik, Bydgoszcz, nie należy do partii politycznej
Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM