Wybory 2011. Kandydaci do Sejmu: okręg nr 7 Chełm

Na okręg składaja się miasta: Biała Podlaska, Chełm, Zamość oraz powiaty: bialski, biłgorajski, chełmski, hrubieszowski, krasnostawski, parczewski, radzyński, tomaszowski, włodawski, zamojski. Liczba mandatów: 12.
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1Mazurek Beatasocjolog, Chełm, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
2Zawiślak Sławomirhistoryk, Płoskie, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
3Bejda Ernest Gerardprawnik, Warszawa, nie należy do partii politycznej
4Abramowicz Adam Krzysztofprzedsiębiorca, Biała Podlaska, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
5Rębek Jerzyadministrator, Radzyń Podlaski, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
6Młynarczyk Henrykinżynier ochrony środowiska, Krasnystaw, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
7Hałas Teresarolnik, Kryniczki, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
8Zańko Mariusz Arturprawnik, Włodawa, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
9Szeliga Piotrnauczyciel, Biłgoraj, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
10Szwaj Jerzy Ryszardlekarz weterynarii, Parczew, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
11Podoba Paweł Karollekarz, Tomaszów Lubelski, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
12Gmyz Mariaarchitekt, Zamość, nie należy do partii politycznej
13Szwed Zdzisławenergetyk, Chełm, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
14Brodawka Janprzedsiębiorca, Międzyrzec Podlaski, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
15Pudło Agnieszkaprzedsiębiorca, Turobin, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
16Zagdański Dariusz Zbigniewkurator sądowy, Zamość, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
17Suchocka Hannanauczyciel, Uchanie, nie należy do partii politycznej
18Czarnecka Halinapracownik socjalny, Zwiartów, nie należy do partii politycznej
19Maksymiuk Martapielęgniarka, Terespol, nie należy do partii politycznej
20Duszek Marcin Kamilprzedsiębiorca, Międzyrzec Podlaski, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
21Panasiuk Ewa Teresapielęgniarka, Chełm, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
22Gołoś Hanna Marianauczyciel, Biała, nie należy do partii politycznej
23Kusiak-Janiec Annaurzędnik, Hrubieszów, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
24Mulawa Michałspecjalista ds. integracji europejskiej, Lublin, członek partii Prawo i Sprawiedliwość


Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza

1Malec Michał Tomaszprawnik, Zamość, członek partii PJN
2Kuć Stanisławekonomista, Horodyszcze, członek partii PJN
3Sobczuk Ryszard Andrzejdoradca podatkowy, Tomaszów Lubelski, nie należy do partii politycznej
4Chodziński Adam Rajmundpracownik administracyjny, Biała Podlaska, nie należy do partii politycznej
5Siłuch Bożena Annapracownik socjalny, Parczew, nie należy do partii politycznej
6Pysz Martapracownik administracyjny, Biłgoraj, nie należy do partii politycznej
7Kozłowski Przemysław Kazimierzprawnik, Lublin, nie należy do partii politycznej
8Meckier Marek Stanisławinformatyk, Chełm, członek partii PJN
9Załuski Krzysztofinformatyk, Hrubieszów, nie należy do partii politycznej
10Silezin Klaudia Martafryzjer, Zamość, nie należy do partii politycznej
11Jaremek-Kudła Ryszard Januszrolnik, Bogusław, nie należy do partii politycznej
12Sokołowska Aneta Martakrawiec, Chełm, członek partii PJN
13Sala-Paul Joanna Mariacelnik, Lublin, członek partii PJN
14Wojtas Ryszard Karolmalarz artysta, Zamość, nie należy do partii politycznej
15Dudek Edyta Krystynaekspedientka, Wysokie, członek partii PJN
16Liminowicz Sebastiantechnik ekonomista, Zamość, członek partii PJN
17Chudoba-Bis Agnieszkahandlowiec, Wolawce, członek partii PJN
18Mielnik Robertbudowlaniec, Zwierzyniec, nie należy do partii politycznej
19Mil Witoldrolnik, Mołodiatycze, nie należy do partii politycznej
20Grudzień Annapedagog, Lublin, nie należy do partii politycznej
21Pakuła Zbigniew Tomasznauczyciel akademicki, Lublin, nie należy do partii politycznej
22Jezierski Wiesławnauczyciel, Chełm, członek partii LPR


Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

1Matuszczak Zbigniewprawnik, Chełm, członek partii SLD
2Bajkowski Jan Józefrolnik, Kopytnik, członek partii SLD
3Kurzępa Irenanauczyciel akademicki, Zamość, członek partii SLD
4Organista Kazimierz Stanisławpracownik samorządowy, Wożuczyn Cukrownia, członek partii SLD
5Stachura Rafał Arturlekarz weterynarii, Kulczyn Kolonia, członek partii SLD
6Piasko Mirosławaekonomista, Biała, członek partii SLD
7Żbikowski Krzysztof Adampolitolog, Biłgoraj, nie należy do partii politycznej
8Bożek Krzysztofprawnik, Husynne, członek partii SLD
9Chwaszcz Agnieszkanauczycielka, Małochwiej Mały, członek partii SLD
10Fręchowicz Wojciechpolitolog, Radzyń Podlaski, członek partii SLD
11Fudali Włodzimierzprawnik, Zamość, członek partii SLD
12Herda Iwonaekonomista, Rejowiec Fabryczny, członek partii SLD
13Iwaniuk Iwonanauczycielka, Krzywowólka, nie należy do partii politycznej
14Kamiński Henryk Krzysztofprzedsiębiorca, Busówno Kolonia, członek partii SLD
15Kudzia Wiesławarolnik, Babice, członek partii SLD
16Nowacka Jadwiga Mariaogrodnik, Parczew, nie należy do partii politycznej
17Perechubko-Mirosław Teresapracownik samorządowy, Dziekanów, członek partii SLD
18Piasecki Paweł Rajmundpolitolog, Turzyniec, członek partii SLD
19Pietrusiński Rafał Grzegorzprzedsiębiorca, Tomaszów Lubelski, nie należy do partii politycznej
20Sieńczyk Eugeniusztechnik mechanik, Łopiennik Nadrzeczny, członek partii SLD
21Wojewódzka Ewapolitolog, Zamość, członek partii SLD
22Zaleńska-Sak Teresa Stanisławapolitolog, Orchówek, członek partii SLD
23Zawierucha Joanna Katarzynapracownik socjalny, Biała Podlaska, członek partii SLD
24Szoc Jan Włodzimierzprawnik, Stary Konik, członek partii Zieloni 2004


Komitet Wyborczy Ruch Palikota

1Poznański Marekarcheolog, Lublin, członek partii Ruch Palikota
2Lamczyk Grażyna Bogumiłapolitolog, Parczew, nie należy do partii politycznej
3Mazur Łukasz Sebastianprzedstawiciel oświatowy, Chełm, członek partii Partia Demokratyczna-demokraci.pl
4Okoń Elżbietatechnolog uprawy tytoniu, Biłgoraj, nie należy do partii politycznej
5Wyszyński Dawid Jerzystudent, Zamość, nie należy do partii politycznej
6Olszewski Marianślusarz - mechanik, Parczew, członek partii Ruch Palikota
7Gorczyński Paweł Wojciechprogramista, Warszawa, nie należy do partii politycznej
8Pawelec Grzegorzsprzedawca, Kock, nie należy do partii politycznej
9Gąska Zbigniew Januszchemik, Włodawa, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
10Piskorski Artur Andrzejpracownik służb bhp, Biłgoraj, członek partii Ruch Palikota
11Kaczmarek Jerzy Stanisławtechnik budowlany, Mircze, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
12Musiał Paweł Zdzisławtechnik mechanik, Biłgoraj, nie należy do partii politycznej
13Bereza Agnieszkanauczyciel, Siennica Nadolna, nie należy do partii politycznej
14Szpyrka Radosław Danielstudent, Hrubieszów, nie należy do partii politycznej
15Wyszyńska Magdalena Annainformatyk, Zamość, nie należy do partii politycznej
16Włodarska Patrycja Wiktoriastudentka, Rejowiec Fabryczny, nie należy do partii politycznej
17Tokarska Barbaraekonomistka, Hrubieszów, nie należy do partii politycznej
18Kurdziel Sylwiadziennikarz, Bakus Wanda, nie należy do partii politycznej
19Wilczyńska Celina Zofianauczyciel, Hrubieszów, nie należy do partii politycznej
20Szpot Jerzyślusarz - mechanik, Hrubieszów, nie należy do partii politycznej
21Przystupa Katarzynaarcheolog, Parczew, nie należy do partii politycznej
22Klech Marcin Andrzejstudent, Zamość, nie należy do partii politycznej
23Wilczewska Agnieszkanauczyciel, Dębniki, nie należy do partii politycznej
24Szczygieł Katarzyna Annaurzędnik, Rudno I, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

1Stefaniuk Franciszek JerzyEkonomista, Drelów, członek partii PSL
2Sławecki TadeuszNauczyciel, Radzyń Podlaski, członek partii PSL
3Tokarska GenowefaPracownik Administracji Rządowej, Biszcza, członek partii PSL
4Szpak Janusz Krzysztofpracownik samorządowy, Siennica Różana, członek partii PSL
5Królikowska Teresainżynier rolnik, Ruda-Huta, członek partii PSL
6Kowalczyk Jan Franciszekpracownik samorządowy, Telatyn, członek partii PSL
7Zając Tomasz Piotrpracownik samorządowy, Hrubieszów, nie należy do partii politycznej
8Mielnicki Kazimierzrolnik, Hutki, członek partii PSL
9Gadomska Maria Teresamenager służby zdrowia, Parczew, nie należy do partii politycznej
10Kloc Janusz Adamrolnik, Włodawa, członek partii PSL
11Bondyra Krystyna Teresaekonomista, Lubowice Kolonia, członek partii PSL
12Drozdowska Krystyna Floriannaemeryt ekonomista, Zamość, członek partii PSL
13Kozaczuk Lucynapracownik samorządowy, Chełm, nie należy do partii politycznej
14Fidecka Edyta Barbaranauczyciel, Krasnystaw, członek partii PSL
15Ożóg Tomaszpracownik samorządowy, Hrubieszów, nie należy do partii politycznej
16Kowalczuk Zofiarencista, Przegaliny Duże, członek partii PSL
17Matyjanka Renata Annanauczyciel, Lubycza Królewska, nie należy do partii politycznej
18Iwaniuk Elżbieta Stanisławaekonomistka, Kobylany, nie należy do partii politycznej
19Chodyka Marcin Tadeuszadwokat, Biała Podlaska, członek partii PSL
20Deniszczuk Piotrrolnik, Wygoda, członek partii PSL
21Podkański Mariusz Józefelektroenergetyk, Lublin, członek partii PSL
22Juszczak Artur Pawełpracownik samorządowy, Chełm, członek partii PSL
23Kiczyński Mariusz Janleśnik, Leniuszki, członek partii PSL
24Stanibuła Ryszard Zbigniewlekarz weterynarii, Grabowiec, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80

1Wrotkowski Wiesław Ryszardnauczyciel, Biała Podlaska, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
2Worobik Krystynakonsultant GSM, Teratyn, członek partii Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
3Chmolowska Kamila Mariaekspedientka, Zamość, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
4Konaszuk Halina Danutanauczyciel, Surhów, członek partii Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
5Orzeł Wiesławprzedsiębiorca, Chełm, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
6Jaszczyk Anetaprzedsiębiorca, Biała Podlaska, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
7Mazuruk Krzysztoffakturzysta, Włodawa, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
8Malczewski Piotr Maciejrolnik, Lipsko, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
9Tokarski Rafał Tomaszmagazynier, Hrubieszów, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
10Grudka Nina Halinaekspedientka, Blizocin, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
11Minkiewicz Elwiratechnolog żywności, Różanka, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
12Perec Kazimierabarmanka, Świdnik, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
13Wójcicki Stanisławmechanik lotniczy, Staw, nie należy do partii politycznej
14Kołaczkowski Radosław Pawełprzedsiębiorca, Siedliska, nie należy do partii politycznej
15Sosik Irenapielęgniarka, Orchówek, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
16Szulej Robert Stanisławprzedsiębiorca, Biała Podlaska, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
17Dąbrowska Katarzynakucharka, Korolówka Osada, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
18Kowalska Marianna Teresapielęgniarka, Blizocin, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
19Borek Mariuszbarman, Dubeczno, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
20Borys Aneta Barbaraekonomistka, Świdnik, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

1Żmijan Stanisławinż. budownictwa, Międzyrzec Podlaski, członek partii Platforma Obywatelska RP
2Grad Mariuszekonomista, Tomaszów Lubelski, członek partii Platforma Obywatelska RP
3Mazurkiewicz Hanna Małgorzatainż. rolnictwa, Krasnystaw, członek partii Platforma Obywatelska RP
4Kucharska Elżbieta Krystynaprzedsiębiorca, Zamość, członek partii Platforma Obywatelska RP
5Raniewicz Grzegorz Arturprzedsiębiorca, Chełm, członek partii Platforma Obywatelska RP
6Broniewicz Bogusławprzedsiębiorca, Biała Podlaska, członek partii Platforma Obywatelska RP
7Piętak-Faryna Agnieszka Barbaranauczyciel, Biłgoraj, członek partii Platforma Obywatelska RP
8Garaj Tadeuszekonomista, Zamość, członek partii Platforma Obywatelska RP
9Wetoszka Krystynapracownik socjalny, Białka, członek partii Platforma Obywatelska RP
10Zieliński Bogdanprzedsiębiorca, Sawin, członek partii Platforma Obywatelska RP
11Mazur Marian Janurzędnik samorządowy, Wielącza, nie należy do partii politycznej
12Furlepa Michałnauczyciel, Biłgoraj, członek partii Platforma Obywatelska RP
13Andrzejuk Marzenna Marianauczyciel, Malowa Góra, członek partii Platforma Obywatelska RP
14Łucjan Łukasz Adamurzędnik państwowy, Parczew, nie należy do partii politycznej
15Wrzesień Jerzylekarz weterynarii, Włodawa, członek partii Platforma Obywatelska RP
16Kolbus Barbara Małgorzataekonomista, Zamość, członek partii Platforma Obywatelska RP
17Krzykała Marcin Wojciechfizjoterapeuta, Radzyń Podlaski, członek partii Platforma Obywatelska RP
18Lipiec Mareklekarz, Mokre, członek partii Platforma Obywatelska RP
19Tywoniuk-Małysz Aneta Izabelanauczyciel wychowania fizycznego, Łaszczów, członek partii Platforma Obywatelska RP
20Artecka-Wichlaj Marzenna Mariapracownik socjalny, Biała Podlaska, członek partii Platforma Obywatelska RP
21Mirzwa Annaurzędnik administracji publicznej, Chełm, członek partii Platforma Obywatelska RP
22Pawłoś Dariusznauczyciel, Warszawa, nie należy do partii politycznej
23Hetman Jerzy Janusztechnik mechanik, Parczew, nie należy do partii politycznej
24Mulawa Krzysztof Piotrekonomista, Zamość, członek partii Platforma Obywatelska RP




Komitet Wyborczy Nasz Dom Polska-Samoobrona Andrzeja Leppera

1Rusiński Andrzejrolnik, Korolówka Kolonia, członek partii Nasz Dom Polska - Samoobrona Andrzeja Leppera
2Szponar Ryszard Adamkierowca, Tarnogród, członek partii Nasz Dom Polska - Samoobrona Andrzeja Leppera
3Małysz Henryk Stanisławrolnik, Majdan Wierzchowiński, członek partii Nasz Dom Polska - Samoobrona Andrzeja Leppera
4Zatorski Lesław Franciszeknauczyciel, Tomaszów Lubelski, członek partii Nasz Dom Polska - Samoobrona Andrzeja Leppera
5Maksymiuk Edward Marianwędliniarz, Czosnówka, członek partii Nasz Dom Polska - Samoobrona Andrzeja Leppera
6Kawiak Marzena Renataekonomista, Chełm, nie należy do partii politycznej
7Pyzik Bożena Krystynaszwaczka, Tarnogóra Kolonia, członek partii Nasz Dom Polska - Samoobrona Andrzeja Leppera
8Zatorska Agata Janinadoradca klienta, Mołożów, nie należy do partii politycznej
9Zarczuk Ryszard Franciszekbezrobotny, Włodawa, nie należy do partii politycznej
10Misztal Jacekrolnik, Tarnawa Duża, nie należy do partii politycznej
11Gardiasz Romanspecjalista ds zabezpieczeń, Tomaszów Lubelski, nie należy do partii politycznej
12Malowany Mariusz Wojciechratownik medyczny, Chełm, członek partii Nasz Dom Polska - Samoobrona Andrzeja Leppera
13Jarznicka Ewelina Mariastudentka, Piaski, członek partii Polska Patriotyczna
14Pełech Małgorzata Annaprzedsiębiorca, Biała Podlaska, nie należy do partii politycznej
15Koperwas Sebastianekonomista, Tomaszów Lubelski, nie należy do partii politycznej
16Drzewiczuk Antoniemeryt, Parczew, nie należy do partii politycznej
17Kulawczuk Alicjarencistka, Ostrów, nie należy do partii politycznej
18Grundas Krystyna Jadwigaekonomista, Tomaszów Lubelski, nie należy do partii politycznej
19Perepeczo Beata Adelarolnik, Konstantyn, członek partii Nasz Dom Polska - Samoobrona Andrzeja Leppera
Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM