Wybory 2011. Kandydaci do Sejmu: okręg nr 8 - Zielona Góra

Na okręg składa się województwo lubuskie. Liczba mandatów: 12.
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1Ast Marekradca prawny, Wschowa, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
2Rafalska Elżbietanauczyciel akademicki, Gorzów Wilkopolski, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
3Materna Jerzy Marianinż. budownictwa lądowego, Zielona Góra, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
4Dajczak Władysławmenadżer, Strzelce Krajeńskie, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
5Ronowicz Bożenanauczyciel, Zielona Góra, nie należy do partii politycznej
6Kurzępa Jacek Sławomirsocjolog, Marcinowice, gm. Krosno Odrzańskie, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
7Ostrowski Henryk Ryszardrolnik, Szprotawa, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
8Płonka Elżbieta Teresalekarz medycyny, Gorzów Wilkopolski, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
9Łyszczyk Barbara Kazimieranauczyciel, Świebodzin, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
10Pieńkowski Sebastianinż. ochrony środowiska, Gorzów Wielkopolski, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
11Werstler-Wojtaszek Joanna Magdalenamenadżer, Żary, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
12Grabarek Grzegorzrolnik, Nowa Wieś, gm. Bledzew, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
13Kaczmarek-Skóra Krystynanauczyciel, Gubin, nie należy do partii politycznej
14Jaszcz Mieczysławmechanik, Kostrzyna nad Odrą, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
15Lubieniec Arleta Barbaranauczyciel, Sulechów, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
16Grochala Wojciechinż. leśnictwa, Rokitno, gm. Stare Kurowo, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
17Sitek Małgorzata Marialekarz stomatolog, Lubsko, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
18Fabianowicz Zenonprzedsiębiorca, Krzeszyce, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
19Sroczyński Krzysztof Andrzejnauczyciel, Racula gm. Zielona Góra, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
20Gancarz Ewa Danutahistoryk, Szprotawa, nie należy do partii politycznej
21Szołtun Amelia Honoratazarządca nieruchomości, Słubice, nie należy do partii politycznej
22Galerczyk Krzysztof Janfilolog, Nowa Sól, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
23Ardelli Tadeuszadwokat, Żary, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
24Budziński Jacek Wojciechnauczyciel, Zielona Góra, członek partii Prawo i Sprawiedliwość


Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza

1Kuraszkiewicz Robertprzedsiębiorca, Milanówek, członek partii PJN
2Mrowiec Zbigniewprzedsiębiorca, Zielona Góra, nie należy do partii politycznej
3Burnos Zbigniew Kazimierzinżynier mechanik, Świebodzin, członek partii PJN
4Bandkowska Ewanauczyciel, Gorzów Wielkopolski, członek partii PJN
5Śmigiel Krzysztof Adamsportowiec, Gorzów Wielkopolski, członek partii PJN
6Zimoch Maria Dorotanauczyciel, Nowa Sól, nie należy do partii politycznej
7Birecki Andrzejogrodnik, Ciecierzyce gm. Deszczno, członek partii PJN
8Jędrzejczak-Siłka Alicjadziennikarz, Zielona Góra, nie należy do partii politycznej
9Łaszcz Krystyna Wiesławanauczyciel, Zielona Góra, nie należy do partii politycznej
10Bielecki Walerian Mirosławinżynier bhp, Gorzów Wielkopolski, członek partii PJN
11Żero-Sieniuć Ewagospodyni domowa, Zielona Góra, nie należy do partii politycznej
12Pilczuk Andrzejsocjolog, Baczyna gm. Lubiszyn, członek partii PJN
13Durek Sebastian Kamilstudent, Zielona Góra, członek partii PJN
14Szumilas Renata Ryszardanauczyciel, Gorzów Wielkopolski, nie należy do partii politycznej
15Ferendz Marcinoperator maszyn, Sulęcin, nie należy do partii politycznej
16Mokrzycki Wacław Mirosławpolicjant, Gorzów Wielkopolski, nie należy do partii politycznej
17Woga Agnieszkastudentka, Nowy Tomyśl, nie należy do partii politycznej
18Trocińska Ewa Joannaprzedsiębiorca, Gorzów Wielkopolski, nie należy do partii politycznej
19Kałużny Tomasz Rafałhandlowiec, Gorzów Wielkopolski, nie należy do partii politycznej
20Zatorski Jacek Piotrekonomista, Zielona Góra, członek partii PJN


Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

1Kochanowski Janpolitolog, Gorzów Wielkopolski, członek partii SLD
2Winnicka Mirosława Weronikaekonomista, Janczewo, gm. Santok, członek partii SLD
3Wontor Bogusław Tadeuszmenadżer, Zielona Góra, członek partii SLD
4Danielak Jolanta Ryszardapsycholog kliniczny, Zielona Góra, członek partii SLD
5Sikora Krzysztof Ryszardpolitolog, Gubin, członek partii SLD
6Jasicka Aleksandra Elżbietanauczyciel, Kamień Mały, gm. Witnica, członek partii SLD
7Derech-Krzycki Jakub Alfredekonomista, Gorzów Wielkopolski, członek partii SLD
8Grzybowicz Lucynanauczyciel, Żary, członek partii SLD
9Popławski Emilian Arkadiuszadministratywista, Gorzów Wilkopolski, członek partii Unia Pracy
10Płotecka Marlena Ewaprawnik, Strzelce Krajeńskie, nie należy do partii politycznej
11Aleksandrowicz Hieronimurzędnik, Deszczno, członek partii SLD
12Oźminkowska Annasocjolog, Drezdenko, nie należy do partii politycznej
13Klajnerok Piotrmenadżer, Rzepin, członek partii SLD
14Haściło Elżbietanauczyciel, Lubsko, członek partii SLD
15Galent Bolesławrolnik, Jelenin, gm. Żagań, członek partii Krajowa Partia Emerytów i Rencistów
16Sarbicka Katarzyna Izabelaekonomista, Sulęcin, członek partii SLD
17Piotrowski Arkadiusznauczyciel, Skwierzyna, nie należy do partii politycznej
18Kasprowicz Joanna Mariasocjolog, Krosno Odrzańskie, członek partii Zieloni 2004
19Smejlis Zbigniewpolicjant, Nietoperek, gm. Międzyrzecz, nie należy do partii politycznej
20Samotyja Anna Monikaekonomista, Nowa Sól, nie należy do partii politycznej
21Dembniak Ryszard Romualdemeryt, Zbąszynek, członek partii SLD
22Moskalik Kinga Mariastudentka, Stary Kisielin, gm. Zielona Góra, nie należy do partii politycznej
23Psonak Marcinurzędnik, Żagań, członek partii SLD
24Kąkalec Tadeusztechnik budowlany, Wschowa, członek partii SLD


Komitet Wyborczy Ruch Palikota

1Mroczek Maciej Zbigniewekonomista, Warszawa, członek partii Ruch Palikota
2Raginia Katarzynastudent, Gorzów Wielkopolski, członek partii Ruch Palikota
3Pasek Michał Grzegorzstudent, Zielona Góra, członek partii Ruch Palikota
4Bienias Katarzyna Iwonastudent, Kożuchów, członek partii Ruch Palikota
5Targowicki Marcininformatyk, Zielona Góra, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
6Chłopecka Agata Krystynafilolog angielski, Zielona Góra, członek partii Ruch Palikota
7Leszczyński Łukaszstudent, Nowa Sól, nie należy do partii politycznej
8Kijowski Władysławpolitolog, Sulechów, nie należy do partii politycznej
9Zimniewicz Roman Grzegorzprzedsiębiorca, Żary, nie należy do partii politycznej
10Król Czesławanauczyciel, Gorzów Wielkopolski, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
11Klepaczewska Beatapolitolog, Gorzów Wielkopolski, nie należy do partii politycznej
12Januszkiewicz Artur Stanisławemerytowany żołnierz, Sulechów, członek partii Ruch Palikota
13Szwaluk Piotrstudent, Gorzów Wielkopolski, członek partii Ruch Palikota
14Kuczyński Maciej Jakubsocjolog, Gorzów Wielkopolski, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
15Reroń Kamila Stanisławapracownik administracji, Zielona Góra, nie należy do partii politycznej
16Kanar Marcinpracownik budowlany, Żagań, nie należy do partii politycznej
17Sobkowiak Mariusz Danielpracownik socjalny, Gorzów Wielkopolski, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
18Trębicka Claudiasportowiec, Santoczno gm Kłodawa, nie należy do partii politycznej
19Kmak Dorota Elizaekspedientka, Gorzów Wielkopolski, członek partii Ruch Palikota
20Żarczyński Grzegorzinż. elektronik, Koźlice gm. Rudna, członek partii Ruch Palikota


Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

1Fedak Jolanta Beatapolitolog, Zielona Góra, członek partii PSL
2Zych Józefprawnik, Zielona Góra, członek partii PSL
3Szykuła Maciej Wawrzyniecnauczyciel, Gorzów Wielkopolski, członek partii PSL
4Tomczyszyn Stanisławnauczyciel, Chotków, członek partii PSL
5Deptuch Michałrolnik, Sulęcin, członek partii PSL
6Plewa Zofia Teresarolnik, Międzyrzecz, członek partii PSL
7Polak Elżbieta Olgaekonomista, Zielona Góra, nie należy do partii politycznej
8Fabiś Jerzy Antonirolnik, Stary Jaromierz gm. Kargowa, członek partii PSL
9Kucharska Barbaraprawnik, Grąsy, członek partii PSL
10Kruczkowski Józefrolnik, Kłodawa, członek partii PSL
11Paduszyński Zdzisław Franciszeklekarz weterynarii, Krosno Odrzańskie, członek partii PSL
12Strojnowska Bogusława Aleksandraedagog, Kostrzyn Nad Odrą, członek partii PSL
13Kołodziej Zbigniew Janrolnik, Rozłogi gm. Świebodzin, członek partii PSL
14Dereń Grażynarolnik, Lubiechnia Wielka gm. Rzepin, członek partii PSL
15Chylak Pawełpedagog, Borowina gm. Szprotawa, nie należy do partii politycznej
16Sańko Ferdynand Maciejnauczyciel, Skwierzyna, członek partii PSL
17Chinalska Annanauczyciel, Osiecznica gm Krosno Odrz., członek partii PSL
18Kwaśniewicz Elżbietaadministratywista, Staw gm. Lubiszyn, członek partii PSL
19Baś Zygmuntadministratywista, Gorzów Wielkopolski, członek partii PSL
20Starosta Waldemar Henryktechnolog żywności, Radzyń gm. Sława, nie należy do partii politycznej
21Pawlak Nataliaekonomista, Nowa Sól, członek partii PSL
22Starzewska Jolantanauczyciel, Świebodzin, członek partii PSL
23Konieczna Wioletta Barbaranauczyciel, Czaple gm. Trzebiel, nie należy do partii politycznej
24Grochla Dariusz Pawełżołnierz zawodowy, Żary, członek partii PSL


Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80

1Żero Leonpolitolog, Skwierzyna, nie należy do partii politycznej
2Kotlarski Edmundekonomista, Nowa Sól, nie należy do partii politycznej
3Badach-Rogowski Roman Wiesławratownik medyczny, Zielona Góra, nie należy do partii politycznej
4Maik Krzysztoflekarz, Jeziory Dolne, gm. Brody, nie należy do partii politycznej
5Kruszewski Andrzejprogramista EMC, Nowa Sól, nie należy do partii politycznej
6Melska Sylwiapielęgniarka, Witnica, nie należy do partii politycznej
7Siuda Sebastian Marcinpracownik socjalny, Gorzów Wielkopolski, nie należy do partii politycznej
8Woźniak Urszulasprzedawca, Kursko, gm. Międzyrzecz, nie należy do partii politycznej
9Pikulski Zdzisławekonomista, Mirocin Średni, gm. Kożuchów, nie należy do partii politycznej
10Molenda Edmund Bolesławkolejarz, Świebodzin, nie należy do partii politycznej
11Sieroń Alicjatechnolog żywienia, Lelechów, gm. Nowa Sól, nie należy do partii politycznej
12Opanowicz Włodzimierz Mariuszdziennikarz, Gorzów Wielkopolski, nie należy do partii politycznej
13Bednarska Martamonter urządzeń elektronicznych, Nowa Sól, nie należy do partii politycznej
14Paczkowska Marlena Katarzynaprzedstawiciel handlowy, Zielona Góra, nie należy do partii politycznej
15Steinborn Emilfunkcjonariusz S.O.K, Gorzów Wielkopolski, nie należy do partii politycznej
16Lenard Renatakucharz, Nowa Sól, nie należy do partii politycznej
17Rakowska Paulinaekonomista, Lubinicko, gm. Świebodzin, nie należy do partii politycznej
18Wolniczak Bogusławapracownik produkcji, Bobrowniki, gm. Otyń, nie należy do partii politycznej
19Bielecki Piotrfunkcjonariusz S.O.K, Krzeszyce, nie należy do partii politycznej
20Młynkowiak Monikamonter, Nowa Sól, nie należy do partii politycznej
21Zakryszko Anna Józefakaletnik, Witnica, nie należy do partii politycznej
22Jabłoński Sebastian Stefanelektromechanik samochodowy, Międzyrzecz, nie należy do partii politycznej
23Szostak Beatahandlowiec, Nowa Sól, nie należy do partii politycznej
24Walas Donata Krystynasprzedawca, Kursko, gm. Międzyrzecz, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

1Bukiewicz Bożennainż. mechanik, Zielona Góra, członek partii Platforma Obywatelska RP
2Niesiołowski Stefan Konstantybiolog, Łódź, członek partii Platforma Obywatelska RP
3Sibińska Krystyna Mieczysławainż. budownictwa, Gorzów Wielkopolski, członek partii Platforma Obywatelska RP
4Bojko Bogdanprzedsiębiorca, Nowa Sól, członek partii Platforma Obywatelska RP
5Sławiak Bożena Mariapedagog, Sulęcin, członek partii Platforma Obywatelska RP
6Balcerzak Klaudiusztechnolog przetwórstwa mięsnego, Sława, członek partii Platforma Obywatelska RP
7Issel Małgorzata Barbaranauczyciel, Żary, członek partii Platforma Obywatelska RP
8Sługocki Waldemar Janurzędnik państwowy, Stary Kisielin gm. Zielona Góra, członek partii Platforma Obywatelska RP
9Wróblewski Radosław Arturnauczyciel, Gorzów Wielkopolski, członek partii Platforma Obywatelska RP
10Osos Katarzynaprawnik, Łagów, członek partii Platforma Obywatelska RP
11Bycka Andrzejpracownik samorządowy, Bieganów gm. Cybinka, członek partii Platforma Obywatelska RP
12Bajon Michał Maciejmenadżer sprzedaży, Zielona Góra, członek partii Platforma Obywatelska RP
13Sawicki Wiesław Marekurzędnik samorządowy, Strzelce Krajeńskie, członek partii Platforma Obywatelska RP
14Górna-Bobrowska Maria Jolantapedagog, Trzciel, członek partii Platforma Obywatelska RP
15Osińska-Cegielnik Alicja Sylwiaekonomista, Gorzów Wielkopolski, członek partii Platforma Obywatelska RP
16Hadada Jacek Zbysławinżynier zootechnik, Bieżyce gm. Gubin, członek partii Platforma Obywatelska RP
17Pahl Witoldradca prawny, Gorzów Wielkopolski, członek partii Platforma Obywatelska RP
18Dziduch Romanekonomista, Kostrzyn Nad Odrą, członek partii Platforma Obywatelska RP
19Machalica Krzysztof Edwardtrener koszykówki, Zielona Góra, członek partii Platforma Obywatelska RP
20Horodyski Zygmuntprawnik, Drezdenko, członek partii Platforma Obywatelska RP
21Stawowczyk Grażynanauczyciel, Żagań, członek partii Platforma Obywatelska RP
22Woźniak Henryk Maciejekonomista, Gorzów Wielkopolski, członek partii Platforma Obywatelska RP
23Osińska Bożena Krystynaprawnik, Nowa Sól, nie należy do partii politycznej
24Ganczar Ireneuszrolnik, Siecieborzyce gm. Szprotawa, członek partii Platforma Obywatelska RP


Komitet Wyborczy Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke

1Zapadka Rafał Zygmuntsocjolog, Gorzów Wielkopolski, nie należy do partii politycznej
2Raiter Mirosławinż. elektryk, Skwierzyna, nie należy do partii politycznej
3Żółtański Andrzejmenadżer, Zielona Góra, nie należy do partii politycznej
4Kowalczyk Grażyna Janinakasjer-księgowa, Gorzów Wielkopolski, nie należy do partii politycznej
5Sobczak Mateusz Dawidinżynier budowy, Wschowa, nie należy do partii politycznej
6Kutrowski Paweł Michałpolitolog, Sulechów, nie należy do partii politycznej
7Zawada Grzegorz Januszkierownik zakładu gastronomicznego, Kostrzyn Nad Odrą, nie należy do partii politycznej
8Miszczyńska Elżbieta Iwonanauczyciel, Gorzów Wielkopolski, nie należy do partii politycznej
9Mleczak Tadeusz Jantechnik budowlany, Babimost, nie należy do partii politycznej
10Mużelak Izabela Agnieszkatechnik usług kosmetycznych, Skwierzyna, nie należy do partii politycznej
11Puczyłowska Grażynainż. chemik, Gorzów Wielkopolski, nie należy do partii politycznej
12Kużel Beata Katarzynanauczycielka, Drezdenko, nie należy do partii politycznej
13Chocianowski Maciej Wiktorsocjolog, Zielona Góra, nie należy do partii politycznej
14Turek Aneta Sylwiaadministratywista, Gorzów Wielkopolski, nie należy do partii politycznej
15Arabczyk Radosławchemik, Goraj, gm. Przytoczna, nie należy do partii politycznej
16Skulski Maciej Rafałogrodnik, Nowy Kisielin, gm. Zielona Góra, nie należy do partii politycznej
17Grzymałowski Mateusz Marcininż. metalurg, Drezdenko, nie należy do partii politycznej
18Kużel Elżbieta Wandanauczyciel, Gorzów Wielkopolski, nie należy do partii politycznej
19Wojciechowska Agata Annastudentka, Kostrzyn nad Odrą, nie należy do partii politycznej
20Szagdaj Przemysław Adamtechnik mechanik, Międzyrzecz, nie należy do partii politycznej
21Turek Sławomir Grzegorzfizjoterapeuta, Gorzów Wielkopolski, nie należy do partii politycznej
22Dryjańska Marta Aleksandrarobotnik, Gorzów Wielkopolski, nie należy do partii politycznej
23Kawala Mariusznauczyciel historii, Gorzów Wielkopolski, nie należy do partii politycznej
24Bieda Stanisławinż. budownictwa, Gorzów Wielkopolski, nie należy do partii politycznej
Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny