Wybory 2011. Kandydaci do Sejmu: okręg nr 10 Piotrków Trybunalski

Na okręg składają się miasta: Piotrków Trybunalski, Skierniewice oraz powiaty bełchatowski, opoczyński, piotrkowski, radomszczański, rawski, skierniewicki, tomaszowski. Liczba mandatów: 9.
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

1Macierewicz Antonihistoryk, Warszawa, członek partii Ruch Katolicko Narodowy
2Seliga Dariusz Michaładministratywista, Skierniewice, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
3Krupa Urszula Irenalekarz, Łódź, nie należy do partii politycznej
4Telus Robertinżynier środowiska, Ostrów gm. Opoczno, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
5Maciejewski Krzysztofinżynier mechanik, Radomsko, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
6Witko Marcinnauczyciel, Tomaszów Mazowiecki, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
7Brózda Jarosław Konradpolitolog, Bełchatów, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
8Olejnik Wiesława Helenanauczyciel, Piotrków Trybunalski, nie należy do partii politycznej
9Grabek Anna Małgorzatanauczyciel, Tomaszów Mazowiecki, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
10Penczak Maria Karolinapracownik ochrony zdrowia, Rawa Mazowiecka, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
11Grabowski Piotrekonomista, Gorzkowice, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
12Pokora Beata Wiesławafinansista, Łazy gm. Kobiele Wielkie, nie należy do partii politycznej
13Lasota Magdalena Małgorzatadoradca finansowy, Małoszyce gm. Poświętne, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
14Kubiak Dariusz Janelektryk, Bełchatów, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
15Sikorska Iwona Ewalekarz stomatolog, Radomsko, nie należy do partii politycznej
16Nowakowska Joanna Małgorzataadministratywista, Tomaszów Mazowiecki, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
17Marasek Mariusz Wojciechnauczyciel, Miedniewice gm. Skierniewice, nie należy do partii politycznej
18Witczak Witold Jacekinżynier mechanik, Radomsko, członek partii Prawo i Sprawiedliwość


Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza

1Przybyłek Ignacy Wojciechekonomista, Komorów gm. Tomaszów Mazowiecki, członek partii PJN
2Zyskowski Mieczysław Kazimierzpolitolog, Radomsko, nie należy do partii politycznej
3Kulbas Małgorzata Bogumiłaksięgowa, mgr administracji, Tomaszów Mazowiecki, członek partii PJN
4Bernacki Mirosławekonomista, Tomaszów Mazowiecki, członek partii PJN
5Niewieczerzał Arkadiusz Mariuszmechanik, Bełchatów, członek partii PJN
6Hetig Ewelinahandlowiec, Janków gm. Rokiciny, członek partii PJN
7Wojciechowska Beata Janinasocjolog, Tomaszów Mazowiecki, członek partii PJN
8Sosiński Robert Wacławelektromechanik, Tomaszów Mazowiecki, nie należy do partii politycznej
9Cichecka Agataekonomista, Tomaszów Mazowiecki, członek partii PJN
10Szymański Dariusz Wiktormechanik, Tomaszów Mazowiecki, członek partii PJN
11Kapusta Mariuszstudent, Brwinów, nie należy do partii politycznej
12Tahery Magdalena Izabelamarketingowiec, Warszawa, nie należy do partii politycznej
13Wiktorowicz Aleksandra Elżbietakadrowiec, Tomaszów Mazowiecki, członek partii PJN


Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

1Ostrowski Artur Zygmuntnauczyciel politolog, Piotrków Trybunalski, członek partii SLD
2Barański Andrzejpracownik administracji, Tomaszów Mazowiecki, członek partii SLD
3Kałuzińska Danutaekonomista, Przedbórz, członek partii SLD
4Komidzierski Sławomir Jarosławinż. elektroenergetyk, Bełchatów, członek partii SLD
5Karbowiak Małgorzata Stanisławapedagog, Nowa Trzcianna gm. Nowy Kawęczyn, członek partii SLD
6Baryła Stanisław Pawełtechnik rolnik, Sulejów, nie należy do partii politycznej
7Rochmiński Pawełrolnik, Pągów gm. Biała Rawska, członek partii SLD
8Dębska Anna Janinanauczyciel akademicki, Piotrków Trybunalski, nie należy do partii politycznej
9Napora Joanna Małgorzatanauczyciel, Bełchatów, nie należy do partii politycznej
10Kik Mirosław Janinżynier chemik, Ujazd, nie należy do partii politycznej
11Pierkoś Piotr Mariusznauczyciel, Skierniewice, członek partii SLD
12Wiktorowicz Agnieszka Dorotahandlowiec, Opoczno, członek partii SLD
13Cieślik Janfizjoterapeuta, Radomsko, nie należy do partii politycznej
14Pecyna Mariapracownik administracji, Lubochnia, członek partii SLD
15Starczyk Tomasz Krzysztofinformatyk, Bełchatów, nie należy do partii politycznej
16Jagiełło Jolanta Gabrielainżynier technolog żywności, Głuchówek gm. Rawa Mazowiecka, nie należy do partii politycznej
17Chrzanowski Bogdanemeryt, Piotrków Trybunalski, członek partii PPS
18Stempniak Piotr Andrzejspecjalista ds. produkcji i ekonomiki wsi, Opoczno, członek partii SLD


Komitet Wyborczy Ruch Palikota

1Domaracki Marek Robertprzedsiębiorca, Piotrków Trybunalski, członek partii Ruch Palikota
2Jakubowski Marek Janusztechnik mechanik, Swolszewice Duże gm. Wolbórz, członek partii Ruch Palikota
3Gruchała Jadwiga Wandaksięgowa, Mącznik gm. Ujazd, członek partii Ruch Palikota
4Kasprzyca Wiesława Wacławatechnik ekonomista, Piotrków Trybunalski, członek partii Ruch Palikota
5Ruciński Krzysztof Ryszardprzedsiębiorca, Piotrków Trybunalski, członek partii Ruch Palikota
6Rosiński Bartłomiejprzedsiębiorca, Tomaszów Mazowiecki, członek partii Ruch Palikota
7Traczyk Ewa Teresaprzedsiębiorca, Tomaszów Mazowiecki, członek partii Ruch Palikota
8Madej Mariusz Bogdankierowca, Kamieńsk, członek partii Ruch Palikota
9Karzewnik Zofiatechnik ekonomista, Tomaszów Mazowiecki, członek partii Ruch Palikota
10Małyszek Dorotatechnik ekonomista, Bielina gm. Ujazd, członek partii Ruch Palikota
11Filipek Bohdan Jerzyślusarz, Piotrków Trybunalski, nie należy do partii politycznej
12Wąs Elżbieta Urszulaksięgowa, Mącznik gm. Ujazd, członek partii Ruch Palikota
13Kaczmarek Daniel Jacekelektronik, Tomaszów Mazowiecki, członek partii Ruch Palikota
14Wójciak Wanda Krystynatechnik ekonomista, Tomaszów Mazowiecki, członek partii Ruch Palikota
15Wojtania Pawełprzedsiębiorca, Piotrków Trybunalski, nie należy do partii politycznej
16Staniec Marcin Dariuszlogistyk, Tomaszów Mazowiecki, członek partii Ruch Palikota


Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

1Ozga Krystyna Ewainżynier rolnik, Skierniewice, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
2Witaszczyk Stanisławinż. meliorant, Radomsko, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
3Mazur Marek Marianekonomista, Piotrków Trybunalski, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
4Klimczak Dariuszhistoryk, Kaliszki gm. Rawa Mazowiecka, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
5First Agnieszka Teresainżynier budowlany, Bujny Szlacheckie gm. Zelów, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
6Kuchta Kamil Łukaszprzedsiębiorca, Opoczno, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
7Kącki Bogdanprawnik, Rzeczyca, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
8Pawlak Włodzimierz Jerzyinżynier chemik, Piotrków Trybunalski, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
9Kowalczyk Dariusz Anatolinżynier rolnik, Lechów gm. Czerniewice, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
10Leszczyński Włodzimierz Tadeuszlekarz, Stanisławice gm. Gidle, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
11Matusiewicz Monika Agnieszkaekonomista, Opoczno, nie należy do partii politycznej
12Kokocińska Bogusławasocjolog, Drużbice-Kolonia gm. Drużbice, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
13Czechowska Krystynaekonomista, Piotrków Trybunalski, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
14Gawron Iwona Wiesławanauczyciel, Tomaszów Mazowiecki, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
15Jagura Andrzej Piotrinżynier rolnik, Skierniewice, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
16Gandziarek Jolantaekonomista, Zelów, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
17Urbanek Antoni Tadeuszhistoryk, Skierniewice, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
18Ościk Elżbieta Teresaekonomista, Wolbórz, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe


Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80

1Herudziński Bolesław Kazimierzemeryt, Bełchatów, nie należy do partii politycznej
2Szulc Robert Ryszardmechanik, Piotrków Trybunalski, nie należy do partii politycznej
3Jędryszczak Teresa Janinaemeryt, Bełchatów, nie należy do partii politycznej
4Grabska Julianauczycielka, Mroczków Duży gm. Opoczno, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
5Pacholak Maciej Piotrinżynier górnik, Rusiec, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
6Krzysztofik Renata Ewaceramik, Opoczno, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
7Warski Adamautomatyk, Łódź, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
8Wirtek Sylwiaprzedsiębiorca, Piotrków Trybunalski, nie należy do partii politycznej
9Barasiński Janspawacz, Szczerców, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
10Gruszczyński Dariusz Józefinżynier górnik, Bełchatów, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
11Szczypińska Bogusława Jadwigawłókiennik, Piotrków Trybunalski, nie należy do partii politycznej
12Wolankiewicz Paweł Maciejinżynier mechanik, Wola Krzysztoporska, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
13Chmielewski Wiesławgórnik - elektryk, Bełchatów, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
14Jędrasik Barbara Mariaemerytka, Mroczków Duży gm. Opoczno, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
15Kulpa Aldona Julitaksięgowa, Bełchatów, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
16Iciek Zofia Grażynagospodyni domowa, Bełchatów, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
17Warska Renata Katarzynapracownik biurowy, Łódź, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
18Telus Danielpedagog, Dzielna gm. Opoczno, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80


Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

1Radziszewska Elżbietalekarz medycyny, Piotrków Trybunalski, członek partii Platforma Obywatelska RP
2Zacharewicz Jacek Pawełekonomista, Radomsko, członek partii Platforma Obywatelska RP
3Rutkowska Dorotasocjolog, Skierniewice, członek partii Platforma Obywatelska RP
4Czapla Andrzej Wiesławinżynier elektryk, Piotrków Trybunalski, członek partii Platforma Obywatelska RP
5Krawczyk Cezary Jarosławekonomista, Tomaszów Mazowiecki, członek partii Platforma Obywatelska RP
6Kudaj Elżbieta Marianauczyciel, Bełchatów, członek partii Platforma Obywatelska RP
7Derewęda-Jankowska Katarzyna Elżbietanauczyciel, Opoczno, nie należy do partii politycznej
8Pietrzak Teresa Wiesławainżynier ochrony środowiska, Rawa Mazowiecka, członek partii Platforma Obywatelska RP
9Klatka Barbara Ewanauczyciel, Brzustów gm. Inowłódz, członek partii Platforma Obywatelska RP
10Kucharski Sylwester Wojciechinżynier leśnictwa, Tomaszów Mazowiecki, członek partii Platforma Obywatelska RP
11Magacz Dariusz Mariannauczyciel, Moszczenica, członek partii Platforma Obywatelska RP
12Kruszona Bartoszekonomista, Rawa Mazowiecka, członek partii Platforma Obywatelska RP
13Greta Szczepan Janmaszynista, Mokra Prawa gm. Skierniewice, członek partii Platforma Obywatelska RP
14Cłapa Ewa Mariainżynier technolog, Piotrków Trybunalski, członek partii Platforma Obywatelska RP
15Olszewski Wiktor Łukaszinżynier transportu, Opoczno, członek partii Platforma Obywatelska RP
16Langkamer Tomasz Łukaszinżynier rolnictwa, Fryszerka gm. Żytno, nie należy do partii politycznej
17Jarczyński Mateusz Arkadiuszpracownik samorządowy, Skierniewice, członek partii Platforma Obywatelska RP
18Malinowski Sławomirprzedsiębiorca, Zelów, nie należy do partii politycznej


Komitet Wyborczy Prawica

1Kwaśniak Paweł Wojciechpolitolog, Skierniewice, członek partii Prawica Marka Jurka
2Tera Monika Edytasocjolog mediów, Piotrków Trybunalski, nie należy do partii politycznej
3Rożenek Andrzej Franciszekteleinformatyk, Opoczno, członek partii Prawica Marka Jurka
4Łęska Mirosława Jadwigadziennikarz, Radomsko, nie należy do partii politycznej
5Fałek Grażynaekonomista, Poniatów gm. Sulejów, członek partii Prawica Marka Jurka
6Kot Marian Krzysztofpracownik samorządowy, Kuznocin gm. Wolbórz, członek partii Liga Polskich Rodzin
7Przerada Maria Jolantaksięgowa, Niesulów gm. Gidle, nie należy do partii politycznej
8Skóra Sylwia Agnieszkarolnik, Rawa Mazowiecka, nie należy do partii politycznej
9Caban Agnieszka Bożenaekonomista, Skierniewice, nie należy do partii politycznej
10Strojecki Karolpracownik samorządowy, Trzepnica gm. Łęki Szlacheckie, członek partii Prawica Marka Jurka
11Dzierżanowska Monikapolitolog, Spała gm. Inowłódz, nie należy do partii politycznej
12Kieszek Ewaoperator wprowadzania danych, Babsk gm. Biała Rawska, nie należy do partii politycznej
13Paździej Małgorzata Mariannapielęgniarka, Postękalice gm. Bełchatów, nie należy do partii politycznej
14Kluzek Jarosław Adamrolnik, Henryków gm. Lubochnia, nie należy do partii politycznej
15Kocik Agnieszka Mariaekonomista, Biała Rawska, nie należy do partii politycznej
16Perdeus Paweł Piotrstudent, Skierniewice, nie należy do partii politycznej
17Kobylińska Irena Bożenafinansista, Warszawa, nie należy do partii politycznej
18Chrust Przemysławlekarz weterynarii, Kolonia Grabostów gm. Zelów, członek partii Unia Polityki Realnej
Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny