Wybory 2011. Kandydaci do Sejmu: okręg nr 5 Toruń

Na okręg składają się miasta Grudziądz, Toruń, Włocławek oraz powiaty: aleksandrowski, brodnicki, chełmiński, golubsko-dobrzyński, grudziądzki, lipnowski, radziejowski, rypiński, toruński, wąbrzeski, włocławski. Liczba mandatów: 13.
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1Ardanowski Jan Krzysztofmagister inżynier rolnictwa, Krobia, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
2Zbonikowski Łukaszprawnik, Włocławek, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
3Girzyński Zbigniewwykładowca akademicki, Toruń, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
4Drab Marzenna Stefaniaposeł RP, Grudziądz, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
5Przybylski Przemysław Tomaszpedagog, Toruń, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
6Meller Dariusz Henryknauczyciel, Chełmża, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
7Sobecka Anna Elżbietanauczyciel, Toruń, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
8Turska Maria Teresanauczyciel, Lipno, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
9Stańko Małgorzatanauczyciel, Górzno, nie należy do partii politycznej
10Sochacki Jarosławnauczyciel, Rypin, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
11Konieczna Barbara Krystynatechnik chemik, Chełmno, nie należy do partii politycznej
12Kończyńska Ewa Marialekarz medycyny, Brześć Kujawski, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
13Tyburski Jacek Aleksandermanager, Brodnica, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
14Nadolski Jerzy Marianinstruktor rekreacji ruchowej, Golub-Dobrzyń, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
15Litwin Grażyna Krystynapedagog, Działyń, nie należy do partii politycznej
16Trawiński Marek Piotrrolnik, Stary Radziejów Kolonia, nie należy do partii politycznej
17Grzegórski Konstanty Antoniinżynier rolnik, Brzeźno, nie należy do partii politycznej
18Maniewska Elżbietarewalidant, Zborowiec, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
19Czyżykowski Andrzejbez zawodu, Książki, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
20Szymański Sławomir Andrzejnauczyciel, Grudziądz, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
21Jaranowski Wojciechnauczyciel, Włocławek, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
22Szlitkus Grzegorz Wojciechinżynier zootechnik, Nowa Wieś, nie należy do partii politycznej
23Lamparska Mariolaksięgowa, Szucie, nie należy do partii politycznej
24Tomaszewski Tadeusz Zygmunttechnik mechanik, Toruń, nie należy do partii politycznej
25Gilewicz Iwona Danutaradca prawny, Budziszewo, nie należy do partii politycznej
26Banasik Paweł Piotrmagister administracji, Lipno, członek partii Prawo i Sprawiedliwość


Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza

1Michałek Iwona Krystynakonsultant, Toruń, członek partii Polska Jest Najważniejsza
2Lubiński Adam Stanisławnauczyciel, Toruń, członek partii Polska Jest Najważniejsza
3Prokopowicz Wojciechprzedsiębiorca, Włocławek, członek partii Polska Jest Najważniejsza
4Krzyżanowska Teresanauczyciel, Rypin, członek partii Polska Jest Najważniejsza
5Jankowski Artur Grzegorzmagister inżynier budownictwa, Toruń, członek partii Polska Jest Najważniejsza
6Błądek Katarzynadoradca finansowy, Turzno, członek partii Polska Jest Najważniejsza
7Żurawski Remigiusz Wiesławprzedsiębiorca, Grudziądz, członek partii Polska Jest Najważniejsza
8Młodziankiewicz Wiesław Stanisławprzedsiębiorca, Działyń, nie należy do partii politycznej
9Kołodziej Jolantaurzędnik, Kruszwica, nie należy do partii politycznej
10Lewandowska Alicjaspecjalista ds. administracji i komunikacji, Włocławek, członek partii Polska Jest Najważniejsza
11Wielkanowski Karol Janinformatyk, Toruń, członek partii Polska Jest Najważniejsza
12Kononiuk Elżbieta Grażynanauczyciel, Zławieś Wielka, członek partii Polska Jest Najważniejsza
13Gralewski Krzysztof Marekrolnik, Stary Radziejów, członek partii Polska Jest Najważniejsza
14Mądrzejewski Dariusz Adamhandlowiec, Toruń, członek partii Polska Jest Najważniejsza
15Iwan Marta Anetaurzędnik samorządowy, Radomin, nie należy do partii politycznej
16Szkudlarek Jolanta Janinachemik, Włocławek, członek partii Polska Jest Najważniejsza
17Berg Czesławaemeryt, Grudziądz, nie należy do partii politycznej
18Wójcicki Pawełstudent, Łęczna, członek partii Polska Jest Najważniejsza
19Zalewska Anna Mariapracownik biurowy, Borówno, nie należy do partii politycznej
20Spychała Grażyna Gabrielatechnik budowlany, Toruń, nie należy do partii politycznej
21Krystek Bartłomiej Mariaspecjalista bankowy, Górsk, nie należy do partii politycznej
22Dziubich Janhandlowiec, Piotrków Kujawski, członek partii Polska Jest Najważniejsza
23Górska Maria Teresapielęgniarka, Toruń, nie należy do partii politycznej
24Szadkowski Marekślusarz, Włocławek, członek partii Polska Jest Najważniejsza
25Mojzesowicz Maciejrolnik, Salno, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

1Wenderlich Jerzy Jandziennikarz, Toruń, członek partii SLD
2Pierzchała Maria Jolantanauczycielka, Włocławek, członek partii Partia Kobiet
3Łuczak Krystian Walerypolitolog, Włocławek, członek partii SLD
4Polak Urszulanauczyciel, Toruń, nie należy do partii politycznej
5Kukucki Krzysztof Aleksanderpolitolog, Włocławek, członek partii SLD
6Bagniewska Helena Teresaekonomista, Grudziądz, członek partii SLD
7Jasiński Wiesław Eugeniuszpracownik administracji, Łasin, członek partii SLD
8Szparaga Elżbieta Annapolitolog, Aleksandrów Kujawski, członek partii SLD
9Pilarski Marcin Andrzejpracownik samorządowy, Nowawieś Chełmińska, członek partii SLD
10Stasiak Irena Mariaemeryt, Śmiłowice, członek partii SLD
11Szczurowski Arkadiusz Wojciechpracownik samorządowy, Piotrków Kujawski, członek partii SLD
12Sosińska Anetaekonomista, Tłuchowo, nie należy do partii politycznej
13Mizera Łukasz Marcinadministratywista, Grudziądz, członek partii SLD
14Arbart Elżbieta Ewapedagog, Kowalewo Pomorskie, członek partii SLD
15Szymańska Danutapielęgniarka, Czernikowo, nie należy do partii politycznej
16Beksa Alicja Mariolanauczyciel, Brodnica, nie należy do partii politycznej
17Steinert Andrzej Wojciechpsycholog zarządzania, Wąbrzeźno, członek partii SLD
18Grzelak Maria Magdalenapedagog, Kikół, nie należy do partii politycznej
19Czubakowski Rafał Danielpracownik administracji publicznej, Lubraniec, członek partii SLD
20Trojanowska Izabella Barbarapracownik umysłowy, Włocławek, nie należy do partii politycznej
21Blumkowski Mariuszinż. leśnik, Małe Pułkowo, członek partii SLD
22Kwaśniewski Tomasz Wiktorzootechnik, Brzeźno, nie należy do partii politycznej
23Szczerbiak Roman Tadeuszemerytowany nauczyciel, Topólka, członek partii SLD
24Karbowska Agnieszkahistoryk, Grudziądz, członek partii SLD
25Piotrowska Justyna Danutastudentka, Toruń, członek partii SLD
26Leszczyński Stanisław Radosławekonomista, Toruń, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Ruch Palikota

1Wydrzyński Maciejprzedsiębiorca, Toruń, członek partii Ruch Palikota
2Wojciechowski Janusz Piotrprzedsiębiorca, Włocławek, członek partii Ruch Palikota
3Leszczyńska Danutageolog, Toruń, członek partii Ruch Palikota
4Lewandowska Bogumiła Urszulapielęgniarka, Toruń, członek partii Ruch Palikota
5Parda Eugeniuszpedagog, Kowalewo Pomorskie, członek partii Ruch Palikota
6Matyjasek Rafał Adammagazynier, Grudziądz, członek partii Ruch Palikota
7Szubielska Karolina Małgorzatapracownik administracji, Toruń, członek partii Ruch Palikota
8Agatowski Waldemar Witoldlekarz, Toruń, członek partii Ruch Palikota
9Czekański Robert Januszdoradca klienta, Toruń, członek partii Ruch Palikota
10Rynkiewicz Olgierd Witoldhandlowiec, Toruń, nie należy do partii politycznej
11Nalepka Marlena Jolantakasjer sprzedawca, Włocławek, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
12Antoszewski Dariusz Jacekinstruktor ratownictwa wodnego, Włocławek, członek partii Ruch Palikota
13Rode Gabrielaksięgowa, Rypin, członek partii Ruch Palikota
14Karpiński Robertdoradca handlowy, Toruń, członek partii Ruch Palikota
15Skonieczna Iwona Elżbietapracownik socjalny, Elgiszewo, członek partii Ruch Palikota
16Korzestański Pawełoperator urządzeń elektronicznych, Toruń, członek partii Ruch Palikota
17Kozłowski Artur Marcinmagazynier, Wieniec, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
18Pietrzyk Agnieszka Monikaksięgowa, Włocławek, członek partii Ruch Palikota
19Kowalczyk Annakonserwator szkolny, Mierzynek, członek partii Ruch Palikota
20Weiwer Renata Wiolettaprzedsiębiorca, Toruń, członek partii Ruch Palikota
21Grudziński Dariusz Roberthandlowiec, Mierzynek, członek partii Ruch Palikota
22Wichrowska Katarzynapracownik obsługi produkcji, Wądzyn, członek partii Ruch Palikota
23Horska Justyna Teresapracownik administracji, Toruń, członek partii Ruch Palikota
24Nawrocki Jacekprzedsiębiorca, Toruń, członek partii Ruch Palikota
25Michalak Jerzy Sławomirpracownik administracji, Toruń, członek partii Ruch Palikota
26Sokołucha Anna Agnieszkapracownik administracji, Toruń, członek partii Ruch Palikota


Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

1Kierzkowska Ewa Sławomiraposeł na Sejm RP, Włocławek, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
2Sosnowski Zbigniewmgr historii, Świedziebnia, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
3Kłopotek Andrzejtechnik komunikacji, Chełmża, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
4Petrykowski Piotr Pawełnauczyciel akademicki, Toruń, nie należy do partii politycznej
5Zakrzewska Edyta Lidiamgr inż. zootechnik, Łążyn, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
6Wichrowska Magdalenaekonomistka, Aleksandrów Kujawski, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
7Korgol Edmund Stanisławrolnik, Rozgarty, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
8Klimkiewicz Marekmgr ekonomii rolnictwa, Jerzmanowo, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
9Bułkowski Krzysztofmgr ekonomii, Czyżewo, nie należy do partii politycznej
10Kwiatkowski Piotr Tomaszartysta malarz, Golub-Dobrzyń, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
11Dąbrowska Danuta Ewamgr inż. rolnik, Radziejów, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
12Pokora Krzysztof Piotrmgr ochrony środowiska, Grudziądz, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
13Podyma Józef Stanisławtechnik rolnik, Chełmno, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
14Domian Grażyna Stefaniadoradca finansowy, Wąbrzeźno, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
15Pastuszka Annamgr inż. ochrony środowiska, Grudziądz, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
16Rachubińska Marzena Ewatechnik budowlany, Kowalewo Pomorskie, nie należy do partii politycznej
17Gapiński Henryktechnik mechanik, Morawy, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
18Lewandowska-Mazurek Krystynamgr filologii polskiej, Złotoria, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
19Elwertowska Ewamgr filologii polskiej, Wólka, nie należy do partii politycznej
20Kupczak Marzenna Elżbietatrener treningu interpersonalnego, Toruń, nie należy do partii politycznej
21Owczarz Andrzejmgr administracji, Grudziądz, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
22Róg Leszek Władysławtechnik rolnik, Dębowa Łąka, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
23Lewandowski Zbigniew Karolmgr inż. rolnik, Czerniewice, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
24Dworzyński Tadeusz Janmgr wychowania fizycznego, Rypin, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
25Sternicka Violettamgr historii, Karbowo, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
26Baranowski Krzysztofmgr administracji, Kikół, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe


Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80

1Kuropatwiński Lech Stefantechnik rolnik, Strzały, członek partii Samoobrona RP
2Piejko Wawrzyniecrolnik, Leśniewo, członek partii Samoobrona RP
3Skoczyk Bożena Aldonapedagog, Toruń, nie należy do partii politycznej
4Rusoń Błażej Janinżynier rolnik, Słup, członek partii Samoobrona RP
5Adamczyk Zbigniewmechanik, Grudziądz, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
6Kmieciak Bożena Elżbietapracownik administracji, Konradowo, nie należy do partii politycznej
7Krupiński Heronimmasarz, Grudziądz, nie należy do partii politycznej
8Nartowska Katarzyna Mariarolnik, Łasin Wybudowanie, członek partii Samoobrona RP
9Seklecka Katarzyna Annaekonomistka, Kruszyn, nie należy do partii politycznej
10Januszek Katarzyna Joannapracownik administracji, Kruszwica, nie należy do partii politycznej
11Kufel Edward Zenonprzedsiębiorca, Grudziądz, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
12Wójcik Kazimierzwłókiennik, Toruń, członek partii Samoobrona RP
13Burdziuk Natalia Joannaekonomista, Stodólno, nie należy do partii politycznej
14Backhaus Zygfryd Ryszardpedagog, Grudziądz, nie należy do partii politycznej
15Gronczewska Magdalena Danutaekonomista, Ciechocinek, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
16Tomaszewska Monika Mariaintroligator, Jeziorki, nie należy do partii politycznej
17Nowak Dorota Elżbietadoradca ubezpieczeniowy, Grudziądz, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
18Maksymowicz Maciej Stanisławemeryt, Ciechocinek, nie należy do partii politycznej
19Sobiechowski Janemeryt, Brodnica, członek partii Samoobrona RP
20Maćkowiak Agnieszka Annapracownik administracji, Włocławek, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
21Kulczycka Malwinaekonomista, Kraszyce, nie należy do partii politycznej
22Mucha Andrzej Jarosławprzedsiębiorca, Grudziądz, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
23Pachulska Eleonora Gueldachemik, Grudziądz, nie należy do partii politycznej
24Wachowicz Łukaszwłókiennik, Inowrocław, nie należy do partii politycznej
25Seklecka Martarolnik, Grodztwo, członek partii Samoobrona RP


Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

1Lenz Tomaszhistoryk, Toruń, członek partii Platforma Obywatelska RP
2Kopaczewska Domicela Katarzynapedagog, Włocławek, członek partii Platforma Obywatelska RP
3Mężydło Antoniposeł na Sejm, Toruń, członek partii Platforma Obywatelska RP
4Szymański Tomasz Józefpracownik samorządowy, Grudziądz, nie należy do partii politycznej
5Krzemińska Beatapracownik samorządowy, Bruki Unisławskie, nie należy do partii politycznej
6Karpiński Grzegorzradca prawny, Toruń, członek partii Platforma Obywatelska RP
7Socha Zbigniew Józefprzedsiębiorca, Brodnica, członek partii Platforma Obywatelska RP
8Rycharski Łukaszprzedsiębiorca, Toruń, nie należy do partii politycznej
9Wojtkowski Mareknauczyciel akademicki, Lubraniec, członek partii Platforma Obywatelska RP
10Królikowska-Ziemkiewicz Barbara Mariaekonomista, Toruń, członek partii Platforma Obywatelska RP
11Sokołowska Mariola Henrykanauczyciel, Grudziądz, członek partii "Socjaldemokracja Polska"
12Michnicki Tomasz Krzysztofprzedsiębiorca, Toruń, członek partii Platforma Obywatelska RP
13Zaleski Jerzypracownik samorządowy, Toruń, członek partii Platforma Obywatelska RP
14Błaszkiewicz Mareknauczyciel, Rypin, członek partii Platforma Obywatelska RP
15Dąbrowski Marcin Tomaszfizjoterapeuta, Włocławek, członek partii Platforma Obywatelska RP
16Łańcucka Dorotapedagog, Lipno, członek partii Platforma Obywatelska RP
17Wojciechowski Piotrnauczyciel, Józefkowo, członek partii Platforma Obywatelska RP
18Mansour Lotfilekarz, Ciechocinek, członek partii Platforma Obywatelska RP
19Szmerk Małgorzatapielęgniarka, Grudziądz, członek partii Platforma Obywatelska RP
20Graczyk Mirosław Romannauczyciel, Makowiska, członek partii Platforma Obywatelska RP
21Wasiluk Barbara Mariannabibliotekarz, Golub-Dobrzyń, członek partii Platforma Obywatelska RP
22Skiba Emiliaekonomista, Rypin, nie należy do partii politycznej
23Jałoszyński Dariuszpracownik samorządowy, Radziejów, członek partii Platforma Obywatelska RP
24Nowak Krystyna Barbarapedagog, Grudziądz, członek partii Platforma Obywatelska RP
25Orbaczewska Teresaprzedsiębiorca, Szpiegowo, członek partii Platforma Obywatelska RP
26Dzięcioł Janusz Andrzejposeł na Sejm, Grudziądz, członek partii Platforma Obywatelska RP


Komitet Wyborczy Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke

1Roszkowski Mirosławmgr ekonomii, Stary Toruń, członek partii Kongres Nowej Prawicy
2Reglińska Bernadetta Urszularolnik, Kruszyn, nie należy do partii politycznej
3Adamczyk Piotrprzedsiębiorca, Grudziądz, nie należy do partii politycznej
4Sikorowski Tomaszstudent, Bytoń, członek partii Kongres Nowej Prawicy
5Nowicka Annastudentka, Toruń, nie należy do partii politycznej
6Dominiak Januszrolnik, Lipno, nie należy do partii politycznej
7Król Ireneuszsocjolog, Bydgoszcz, członek partii Kongres Nowej Prawicy
8Cieśniewski Arkadiusz Krzysztofprawnik, Toruń, nie należy do partii politycznej
9Czerepiuk Krzysztofgeolog, Głogowo, członek partii Kongres Nowej Prawicy
10Miedziński Adrianmgr inż. informatyki, Sulechów, nie należy do partii politycznej
11Romanowska Halinatech. elektroradiologii, Toruń, nie należy do partii politycznej
12Krajewska Maria Pelagiakasjer, Bydgoszcz, nie należy do partii politycznej
13Mentzen Tomasz Jacekinformatyk, Toruń, nie należy do partii politycznej
14Kubik Mariusz Sebastianprzedsiębiorca, Brześć Kujawski, nie należy do partii politycznej
15Wesołowska Reginapedagog, Toruń, nie należy do partii politycznej
16Krupecka-Czarkowska Danuta Gabrielanauczyciel, Bydgoszcz, nie należy do partii politycznej
17Zielińska Stella Marianauczyciel, Toruń, nie należy do partii politycznej
18Adamczyk Dorotafarmaceuta, Grudziądz, nie należy do partii politycznej
19Wojciechowski Ireneusztechnik elektryk, Toruń, nie należy do partii politycznej
Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny