Wybory 2011. Kandydaci do Sejmu: okręg nr 6 Lublin

Na okręg składają się miasta Lublin oraz powiaty: janowski, kraśnicki, lubartowski, lubelski, łęczyński, łukowski, opolski, puławski, rycki, świdnicki. Liczba mandatów: 15.
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1Kruk Elżbieta Małgorzatahistoryk, Lublin, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
2Michałkiewicz Krzysztof Stefansocjolog, Lublin, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
3Pogonowski Piotrprawnik, Otwock, nie należy do partii politycznej
4Sprawka Lech Stanisławnauczyciel, Uniszowice, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
5Masłowska Gabrielanaczyciel akademicki, Lublin, nie należy do partii politycznej
6Sadurska Małgorzata Barbaraprawnik, Końskowola, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
7Stawiarski Jarosław Piotrhistoryk, Kraśnik, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
8Żaczek Jarosławinżynier rolnictwa, Stara Dąbia, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
9Głuchowski Krzysztofrolnik, Aleksandrów, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
10Solis Tomasz Piotrrolnik, Mikołajówka, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
11Majkowski Ryszard Marekurzędnik administracji samorządowej, Janów Lubelski, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
12Mach Jadwiganauczyciel, Lublin, członek partii ROP
13Pisarek-Piotrowska Sylwia Ewatechnolog żywności, Rudka Kozłowiecka, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
14Radek Włodzimierz Sylwestersocjolog, Świdnik, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
15Tor Lech Zbigniewtechnik elektryk, Łęczna, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
16Paprocki Jarema Maciejlekarz medycyny, Starościn, nie należy do partii politycznej
17Podkański Zdzisław Zbigniewrolnik, Lublin, członek partii Stronnictwo "Piast"
18Duńska Małgorzata Mariarolnik, Nałęczów, nie należy do partii politycznej
19Skiba Tadeusz Janrolnik, Borzechów, nie należy do partii politycznej
20Tułajew Sylwester Karolinformatyk, Lublin, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
21Krawczyk Agnieszkaurzędnik samorządowy, Kamień, nie należy do partii politycznej
22Skrzat Dorotapedagog, Grabówka, nie należy do partii politycznej
23Dobrzyńska Dorotaterapeuta, Ursus, nie należy do partii politycznej
24Kozłowski Andrzej Mareknauczyciel akademicki, Kazimierz Dolny, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
25Dragan Mariaurzędnik samorządowy, Mełgiew, nie należy do partii politycznej
26Nowak Marcin Andrzejhistoryk, Lublin, nie należy do partii politycznej
27Świątkowska Teresaprzedsiębiorca, Opole Lubelskie, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
28Widomska Dorotalekarz medycyny, Sulów, nie należy do partii politycznej
29Szymoniuk Grzegorz Dariuszprawnik, Lisów, nie należy do partii politycznej
30Księska Eliza Angelikanauczyciel, Świdnik, członek partii Prawo i Sprawiedliwość


Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza

1Wojciechowski Zbigniew Czesławprawnik, Lublin, członek partii Polska Jest Najważniejsza
2Zybura Bożenadoradca podatkowy, Lublin, członek partii Polska Jest Najważniejsza
3Słomka Sławomir Julianprawnik, Lublin, członek partii Krajowa Partia Emerytów i Rencistów
4Gzik Bolesławżołnierz, Godziszów, członek partii Polska Jest Najważniejsza
5Uzarek Dariuszinżynier elektryk, Bęczyn, nie należy do partii politycznej
6Rudzka Małgorzataspecjalista ds. marketingu i zarządzania, Ciecierzyn, członek partii Stronnictwo Demokratyczne
7Krupa Elżbietaksięgowa, Łęczna, członek partii Polska Jest Najważniejsza
8Skrzek Michałtechnik agrobiznesu, Gołąbki, członek partii Polska Jest Najważniejsza
9Filip Mariusz Jarosławurzędnik państwowy, Lublin, członek partii Polska Jest Najważniejsza
10Sekuła Julianprawnik, Lublin, nie należy do partii politycznej
11Powałka-Przybysz Marianna Lucynanauczyciel, Łukówiec, członek partii Polska Jest Najważniejsza
12Mandryk Marcin Mareknauczyciel akademicki, Lublin, nie należy do partii politycznej
13Lisowski Konrad Jacekkierowca, Lublin, nie należy do partii politycznej
14Grudzińska Zuzannarecepcjonistka, Nowiny, członek partii Polska Jest Najważniejsza
15Wrona Paweł Stanisławaktor śpiewak, Lublin, nie należy do partii politycznej
16Wójtowicz Romanakasjer dysponent, Lublin, członek partii Polska Jest Najważniejsza
17Kozłowska Monikanauczyciel akademicki, Opole Lubelskie, nie należy do partii politycznej
18Bojarski Jerzy Jacekbibliotekarz, Lublin, nie należy do partii politycznej
19Lipska - Toumi Marzena Małgorzatanauczyciel akademicki, Lublin, nie należy do partii politycznej
20Mierzwa Grzegorzadministratywista, Lublin, członek partii Polska Jest Najważniejsza
21Cisak Dorotaradca prawny, Zamość, nie należy do partii politycznej
22Koczmara Albert Grzegorzmechanik samochodowy, Lublin, nie należy do partii politycznej
23Marczyński Krzysztofnauczyciel, Lublin, członek partii Polska Jest Najważniejsza
24Kulik Beatastrażnik miejski, Lublin, nie należy do partii politycznej
25Krawczyk Kazimierzrolnik, Zadworze, członek partii Polska Jest Najważniejsza
26Wolska Edytaspecjalista ds. marketingu i zarządzania, Lublin, nie należy do partii politycznej
27Kolbuch Tomasz Konradpośrednik handlu nieruchomościami, Lublin, członek partii Polska Jest Najważniejsza
28Poniat Monika Patrycjadoradca finansowy, Lublin, nie należy do partii politycznej
29Wierzbicki Roman Władysławrolnik, Miłocin, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

1Czerniak Jacek Andrzejpolitolog, Lublin, członek partii SLD
2Szyszkowska Marianauczyciel akademicki, Strzelce, nie należy do partii politycznej
3Goławska Kazimierazootechnik, Ławki, członek partii SLD
4Teresiński Grzegorzurzędnik samorządowy, Opole Lubelskie, nie należy do partii politycznej
5Mazur Stanisław Janprzedsiębiorca, Janów Lubelski, członek partii SLD
6Jabłońska-Chmielewska Anna Marianauczyciel akademicki, Lublin, członek partii SLD
7Kufel Tomaszpolitolog, Puławy, członek partii SLD
8Sobaszek Andrzejpracownik samorządowy, Bychawa, członek partii SLD
9Tałęda Julian Michałekonomista, Łęczna, nie należy do partii politycznej
10Berej Ewabankowiec, Firlej, członek partii SLD
11Bielski Paweł Łukaszprawnik, Lublin, członek partii SLD
12Czechowska-Kosacka Aneta Marianauczyciel akademicki, Lubartów, nie należy do partii politycznej
13Czyżyk Stefaninżynier mechanik, Niemce, nie należy do partii politycznej
14Dudzińska Elżbieta Jadwigainżynier budownictwa ogólnego, Puławy, członek partii SLD
15Gaj-Godyńska Halinapolonistka, Lublin, członek partii SLD
16Gąbka Janinżynier budowlany, Lublin, nie należy do partii politycznej
17Kaźmierczak Józef Tomaszelektryk, Lublin, członek partii SLD
18Chudzik Robert Stanisławpolitolog, Wólka Cycowska, członek partii SLD
19Kozak Jolanta Mariadziennikarz, Lublin, członek partii SLD
20Lenart Agnieszka Monikapolitolog, Kraśnik, członek partii SLD
21Lewczuk Edward Janmenadżer służby zdrowia, Lublin, członek partii SLD
22Skrzypczak Piotr Józeflistonosz, Lublin, nie należy do partii politycznej
23Orłowski Mirosławtrener sportowy, Lublin, członek partii SLD
24Lenart Katarzynastudentka, Kiełczewice Dolne, członek partii SLD
25Rzedzicka Karolina Barbaraurzędnik samorządowy, Ratoszyn Drugi, nie należy do partii politycznej
26Torbicz Mateusz Tymonarchiwista, Lublin, członek partii SLD
27Siennicka Katarzyna Urszulanauczyciel, Piaski, członek partii SLD
28Świerczyński Grzegorzurzędnik, Świdnik, członek partii SLD
29Żmurek Michałprzedsiębiorca, Lubartów, członek partii SLD
30Szymański Zygmunt Jerzyprzedsiębiorca, Ryki, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Ruch Palikota

1Popiołek Zofiaadministratywista, Lublin, członek partii Ruch Palikota
2Kabaciński Michałstudent, Lublin, członek partii Ruch Palikota
3Zielonka Tomasz Józefprzedsiębiorca budowlany, Lublin, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
4Czubacka Beata Krystynalaborant chemiczny, Lublin, członek partii Ruch Palikota
5Orłowski Mariusznauczyciel, Antoniów, członek partii Ruch Palikota
6Kułak Janusz Borysstrażak, Krępiec, nie należy do partii politycznej
7Branecka Bożena Stefaniainżynier mechanik, Lublin, członek partii Ruch Palikota
8Nieoczym Michał Marekprzedsiębiorca, Lublin, członek partii Ruch Palikota
9Drozd Monikapedagog specjalny, Lublin, członek partii Ruch Palikota
10Mituła Dariusz Stanisławreferendarz, Łęczna, członek partii Ruch Palikota
11Mańka Zbigniewinż. mechanik, Lublin, nie należy do partii politycznej
12Rogowski Marcinprzedsiębiorca, Lipiny Górne Borowina, członek partii Ruch Palikota
13Koziński Tomasz Władysławinż. budownictwa, Kolonia Krasienin, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
14Kowalczyk Przemysław Tomaszstudent, Lublin, członek partii Ruch Palikota
15Rewucki Robert Antonidoradca handlowy, Lubartów, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
16Buczkowska Marta Teresatechnik masażysta, Lublin, członek partii Ruch Palikota
17Biszczanik Andrzej Sławomirprzedsiębiorca, Lublin, członek partii Ruch Palikota
18Muzyka Anna Ewaadministratywista, Lublin, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
19Małocha Ewa Mariaprzedsiębiorca, Lublin, członek partii Ruch Palikota
20Karpiński Janusz Ludwiknauczyciel, Lublin, członek partii Ruch Palikota
21Gorajek-Kosowska Emilia Aldonanauczyciel, Opole Lubelskie, członek partii Ruch Palikota
22Szubstarski Marian Michałżołnierz zawodowy, Lublin, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
23Kozioł Iwona Violettatechnik przemysłu skórzanego, Lublin, nie należy do partii politycznej
24Wajda Jacek Wojciechprzedsiębiorca, Lublin, nie należy do partii politycznej
25Wójcik Dorota Ewapedagog, Lublin, członek partii Ruch Palikota
26Gryka Radosław Pawełprzedsiębiorca, Jabłonna, nie należy do partii politycznej
27Kuźmicka Grażyna Urszulahandlowiec, Lublin, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
28Bielecki Andrzejtechnik administracji, Świdnik, członek partii Ruch Palikota
29Lipińska Irenanauczyciel, Lublin, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
30Kosowski Mirosław Aleksandertrener, Lublin, członek partii Ruch Palikota


Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

1Hetman Krzysztof Andrzejpracownik samorządowy, Lublin, członek partii PSL
2Łopata Jan Zbigniewinż rolnik, Motycz, członek partii PSL
3Starownik Marian Romaninż. rolnik, Maśluchy, członek partii PSL
4Czerska-Gąsiewska Hanna Barbaralekarz, Stężyca, członek partii PSL
5Smolarz Henryk Józefinż. rolnik, Dys, członek partii PSL
6Rzetelski Piotr Sławomirprzedsiębiorca, Baranów, członek partii PSL
7Rodzik Zenon Jerzyekonomista, Karczmiska Drugie, członek partii PSL
8Świętochowski Leszek Janekonomista, Lipniak, członek partii PSL
9Ciupak Andrzej Piotrnauczyciel, Kraśnik, nie należy do partii politycznej
10Popiołek Witold Zygmunturzędnik samorządowy, Młynki, członek partii PSL
11Skrabucha Adam Piotrogrodnik, Łysołaje Kolonia, członek partii PSL
12Kołodziejczyk Dariusz Stanisławurzędnik samorządowy, Janówek, członek partii PSL
13Biegalska Janina Ewaurzędnik samorządowy, Lublin, nie należy do partii politycznej
14Borzęcka Hanna Irenanauczyciel, Łucka, członek partii PSL
15Stefanek Annapracownik administracji rządowej, Zosin, członek partii PSL
16Prządka Tomaszurzędnik administracji rządowej, Karczmiska, członek partii PSL
17Kołodziejczyk Genowefafarmaceuta, Łuków, nie należy do partii politycznej
18Gawdzik Zbigniew Józefnauczyciel, Bęczyn, członek partii PSL
19Szmidt Annanauczyciel, Janów Lubelski, członek partii PSL
20Wójtowicz Kazimiera Ewachemik, Drzewce, członek partii PSL
21Bujak Małgorzataurzędnik administracji rządowej, Rossosz, członek partii PSL
22Gorgol Zofiainż. zootechnik, Świdnik, członek partii PSL
23Solarski Tadeuszinż. rolnik, Lublin, członek partii PSL
24Ćwirta Katarzyna Anetaurzędnik samorządowy, Płouszowice-Kolonia, członek partii PSL
25Guz Ewa Elżbietanauczyciel, Białobrzegi, nie należy do partii politycznej
26Grzywaczewska Annaurzędnik samorządowy, Abramowice, członek partii PSL
27Sienkiewicz Małgorzata Barbaraprzedsiębiorca, Lublin, członek partii PSL
28Kwiecień Zofia Barbaraekonomista, Trzydnik Duży Kolonia, członek partii PSL
29Seredyn Elżbietaurzędnik samorządowy, Klikawa, nie należy do partii politycznej
30Zdanowski Adam Grzegorzprzedsiębiorca, Zaolszynie, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80

1Martys Szymondziennikarz, Kraśnik, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
2Wach Zofia Elżbietakasjerka, Lublin, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
3Warchulski Bogusławprzedsiębiorca, Lublin, członek partii Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
4Szulej Zofia Ewasprzedawca, Łuków, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
5Wojtyła Urszulapracownik socjalny, Bystrzyca Nowa, członek partii Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
6Grossmann-Głowacka Delfina Barbarapracownik administracji, Lublin, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
7Miłaczewski January Jacekrolnik, Kozubszczyzna, członek partii Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
8Fijałkowski Artur Krzysztoffrezer, Świdnik, nie należy do partii politycznej
9Kijek Magdalenastudent, Puławy, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
10Filipek Pawełrzedsiębiorca, Ryki, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
11Płowaś Jarosław Andrzejfrezer, Świdnik, nie należy do partii politycznej
12Rembielińska Magdalena Teresaartystka, Lublin, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
13Strużek Łukaszstudent, Pólko, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
14Wąsik Wioleta Katarzynapielęgniarka, Blizocin, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
15Kramek Zbigniew Andrzejgórnik, Poniatowa, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
16Herc Małgorzataprzedsiębiorca, Zwierzyniec, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
17Sala Zbigniew Jerzyfrezer, Siedliska, nie należy do partii politycznej
18Wąsik Halina Mariakucharka, Blizocin, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
19Laskowski Pawełmagazynier, Łuków, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
20Rykowski Grzegorz Stanisławadministrator, Lublin, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
21Ryn Elżbietakasjerka, Łuków, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
22Widelska Wiktoria Emiliakucharka, Świdnik, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80


Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

1Gąsior-Marek Magdalena Ewaekonomista, Lublin, członek partii Platforma Obywatelska RP
2Mucha Joannanauczyciel akademicki, Lublin, członek partii Platforma Obywatelska RP
3Karpiński Włodzimierz Witoldchemik, Puławy, członek partii Platforma Obywatelska RP
4Wilk Wojciechprawnik, Kraśnik, członek partii Platforma Obywatelska RP
5Kucharski Cezaryprzedsiębiorca, Łuków, nie należy do partii politycznej
6Kulka Maciej Andrzejprzedsiębiorca, Lublin, członek partii Platforma Obywatelska RP
7Kwapisz Korneliapolitolog, Masłów, nie należy do partii politycznej
8Zalewski Jacek Kazimierzinżynier mechanik, Lubartów, członek partii Platforma Obywatelska RP
9Białowąs Waldemar Franciszeknauczyciel, Świdnik, członek partii Platforma Obywatelska RP
10Szczucki Piotrradca prawny, Opole Lubelskie, członek partii Platforma Obywatelska RP
11Strawa Andrzejprzedsiębiorca, Świdnik, członek partii Platforma Obywatelska RP
12Żyśko Robert Arturekonomista, Marysin, członek partii Platforma Obywatelska RP
13Lipiec Agnieszka Monikastudent, Kraśnik, członek partii Platforma Obywatelska RP
14Kowalik Maciejprzedsiębiorca, Sadkowice, członek partii Platforma Obywatelska RP
15Stec Robertpracownik administracyjny, Polichna IV, członek partii Platforma Obywatelska RP
16Stalęga Mariola Annatechnolog żywności, Pożóg Nowy, członek partii Platforma Obywatelska RP
17Jachim Ewa Annapracownik samorządowy, Krasienin Kolonia, nie należy do partii politycznej
18Daniewski Leszek Kazimierzinżynier mechanik, Lublin, członek partii Platforma Obywatelska RP
19Klechowicz Dariusz Władysławmgr turystyki i rekreacji, Drzewce Kolonia, członek partii Platforma Obywatelska RP
20Sęk Teresa Mariaagrotechnik, Brzeziczki, członek partii Platforma Obywatelska RP
21Szczepaniak Monikainżynier inżynierii środowiska, Dęblin, członek partii Platforma Obywatelska RP
22Guz Radosław Teofilpracownik administracji rządowej, Lubartów, członek partii Platforma Obywatelska RP
23Chwała Teresanauczyciel, Osmolice Pierwsze, członek partii Platforma Obywatelska RP
24Bielecka Izabelafarmaceuta, Łuków, członek partii Platforma Obywatelska RP
25Gajak Andrzej Leszekinżynier elektryk, Lublin, członek partii Platforma Obywatelska RP
26Lachowski Krzysztof Janprzedsiębiorca, Nowy Krępiec, nie należy do partii politycznej
27Czuryszkiewicz Krystynanauczyciel, Poniatowa, członek partii Platforma Obywatelska RP
28Jurkowski Zbigniew Wiktorchemik, Lublin, członek partii Platforma Obywatelska RP
29Lemparty Ewelinaksięgowa, Świdnik, członek partii Platforma Obywatelska RP
30Glijer Anna Elżbietapolitolog, Kozubszczyzna, członek partii Platforma Obywatelska RP


Komitet Wyborczy Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke

1Wojak Olaf Karolprzedsiębiorca, Warszawa, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
2Kowalski Marian Januszinstruktor sportowy, Lublin, nie należy do partii politycznej
3Kempisty Monika Katarzynaksięgowa, Lublin, nie należy do partii politycznej
4Stefaniak Łukasz Kamilsocjolog, Puławy, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
5Osińska Iwona Elizapedagog, Lublin, nie należy do partii politycznej
6Szymczuk Michał Marcinprogramista, Turka, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
7Marzęta Małgorzata Ewalekarz okulistka, Lublin, nie należy do partii politycznej
8Pietrachowicz Jacek Henryknżynier górnik, Lublin, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
9Słowik Katarzyna Danutahandlowiec, Lublin, nie należy do partii politycznej
10Bubicz Jacek Jakubteolog, Lublin, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
11Szymona Zofia Martastudentka, Lublin, nie należy do partii politycznej
12Likos Mateusz Łukaszstudent, Opoka Kolonia, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
13Sałęga Agnieszka Teresatechnik analityki medycznej, Lublin, nie należy do partii politycznej
14Ciężkal Magdalenakelnerka, Lublin, nie należy do partii politycznej
15Gwardyński Krzysztofprzedsiębiorca, Lublin, nie należy do partii politycznej
16Tarnowska Dorotaprzedsiębiorca, Lublin, nie należy do partii politycznej
17Złoto Adamstudent, Wandalin, nie należy do partii politycznej
18Hetman Dorota Agnieszkasekretarka, Kalinówka, nie należy do partii politycznej
19Wróblewska Iwona Agnieszkatechnik handlowiec, Warszawa, nie należy do partii politycznej
20Wróbel Andrzej Piotrwydawca, Lublin, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Prawica

1Chrapowicki Marcinhistoryk, Lublin, członek partii Prawica Rzeczypospolitej
2Piekarski Zygmunt Franciszektechnik elektromechanik, Łuków, członek partii Prawica Rzeczypospolitej
3Chołody Kacper Janstudent, Lublin, nie należy do partii politycznej
4Niedbała Zdzisław Marianprawnik, Garbów, członek partii Prawica Rzeczypospolitej
5Milewski Ryszard Witoldpracownik samorządowy, Lublin, członek partii Liga Polskich Rodzin
6Majewski Piotr Eugeniuszadwokat, Lublin, nie należy do partii politycznej
7Filus Andrzej Jerzydziennikarz, Lublin, nie należy do partii politycznej
8Jagiełło Kazimierz Wiesławrolnik, Zakościele, członek partii Prawica Rzeczypospolitej
9Jakóbczyk Marcin Pawełstudent, Lublin, nie należy do partii politycznej
10Ostańska-Mulheron Ewa Bożenaadwokat, Lublin, nie należy do partii politycznej
11Okoń Irena Elżbietapracownik administracyjny, Świdnik, nie należy do partii politycznej
12Solis Mikołaj Stanisławinżynier zarz., Wólka Polanowska, nie należy do partii politycznej
13Kruk Agnieszka Krystynainż. rolnictwa, Lublin, nie należy do partii politycznej
14Grzegorczyk Agnieszka Zofiastudentka, Łęczna, nie należy do partii politycznej
15Borowska Maria Helenaprawnik, Lublin, nie należy do partii politycznej
16Pasternak Karol Janprzedsiębiorca, Kurów, nie należy do partii politycznej
17Bisek Dorotamatematyk, Grabów Szlachecki, nie należy do partii politycznej
18Czerniak Elżbietapsycholog, Świdnik, nie należy do partii politycznej
19Zając Monika Magdalenastudentka, Lublin, nie należy do partii politycznej
20Różańska-Kokszar Eleonoranauczyciel akademicki, Lublin, członek partii Prawica Rzeczypospolitej
21Luty Iwonaprzedsiębiorca, Stoczek Łukowski, nie należy do partii politycznej
22Romanowska Amalia Grażynanauczyciel, Lubartów, nie należy do partii politycznej
23Michalski Marcinstudent, Świdnik, nie należy do partii politycznej
24Doraczyński Paweł Piotrinż. elektryk, Lublin, nie należy do partii politycznej
25Cuch Mariuszarchitekt, Warszawa, członek partii Unia Polityki Realnej
26Kozak Jadwigaksięgowa, Bochotnica, nie należy do partii politycznej
27Włosek Ewa Annaogrodnik, Lublin, nie należy do partii politycznej
28Kowal Danutainż. budownictwa, Lublin, nie należy do partii politycznej
29Chojnacki Józeftechnik mechanik, Czerniejów Kolonia, członek partii Prawica Rzeczypospolitej
Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny